The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

سلام.

دوستان من مثل شما rpg باز نیستم و این هم اولین بازی من در این سبک هستش و قاعدتا هم نباید مثل شما به این بازی وارد باشم چون تا حالا آشنایی با سبک و روند این بازی نداشتم.
ازتون راهنمایی میخوام من اینجا باید چیکار کنم ؟

Oblivion20050925013012531159179434.jpg
Oblivion20050925013004931159179514.jpg

من الان Bruma هستم و ظاهرا توی اونجا یه دزدی شده که مقداری طلا (و یا Gold) از توی یک خونه سرقت رفته و من باید اونها رو به صاحبش برگردونم.
راهنما میگه که باید برم زندان پیش شخصی بنام "Jorundr" که در بالا میبینین و مثل اینکه باید از این آقا حرف بکشم (اگه اشتباه نکنم!)
خوب اگه میشه یه خورده دوستان توضیح بدن ببینم باید اینجا چیکار کنم چجوری باید ازش حرف بکشم چون من هر کاری که کردم نشد !
اصلا ببینم راه رو دارم درست پیش میرم ؟؟؟
ممنون.

اینم توضیحات اون قسمت :

Oblivion20050925013030041159179624.jpg
به وضوح گفته که اون یارو به من اطمینان نداره ظاهرا تنها راهی که دارم اینه که دستگیر شم بهت پیشنهاد میکنم یه خلاف کوچیک انجام بدی که زیادم برات گرون تموم نشه.

سلام.
ممنون از راهنمایی که کردید.
اگه میشه بگید بعدش باید چیکار کنم ؟

Oblivion20050925103211261159210739.jpg

دیگه دلم از اینجا سیاه شده میخوام هر چی زودتر از این محیط برم بیرون.
ممنون میشم اینجا رو هم یه توضیحی بدید.:blushing:

سلام.
ممنون از راهنمایی که کردید.
اگه میشه بگید بعدش باید چیکار کنم ؟

Oblivion20050925103211261159210739.jpg

دیگه دلم از اینجا سیاه شده میخوام هر چی زودتر از این محیط برم بیرون.
ممنون میشم اینجا رو هم یه توضیحی بدید.:blushing:

الآن باید بری کنار تخت زنه Amuletش رو ورداری بعد بری پیش مرده و جای پولو بهت میگه و باید با زنه نصف کنی ولی می تونی زنه رو بکشی و Amulet واقعیش رو ورداری و به مرده بدی اونم جای پولو بهت میگه و باید بری ورش داری!

من توی ماموریت دومی که گری فاکس بهم میده گیر کردم اول یه هزار تو هستش ردش که میکنم به یه منطقه دیگه میرسم بعد که دو باره این منطقه رو هم رد میکنم به فضای داخلی یه Tower میرسم اما اونجا دیگه نشانگر هدف ندارم باید چیکار کنم.

اينجا چي كار بايد بكنم الان يه غول يخي و يه ادم توي يه كوه يخ جلومن

توی اون محوطه ی سرما زده و دور اون یخ ها که آدمه توشه ، روی زمین یه چیزایی هست که باید ورشون داری . خیلی کوچیکن باید با دقت بگردی تا پیداشون کنی.;)
وقتی به تعداد حدنصاب رسید بهت میگه که باید بری پیش اون یارو توی Imperial City توی Arcena Univercity

در ضمن اون زره ات چیه؟
اگه زحمتی نیست.یه عکس از inventory ت بذار در حالی که ماوس رو روی اون زره ای که تنته نگه داشتی.;)

آخرین ویرایش:
آقا من خسته شدم اینقدر تلاش میکنم مارتین بشه امپراطور...نمیشه مارتین رو بکشم برم با این Dagon با هم تمریل رو تسخیر کنیم!؟
:cheesygri

میخوای مارتین رو بکشی؟؟؟؟

نمی دونم والا ....
چی بگم

اتفاقا یکی از نقص های بسیار بزرگ این بازی اینه که بازی فقط یک پایان داره.
اون اول بازی هم که امپراتور از چند تا سوال میپرسه ،
اگر همش بد جواب بدی و بگی نه و بگی کمک نمی کنی و اصلا به من چه که کی امپراتوره و این حرفا ، تاثیری روی بازی نمی ذاره!
چون بعدش امپراتوره میگه باید کمک کنی ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم rpg زیاد بازی نمی کنم بیشتر استراتژیک و اول شخص ولی از تریلرهاش معلومه که بازی جالبیه شبیه همون بازی های اول شخص منتهی با اینکه زمانش ماله قدیمه خیلی تخیلیه ! نمی دونم اصلا چه فرقی بین first person and rpg هست؟

منم rpg زیاد بازی نمی کنم بیشتر استراتژیک و اول شخص ولی از تریلرهاش معلومه که بازی جالبیه شبیه همون بازی های اول شخص منتهی با اینکه زمانش ماله قدیمه خیلی تخیلیه ! نمی دونم اصلا چه فرقی بین first person and rpg هست؟
توی RPG شما شخصیتت رو خودت درست می کنی و Level up می کنی اعمالت روی روند بازی تاثیر میذاره و...

توی RPG شما شخصیتت رو خودت درست می کنی و Level up می کنی اعمالت روی روند بازی تاثیر میذاره و...

چند نفر گفتن که پایان بازی یکیه!!! پس این چه تاثیریه که ما رو بازی می زاریم؟
فکر کنم مثل wampair همش یارو حرف می زد و سوال می پرسید منم باید جوابشو انتخاب می کردم :cheesygri و بعضی جاهاش اکشن می شد خیلی از این قسمتاش بدم می یاد. ولی در کل از یه چیز بازی خوشم اومد تو تریلر هاش نشون داد که شخصیت اصلی بازی یه قول به وجود می یاره که کمکش می کرد که دشمن بکشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or