The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
فرق light armor با heavy armor چیه؟

light armor : همون طور که از اسمش معلومه زره های سبک هستند و وزن کم تری دارند و مقاومتش در برابر ضربه کمی کمتره
heavy armor : زره های سنگین هستند و وزن زیادی دارند و مقاومتشون در برابر ضربه بیشتره

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
light armor : همون طور که از اسمش معلومه زره های سبک هستند و وزن کم تری دارند و مقاومتش در برابر ضربه کمی کمتره
heavy armor : زره های سنگین هستند و وزن زیادی دارند و مقاومتشون در برابر ضربه بیشتره

البته اشتباه نگفتیا ولی توضیحت کامل نبود. Light Armor برای کلاً Stealth ـه، شما با Heavy Armor نمیتونی کارای مخفکاری و Sneaking و اینا انجام بدی و درواقع این Armor برای Thief ها Archer ها و Assassin ها ساخته شده کا باهاش بتونن کارای مربوطه رو انجام بدن.

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
سلام خسته نباشید.میخواستم ببینم که این وسایله آهنگری تو بازی به درد میخوره یا نه؟مثلا این گیره یا قیچی یا این جور چیزا.یعنی عینه بازی Dark messiah میشه آهنگری هم کرد و شمشیر ساخت یا نه؟یا مثلا همین یتم Yarn به چه درد میخوره؟فقط خرید فروش؟اصلا اگه یه توضیخ در مورد آیتم هایی که کارایی داره و میشه ازشون استفاده کرد بدین ممنون میشم.(به عنوانه مثال میشه 2 آیتم رو با هم ترکیب کرد یا خیر)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
تنها آیتم آهنگری! که به درد میخوره چکش هست که باهاش سلاح و زرهت رو تعمیر میکنی.بقیه اش همه از دم چرندن و همون اندازه که قاشق استفاده داره اونها هم استفاده دارن!
آیتمها رو میشه ترکیب کرد و ازشون معجون ساخت.
یا میشه سنگهای سیجیل رو با آیتمهای دیگه استفاده کرد و آیتمهای Enchant شده درست کرد.
و یا سلاحت رو مسموم کنی و ازش استفاده کنی.
ولی درکل کار زیادی با خیلی از آیتمها نمیشه کرد.
باتشکر....

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
سلام خدمت دوستان - من در مرحله Blood of the Divines از مراحل اصلی بازی گیر کردم -
لازم بذکر است در این مرحله مارتین آدرس یک قلعه را میده وقتی داخل قلعه میشم در نهایت به محلی می رسم که مامریت آپدیت میشه در آن محل جایی است که هوا با بخار با فشار بیرون می اید وقتی می خواهم از حفره رد بشم خونم کم میشه و کشته می شم لطفا اگر کسی می دونه با چکار کنم راهنمایی کنه ؟ ممنون .

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
البته اشتباه نگفتیا ولی توضیحت کامل نبود. Light Armor برای کلاً Stealth ـه، شما با Heavy Armor نمیتونی کارای مخفکاری و Sneaking و اینا انجام بدی و درواقع این Armor برای Thief ها Archer ها و Assassin ها ساخته شده کا باهاش بتونن کارای مربوطه رو انجام بدن.

نکته دیگه . چون اصولا ملت Archer و Assassin و اینها آدم های لاغری هستند :biggrin1: همون Strength کم ، پس قدرت حمل کمتری دارند. این Armor هم وزن کمتری داره پس مناسب این اشخاصه و همینطور وقتی که زیاد چیزی همراه داری و وزنشون از 50 درصد ظرفیتت بیشتر میشه یک مقداری سرعتت کمتر میشه ( با اینکه هنوز Over -Encumbered نشدی). با افزایش وزن همینجوری کاهش سرعت ادامه داره تا وقتی که Encumbered بشی. (البته شاید درست نباشه ولی من اینجوری حس کردم) همینطور اثر Feather روت هست. با اینکه فقط نوشته که قدرت حمل رو زیاد میکنه ولی سرعتت هم میره بالا که فکر کنم به همین دلیل باشه.

پ.ن : کارهای مربوطه؟!!! :cool:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
میگم با یه گرافیک 7000gs و یه رم 512 میشه این بازی رو راحت اجرا کرد یا نه
حتما یه سری به لینکی که در امضام هست بزنین و در اون سایت ثبت نام کنین(با دین هر تبلیغ 100 ریال بگیرید)حتما ثبت نام کنین)

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
میگم با یه گرافیک 7000gs و یه رم 512 میشه این بازی رو راحت اجرا کرد یا نه
حتما یه سری به لینکی که در امضام هست بزنین و در اون سایت ثبت نام کنین(با دین هر تبلیغ 100 ریال بگیرید)حتما ثبت نام کنین)
بستگی داره چه مدل از 7000 gs باشه
اگه رم 1 گیگابایت باشه بازی بهتر اجرا میشه ولی با 512 هم میشه بازی کرد.

HellBoy

کاربر سایت
Feb 26, 2006
246
سلام
نمیدونم کسی قبلا گذاشته یا نه؟
sitrailer.jpg

SHIVERING ISLES TRAILER
obps3trailer.jpg

OBLIVION PLAYSTATION 3 SYSTEM TRAILER

سایر ترایلر ها رو از اینجا ببنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند