The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

ببخشید بچه ها میخواستم بدونم وسایل دزدی رو کجا میفروشند
وسایل دزدی رو که نمیفروشند! اگه منظورت اینه که کجا میخرند, شما باید توی Thieves Guild عضو بشی. اونا بهت مالخر هایی رو معرفی میکنند که وسایل دزدی رو هم میخرند...

Thieves Guild خوب کجاهستند کاما توضیح بده مرسی

ساعت 11 شب به بعد باید به waterfront بری و armand christopher رو پیدا کنی و باهاش صحبت کنی تا شرایط عضو شدن رو واست بگه...
اگه یه بار بیفتی زندان و بیای بیرون یه نفر میاد و بهت یه نامه میده که جای دقیق armand christopher رو بهت نشون میده.

یه راه دیگه شم اینه که Disposition ات رو با یه گدا به بالای 70 برسونی،بعد ازش درباره Gray fOX بپرسی(قبلش باید اعلامیه شو خونده باشی)بعد بهش بگی میخوای باهاش کار کنی تا بگه چیکار باید بکنی!

من فکر میکردم این تاپیک خوابیده!:-"
حالا که می بینم نخوابیده یک سوال میکنم!:d

کسی در مورد این 8 ، 9 تا آپدیتی که رسما برای بازی عرضه شدن اطلاعاتی نداره؟؟؟
یعنی چه چیزایی به بازی اضافه میکنن؟ (بی زحمت اگر کسی اطلاع داره ، امکانات هرکدوم از آپدیت ها رو جدا بنویسه)

آقا هی چیزی میگم نخندین!چومن تو این مدت هایی که بازی کرده بودم تا حجالا لول آپ نکرده بودم!میخوام ببینم اگه attribute ای رو بالا ببریم،رو Skill های مربوطیه چه تاثیری میذاره؟!مثلا میدونمStrength Attribute باعث میشه بیشتر بتونم چیز میز وردارم و دیرتر خسته شم،ولی خوب تاثیرش رو Blade Skillچیه؟!باعث میشه راحت تر تو اون skill امتیاز بگیرم؟!
در ضمن اگه بخوام مثلا Destruction Skill رو بالا ببرم،باید حتما تو دعوا جادو کنم یا الکی هم جادو کنم تاثیر داره؟!مثلا الکی شمشیر بزنم واسه Blade Skill ام خوبه؟!

آقا هی چیزی میگم نخندین!چومن تو این مدت هایی که بازی کرده بودم تا حجالا لول آپ نکرده بودم!میخوام ببینم اگه attribute ای رو بالا ببریم،رو Skill های مربوطیه چه تاثیری میذاره؟!مثلا میدونمStrength Attribute باعث میشه بیشتر بتونم چیز میز وردارم و دیرتر خسته شم،ولی خوب تاثیرش رو Blade Skillچیه؟!باعث میشه راحت تر تو اون skill امتیاز بگیرم؟!
در ضمن اگه بخوام مثلا Destruction Skill رو بالا ببرم،باید حتما تو دعوا جادو کنم یا الکی هم جادو کنم تاثیر داره؟!مثلا الکی شمشیر بزنم واسه Blade Skill ام خوبه؟!

ُسلــــــــــــــــــــــــــــــام.

تا اونجایی که من میدونم در مورد Strenght Attribute و Att های دیگه رو اگه افزایش بدی هیچ تاثیری روی Blade و ... نداره.تنها راهی که میشه این جوری رفت بالا درگیر شدن.برای اینکه Balde-Blunt.-Hand To Hand و ... بره بالا تنها راهش درگیر شدنه .

مثلا برای اینکه Light Armor و یا Heavy Armor رو ببری بالا یک راه خیلی خوب داره.اینکه توی یکی از این درگیری ها اصلا از جات تکون نخوری و صبر کنی که همش ضربه بخوری.با این حالت این دو تا Skillت میره بالا.من خودم همین جوری که بهت میگم 4-5 تا Armor هام رفت بالا.البته این روش یه مشکلی داره.اونم ا ینه که به قول خودم دیگه اون Armorت و لباست داغون میشه و باید برای تعمیر کردنش یا Hammer Repair خرج کنی یا بری پول بدی برات تعمیرش کنن.ببین کدوم به نفعته.اگه پول زیاد داری خب روش دوم خوبه.و اگرم Hammer زیاد داری و البته قابل تهیه هستش روی اون مانور بدی.

در مورد skillهایی که خود به خود زیاد میشن.اول بگم که Destruction اون جوری که میگی نیست.حتما باید درگیر بشی و یه چیزی رو همون طور که از اسمش پیداس نابود کنی.

ولی Skill هایی هستن که اگه همین طوری راه بری و چپ و راست به خودت بزنی میتونی Skill, بالا ببری.من Skill هایی رو که فکر کنم بدونی و باهاش مشکل داشتم رو همی جوری زیاد کردم.مثل اونایی که مثلا الان بهت میگم عماد :

ببین مثلا برای اینکه Restorationت بره بالا همین طوری چپ و راست از یه Spellِ مثل Heal Minor Wounds استفاده کن.

یا مثلا برای Alteration- Conjuration-Illusion-Mysticism میتونی یه Spellگیر بیاری و هی وقتی راه میری چپ و راست به خودت بزنی و با این کار Skillت میره بالا.من کلی این جوری لول آپ شدم.

یا مثلا برای Acrobatics میتونی همش بپری و دستتو از روی دکمه پرش بر نداری.خیلی هم خوب میره بالا.

یا مثلا برای Athletics میشه همش شنا کرد با این کار lvlت کلی بالا میره.

البته میتونی از Absorb Attribute ها هم استفاده کنی که در درگیری ها میتونی Skillطرف رو بگیری برای خودت به شرطی که منطقی باشه.

ببخشید که ناقص توضیح دادم.

خداحافـــــــظ

همونطوری که میدونی هر جادویی برای یک نوع کلاس خاص هستش و برای اجرای اون جادو باید مهارتت در یه حدی باشه حتی برای اجرای بعضی جادو ها حتما باید مهارتت در حد مستر باشه به هر حال با نگه داشتن موس روی آیکن جادو میتونی بفهمی این جادو برای چه کلاسیه عدم توانایی برای اجرای یک جادو هم میتونه دو دلیل داشته باشه
1 نداشتن مجیکای کافی
2 نداشتن اسکیل کافی
در مورد اولی باید موقع آپگرید اینتلیجنس خودتو زیاد کنی
و در مورد دوم باید از اون شاخه‌ی جادو زیاد استفاده کنی
امیدوارم کارت را بیفته

بابا من هنوز تنونستم خودم رو درمان کنم
من ومپایر شدم راه درمان در پیش گرفتم و به یه کسی رسیدم که گفت باید 5 تا SOUL GEM gRAND برام بیار من خودم رو کشتم 2 هفته هست دارم همش تو بازی میگردم ...و 6 تا پیدا کردم که 4 تاش خالی و 2 تاش پر هست.....و اون زنه که راه درمان رو میخاد بهم بگه 5 تا خالی میخاد....یکی بهم بگه کجا میتونم چند تا Soul Gem Grand خالی گیر بیارم...درضمن من تمام مغازه های میج رو کشتم و هر چی داشتن کش رفتم لطفا کمک
یه سوال دیگه این وقتی ومپایر شدی راه درمان دیگه ای نداره؟؟؟؟ یعنی فقط هیمن کاری که من گفتم رو باید کرد؟؟؟؟
جون هر کی دوست دارین سرع جواب بدین

یکی بهم بگه کجا میتونم چند تا Soul Gem Grand خالی گیر بیارم

grand soul gem که همه جا ریخته... چطور تا حالا نتونستی پیدا کنی؟!
توی زیرزمین همون زنه اگه اشتباه نکنم یکی دو تا هست. واسه رفتن به زیرزمین هم باید از در مخفی که توی شومینه ی بغل تخت خواب هست استفاده کنی.(وقتی برو توش که زنه خواب باشه).
اگه نتونستی پیدا کنی به مغازه های imperial market district هم سر بزن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or