The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
من این بازی رو چند روز پیش واسه 360 گرفتم یه چند تا سوال داشتم:
کلا این وسایلی(item) که تو بازی هست مثه قاشقو کاسه و ... به چه دردی میخوره؟
چه جوری باید با مردم حرف بزنین؟اونجایی که 1 دایره ی 4 قسمتی هست وسطش هم یه عدد
به هر حال هر 4 تا رو باید بزنیم دیپه ولی اون عدد میاد پایین؟لطغا کامل توضیح بدین
اصلا این کار به چه درد میخوره؟

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
کلا این وسایلی(item) که تو بازی هست مثه قاشقو کاسه و ... به چه دردی میخوره؟
تا جایی که من میدونم هیچ کاری نمی کنن.
چه جوری باید با مردم حرف بزنین
برو نزدیک و a رو بزن. چنتا موضوع میاد میتونی دربارشون با طرف حرف بزنی.
بزنین؟اونجایی که 1 دایره ی 4 قسمتی هست وسطش هم یه عدد
به هر حال هر 4 تا رو باید بزنیم دیپه ولی اون عدد میاد پایین؟لطغا کامل توضیح بدین
اصلا این کار به چه درد میخوره؟
اونجا میتونی مخ طرفو بزنی...اینطوری بیشتر ازت خوشش میاد. اونوقت مثلا میتونی چیزارو ازش ارزونتر بخری یا مثلا اطلاعات بیشتری بهت میده .
روشش هم این هست:
1-مینی گیم رو شروع میکنی.
2-استیک چپ رو که رو هر کدوم از 4 قسمت ببری قیافه طرف عوض میشه مثلا اگه طرف از جوک خوشش بیاد وقتی رو joke میبری یارو خوشش میاد...
سریع رو هر 4 قسمت میری تا بفهمی از کدوما بدش میاد و کدوما رو دوس داره و چقدر.(البته تو بعضی از ورژنا قبل از شروع مینی گیم هم میشه فهمید کدوما رو دوس داره.)
3-سعی میکنی هر کدوم که دوست داره رو وقتی بزنی که ربع دایره اون قسمت پر تر هست. اگه دکمه X رو بزنی این ربع دایره ها که پر شدن یه خونه در جهت عقربه ساعت حرکت میکنن.(فقط یه بار میتونی این کارو انجام بدی)
4- هر کدوم رو 1 بار که انتخاب کنی یه دور تموم میشه. این کارو تکرار میکنی تا بنویسه disposition maxed
5-میتونی با زدن Y به طرف رشوه بدی تا بیشتر ازت خوشش بیاد. مقدار طلا لازم و مقداری که disposition بالا میره رو هم نوشته که اغلب نمیرزه.
-میتونی با جادو charm طرف رو جادو کنی تا disposition بره بالا.
-بعضی چیزا رو مقدار اون عدده تاثیر میزاره. مثلا اگه خون اشام بشی مردم ازت خوششون نمیاد. یا اگه عضوه یه گیلد بشی اعضای اون گیل بیشتر دوست دارن.
--------------------------------------------------------------------------------------
یه سوال: من یه بار یه کاری کردم مثل استخراج طلا...میشه دربارش توضیح بدید؟ وسیله خاصی لازم داره؟

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
این dispel majic واسه چیه؟
کلا این majik های که میزنی به خودت رنگت بنفش میشه واسه چیه؟
یا همین snese life 60 sec ؟؟؟ این چی ستن؟

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
این dispel majic واسه چیه؟
کلا این majik های که میزنی به خودت رنگت بنفش میشه واسه چیه؟
یا همین snese life 60 sec ؟؟؟ این چی ستن؟

Dispel Magic اثر جادوهایی که روت زده شده رو خنثی میکنه .. مثلا طرف Drain Health روت زده باشه و غیره .
رنگش که مهم نیست ... مثلا Drain و Weakness ها و غیره قرمز می کنه .. باید ببینی که چه جور Magic زدی !
Snese Life نداریم والا.

Fortify ها میان یک attribute تو زیاد می کنند . مثلا Fortify Health 60 points for 30 seconds میاد Health ات رو برای مدت 30 ثانیه 60 واحد زیاد می کنه .. یا مثلا Fortify Magicka که Mana ات رو زیاد می کنه. اینها رو معمولا روی خودت میزنی و اثر مثبت داره.

Drain ها معمولا اثر منفی دارند و روی بقیه میزنی . مثلا Drain Health 20 points for 15 seconds یعنی اینکه برای مدت 15 ثانیه Health طرف 20 واحد کمتره و بعد از 15 ثانیه دوباره آن 20 واحد زیاد میشه !
این یک فرقی با Damage داره .. مثلا Fire Damage 3 points for 5 seconds یعنی برای هر ثانیه از طرف 3 واحد کم میشه و دیگه بر نمیگرده.

Absorb یک چیزی از طرف میگیره و به تو میده . مثلا Absorb Marksmanship 5 points for 10 seconds . 5 میاد و 5 واحد از skill تیراندازی طرف کم میکنه و به skill تو اضافه می کنه . بعد 10 ثانیه هم که تاثیرش تموم میشه. Absorb Health اصولا بهترینه که معادل همین Life Steal توی بقیه بازیهای rpg مثل GuildWars و Diablo است.

فعلا همین .. یک نمه بچرخی تو بازی دستت میاد . البته اصولا راحت ترین و مستقیم ترین نوع کاراکتر توی بازیهای rpg همون تیریپ fighter هست که برای شروع اون رو برداری تا دستت بیاد چه خبره .

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
مرسی از لطفت.
این سوالم لطفا جواب بده:
heal miror life detection واسه چیه:
جلوش اینو مینیویسه:
detect life 60 ft for 30 secs on self
زیر مجوعه ی جادوی mystics هست.
در ضمن کلا این mystics ها چه جادو هایی هستند؟

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
دوستان من کوئست شماره 3 هستم، اونجایی که باید بری تو یه شهری که دم دروازش یه دروازه ی اوبلیویون باز شده، بیرون شهر اون موجودات راحت میمیرن ولی وقتی وارد شهر میشم اصلا نمیمیرن! [اصلا باید برم تو شهر؟]

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام

heal miror life detection واسه چیه:

هی روزگار . . . همین چند ماه پیش بود که خودم همین سوال رو پرسیدم و احمد جوابم رو داد . . .

این جادو تو مایه های دوربین حرارت یاب میمونه . یعنی موجودات زنده ای که در نزدیکی ت هستن رو با بخار بنفش رنگی نشون میده و از پشت دیوار هم عمل میکنه.

detect life 60 ft for 30 secs on self

این یعنی شما برای 30 ثانیه ، میتونید موجودات زنده ای که در فاصله ی 60 فوتی شما هستن رو با بخار بنفش به شما نشون بده .

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یعنی موجودات زنده ای که در نزدیکی ت هستن رو با بخار بنفش رنگی نشون میده و از پشت دیوار هم عمل میکنه.
کم پیدایی وحید....
اگر کلاه gray fox رو داشته باشی که نور علا نوره!!!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یعنی موجودات زنده ای که در نزدیکی ت هستن رو با بخار بنفش رنگی نشون میده و از پشت دیوار هم عمل میکنه.
کم پیدایی وحید....

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
کم پیدایی وحید....

آخه اکثرا سوال ها در مورد چجوری رد کردن فلان کوئسته ، که من با اینکه حدود 100 تا کوئست رفتم ، هیچکدوم رو حفظ نکردم چکار باید کرد.

راستی همین چند روز پیش کل آبلیویون رو با همه ی save ها و . . . پاک کردم و میخوام بعدا از اول شروع کنم. خیلی زور داره وقتی لولت اندازه ی من باشه و بخوای بری از اول . . . اون هم به طور اجباری . . . :(

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
یه سوال دیگه:
یه زامبی به من حمله کرد agility ایم 5 تا drain شد حالا چیکار کنم؟
از میوه هایی که نوشته restore agility هم استفاده میکنم ولی تاثیری نداره؟
در ضمن blind souls و move object چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر