The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

بروبچ در راه ارچ ميج شدن خوردم اينجا چي كار بايد بكنم
به دور اتاق دقت کن...4 تا سنگ می بینی که پشت هر کدوم یه چیزایی روی دیوار هک شده به زبان باستانی....
اول باید 4 تای اونا رو خونده باشی.وقتی کتابه رو میدی به مرده ، هرکدوم رو ازش بپرسی ترجمشو میگه...من همین چند روز پیش mages guild رو تموم کردم و الان کاغذی که روش یادداشت کرده بودم رو دارم...
magica sila = fortify magica
magica lora = damage magica
ar mafre nagaia = frost
ar malag anyammis = fire
بعد میری طرف هرکدوم از سنگا ، باتوجه به نوشته ی روی دیوار و ترجمش باید به ستون وسط سالن جادو بزنی....
مثلا برای آخری (ar malag anyammis) باید از طرف سنگی که اینو روش نوشته ، به ستون جادویی با خاصیت آتیش بزنی...مثل fireball
برای بقیه هم همینطور...اگه هرکدوم از جادو ها رو نداری ، اول همون غاره توی صندوقچه ، برات گذاشته...البته یک بار مصرف....
بعد ستونه میاد پایین و یه راهی باز میشه ، تو هم میری تو .....بقیش هم خودت میتونی بری...

ببینم بچه ها وقتی که پادشاه تبدیل شد به اژدها مجسمه باید بعدش چیکار کنیم[/QUOTE
]
اونجا دیگه quest های اصلی بازی تموم میشه .. و اگه خواستی بازی رو ادامه بدی ، میتونی کوئست های فرعی رو بری....

بچه ها ببینم نوی اینجاimprial city the arcane university
دوتادر بزرگ اهنی هستش چطوری باید بازشون کنیم(دوتا در هم چپ هستش هم راست) اسم یکی از اون در هاهم این arch-mag's lobby

واسه باز کردن اونا باید عضو Arcane University بشی. واسه عضو شدن باید به mage's guild همه ی شهرها بری و quest های هر کدوم رو انجام بدی.

دوستان بعضی از مراحل هستند که وقتی اون رو فعال می کنی جایی رو روی نقشه نشون نمیده . من با اکثر مردم شهرهای مختلف این بازی هم صحبت کرده ام اما اطلاعاتی در مورد این مرحله به ما نمیدن . مثلا این مرحله ای که تو عکس مشخصه . ( من الان Level 12 هستم ) .
2ntwm4g.jpg

آقا کسی جای Nirnroo ها رو نمیدونه؟
بعدشم اگه اون 3 تا ملوانی که تو Waterfront ایمپریال سیتی هستن رو بکشیم اتفاقی می افته؟یعنی منظورم اینه که اونا بعدا به درد میخورن؟
در ضمن پیشنهاد دوستان واسه Staff چیه؟بگم تو چه مایه ای بسازه برام؟!Destruction,Illusion?
یه چی دیگه هم اینکهlvl تون رو جادوهایی که بعضا تو جریان کوئست یاد میگیرین تاثیر میذاره؟یعنی هر چقدر lvl تون بالاتر باشه جادو های بهتری یاد میگیرین تو همون شرایط؟
و اینکه من اون یارو پیک Dark Brotherhood رو کشتم(عجب لباسای خفنی داشت!)ولی قبلش سیو کردم،اگه Dark Brotherhood چیز باحالیه برگردم از اونجا ادامه بدم؟

بعدشم اگه اون 3 تا ملوانی که تو Waterfront ایمپریال سیتی هستن رو بکشیم اتفاقی می افته؟یعنی منظورم اینه که اونا بعدا به درد میخورن؟
میذاره؟یعنی هر چقدر lvl تون بالاتر باشه جادو های بهتری یاد میگیرین تو همون شرایط؟
و اینکه من اون یارو پیک Dark Brotherhood رو کشتم(عجب لباسای خفنی داشت!)ولی قبلش سیو کردم،اگه Dark Brotherhood چیز باحالیه برگردم از اونجا ادامه بدم؟
در مورد سوال اول باید بگم این گیاه در کنار رودخونه و درواقع هر جایی که آب باشه برکه ای چیزی باشه بوجود میاد!
در مورد اون 3 ملوان هم باید بگم اگه الان نکشیش توی یه کوئست باید بکشیشون و هر چه زودتر بهتر! در ضمن توی کشتی هم از این ملوان ها پیدا میشن که بهتره اونا را بزاری بعدآ بکشی!(یعنی موقعی که بهت کوئستشا داد)
در مورد سوال بعدی هم : بهتره ماموریت هاشا انجام بدی البطه اگر به ادم کشی علاقه داری ولی در کل بد نیست خودش تنوعیه!

در ضمن پیشنهاد دوستان واسه Staff چیه؟بگم تو چه مایه ای بسازه برام؟!Destruction,Illusion?
یه چی دیگه هم اینکهlvl تون رو جادوهایی که بعضا تو جریان کوئست یاد میگیرین تاثیر میذاره؟یعنی هر چقدر lvl تون بالاتر باشه جادو های بهتری یاد میگیرین تو همون شرایط؟

برای پیدا کردن Nirnroot ها باید بری دنبال کوئستش یعنی بری دنبال یه آدم وارد که بهت در موردش اطلاعات بده.

اون ملوانام با ناخداشون جزو اولین ماموریت هات تو dark brother hood هستش بزار به وقتش

استفت هم بهتره تو مایه های Destruction باشه چون اگه گیر موجود ناجوری بیفتی میتونی با دو تا طلسم چوبدستیت دخلشو بیاری

برای یاد گرفتن جادو های بهترم باید توی اون شاخه از جادو لولت بالا تر بره

پیشنهاد میکنم لوسیو رو نکشی و بری تو گیلد عضو شی چون اون شنل کمترین چیزی هست که بهت میدن. یکی از بهترین هدیه هاش یه اسبه که تحت هیچ شرایطی نمیمیره که همین لوسیو که توی ظالم:cheesygri کشتیش به عنوان جایزه بهت میده.

جواب سوالاتو که بچه ها دادن ، فقط من بگم برای جای نیرن روت ها من توی صفحات وسط تاپیک (یادم نیست صفحه چند) یه لیست کامل گذاشتم که جای یک عالمه از نیرن روت ها رو نوشته بود ، به صورت دقیق.که اگه سرچ کنی پیداش میکنی.;) (انگلیسی بود)
بطور کلی بیشتر کنار صخره های کنار آب رشد می کنه . یعنی وقتی یه جا کنار اب صخره بود.
البته جاهایی که صخره نیست هم پیدا میشه.
اینو هم یادت باشه که برای رشد به نور خورشید نیاز نداره. پس توی غار ها هم پیدا میشه و همچنین توی خونه ی مردم ، توی گلدون ;)
staff ت هم بهتره همونطوری که دوستمون گفت ، بذاری Destruction
پیشنهاد من از نوع shock هست . چون اگر از نوع سرما باشه (frost) به هیچ کدوم از انواع روح ها اثر نمی کنه.
همچنین اگه fire باشه به چند نوع از موجودات جهنمی و غیر جهنمی اثر نمیکنه.
ولی توی کل بازی من فقط یک نوع موجود بسیار بسیار کمیاب دیدم که shock بهش اثر نمیکنه.
از نگاه دیگه جادو های فایر و فراست سرعتشون کمه ؛ یعنی یه کم طول میکشه تا برسن به هدف.
ولی شوک سریع و خوبه.
دیگه انتخاب با خودت;)

لول کلی تاثیری روی جادو ندیدم داشته باشه. مهم میزان کل جادوته و مهارتت توی اون کلاس از جادو که میخوای استفاده کنی.
اینا هم روی یادگیری جادو اثر نمیذارن.
یعنی یاد گرفتن جادو به سه صورته:
1) خودت جادو رو بخری
2) بقیه بهت هدیه بدن
3) خودت با وسایل mages guild جادو رو درست کنی.

میزان مهارت و مقدار جادو و لولت روی اینا هیچ تاثیری نداره.
یعنی مثلا اگه مهارت و لول و سطح جادوت پایین باشه ، یک نفر یک جادوی سطح بالا رو می تونه بهت یاد بده؛ ولی تو نمی تونی بزنیش و باید صبر کنی تا خصوصیاتت به حدنصاب لازم برای زدن اون جادو برسن . و تا اون موقع جادوت توی بخش جادو ها می مونه. نگران نباش! ;)
در مورد دارک برادر هود و اون کشتیه هم چیزی بیشتر از اینایی که بچه ها گفتن ندارم بگم! :cheesygri
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم. ( برو پی ام هات رو چک کن 3 تا پی ام برات فرستادم جواب ندادی ;) )

====================================================================
دوستان خودم من یه دونه سوال دارم که اونایی که Fighter's Guild رو رفتن می تونن جواب بدن!
من توی یکی از کوئست های آخراش گیر کردم. اونجا که میگن چند نفر جلوی یک غاری یه نوری می بینن ، بعد میرن دنبالش و گم میشن.
من رفتم دیدم wilo o visp بودن . بعد رفتم توی غاره همه جا رو گشتم و یک عالمه troll کشتم .
حالا میگه باید یه مدرکی پیدا کنم تا بتونم ثابت کنم که مسئول گم شدنِ افراد گم شده ، اینا هستن.
ولی همه جا رو گشتم هیچی پیدا نکردم.
اونجایی رو هم که توی نقشه علامت زده رفتم ، به جز جسد 2 تا زامبی و 3 تا اسکلت و یک صندوق که خالیش کردم چیزی نبود.
این هم عکس:
2nj95c6.gif

2dsk7x5.gif

خواهشا سریع تر راه حل رو بگید که خسته شدم بس که این ور اون ور رفتم توی غاره. :(
با تشکر /.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or