The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
نوشته شده توسط SHvIRUS:
HDR Lighting رو فعال کن در Options/Graphics یا Options اتوران. البته اگر دیدی چراغش خاموشه یعنی اینکه VGAت ساپرت نمیکنه HDR را.
سلام خدمت شما اون گزینه خودش فعال بود
بهترین تنظیمات با سیستم من چیه البته من فقط اول که بازی را لود میکنه یک تیک کوچیک میزنه بعد توی محیط باز اصلا تیک نمی زنه خواهش می کنم جواب این سوالات را بدهید
من تیر و کمان دارم ولی نمی تونم ازش ایتفاده کنم فقط میگذاره روی شانه اش
من نمی دونم چجوری میشه جیب مردم را زد
چجوری می تونم توی حالت Snake حرکت کنم
اشیایی که با خودم دارم را چجوری بفروشم
و چجوری توی این بازی میشه چونه زد؟
و چجوری می شه افراد معمولی بازی را کشت بدون اینکه کسی متوجه بشه
چجوری می تونم یک اسب بخرم
این گروه هایی که میگید عضوش بشم کجا هستن من لول یک و شهر اول هستم
متشکر لطفا همه را جواب بدهید

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
نوشته شده توسط mohandes_register:
جیب زنی به این راحتیا نیست باید خیلی حرفه ای بشی چون زود میفهمن.
Sneak هم برای استفادش از CTrl استفاده کن...
چجوری باید حرفه ای بشم بقیه سوالات را هم لطفه جواب بدهید
در ضمن من چجوری می تونم لول را بالا ببرم لطفا کامل توضیح دهید متشکر
رباد چه کار کنم تا یک دزد خوب یک شمشیز خوب و یک تیر انداز خوب بشم این چند تا پست بالا تر راهم لطفا بخونید متشکر

آخرین ویرایش:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام

نوشته شده توسط mohandes_register:
اولا احمد جون متشکریم
دوما من هنوز Dragon tongue رو هم پیدا نکردم اونم بگو کجاهاست.
سوما من داشتم از Bruma میرفتم جنگلهای اطرافش یه دفعه دیدم یه مجسمه بزرگه 3 تا زن هم دورو برشن.بعد یه ماموریت گرفتم به نام Narmina یه همچین چیزی.بعد ولی هیچ نشونی تو نقشه به من نمیده این و یه چیزی در مورد Summon deadra میگه...
احمد جان شما اگه بگی Race و Class چیه خیلی ممنون میشم.
من Imperial و Magic یعنی همون جادوگری.بعد یه چیزی دیگه نمیدونی لباس و زره و شمشیر خوب کجا پیدا میشه.خریدنی باشه خوبه...اینقدر تو بازی تجارت کردم الان 30000 تا پول دارم صفا میکنم
Dragon's Tongue رو می تونی به تعداد زیاد، دور و برای Redwater Fort (نزدیکای Black Marsh border در شمال شرق Leyawiin پیدا کنی. توی West Weald هم تک و توک پیدا میشه.

اون ماموریتی هم که میگی اسمش هست Namira. یکی از Deadric Shrine ها هستش. در صورتی می تونی اونو Summon (فراخوانی) کنی که Personality کمتر از 20 داشته باشی.
برای این کار برو 5-4 تا Cheap Wine بخر و کنارای Shrine که رسیدی بخورشون تا Personality ت بیاد زیر 20. بعد برو سراغ مجسمه و کلید Space رو بزن تا Summon ش کنی.
نهایتاً یه ماموریت بهت میده تا براش انجام بدی که خیلی هم سادست. بعد از انجام ماموریت هم یه انگشتر بنام Ring of Namira رو بعنوان Gift بهت میده.

Race یعنی نژاد. همون Imperial یا Dark Elf و ...
Class هم از Classification به معنای رسته میاد. مثلا من تو کلاس Magic رو انتخاب کردی ولی من خودم بصورت دستی.
در کل اینا نشانه های کاراکترت هستن که همه رو در ابتدای بازی انتخابشون کردی.

زره و شمشیر خوب هم خریدنی نیست چون Shop ها رزه های مالی ندارن همش یا Iron ه یا هم فوقش Silver، بنابراین دزدیدنه و یا بصورت غنائم جنگی پس از جنگ ها
هر چی هم Level خودت بالاتر باشه، دشمنانت زره و سلاح بهتری دارن.

30.000 تا که خیلی زیاد نیستش که. من الان حول و حوش 270.000 سکه دارم + کلی آت و آشغال توی خونم که قیمتشون سر هم سه تای اینیه که گفتم، ولی دلم نمی یاد بفروشمشون.
نوشته شده توسط Monirzadeh:
سلام آقا من گیر کردم خیلی از صفحات را خوندم ولی هیچ چیزی که جواب سوالم باشه پیدا نکردم اول اینکه شمشیر دارم ولی هنوز بامشت ضربه میزنم نمی تونم استفاده کنم توی زندان هستم و اون شاه را کشتن و یک سربازه یک کلید داده منم رفتم توی یک جایی مثل کانال های فاضلاب برای خروح از این زندان باید چه کارکنم الان باید کجای این فاضلاب برم از بازی توی جاهای تاریک متنفرم من یک سری مشخصات توی اینجا نوشتم که می خواهم اینجوری باشم
http://www.bazicenter.com/forums/sho...=Elder+Scrolls
اونجا که داره میگه نمی دونم می خوای چی باشی همون صورت های فلکی نمی دونم چی بچیه با توجه به اون شخصیتی که می خواهم باشم بهترین مورد چیه الان اینو انتخاب کردم agent
وقتی از زندان خارج شدید می تونید کلاستون را عوض کنید
آقا ما تازه کاریم یکی از بزرگان هم دست ما را بگیره
آقا چرا کسی ما را تحویل نمی گیره
چند تا پست بالاتر را میگم من با این مشخصاب برای اینکه بازی تیک نزنه و از بازی لذت ببرم باید چه کار کنم
cpu LGA 3 full cash 2 mg اینتل
کارت گرافیک: gigabte (GV-NX66256DP nvidia Geforce PCI-E(256 MG(
مادر بورد:gigabte )IDna GA-81945PLGE-RH(
یک رم 512 DDR 2
خودش سایز صفحه را گذاشته روی مینیمم
برای استفاده خوب بدون گیر باید چه کار کنم البته الان با سیو یکی از دوستان توی محیط باز تیک نمیزد
و فریم ریتم را از کجا بفهمم چند؟
باقی سوالات را اینجا پرسید کمکم کننننننننننننند
سلام آفا متشکر اسلحه درست شد ولی نمی تونم از تیرو کمان استفاده کنم فقط تیر و کمان را میگذاره روی شونش بعد اینکه الان من توی شهر باید چه کار کنم پول ندارم و نمی دونم چجوری جیب مردم را بزنم یک دیگه که دوست داشتم یک اسب بخرم باید چه کار کنم حالا چه کار کنم؟ این گروه ها که گفته میشه عضوشون شد کجا هستن
اون سوال قبلی ها را هم لطفا جواب بدهید
من دارم میرم میشه بقیه سوالات بنده هم جواب بدهید بعد اینکه عکس هایی که از بازی دیدم یک حالت درخشندگی و یک نور اضافی هست اون حالت را من ندارم یا حسش نمی کنم میشه بگید باید چه کارش کنم یا اینکه بهترین تنظیمات با این سیستم چی باشه خوبه؟
نگاه کن چقدر یه سوالو تکرار کردی.
مطمئن باش اگه تکراری نبود تا حالا خیلی ها جواب داده بودن

بگذریم

سوالات می رسونه که بر خلاف گفته ت پست ها رو خوب نخوندی
ولی عیبی نداره

اول در مورد سیستمت
بدک نیست

می تونی وضوع رو روی 768*1024 بزاری
Texture Size رو medium
Fade ها و Grass Distance رو بین 50-30 درصد
ولی Distant تا آخر
Shadow ها خاموش
Grass Shadow و Self Shadow و ... خاموش
Specular نصف
HDR و یا Bloom یکیشون رو روشن کنی (کیفیت نور پردازی با HDR بالاتره ولی کندتر هم هستش)
کیفیت آب رو هم نرمال بزار ولی Ripple و Window Reflect رو on کن
نهایتا AA هم off

در مورد عضویت در گروه هایی مثل Thief Guild و Dark Brotherhood و غیره خود من توی صفحه ی 34 پست شماره ی 506 توضیح دادم.

اینم لینکش

تیر و کمان هم که گفتی دو رکن داره: 1-تیر و 2-کمان
باید هر دو رو انتخاب کنی و تیر هم داشته باشی. اینکه فقط تیردان پشتت باشه ولی کمان دستت نباشه که نمی شه. و یا اینکه کمان رو داشته باشی ولی از تیر خبری نباشه ...

برای جیب بری باید از پشت به ملت در حال Crouch یا همون Sneak تا حدی نزدیک شی که علامت یه دست قرمز ظاهر شه. بعد Space رو میزنی و وارد جیب اون بنده ی خدا می شی.

برای خرید اسب هم اطراف همه ی شهر ها، بیرون از دروازه ی اصلی شهر معمولا اسطبل برای فروش اسب هستش که می تونی ازشون اسب بخری.

MOH3N

کاربر سایت
Jul 2, 2006
67
نام
محسن
نوشته شده توسط MOH3N:
توی یکی از ماموریت های mage guide باید بری توی یه زیر زمین نمیدونم چیچی که چهار تا کتیبه هست با یه مترجم توی راهنمای ماموریت نوشته که باید متون رو بخونب و به مترجم بگی که من هم کفتم ترجه هم کرد . ولی دیگه نمی دونم کجا باید برم.
اگه میشه به لینک راهنمای اوبلیویون بزارید از این کتابهای pdf البته میدونم چند صفحه قبل بود ولی گمش کردم و ماشاا... 45 صفحه تاپیک هست نمیشه پیداش کرد .... ممنون

کسی نیست جواب ده نگید خیلی تکرار میکنی چون این سوئال روتوی صفحه 45 پرسیدم هنوز جواب نگرفتم لطفا .;)

hitman_bahal

کاربر سایت
Oct 20, 2005
80
نام
Ehsan
نوشته شده توسط MOH3N:
کسی نیست جواب ده نگید خیلی تکرار میکنی چون این سوئال روتوی صفحه 45 پرسیدم هنوز جواب نگرفتم لطفا .;)
اونجا هر كتيبه به يك جادو اشاره كرده مثلا يكي به آتيش يكي به يخ و غيره بياد همون جادو رو كه گفته از جهت هر كتيبه به طرف ستون بزني.

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام

اینا رو یادم رفت تو پست قبلی جواب بدم، الانم که ویرایش نمی شه کرد...

نوشته شده توسط SamFisher:
شرمنده ها ! ولی کسی میتونه اینو توی یه جایی resume support آپلود کنه ؟!
مشکلی نداره
یه Center مجانی با مشخصاتی که می خوای معرفی کن، من برات همونجا آپلود می کنم.
و فریم ریتم را از کجا بفهمم چند؟
برای کلیه ی بازی ها می تونی از نرم افزار Fraps استفاده کنی که توی Upload Center خود سایت موجوده.
ولی اگه فقط برای Oblivion می خوای به شکل زیره:

در حین بازی کلید ~ رو بزن تا کنسول باز بشه.
توی کنسول تایپ کن setdebugtext 12 و بعدش enter رو بزن
دوباره تایپ کن tdt و اینبار هم enter رو بزن
برای خروج از کنسول هم دوباره همون کلید ~ رو بزن.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
وارد جیب اون بنده ی خدا می شی.
این قسمتش خیلی باحال بود!:D
شما یا کسی دیگه توی یک پستی که یه صورت اسپویلر بود طرز به دست آوردن Skeleton Key رو گفته بودید(یا بودند!) باور کن من همه صفحات رو گشتم ولی پیدا نکردم....کجا بودن ؟
باتشکر....

