The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

moha

کاربر سایت
Dec 30, 2005
27
همه را کشتی چون فکر کنم باید تنهای کار کنی

با رمز شاید بشه ولی کوست شاید بهم بریزد

میشه یکم بیشتر توضیح بدی (همه را کشتی چون فکر کنم باید تنهای کار کنی)

کد تقلبی هست که بتونم این مرحله را آپدیت کنم

آخرین ویرایش:

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
bebin baid sar daste dozdha na gary fox to har shahr ye nafari hast ke saradst dozdhast ke chizi bhet nemifroshe bagti bahash harfi mizani chanta soal rajeb dozdha mitini azsh bkoni age shode ye ax migzaram ke befahmi kia ra migam

ramez bezani feker konam bham bkhore bazi

moha

کاربر سایت
Dec 30, 2005
27
bebin baid sar daste dozdha na gary fox to har shahr ye nafari hast ke saradst dozdhast ke chizi bhet nemifroshe bagti bahash harfi mizani chanta soal rajeb dozdha mitini azsh bkoni age shode ye ax migzaram ke befahmi kia ra migam

ramez bezani feker konam bham bkhore bazi

اگه بگی کجا هستند و عکس بزاری ممنون میشم
اگه کد تقلبی که بتونم این مرحله را آپدیت کنم پیدا کردی بهم بگو

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
جدیدن که بازی میکنم خونم کم میشه فقط صبح ها
چیکارش کنم؟؟؟؟؟

کل بازی چند level هست؟؟؟
ببین مریضی چیزی نگرفتی؟
ومپایر نشدی(البطه من در مدتی که بازی کردم نشدم و نمیدونم چجوری میشه طرف وقتی ومپایر میشه)
___
کل بازی هم 255 LEVEL هست.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
جدیدن که بازی میکنم خونم کم میشه فقط صبح ها
چیکارش کنم؟؟؟؟؟

کل بازی چند level هست؟؟؟

شما Vampire شدی روزا نمیتونی بری بیرون، شبا برو، میتونی از کنت Skingrad کوئست Cure of Vampirism رو بگیری، البته اشکت در میاد تا کوئستو تموم کنی!!! البته برای اینکه کوئست رو بگیری اول باید با چندنفر حرف بزنی که بهت بگن چیکار کنی، بعد میفرستنت سراغ کنت اسکیگرد.

من این کار را هم انجام دادم نشد که نشد ....شاید 10 بار به عقب برگشتم ودوباره شروع کردم ولی نشد
دیگه دارم دیوونه میشم:confused:

عزیز من شما باید بری به کسائی که مالخرای Gray Fox هستند جنس دزدی به ارزش 1000 سکه بفروشی، یعنی الان به ارزش 200 سکه جنس بفروشی مشکلت حل میشه چون قبلاً 800 سکه فروختی. بعدش اون یارو آرگانینه خودش پیدات میکنه...

انقدر هم عین دختر بچه ها فوری دنباله چیت و تقلب نباشید (کلی میگم شخص بخصوصی مد نظرم نیست). بجای اینکه چهارتا کد بزنید، برید OblivionWiki یه چرخ بزنید راهنمای صحیح انجام دادن اون کوئست بخصوص رو خیلی راحت پیدا کنید.

Blessings of Sithis upon thee

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
سلام - دوستان من در مرحله در شهر Burma در خانه ای که یک پیر زن و دو تا گارد هستند
که صحبت از خون آشام شدن میشه تا جایی پیش رفتم که مرحله دیگه آپدیت نمیشه و علامتی
هم روی نقشه نمی آید آیا کسی می تونه کمک کنه ؟ ممنون :confused:

moha

کاربر سایت
Dec 30, 2005
27
عزیز من شما باید بری به کسائی که مالخرای Gray Fox هستند جنس دزدی به ارزش 1000 سکه بفروشی، یعنی الان به ارزش 200 سکه جنس بفروشی مشکلت حل میشه چون قبلاً 800 سکه فروختی. بعدش اون یارو آرگانینه خودش پیدات میکنه...

انقدر هم عین دختر بچه ها فوری دنباله چیت و تقلب نباشید (کلی میگم شخص بخصوصی مد نظرم نیست). بجای اینکه چهارتا کد بزنید، برید OblivionWiki یه چرخ بزنید راهنمای صحیح انجام دادن اون کوئست بخصوص رو خیلی راحت پیدا کنید.

Blessings of Sithis upon thee

شما که میگید عین دختر بچه ها فوری دنباله چیت و تقلب نباشی ...اگه میتونید شما بگید باید چکار کرد من که راه حلی پیدا نکردم در ضمن شما اگه زحمت بکشی ویک کوچولو مطالب قبلی را که نوشتم بخونی(البته اگه سخت نیست )میبینی که مشکل من خیلی هم به این سادگی نیست که شما زحمت کشیدید توضیح دادید

من الان 42354 جنس دزدی به مالخرا فروختم (fence:42354) ولی کوئست آپدیت نمیشه

حالا استاد بزرگ میشه بگید باید چکار کنم

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
شما که میگید عین دختر بچه ها فوری دنباله چیت و تقلب نباشی ...اگه میتونید شما بگید باید چکار کرد من که راه حلی پیدا نکردم در ضمن شما اگه زحمت بکشی ویک کوچولو مطالب قبلی را که نوشتم بخونی(البته اگه سخت نیست )میبینی که مشکل من خیلی هم به این سادگی نیست که شما زحمت کشیدید توضیح دادید

به همه فنس ها جنس فروختی!؟ اگه نکردی برای همه رو امتحان کن شاید جواب داد نوع فنس هم فرقی نمی کنه تو می تونی به هر فنسی که دوست داشتی جنس بفروشی
به هر حال یا مشکل از توئه یا از بازی(خودم توی یه کوئست دیدم جای یه نفر رو وسط جاده نشون داده بود!!!!:eek: اما خود یارو توی قصر بود!)
راستی اگه پچ بازی رو نصب نکردی نصب کن ممکنه مشکلت حل بشه.
سلام - دوستان من در مرحله در شهر Burma در خانه ای که یک پیر زن و دو تا گارد هستند
که صحبت از خون آشام شدن میشه تا جایی پیش رفتم که مرحله دیگه آپدیت نمیشه و علامتی
هم روی نقشه نمی آید آیا کسی می تونه کمک کنه ؟ ممنون
فکر کنم اونی هست که یارو شوهرش با ومپایر ها جنگیده بود و ... (؟!)
دقیق یادم نیست ولی وقتی روی نقشه علامتی نیست باید یا از NPC ها سوال کنی یا توی محیط دنبال یه چیزی بگردی.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield

اولاً که من وظیفه ندارم اینجا راهنمای شما باشم، بهت گفتم چیکار کنی، اگر Update نمیشه ممکنه بخاطر باگ باشه، اگر گیمت آپدیت نیست ببین اگر آپدیت داره بگیر نصب کن شاید برطرف شد، 2 اگر کوئست قبلی گری فاکس رو انجام نداده باشی کوئست بعدی Thieves Guild آپدیت نمیشه! 3 ممکنه قبلاً از کد یا ترینری استفاده کرده باشی که باعث بوجود اومدن این باگ شده باشه! که در اون صورت ...
4 اگر میبینی همه اینائی که گفتم نیست تشریف ببر OblivionWiki لینکش رو اگر دیده باشی تو پست قبلیم گذاشتم!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
این شرابی رو که شما گفتی کحا پیدا میشه ؟

معمولا بیرون این Fort هایی که داخلش Vampire داره پیدا میشه.
اصولا در ورودی این قلعه ها توی برج مخروبه هست که کنارش پلکان داره میتونی بری بالا . اون طبقه آخر معمولا یک گوشه یک جعبه ای وجود داره که باید بپری برسی بهش .. معمولا توی اون جعبه ها shadowbanish wine پیدا میشه .. وقتی هم که برداشتی، حدود دو سه هفته بعدش (به زمان بازی) باز بری سراغش دوباره spawn شده مثل گل و گیاه و غیره!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا

عقلت رو بکار بنداز .. Quest Description رو بخون .. !
برو پیش تمام Fence هایی که اجازه کار باهاشون رو داری.. تمام Special Job هاشون رو باید انجام داده باشی تا بتونی توی گیلد پیشرفت کنی!
بعضی از quest های گیلدهای مختلف با هم تداخل دارند.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
اولاً که من وظیفه ندارم اینجا راهنمای شما باشم، بهت گفتم چیکار کنی، اگر Update نمیشه ممکنه بخاطر باگ باشه، اگر گیمت آپدیت نیست ببین اگر آپدیت داره بگیر نصب کن شاید برطرف شد، 2 اگر کوئست قبلی گری فاکس رو انجام نداده باشی کوئست بعدی Thieves Guild آپدیت نمیشه! 3 ممکنه قبلاً از کد یا ترینری استفاده کرده باشی که باعث بوجود اومدن این باگ شده باشه! که در اون صورت ...
4 اگر میبینی همه اینائی که گفتم نیست تشریف ببر OblivionWiki لینکش رو اگر دیده باشی تو پست قبلیم گذاشتم!

Cheat FTW !
تا یک quest فلش نداره .. چیکار کنم .. چیکار کنم؟
Morrowind که همین فلش رو هم نداشت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر