The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
با سلام - در یکی از ماموریتهای اصلی مارتین شاه کلید عزیز مرا طلب می کنه و اگر هم به او ندهم ماموریت آپدیت نمیشه ! می خواستم بدونم آیا راهی داره که این gift با ارزش را به او ندم ؟:confused:

هر جور Daedric Artifact رو میتونی بهش بدی .. همونهایی که به عنوان جایزه انجام دادن quest های Daedric Prince ها میگیری .. اگر دنبال Enchant کردن وSoul capture و اینها نیستی همون Azura Star رو بده بره ! یا یکی بود که یک چکش جایزه میداد که من چون توی خط Blunt Weapon و اینها نبودم دادم به مارتین !

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
این Azura star دقیقا چیکار میکنه؟

یک Grand Soul Gem با این فرق که اگه خالی شد میتونی باز پرش کنی!
توی Soul Gem ها هم میتونی با Soul Capture ، روح موجوداتی که میکشی اسیر کنی. بعد با انرژی اون آیتم های Enchanted خودت رو شارژ کنی. یا اصلا یک همچین آیتمی درست کنی (با کمک Enchantment Altar ) . بقیه بعد از خالی شدن از بین میرن ولی Azura Star رو میتونی دوباره استفاده کنی، مثل باتری قابل شارژ میمونه!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
هر جور Daedric Artifact رو میتونی بهش بدی .. همونهایی که به عنوان جایزه انجام دادن quest های Daedric Prince ها میگیری .. اگر دنبال Enchant کردن وSoul capture و اینها نیستی همون Azura Star رو بده بره ! یا یکی بود که یک چکش جایزه میداد که من چون توی خط Blunt Weapon و اینها نبودم دادم به مارتین !
!!!
از دست دادن Azura star یک فاجعه عظیم و غیر قابل توجیهه! میشه به جرات گفت که به در بخورترین آیتم بازی همینه.من حالا موندم شما چطوری از اون چکشه خوشت اومد! (معمولا کسی Blunt بر نمیداره)
البته آیتم به درد نخوره دیگه یه وسیله ایه به اسم واباجک!! Wabbajack که باعث میشه به صورت رندوم هر موجودی رو به چیز دیگه تبدیل کنی.مثلا موش رو میتونی به یک مینوتار تبدیل کنی یا یه حریف خفن رو به همون موش!!! اما در کل استفاده خاصی نداره ولی میتونه سرگرم کننده باشه (توی لولهای بالا)
باتشکر....

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
!!!
از دست دادن Azura star یک فاجعه عظیم و غیر قابل توجیهه! میشه به جرات گفت که به در بخورترین آیتم بازی همینه.من حالا موندم شما چطوری از اون چکشه خوشت اومد! (معمولا کسی Blunt بر نمیداره)
البته آیتم به درد نخوره دیگه یه وسیله ایه به اسم واباجک!! Wabbajack که باعث میشه به صورت رندوم هر موجودی رو به چیز دیگه تبدیل کنی.مثلا موش رو میتونی به یک مینوتار تبدیل کنی یا یه حریف خفن رو به همون موش!!! اما در کل استفاده خاصی نداره ولی میتونه سرگرم کننده باشه (توی لولهای بالا)
باتشکر....

راستش در این قسمت من اصلاً باهات موافق نیستم :biggrin1: بدرد بخور ترین آیتم بازی Skeleton Key ـه هیچ شکی هم درش نیست :) البته من تا حالا از این آزورا استار استفاده نکردم. بجاش Sword of Umbra رو گرفتم که اون آیتم کارائیش به مراتب بهتراز Azura's Star ـه چون همون Soul Trap رو داره علاوه بر اون شمشیر بسیار خوبی هم هست. ولی خوب این Shrine ها آیتمهای خوب زیاد دارند میتونید یک آیتمی رو که فکر میکنید کمتر بدردتون میخوره یا به عبارت دیگه درجه اهمیتش پائینتره رو بدید به مارتین البته من بازم همون آزورا استارو دادم. اون واباجک هم فکر کنم تو ارینا مناسب باشه هائوون راستش من تاحالا ازش استفاده نکردم. من همینجوری فقط آیتم جمع میکنم استفاده نمیکنم :)...

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
806
نام
behrooz
!!!
ا
باتشکر....

این واباجک رو کجا میشه پیدا کرد :)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
این واباجک رو کجا میشه پیدا کرد :)

Shrine of Sheogorath
حداقل باید کارکترت Level 2 باشه.
محل: از درب غربی Leyawiin جاده رو به سمت شمال برو، از White Stallion Lodge رد شو همینجوری به سمت شمال برو. اینم جاش روی نقشه.

پیشکش: باید یدونه lesser soul gem یک head of lettuce و یک دونه هم yarn بهش بدی.

Lettuce رو از تو مزرعه ها باغچه ها و شایدم مغازه ها گیر میاری. Yarn هم که همه جا ریخته، تو هر خونه ای بری هست اکثر جعبه های جلو درب منازل و بخصوص تو Merchant District پره... Lesser Soul Gem رو هم میتونی از Mages Guild پیدا کنی، یا بخری.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
!!!
باتشکر....

من نوشتم که چون توی خط Blunt Weapon و اینها نیستم اون چکش رو دادم به مارتین . شما برعکس برداشت کردی :biggrin1:
کاراکتر من .. حوصله ندارم بنویسم .. برو صفحه 12-13 یا همون حدودهای همین thread نوشتم چه ریختیه!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
راستش در این قسمت من اصلاً باهات موافق نیستم :biggrin1: بدرد بخور ترین آیتم بازی Skeleton Key ـه هیچ شکی هم درش نیست :) البته من تا حالا از این آزورا استار استفاده نکردم. بجاش Sword of Umbra رو گرفتم که اون آیتم کارائیش به مراتب بهتراز Azura's Star ـه چون همون Soul Trap رو داره علاوه بر اون شمشیر بسیار خوبی هم هست. ولی خوب این Shrine ها آیتمهای خوب زیاد دارند میتونید یک آیتمی رو که فکر میکنید کمتر بدردتون میخوره یا به عبارت دیگه درجه اهمیتش پائینتره رو بدید به مارتین البته من بازم همون آزورا استارو دادم. اون واباجک هم فکر کنم تو ارینا مناسب باشه هائوون راستش من تاحالا ازش استفاده نکردم. من همینجوری فقط آیتم جمع میکنم استفاده نمیکنم :)...

Skeleton Key واسه شما خوبه که حوصله این کارهای ابتدایی رو نداری و میخوای سریعا دنیا رو نجات بدی. من که میدونم .. اگه مثل nWn میتونستی بجای باز کردن قفل، درها و جعبه ها رو بشکنی همین کار رو میکردی! (نکته: چرا همچنین امکانی نداریم؟!:biggrin1: ).
وگرنه با صبر و حوصله من با این کاراکتر جدیدم با Security 30 میتونم همه قفلها رو بازکنم.
اون واباجک هم خوبه. وقتی که میرسی به یک موجود خفنگ! و وضعت از اینی که هست بدتر نمیشه میتونی شانست رو امتحان کنی!
این Sheogorath هم آخر شخصیته ها.با اون Staff of Everscamp . تاریخچه اش خیلی باحاله! Sense of Humor خدایی داره!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
البته Skeleton Key چون آدم خیلی استفاده میکنه به چشم نمیاد! راست میگی...اون از همه بیشتر به درد میخوره.ولی خوب Umbra بدون Azura Star مثل زنبور بدون.....!!! البته من اگه بخوام خیلی Soul Trap بکنم تیرکمون بیشتر به کارم میاد.چون توی فتح غارها فقط با تیرکمون جلو میرم(خداییش من روش بهتری تاحالا پیدا نکردم...) اوضاع هم خراب شد Mages Staff Of Shock همراهمه! دوتا میزنم طرف ولو میشه(اومبرا حالش به اینه که با یه ضربه بزنی! مخصوصا توی مراحل میجز گیلد میرفتم پشت سر این نکرومنسرها یدونه با اومبرا و فاتحه! خیلی حال میداد!!) اصلا در کل همینه که استفاده از آزورا رو ضروری میکنه.من اگه کمونم شارژ نباشه و عصام یه دفعه خالی شه یا اومبرام سول کپچر نکنه چه خاکی به سر بریزم؟! (البته یه راهش استفاده از این یارو سنگ سفیدهاست! خیییییلی توپه! یدونه رو استفاده میکنی تا فیها خالدونت پر میشه!!!)
من نمیدونم چرا بحث آبلیویون میشه من داستان میگم؟!!!
باتشکر....

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
Skeleton Key واسه شما خوبه که حوصله این کارهای ابتدایی رو نداری و میخوای سریعا دنیا رو نجات بدی. من که میدونم .. اگه مثل nWn میتونستی بجای باز کردن قفل، درها و جعبه ها رو بشکنی همین کار رو میکردی! (نکته: چرا همچنین امکانی نداریم؟!:biggrin1: ).
وگرنه با صبر و حوصله من با این کاراکتر جدیدم با Security 30 میتونم همه قفلها رو بازکنم.
اون واباجک هم خوبه. وقتی که میرسی به یک موجود خفنگ! و وضعت از اینی که هست بدتر نمیشه میتونی شانست رو امتحان کنی!
این Sheogorath هم آخر شخصیته ها.با اون Staff of Everscamp . تاریخچه اش خیلی باحاله! Sense of Humor خدایی داره!

آخ گفتی دلم تنگ شد :) من که هرچیزی که شکستنی بود میشکودم اونجا اون هنچمنه بدبختم تا میخواست پیکلاک کنه من زده بودم شکسته بودم رفته بود :biggrin1: یادمه دیگه یبار کفری شد گفت تو که همرو میشکنی مرض داشتی منو برداشتی باخودت عین قاطر اینور اونور میبری :-"

اگر این تو آبلیووون بود که خدا بود تازه بقول تو من صبر و حوصله ندارم همرو Auto-attempt وا میکنم بره...

البته Skeleton Key چون آدم خیلی استفاده میکنه به چشم نمیاد! راست میگی...اون از همه بیشتر به درد میخوره.ولی خوب Umbra بدون Azura Star مثل زنبور بدون.....!!! البته من اگه بخوام خیلی Soul Trap بکنم تیرکمون بیشتر به کارم میاد.چون توی فتح غارها فقط با تیرکمون جلو میرم(خداییش من روش بهتری تاحالا پیدا نکردم...) اوضاع هم خراب شد Mages Staff Of Shock همراهمه! دوتا میزنم طرف ولو میشه(اومبرا حالش به اینه که با یه ضربه بزنی! مخصوصا توی مراحل میجز گیلد میرفتم پشت سر این نکرومنسرها یدونه با اومبرا و فاتحه! خیلی حال میداد!!) اصلا در کل همینه که استفاده از آزورا رو ضروری میکنه.من اگه کمونم شارژ نباشه و عصام یه دفعه خالی شه یا اومبرام سول کپچر نکنه چه خاکی به سر بریزم؟! (البته یه راهش استفاده از این یارو سنگ سفیدهاست! خیییییلی توپه! یدونه رو استفاده میکنی تا فیها خالدونت پر میشه!!!)
من نمیدونم چرا بحث آبلیویون میشه من داستان میگم؟!!!
باتشکر....

البته من خودم بشدت نیازمند Soul gem ـم چون تمام این Sigil Stone هارو برداشتم باهاش شمشیر و ازین چرندیات درست کردم همشونم خالین... اون یارو سنگا که خداس من یدونه پیدا کردم اون اولا که نمیدونستم چیه بعد بردم فروختمش :) بعد که فهمیدم چیو از دست دادم خودمو به درو دیوار میزدم..

پ.ن: نکته کلنی پارسیا شمشیرائی که تاحالا درست کردم Frostmourn !! :biggrin1: دیگه... آهان Excalibur دیگه.. The Sword of Agony (این اسم واقعاً برازنده این شمشیره منه) ...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
پ.ن: نکته کلنی پارسیا شمشیرائی که تاحالا درست کردم Frostmourn !! دیگه... آهان Excalibur دیگه.. The Sword of Agony (این اسم واقعاً برازنده این شمشیره منه)
مشخصات شمشیراتو بگو! مخصوصا باید بدونم چه شمشیری برازنده نام بلند اکسکالیبور شده!!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
مشخصات شمشیراتو بگو! مخصوصا باید بدونم چه شمشیری برازنده نام بلند اکسکالیبور شده!!

هائوون؟! باشه این دفعه که بازی کردم برات مینویسم تو 360 الان 2-3 هفتس بازی نکردم. اکسکالیبر هم الان دیگه ندارم :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر