The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

یه سوال
من الان ومپایر شدم چه جوری میتونم خودم رو خوب کنم؟
رفتم دنبال اون زن جادوگر بهم گفت برو 5 تا جین! بکش روحشونو برام بیار
اینا رو کجا میتونم پیدا کنم؟
مرسی

سلام
من یه جا گیر کردم
توی Thieves Guild یه مرحله هست که یک انگشتر رو یکی دزدیده باید پس بیارمش اون قسمتی که اون گداهه می گه اگه می خوای اون انگشتر رو از ملکه شهر بدزدی باید با یک نفر صحبت کنی اون می تونه کمکت کنه و...
من می رم اونجا که میگه ولی اونجا هیچ کس نیست!
امید وارم فهمیده باشید اگه میشه کمک کنید:confused:

آقایون یه سوال.من تو Arcane univercity هستم با اون یارو رامینوس صحبت میکنم میگه که یه سری چیزایی واسم باید میاوردی آوردی یا نه بعد 2 تا گزینه میاد که مثلا آوردم و یکی هم نیاوردم.وقتی میزنم آوردم میگه که نه اینا کامل نیست وقتی همشو گرفتی بیا.کسی اینجا رو رد کرده یا نه؟

آقایون یه سوال.من تو Arcane univercity هستم با اون یارو رامینوس صحبت میکنم میگه که یه سری چیزایی واسم باید میاوردی آوردی یا نه بعد 2 تا گزینه میاد که مثلا آوردم و یکی هم نیاوردم.وقتی میزنم آوردم میگه که نه اینا کامل نیست وقتی همشو گرفتی بیا.کسی اینجا رو رد کرده یا نه؟
ببینم...در مورد recommendation حرفی نمیزنه ؟؟؟

ببین برای عضویت در Arcane univercity باید 5 تا recommendation از Mage Guild ها داشته باشی....هر شهر یک Mage Guild داره یعنی در کل 5 Mage Guild داریم که میتونی با مراجعه به اونها و انجام ماموریت اون recommendation را بگیری...;)

حیف....
من که میخوام از هفته دیگه شروع کنم انگار حسابی عقب میمونم....دوستان مثل "هیچوق دیر نیست" برای RPG های گسترده مناسبه؟؟
اول اینکه سحابی به توده های گازی میگن که معمولا از جنس هیدروژن و هلیومه و اگر با یک ستاره روشن شده باشه ساختارهای فوقالعاده زیبایی بوجود میاد.در غیر این صورت کاملا تاریکه.نمونش رو هم آواتار من و یکی دوتا هم توی امضام هستش.
ترجمه سحابی به انگلیس Nebula ویا Nebulae هستش.
حالا Birth Sign چیه؟
اینها همون نشانه های ماهای تولد باید باشن که همتون میدونین.مثلا مرداد اسد_شیر_LEO هستش.یا فروردین حمل_بزغاله هستش.
اونا 12 عدد هستن که صور فلکیی هستن در خطی به نام منطقه البروج که مسیر حرکت خورشید و سایر سیارات توی آسمون هستش.
درواقع خورشید از بین این 12 صور میگذره.
ترجمه اونها به انگلیسی Constlation (در مورد هجی شک دارم.ولی تلفظ همون کانستلیشن هستش)
حالا باید دید که همچی کلمه ای در بازی تکرار شده؟
اگر من اشتباه میکنم که کلا این پست رو ویرایش خواهم کرد.

نوشته شده توسط SUPERMHR:
ترجمه اونها به انگلیسی Constlation (در مورد هجی شک دارم.ولی تلفظ همون کانستلیشن هستش)
اسپل درستش هست Constellation که میشه همون صورت فلکی

در بازی Birthsign ها به این شکل نبود. دقیقاً یادم نیست ولی تعدادش فک کنم از 12 بیشتر بود البته مطمئن نیستم.
علاوه بر اون حمل و سرطان و دلو و حوت و ... نداشت
بجاش Warrior و The Lady و The Mage و ... داشت که هر کدوم روی یه Attribute ی تکیه می کرد. مثلا تا جایی که یادمه Warrior موجب افزایش Strength می شد و ...
نوشته شده توسط SUPERMHR:
ترجمه سحابی به انگلیس Nebula ویا Nebulae هستش.
اینم همون اولی یعنی Nebula ش صحیحه اون e ی آخر توی دومی اضافه ست ;)

آخرین ویرایش:
از اون کانستلیشن دستت درست!!
البته در نظر داشته باشین که هر نشانه در دنیای واقعی هم قدرتی قراره به شما بده.مثلا همین اسد مال قدرت و شجاعت هستش.حالا هر کدوم میتونه فرق کنه.
Nebula هم جفتش درسته.منم اون "یا" رو گذاشتم بگم که اون هم میشه!!مثل Program و programme .

فرزاد جون من رفتم تست کردم ولی اینی که گفتی نیست.یه چیز میگه در مورد Matterial.تو هر Mage guilde هم که میرم میگه باید بری پیشه رامینوس من با تو صحبتی ندارم.رامینوس هم که میگه متریال ها رو بیار.من چیکار کنم دارم دیوونه میشم.راستی تو Thif guild هم که عضو شدم 3 یا 4 تا ماموریت انجام دادم بعد باید با یه زنه میرفتیم یه جا دزدی هر کی زودتر میدزدید برنده بود.اون زودتر دزدید منم کشتمش همون یارو وسیله هرو برداشتم.الان دیگه هیچ علامتی تو نقشه نداره....یه توضیحی بدین ممنون...

.راستی تو Thif guild هم که عضو شدم 3 یا 4 تا ماموریت انجام دادم بعد باید با یه زنه میرفتیم یه جا دزدی هر کی زودتر میدزدید برنده بود.اون زودتر دزدید منم کشتمش همون یارو وسیله هرو برداشتم.الان دیگه هیچ علامتی تو نقشه نداره....
یکی از قوانین Thieves Guild اینه که در هنگام انجام ماموریت ها کسی کشته نشه. شما این قانونو زیرپا گذاشتی و از Thieves Guild اخراج شدی!!!

این نه من اون یکی رو میگم که ماله دزداست.خوب حالا راهه برگشت هم دارم یا نه؟اسمه اونجا که عضو شدم این May the best theif win
من هم دقیقا همینجا رو گفتم. اون یارو (فکر کنم اسمش آرماند بود!) که بهت کوئست رو میده میگه که بین شما سه نفر هر کدوم که زود تر بدزده عضو گیلد میشه. بعدشم میگه که "هم دیگر رو نکشید ما Thives Guild هستیم نه Dark Brotherhood !!!" :cheesygri
مجبوری Save قبل از کشتن دختره رو Load کنی.

پس هیچی با این وضعیت این Guild مالید چون اولای بازی اونجا عضو شدم.راستی من یه چیزی حدود 8 تا در از ابلیوین پیدا کردم که همشون همزمان باز هستن.هیچکدوم هم بسته نمیشن لعنتیا.و یه موضوع دیگه اینکه چرا انرژی جادوی من تموم میشه و دیگه پر نمیشه.حتما باید از اون الماس آبیا پیدا کنم و این خیلی بده.کسی راهی یاد داره؟

راستی من یه چیزی حدود 8 تا در از ابلیوین پیدا کردم که همشون همزمان باز هستن.
ببین بیرون دیوار های هر شهر یک دروازه نسیان (فارسی را پاس بداریم :cheesygri ) باز هست. فعلا نیازی نیست که ببندیشون. پس کاری باهاشون نداشته باش. توی یک کوئست که باید برای شهر بروما از کانت های شهر های دیگه بخوای که نیرو بفرستن هر کدوم از این کانت ها میگه که باید دروازه نسیان! بیرون شهرم رو ببندی تا براتون سرباز بفرستم. توی این کوئست همه این دروازه ها رو میبندی!
هیچکدوم هم بسته نمیشن لعنت
ببین توی هرکدوم از دروازه ها چند تا برج وجود داره. که یکیشون فقط فعاله و بالاش سنگ سیجیل هست. راه تشخیص اینکه کدومشون فعاله اینه که وقتی وارد برج شدی اگر یه آتیش بزرگ در وسط برج دیدی که به سمت بالای برج شعله وره! ازش بالا برو و سنگ سیجیل رو بردار تا دروازه نابود شه.

موضوع همینه.اونو پیدا کردم ولی هر چی گشتم راهی نبود برم بالا و برگشتم سر جای اولم.راستی از این Fighter guild من یه چیزی مثله اینکه دزدیدم.تو هر شهری میرم تو Fighter guild میگه You are stolen from fighter guild و بعد هم میگه باید بری با villena donton صحبت کنی.این بابا کجاست بعد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or