The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

میشه توضیح بدی این کارت کی ساخته شده؟!:D
اصلا همچین کارتی موجود نیست.تو این سری فقط 9700pro موجوده که اولین کارت سری 9 ATI بود.
من با RADEON خیلی کم کار کردم مدلشا زیاد از بر نیستم
فکر کنم خیلی ها دیگه اگر این کارت را ندیده باشند مثل من یه لحظه اشتباه میکنند
البته گرچه با یه سرچ میشد فهمید ....
دیگه فکر خورده گیری هایه دیگران نبودم

نوشته شده توسط Darkfie1d:
فقط میتونم بگم... نه چندان خوب... 5700 اصولاً کارتی نیست که از عهده این کار بر بیاد...
میدونم دیگه باید به فکر یه کارت دیگه باشم ولی فعلا باید با این ساخت اگه بگین حدود چه فریم ریتی میشه بازی کرد ممنون میشم؟(حدودا!!!)

نوشته شده توسط Grim Reaper:
فکر نکنم قوی تر باشه!!!
-----------------------------
راستی روی سیستم من این بازی اجرا میشه؟
RAM : 512MB
VGA : ATI Radeon 9200 128 MB
CPU : Pentium 4 2.8 Full
:confused:
کسی جوابمو نمی ده!!؟:huh:

به جای اینکه این همه سوال کنید که به این سیستم میخوره به اون سیستم نمیخوره یه نگاه به حداقل سیستم مورد نیاز بازی بندازید و با سیستم خودتون مقایسه کنید

To play the game, you must have, at the bare minimum:
-512 megs of system RAM
-a 2.0 Ghz CPU (Intel or AMD)
-a 128MB Direct X 9 compatible video card
-4.6 GB free HD space

Supported Video Card Chipsets:
ATI X1800 series
ATI X1300 series
ATI X850 series
ATI x800 series
ATI x700 series
ATI x600 series
ATI Radeon 9800 series
ATI Radeon 9700 series
ATI Radeon 9600 series
ATI Radeon 9500 series
ATI Radeon 9000 series
NVIDIA Geforce 7800 series
NVIDIA GeForce 6800 series
NVIDIA GeForce FX series

مطمئنا هیچ کس نیست که بازی رو روی همه کارتها تست کرده باشه و هیچ کس خبر نداره که بازی با فلان کارت چقدر فریم میده

با مشخصات بالا بازی اجرا میشه و قابل بازی کردن هم هست

حالا هر چقدر سیستمتون به حداقل گفته شده نزدیک تر باشه باید جزئیات رو بیارید پایین تر و فریم کمتری هم میگیرید

Radeon9200 هم خیلی زحمت بکشه بتونه بازی رو با حداقل جزئیات و روی 640 480 اجرا کنه

IGN
با این سیستم در حالت AUTO DETECT
He has a Dell XPS Gen 4 with a GeForce 7800GTX, 3.4GHz P4, 2GB of PC3200 RAM and some SATA hard drives. It runs fast. Oblivion auto-detected the settings at Ultra High, albeit at 1024x768, with no anti-aliasing.

The 360 version of Oblivion does both HDR and AA and runs natively at 1280x720. If you have a 360 and a video card that's less powerful than a 6800GT or Radeon X850, I would recommend getting the 360 version
گفته که اگر کارت گرافیک شما کمتر از 6800GT هست پیشنهاد میکنم که ورژن XBOX 360 را (اگر دستگاهش را دارید) بازی کنید

یه جورایی تو مایه های F.E.A.R ولی یه مقداری سنگین تر
احتمالا مثل F.E.A.R باید یه گذینه ای داشته باشه مثل SOFT SHADOW که غیر فعال بشه
شایدم HDR

آخرین ویرایش:
من سيستم هم اينه
cpu:2 GHZ
VGA geforce 6200 256 MB
512MB ram
با اين حال با در جاهايي كه مثل doungen با فريم نه چندان جالي اجرا ميشه اما قابل تحمله ميشه بازي كرد
موقعي كه پا به world ميزارم بازي مياد در حد 5 فريم در ثانيه چون خيلي قدرت سيستم رو ميگيره كلا بازي خيلي سنگينيه من كه از خيرش گذشتم بايد برم سيستم رو ارتقا بدم بعد بازي رو شروع كنم ولي اينو بگم كه خيلي بازي جالبيه

آخه چه انتظاری باید داشته باشیم از بازی ای که مال کنسول نسل بعد هستش
که بخوایم خیلی خوب روی PC اجرا بشه ؟
یادتون هست زمانی که PS2 یا XBOX اومده بود بعد از چند سال تونستیم یه سری از بازی هاشون را راحت بازی کنیم
من سيستم هم اينه
cpu:2 GHZ
VGA geforce 6200 256 MB
512MB ram
با اين حال با در جاهايي كه مثل doungen با فريم نه چندان جالي اجرا ميشه اما قابل تحمله ميشه بازي كرد
موقعي كه پا به world ميزارم بازي مياد در حد 5 فريم در ثانيه چون خيلي قدرت سيستم رو ميگيره كلا بازي خيلي سنگينيه من كه از خيرش گذشتم بايد برم سيستم رو ارتقا بدم بعد بازي رو شروع كنم ولي اينو بگم كه خيلي بازي جالبيه

تنظیماتون در چه حده ؟
کارتتون TURBO CACHE هستش ؟

==============================
من فکر میکنم این بازی بیشتر از همه چیز اول به 2GIG رم احتیاج داشته باشه،چون فضاهای بزرگی داره
در ضمن بازی هایی که دارای فضای باز و وسیع هستند فریم روی 30 هم باشه کافیه
مثل BT2

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط ehsan_62:
آخه چه انتظاری باید داشته باشیم از بازی ای که مال کنسول نسل بعد هستش
که بخوایم خیلی خوب روی PC اجرا بشه ؟
یادتون هست زمانی که PS2 یا XBOX اومده بود بعد از چند سال تونستیم یه سری از بازی هاشون را راحت بازی کنیم

تنظیماتون در چه حده ؟
کارتتون TURBO CACHE هستش ؟

==============================
من فکر میکنم این بازی بیشتر از همه چیز اول به 2GIG رم احتیاج داشته باشه،چون فضاهای بزرگی داره
در ضمن بازی هایی که دارای فضای باز و وسیع هستند فریم روی 30 هم باشه کافیه
مثل BT2
بازي رو با تنظيمات گرافيكي معمولي در حد 40 درصد گرافيك اجرا ميكنم رو ي480×840
كلاي
كارت من هم معموليه
تو outdoor بازي سنگينه كاشكه يه 360 داشتم فقط براي اين بازي باهاش بازي ميكردم:p

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
میدونم دیگه باید به فکر یه کارت دیگه باشم ولی فعلا باید با این ساخت اگه بگین حدود چه فریم ریتی میشه بازی کرد ممنون میشم؟(حدودا!!!)

حدودا 5 يا 6 فريم !

قبل از نصب بازی حتما درایوتون رو defrag کنید. خیلی تاثیر داره. من این بازی رو با کارت 5500 روی دستگاه سر کارم هم جرا کردم. البته کیفیت بالایی نداره. راستی کی بازی رو خیلی جلو رفته؟ اینطوری پرسیدم چون میدونم کسی تموم نکرده.

سلام دوستان خشته نباشید وسال نو تون مبارک من پون دو هفته نبودم به خاطر همین اصلا از هیچی خبر ندارم از چه بازیهای اومده چه بازیهایی نیومده

می خوام بدونم این بازی خوب یا نه اصلا تو چه سبکی هست و چه زمانی منتشر میشه

میشه درباره ی این قابلیت یکم توضیح بدی و بگی چه فایده ای داره و اینکه از کجا باید بفهمیم که کارتمون این قابلیت رو داره:confused:
من زیاد در موردش سرچ نکردم ولی تا انجا که میدونم از RAM خود سیستم استفاده میکنه، کلا این کارت شکست خورد چون کاراییه خیلی پایینی داشت، البته هنوزم توی بازار هست ولی هر کسی میخواد پولش را دور بریزه میتونه این کارت را خریداری کنه

سلام .
آقا این قضیه که من گفتم شوخی بود .
کارت گرافیک قبلیم که FX 5600 بود رو فروختم چون دیگه بدرد نمیخورد .
فعلا تا کارت جدید بگیرم این کارت 4 مگابایتی رو انداختم رو سیستمم تا کارهای عادی ام رو جواب بده تا بعد . ;)

میشه درباره ی این قابلیت یکم توضیح بدی و بگی چه فایده ای داره و اینکه از کجا باید بفهمیم که کارتمون این قابلیت رو داره
این قابلیت Turbo Cache فقط بر روی کارتهای گرافیکی 6200 اونم فقط مدل PCI - Express قرار داره .
مدل های 6200 AGP این قابلیت رو ندارن .
طرز کارش هم همون طور که آقا احسان گفت اینه که زمانی که رم کم بیاره از رم سیستم استفاده میکنه .
یعنی وقتی شما یه کارت Geforce 6200 Turbo Cache 256 MB PCI-Express میخرین در واقع 128 مگابایت رم داره و در صورت لزوم 128 مگابایت هم از سیستم قرض میگیره رو هم میشه 256 مگ و مدل 128 مگابایتی هم در حقیقت 64 مگابایت رم داره و 64 مگ هم از سیستم قرض میگیره . ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or