The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

سلام خدمت دوستان - من ماموریتهای دانشگاه جادوگری را تا آنجا تمام کردم که سنگ black soul را از آن استادی که عصا روی دوشش بود بعد ازاینکه خودکشی کرد گرفتم و ماموریت هم کامل کردم ولی مشکل اینجاست که دیگه نمی دونم ماموریت جدید را باید از کی بگیرم ؟
اگر کسی میدونه کمک کنه لطفا .

سلام - من در ماموریتی که گیر کردم که اسم آن when the vom breaksهیچ علامتی روی نقشه نمی یاد - فقط خانم میگه که found rockshatter by chance که من نمی دونم چیه ؟
در ضمن این خانم در کلبه کنار شهر زندگی می کنه که اول ماموریت هم آدرس یک قلعه را داد .

سلام خدمت دوستان - من ماموریتهای دانشگاه جادوگری را تا آنجا تمام کردم که سنگ black soul را از آن استادی که عصا روی دوشش بود بعد ازاینکه خودکشی کرد گرفتم و ماموریت هم کامل کردم ولی مشکل اینجاست که دیگه نمی دونم ماموریت جدید را باید از کی بگیرم ؟
اگر کسی میدونه کمک کنه لطفا .
King of Worms رو کشتی؟
رییس Mages Guild شدی .. مبارک باشه .. !

سلام - من در ماموریتی که گیر کردم که اسم آن when the vom breaksهیچ علامتی روی نقشه نمی یاد - فقط خانم میگه که found rockshatter by chance که من نمی دونم چیه ؟
در ضمن این خانم در کلبه کنار شهر زندگی می کنه که اول ماموریت هم آدرس یک قلعه را داد .

http://oblivion.gamewikis.org/wiki/When_the_Vow_Breaks

King of Worms رو کشتی؟
رییس Mages Guild شدی .. مبارک باشه .. !

با تشکر من به لقب Arch-mage رسیدم . آیا کل ماموریتهای mages Guild
تمام شده . البته نکته ای که است اینکه یکی از در های سالن اصلی مجیگ گالد باز نمیشه
و نیاز به کلید داره - سئوالی که دارم اینکه اون در اصلا باز نمیشه یا کلیدی جایی هست که باید پیدا کرد ؟:confused:

با تشکر من به لقب Arch-mage رسیدم . آیا کل ماموریتهای mages Guild
تمام شده . البته نکته ای که است اینکه یکی از در های سالن اصلی مجیگ گالد باز نمیشه
و نیاز به کلید داره - سئوالی که دارم اینکه اون در اصلا باز نمیشه یا کلیدی جایی هست که باید پیدا کرد ؟

شما بخش mages guild رو تموم کردین و دیگه کوئستی از این گیلد نمیگیرید.

حالا میتونید از امکانات ِ رییس میجز گیلد یعنی آرچ میج استفاده کنید .

اون در هم با نصب یکی از مود های بازی به نام The Orrey باز خواهد شد و توی بازی اصلی هیچ کلیدی اون رو باز نمیکنه .

با سلام - در یکی از ماموریتهای اصلی مارتین شاه کلید عزیز مرا طلب می کنه و اگر هم به او ندهم ماموریت آپدیت نمیشه ! می خواستم بدونم آیا راهی داره که این gift با ارزش را به او ندم ؟:confused:

اساتید یه راهنمایی به این بیچاره بکنین : من خیلی از این Mages Guild خوشم میاد که حالا توش گیر هم کردم !
1. توی Recommendation شهر Leyawiin , یه زنیکه به نام Dagail هست که مثل اینکه چند وقتیه افسرده شده و نمیتونه درست و حسابی جادو جمبل بکنه !
251.gif
به من گفت برو توی فلان جا و یه گردن بندی ( اگه درست یادم مونده باشه ! ) که برای باباش هست رو براش بیارم. منم رفتم اون گردن بند رو گرفتم و حالا هر غلطی میکنم زنیکه نمیگیره ! چی کار کنم ؟
1436.gif

2. توی Recommendation شهر Charrol , توی قسمت دوم Fingers Of The Mountain , یه کتابی دادم به یه بنده خدایی و اونم مثل اینکه ترجمه ش کرد و داد بهم. بعد رفتم توی یه جایی به نام Cloud Top . وقتی میرم Cloud Top میگه برو یه سنگی رو بگیر و دوباره برگرد اینجا. فلش سبز هم به طرف یه ستون نصف شده هست که کنارش یه بدبختی زغال شده !
905.gif
چی کار کنم ؟
1436.gif

موفق باشین.

اساتید یه راهنمایی به این بیچاره بکنین : من خیلی از این Mages Guild خوشم میاد که حالا توش گیر هم کردم !
1. توی Recommendation شهر Leyawiin , یه زنیکه به نام Dagail هست که مثل اینکه چند وقتیه افسرده شده و نمیتونه درست و حسابی جادو جمبل بکنه !
251.gif
به من گفت برو توی فلان جا و یه گردن بندی ( اگه درست یادم مونده باشه ! ) که برای باباش هست رو براش بیارم. منم رفتم اون گردن بند رو گرفتم و حالا هر غلطی میکنم زنیکه نمیگیره ! چی کار کنم ؟
1436.gif

2. توی Recommendation شهر Charrol , توی قسمت دوم Fingers Of The Mountain , یه کتابی دادم به یه بنده خدایی و اونم مثل اینکه ترجمه ش کرد و داد بهم. بعد رفتم توی یه جایی به نام Cloud Top . وقتی میرم Cloud Top میگه برو یه سنگی رو بگیر و دوباره برگرد اینجا. فلش سبز هم به طرف یه ستون نصف شده هست که کنارش یه بدبختی زغال شده !
905.gif
چی کار کنم ؟
1436.gif

موفق باشین.

سلام

1: باید توی اون Fort، قبل از اینکه Kalthar (همون پسره که Amulet رو دزدیه) رو بکشی، باهاش حرف بزنی تا دلایلش رو برات توضیح بده، در غیر این صورت Dagail باهات حرف نمی زنه و لذا نمی تونی Amulet رو بدی بهش ... بنابراین Recommendation هم بی Recommendation

2: اونجا شما باید بری و یه Welkynd stone (سبز رنگه و توی خیلی از خرابه ها هم پیدا میشه) از یه Ayleid ruin برداری و ببیری اونجا (من خودم اون زمان یادمه n تا Welkynd stone داشتم و بنابراین دنبالش نگشتم). بعد یه Shock Spell، حالا هر نوعش رو به سمت اون ستون که توی Cloud Top ـه و فلش سبز هم روشه، Cast کنی (Spell ت به سمت خودت بر می گرده بنابراین باید اوضاع سلامتت ردست و حسابی باشه) تا یه Shock Damage Spell توپ به لیست Spell هات اضافه بشه ... ;)

سلام

1: باید توی اون Fort، قبل از اینکه Kalthar (همون پسره که Amulet رو دزدیه) رو بکشی، باهاش حرف بزنی تا دلایلش رو برات توضیح بده، در غیر این صورت Dagail باهات حرف نمی زنه و لذا نمی تونی Amulet رو بدی بهش ... بنابراین Recommendation هم بی Recommendation

2: اونجا شما باید بری و یه Welkynd stone (سبز رنگه و توی خیلی از خرابه ها هم پیدا میشه) از یه Ayleid ruin برداری و ببیری اونجا (من خودم اون زمان یادمه n تا Welkynd stone داشتم و بنابراین دنبالش نگشتم). بعد یه Shock Spell، حالا هر نوعش رو به سمت اون ستون که توی Cloud Top ـه و فلش سبز هم روشه، Cast کنی (Spell ت به سمت خودت بر می گرده بنابراین باید اوضاع سلامتت ردست و حسابی باشه) تا یه Shock Damage Spell توپ به لیست Spell هات اضافه بشه ... ;)
دستت درد نکنه احمد جون.
1. خب من بیچاره این Kalthar رو کشتم !:biggrin1: ( یعنی داشتم با دشمنا میجنگیدم که یه دفعه Kalthar ظاهر شد و من هم از قبل دستم رو روی دکمه ضربه گذاشته بودم و بدبخت مرد ! ) یعنی Mages Guild دیگه برای من تموم شده هست ؟! یا میشه بدون Recommendation این یارو هم ادامه داد ؟
2. من یدونه Welkynd Stone دارم ولی راستش Shock Spell رو امتحان نکرده بودم. مرسی !

با سلام - در یکی از ماموریتهای اصلی مارتین شاه کلید عزیز مرا طلب می کنه و اگر هم به او ندهم ماموریت آپدیت نمیشه ! می خواستم بدونم آیا راهی داره که این gift با ارزش را به او ندم ؟:confused:
اون ازت درخواست نمی کنه! میگه یه چیزی بده! می تونی چیز های دیگه رو بهش بدی مثلا 2-3 تا چیز که ازشون زیاد خوشت نمیاد (آیتم هایی که از شایرن ها می گیری)
حتی من ماموریت Azura (؟) رو نرفتم و چیزی به مارتین ندادم همچنین اون کلیده

حتی من ماموریت Azura (؟) رو نرفتم و چیزی به مارتین ندادم همچنین اون کلیده

اون کلیده همچین مفید هم نیست . . . . من وقتی ورش میدارم ، security م میشه 120 . در نتیجه دیگه ارتقا پیدا نمیکنه . ;)

!!!!
مگا گیلد!! باحال بود.
شما باید به مگا گیلد! هرشهر بری و از اونجا تصدیقتو بگیری (یه ماموریت انجام بدی) و دست آخر میری به ایمپریال سیتی و مگاگیلد! اصلی! و از اونجا پله به پله رنکت بالا میره تا اینکه Arch Mage بشی و تموم میشه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or