The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
سلام خدمت همه ی دوستان راستش چرا دروغ بگم من زیاد بازی نمی کنم ولی به صورت عجیبی از این جور بازی ها خوشم میاد و این اولین بازیمه توی این نوع البته من بازی زیاد نمیکنم راستش من هیچ چی از نژادها و اینکه چی هستن و هر کدوم چکار می کنن و نمی دونم البته نقد بازی را خوندم و در اون هد می دونم جریان چیه می خواستم یکی کمک کنه و بگه این نژاد و کلاس و این حرف ها چیه چند مورد سوال اینجا کردم اگر مشه جواب بدهید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1254&highlight=Elder+Scrolls
درضمن چقدر باید توی این زندان بمونم و آیا وقتی از زندان خارج شدم میشه نژاد را عوض کرد و با و لطفا زیاد اسم انگلیسی نگید چون من این کراراکتر ها را اصلا نمی شناسم با تشکر

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام

نوشته شده توسط mohandes_register:
این جزو گیاهای نایابه و متاسفانه فکر کنم مکانه خاصی داره...
حرفت کاملا درسته
این گیاه از اونایی نیست که هر جا شد پیداش کنی.
گیاه خاصیه
خوب
وقتی اینطوری پرسیدی این به این معناست که 20 تا Dragon's Tongue رو پیدا کردی.

اما برای Redwort flower باید یکم بگردی:

1: Alchemy shop هایی که توی Mage Guild ها و Imperial City هستن این گیاهو دارن. باید به همشون سر بزنی و ازشون بخری.

2: توی West Weald که منطقه ی جنگلی بین Skingrad و Bravil هستش هم پیدا میشه ولی محدود.

3: در جنوب Fieldhouse Cave در حول و حوش Leyawiin هم پیدا میشه یه تعدادی.

4: اطراف Wendelbelk Ayleid ruin هم یه تعدادی پیدا میشه.

همین جاها رو بگردی بیشتر از 20 تا گیرت میاد.
نوشته شده توسط SUPERMHR:
برای تک شاخ شما باید به آرومی وبه حالت Sneak بهش نزدیک بشی.اگر کاری بهت نداشت یه دو سه ساعت کنارش بخواب و بعد میتونی سوارش شی(اساتید درست میگم دیگه؟)
تا حدودی درسته

برای اینکه بتونی سوار اسب تکشاخ (unicorn) بشی باید در حالی که سلاحتو غلاف کردی به آرامی به سمتش بری. نیاز هم به خوابیدن و صبر کردن نداره. بعد خیلی آروم بهش نزدیک تر شی و سوارش شی.
نوشته شده توسط SUPERMHR:
من مشکلی اصلی که با آبلیویون دارم اینه که میترسم بازی کنم!!!البته ترس من از اینه که نکنه یه وقت نژادم چیزی که میخوام نباشه....Skill هام به درد نخور باشن....خلاصه چون بازی خیلی ضعیفه من شاید خیلی چیزها رو پیدا نکنم.شاید خیلی اشتباهات گرون بکنم و خودم متوجه نشم.
بابا بی خیال

چقدر وسواس داری تو
خوبه نمی خوای زن بگیری :D
تازه اون اینقدر فکر نمی خواد که تو داری برای شروع یه بازی فکر می کنی ;)
نوشته شده توسط Grim Reaper:
این طور که دیدم
بهرین سلاح توی بازی سلاح های Deadric هستند.
و بهترین زره سنگین زره Deadric هست. و بهترین زره سبک Glass هست.
برای پیدا کردن زره و سلاح Deadric بهتره توی دروازه های آبلیویون دنبالش بگردی
فقط یه نکته رو اضافه کنم
اونم اینکه سلاح و زره و سپر Deadric رو هیچ جایی نمی فروشن
و این یعنی باید از دشمنا بدست بیاری شون

یه نکته ای که توی این بازی هستش اینه که قدرت دشمن ها هم با افزایش Level شما افزایش پیدا می کنه یعنی سلاح و رزه بهتری حمل می کنن، جادو های بیشتری رو بلدن و خیلی هاشون در حین جنگ هرچی گیرشون بیاد Summon می کنن. :cool:

نتیجه اینکه دشمنات زمانی توی جنگ با شما از این لباس ها استفاده می کنن که Level حدودای 20 و بالاتر داشته باشی. ;)
نوشته شده توسط MOH3N:
بله من هم به نظر شما کاملا احترام میزارم و خودم هم از اینها بدم میاد ولی در کل وقتی نیاز داریم چرا استفاده نکنیم منظورم اینه که این کد با کدهای دیگه فرق داره و اینجور نیست که مثلا دیگه نمیری یا کثل بازی های دیگه یه چیز نا محدود بگیری که بازی رو به طور مزخرفی ضایع میکنه .
هم اونطور که گفتم این کد برای اونها که اشتباهی major skill رو انتخاب کردن بدرد میخوره و از اونجا که هرکی خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه باید قید اون قابلیت های که پیشرفت کردی رو بزنی مثلا من light armor (اگه اشتباه نوشتم ببخشید!) 67 بود ولی با این کد شد 35 حالا خودتون بگید این کد مثل کدهای که آیتم نامحدود میدن یا اینکه دیکه نمیمیری هستن .
در کل من خودم که جز مخالفهای سر سخت کد و اینجور حرفهام از این کد استفاده کردم

as you wish

نوشته شده توسط Monirzadeh:
سلام خدمت همه ی دوستان راستش چرا دروغ بگم من زیاد بازی نمی کنم ولی به صورت عجیبی از این جور بازی ها خوشم میاد و این اولین بازیمه توی این نوع البته من بازی زیاد نمیکنم راستش من هیچ چی از نژادها و اینکه چی هستن و هر کدوم چکار می کنن و نمی دونم البته نقد بازی را خوندم و در اون هد می دونم جریان چیه می خواستم یکی کمک کنه و بگه این نژاد و کلاس و این حرف ها چیه چند مورد سوال اینجا کردم اگر مشه جواب بدهید
http://www.bazicenter.com/forums/sho...=Elder+Scrolls
درضمن چقدر باید توی این زندان بمونم و آیا وقتی از زندان خارج شدم میشه نژاد را عوض کرد و با و لطفا زیاد اسم انگلیسی نگید چون من این کراراکتر ها را اصلا نمی شناسم با تشکر
دوست عزیز

این تاپیک الان به صفحه ی 51 م رسیده و با این پست من تا حالا 755 تا پست داشته.
شما برای پیدا کردن تمام جوابهات می تونی تاپیک رو از پست 1 تا همین جا بخونی

جواب تمام سوال هات رو پیدات خواهی کرد.

آخرین ویرایش:

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
اولا احمد جون متشکریم:cheesygri
دوما من هنوز Dragon tongue رو هم پیدا نکردم:cheesygri اونم بگو کجاهاست.
سوما من داشتم از Bruma میرفتم جنگلهای اطرافش یه دفعه دیدم یه مجسمه بزرگه 3 تا زن هم دورو برشن.بعد یه ماموریت گرفتم به نام Narmina یه همچین چیزی.بعد ولی هیچ نشونی تو نقشه به من نمیده این و یه چیزی در مورد Summon deadra میگه...
احمد جان شما اگه بگی Race و Class چیه خیلی ممنون میشم.
من Imperial و Magic یعنی همون جادوگری.بعد یه چیزی دیگه نمیدونی لباس و زره و شمشیر خوب کجا پیدا میشه.خریدنی باشه خوبه...اینقدر تو بازی تجارت کردم الان 30000 تا پول دارم صفا میکنم:cheesygri

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
بچه ها من رفتم تو گروه Dark ... که یک گروه ادمکشن
تو یکی از مراحل رفتم یک زندانی را کشتم و بونتی زیادی نصیبم شد
و رفتم به زندان
ولی خیلی از اسکیل هام کم شد به نظر شما راه درستی را انتخاب کردم(رفتن به زندان)
در ضمن هر مآموریتی که برای این گروه انجام میدم مقداری بدنامی نصیبم میشه چکار کنم؟

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
سلام آقا من گیر کردم خیلی از صفحات را خوندم ولی هیچ چیزی که جواب سوالم باشه پیدا نکردم اول اینکه شمشیر دارم ولی هنوز بامشت ضربه میزنم نمی تونم استفاده کنم توی زندان هستم و اون شاه را کشتن و یک سربازه یک کلید داده منم رفتم توی یک جایی مثل کانال های فاضلاب برای خروح از این زندان باید چه کارکنم الان باید کجای این فاضلاب برم از بازی توی جاهای تاریک متنفرم من یک سری مشخصات توی اینجا نوشتم که می خواهم اینجوری باشم
اونجا که داره میگه نمی دونم می خوای چی باشی همون صورت های فلکی نمی دونم چی بچیه با توجه به اون شخصیتی که می خواهم باشم بهترین مورد چیه الان اینو انتخاب کردم agent
وقتی از زندان خارج شدید می تونید کلاستون را عوض کنید

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
نوشته شده توسط alikarimi:
بچه ها من رفتم تو گروه Dark ... که یک گروه ادمکشن
تو یکی از مراحل رفتم یک زندانی را کشتم و بونتی زیادی نصیبم شد
و رفتم به زندان
ولی خیلی از اسکیل هام کم شد به نظر شما راه درستی را انتخاب کردم(رفتن به زندان)
در ضمن هر مآموریتی که برای این گروه انجام میدم مقداری بدنامی نصیبم میشه چکار کنم؟
شما به هيچ وجه لازم نيست تو اين مرحله بونتي بگيريد خودشم ميگه اگه بونتي بگيري از يه امتيازاتي بي بهره ميشي.اين مرحله رو با مخفي كاري برو و به يارو يه لاك پيك بده و بعد هم بكشش و از همون راهي كه اومدي برگرد.

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
آقا چرا کسی ما را تحویل نمی گیره:((
چند تا پست بالاتر را میگم من با این مشخصاب برای اینکه بازی تیک نزنه و از بازی لذت ببرم باید چه کار کنم
cpu LGA 3 full cash 2 mg اینتل
کارت گرافیک: gigabte (GV-NX66256DP nvidia Geforce PCI-E(256 MG(
مادر بورد:gigabte )IDna GA-81945PLGE-RH(
یک رم 512 DDR 2
خودش سایز صفحه را گذاشته روی مینیمم
برای استفاده خوب بدون گیر باید چه کار کنم البته الان با سیو یکی از دوستان توی محیط باز تیک نمیزد
و فریم ریتم را از کجا بفهمم چند؟
باقی سوالات را اینجا پرسید کمکم کننننننننننننند
اینجا

آخرین ویرایش:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
سلام آقا من گیر کردم خیلی از صفحات را خوندم ولی هیچ چیزی که جواب سوالم باشه پیدا نکردم اول اینکه شمشیر دارم ولی هنوز بامشت ضربه میزنم نمی تونم استفاده کنم توی زندان هستم و اون شاه را کشتن و یک سربازه یک کلید داده منم رفتم توی یک جایی مثل کانال های فاضلاب برای خروح از این زندان باید چه کارکنم الان باید کجای این فاضلاب برم از بازی توی جاهای تاریک متنفرم من یک سری مشخصات توی اینجا نوشتم که می خواهم اینجوری باشم
اونجا که داره میگه نمی دونم می خوای چی باشی همون صورت های فلکی نمی دونم چی بچیه با توجه به اون شخصیتی که می خواهم باشم بهترین مورد چیه الان اینو انتخاب کردم agent
وقتی از زندان خارج شدید می تونید کلاستون را عوض کنید
شما باید از توی inventory سلاحتون رو انتخاب کنید. برای باز کردن صفحه Inventory از کلید TAB استفاده کنید.

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
سلام آفا متشکر اسلحه درست شد ولی نمی تونم از تیرو کمان استفاده کنم فقط تیر و کمان را میگذاره روی شونش بعد اینکه الان من توی شهر باید چه کار کنم پول ندارم و نمی دونم چجوری جیب مردم را بزنم یک دیگه که دوست داشتم یک اسب بخرم باید چه کار کنم حالا چه کار کنم؟ این گروه ها که گفته میشه عضوشون شد کجا هستن
اون سوال قبلی ها را هم لطفا جواب بدهید

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
کارت شما 6600 هستش که برای اورکلاک کردن ایده آله.پیشنهاد میکنم به تاپیک"آیا میتوان قدرت کارت گرافیک را بالابرد؟" در انجمن "کارت گرافیک" مراجعه کنی.
باتشکر.....

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
نوشته شده توسط supermhr:
کارت شما 6600 هستش که برای اورکلاک کردن ایده آله.پیشنهاد میکنم به تاپیک"آیا میتوان قدرت کارت گرافیک را بالابرد؟" در انجمن "کارت گرافیک" مراجعه کنی.
باتشکر.....
من دارم میرم میشه بقیه سوالات بنده هم جواب بدهید بعد اینکه عکس هایی که از بازی دیدم یک حالت درخشندگی و یک نور اضافی هست اون حالت را من ندارم یا حسش نمی کنم میشه بگید باید چه کارش کنم یا اینکه بهترین تنظیمات با این سیستم چی باشه خوبه؟

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
من دارم میرم میشه بقیه سوالات بنده هم جواب بدهید بعد اینکه عکس هایی که از بازی دیدم یک حالت درخشندگی و یک نور اضافی هست اون حالت را من ندارم یا حسش نمی کنم میشه بگید باید چه کارش کنم یا اینکه بهترین تنظیمات با این سیستم چی باشه خوبه؟
HDR Lighting رو فعال کن در Options/Graphics یا Options اتوران. البته اگر دیدی چراغش خاموشه یعنی اینکه VGAت ساپرت نمیکنه HDR را.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر