The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

بابا من خونه پیر زن رو هم گشتم فقط 1 دونه داشت ...همه میگن همه جا ریخته!!!
خوب یک نفر هم پیدا نمیشه 2 ...3 تا آدرس به من بده
خداییش نیازمندم به کمکتون فقط یه دونه دیگه میخام...وضعیتم خطری هستش دیگه روز ها نمیتونم بیرون بیام کمک:((:((
کمک فوری:((

خداییش نیازمندم به کمکتون فقط یه دونه دیگه میخام...وضعیتم خطری هستش دیگه روز ها نمیتونم بیرون بیام کمک:((:((

سلام

Oblivion بازی متغیریه
من اگه جای 10 تا GSG رو هم بهت بگم بعید می دونم بیشتر از 2 تا شو پیدا کنی
در هر حال
اکثر مغازه هایی که وسایل جادویی (منظورم Staff ه) و خود Spell ها رو می فروشن همیشه حداقل یه دونه GSG دارن
علاوه بر اون میتونی تعداد زیادی Soul Gem رو توی Mage Guild هر شهر پیدا کنی
تعداد زیادی هم در خود Arcane University وجود داره

نهایتاً در مورد اینکه گفتی نمی تونی بیای بیرون
ببین Vampirism دارای 4 تا Phase هستش
اگه روزی حداقل یه مرتبه خون بخوری وارد فاز های آخری نمی شی و اگر هم توی فاز 1 باشی می تونی براحتی حداقل یکم تو آفتاب راه بری
برای خون خوردن هم لازمه که وقتی یه نفر خوابه بهش نزدیک شی تا Icon مربوطه ظاهر شه
بعد ...

اگه تو میج گیلد عضو باشی میتونی از توی کشوها یا ویترینا برداری بدون اینکه دزدی حساب بشه

خوب اینها کجا هستند خوب توصیح بده مرسی

برای عضو شدن تو این گیلد دوتا کار اساسی میشه کرد اول اینکه بری یه جنس کوچیک بدزدی تا به این جرم بگیرنت و دارای سابقه بشی بعد که از زندان آزاد بشی از طرف گیلد یه دعوت نامه برات میاد
راه دوم اینه که بری یه گدا پیدا کنی تا 50 60 برایدش کنی بعد مخشو بزنی تا بهت آدرسشونو بده
وقتی بری به اون آدرس باید با یه دختره مسابقه بدی اگه ببریش تو گیلد عضو شدی بعد از عضویت برای بالا رقتن درجت تو گیلد باید یه مقدار جنس دزدی به یه مالخر بفروشی اونموقع هست که بهت آدرس اولین مال خر رو میدن.

اگه تو میج گیلد عضو باشی میتونی از توی کشوها یا ویترینا برداری بدون اینکه دزدی حساب بش
بابا من تمام میج ها رو خالی کردم حتی تو یه دونه از این میج ها soul gem پیدا نمیشه
راستی نمیشه این soul gem ها رو از کسی خرید؟؟؟؟اگه میشه اسم شخص و شهرش رو هم بگید
من وضعم دیگه داره خراب میشه شبی اگه 4 -5 نفر رو نفله نکنم به خاطر خون روز اصلا به هیچ وجه نمیتونم بیرون بیام

این بازی یه گلیچ داشت برای کپی کردن آیتم ها به تعداد دلخواه من خودم یادم نیست درست چون خیلی پیچیده بودش ولی فکر کنم super mhr بدونه که باید چیکار کنی پیداش کن ازش بپرس.

من ماموریت های مارتی رو تموم کردم....حالا یه یارو بهم میگه میخام بهت یه پاداش بدم یه چیزی هم بهم گفت که چیزی ازش سر در نیاوردم
این کوئستی هست که بهم داد
chancellor ocata has ordered a suit of imperial dragon armor forged forme in gratitude for the services i rendernd to the impire during the oblivion crisis. it will be wating for me at armory in the imperial legion compound in two weeks.
چی کار کنم حالا؟؟؟این پاداش کجا هست حالا؟؟؟

بچه هاببینم این گیره های در بازکنی کجا میفروشن این گیرههایی که باش قفل هارو باز میکنن اخه زیاد میخوام

برای پیدا کردن این گیره های دربازکنی (!) من یک راه دیگه علاوه بر اینایی که بچه ها گفتن دارم!

برام عجیبه که چجوری تاحالا کسی پیداش نکرده!!:eek:

یه بار داشتم دور ایمپریال سیتی میچرخیدم ، به یک مردی بر خوردم که گیره قفل بازکنی میفروخت!
شما یک دور دورِ دیوار دور شهر بچرخ پیداش میکنی;)

یعنی یک مردی ایستاده کنار دیوار دور شهر (از بیرون ) که از اون گیره ها میفروشه.

من ماموریت های مارتی رو تموم کردم....حالا یه یارو بهم میگه میخام بهت یه پاداش بدم یه چیزی هم بهم گفت که چیزی ازش سر در نیاوردم
این کوئستی هست که بهم داد
chancellor ocata has ordered a suit of imperial dragon armor forged forme in gratitude for the services i rendernd to the impire during the oblivion crisis. it will be wating for me at armory in the imperial legion compound in two weeks.
چی کار کنم حالا؟؟؟این پاداش کجا هست حالا؟؟؟

دو هفته بعد به imperial legion compound برو و این زره رو تحویل بگیر.

grand خالی پیدا کردن وقتی خون آشامی به نظر کار سختی میرسه اما راحت میتونی تو هر مغازه یا مگیس گویئ ها پیدا کنی
هر سری که خون نخوری چهرت زشت تر میشه اما باخوردن خون وقتی چهرت عادی میتونی تو روز هم بری بیرون من یه سری ذیگه دارم بازی میکنم تا خون اشام بشم
در مورد قفل باز کن ها من نظرم اینه از جادو استفاده کنی من حودم این کارو انجام میدم

بروبچ در راه ارچ ميج شدن خوردم اينجا چي كار بايد بكنم
307q7mp.jpg

اينم عكس مكانه
2mzikvq.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or