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط SUPERMHR:
این قسمتش خیلی باحال بود!:D
شما یا کسی دیگه توی یک پستی که یه صورت اسپویلر بود طرز به دست آوردن Skeleton Key رو گفته بودید(یا بودند!) باور کن من همه صفحات رو گشتم ولی پیدا نکردم....کجا بودن ؟
باتشکر....
سلام

خود من بودم

اینم لینکش
پست شماره ی 581، صفحه ی 39

در ضمن Spoiler نبود، فقط با رنگ قرمز نوشته بودمش (البته فکر کنم یه بار دیگه هم بهش اشاره کرده بودم)

MOH3N

کاربر سایت
Jul 2, 2006
67
نام
محسن
ممنونhitman اسمت رو نمیدونم ؟؟؟؟
اگه یه لطف دیگه بکنی خیلی خوب میشه .
من توی یه ماموریت the path of down همون که بعد از نجات مارتین میده گفت برو چنتد تا کتاب پیدا کن کتاب ها رو پیدا کردم بعد یه دون از این مارمولک ها بود به دادم خوند حال بعد از یه مدت update شد حالا توی نقشه هیچ چیزی نیست خود ماموریت هم نوشته که اون مارمولکه به آخر یه کتابی اشاره کرده دیگه نمیدونم کسی بلده ؟؟؟؟؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
مشکلی نداره
یه Center مجانی با مشخصاتی که می خوای معرفی کن، من برات همونجا آپلود می کنم

شما ایمیلتو بگو من واست دعوتنامه پرشین گیگ میدم .
اون resume support هست

hitman_bahal

کاربر سایت
Oct 20, 2005
80
نام
Ehsan
نوشته شده توسط MOH3N:
ممنونhitman اسمت رو نمیدونم ؟؟؟؟
اگه یه لطف دیگه بکنی خیلی خوب میشه .
من توی یه ماموریت the path of down همون که بعد از نجات مارتین میده گفت برو چنتد تا کتاب پیدا کن کتاب ها رو پیدا کردم بعد یه دون از این مارمولک ها بود به دادم خوند حال بعد از یه مدت update شد حالا توی نقشه هیچ چیزی نیست خود ماموریت هم نوشته که اون مارمولکه به آخر یه کتابی اشاره کرده دیگه نمیدونم کسی بلده ؟؟؟؟؟
اولا خواهش مي كنم
دوما اسمم احسانه
سومن اونجا بايد چهارتا كتاب بدي به Tar-Meena (همون مارمولكه) وقتي هر چارتا رو دادي بايد يه زور صبر كني و بعد بري باهاش صحبت كني كه بهت ميگه كه اگر حرف اول هر پاراگراف هر كتاب رو كنارهم بزاري يه جمله درست ميشه:
Green emperor way where tower touches middle sun
بعد توي نقشت يه جايي علامت مياد كه بايد ظهر بري اونجا
اميدوارم كارت راه بيافته:cheesygri

MOH3N

کاربر سایت
Jul 2, 2006
67
نام
محسن
خوب احسان خان این مارمولکه الان توی شهر امپراتور هست؟؟!؟!؟ توی هامون برج جادو گری؟!؟!؟! من کتاب هارو قبلا بهش داردم صب هم کردم اما بعد کتاب ها رو فروختم چی کارکنم . آخه توی نقشه هیچ علامتی نیست این ماموریت هم مال قبل ه . ببخشید این قدر سئوال می کنم ها ;)
اگه کسی از دوستان لطف کنه که چجوری برای شهر های دیکه نیرو حمع میکنی آخه تا حالا من این چنین ماموریتی ندیدم leve 12
race : persian

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر