The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

عوضش الان کسانی که نمی دونستند و نیاز داشتند به دردشون می خوره
دوست عزيز من به اميد اين oldblivion اين بازي رو خريده بودم و ازش خبر داشتم ولي وقتي روش كليك مي كنم هيچ اتفاقي نمي افته:confused:
نزديك به يك ماه هم هست دارم روش كار ميكنم ولي هنوز برام راه نيافتاده

نوشته شده توسط SHvIRUS:
خب FX5500 از Radeon 9200 قوی تره.

واقعا برای این افراد متاسفم که هنوز فرق بازی کردن را با اجرا کردن نمیفهمن عزیز من این بازی از گرافیک بسیار بالایی برخوردار است و شمایی که میگی بازی کردم بازی من شرط میبندم که فقط تونستی منو را ببینی به ای کار میگویند اجرا کردن بازی کردن یعنی حداقل بتونی بازی را با کمترین گرافیک انجام بدهی یعنی گیر نداشته باشد امیدوارم فهمیده باشی چون با این کار شما بعضی از افراد که این کارت ها را دارند با خرید این سیدی پول خود را هدر میدهند خواهشمندم فرق بازی کردن را با اجرا کردن بفرمایید در ضمن من خوم 5500 داشتم cpu3000ful ram 512 به شکلی بد تونستم فقط در زندان بیارم قسمت اول واصللا قابل بازی نبود و الان با 6600le;dtdj fhcd ld;kl ki h[vh:evil:

مرسی رامین جان ممنون اخه داخل کلیسا سه نفر هستن دوتا سرباز و یک زن سرباز سیاه پوست ویک دیگه راهی هست که منتهی میشه به سمت پایین کلیسا دوتا اتاق هست ولی هیچ کدوم راهی ندارن نمی دونم باید چی کار کنم

خوب معلومه شما یه جورایی از nvidia بیشتر از ati خوشت میاد! ولی در این مورد باید استثنا را گفت که کارت های radeon قابلیت های بیشتری از geforce در سری های high-end دارند.
موافق نیستم ...! و به این نکته فقط بعنوان یک استثنا میشه توجه کرد مقدار فریم ریت و وضوح تصویری که من با هر دو کارت تو بازی های مختلف امتحان میکردم نشون داد nVidia حداقل یک
قدم جلوتره !
من شخصآ فکر میکنم این مشکل رو از طریق نرم افزاری بشه حل کرد ...
حالا اگه دوستانی هستن که راهکاری داشته باشن ممنون میشم راهنمائی کنن

نوشته شده توسط godfather:
واقعا برای این افراد متاسفم که هنوز فرق بازی کردن را با اجرا کردن نمیفهمن عزیز من این بازی از گرافیک بسیار بالایی برخوردار است و شمایی که میگی بازی کردم بازی من شرط میبندم که فقط تونستی منو را ببینی به ای کار میگویند اجرا کردن بازی کردن یعنی حداقل بتونی بازی را با کمترین گرافیک انجام بدهی یعنی گیر نداشته باشد امیدوارم فهمیده باشی چون با این کار شما بعضی از افراد که این کارت ها را دارند با خرید این سیدی پول خود را هدر میدهند خواهشمندم فرق بازی کردن را با اجرا کردن بفرمایید در ضمن من خوم 5500 داشتم cpu3000ful ram 512 به شکلی بد تونستم فقط در زندان بیارم قسمت اول واصللا قابل بازی نبود و الان با 6600le;dtdj fhcd ld;kl ki h[vh:evil:
I hope gods of the temples bless thee sooner ;)
من فقط گفتم "FX5500 از Radeon 9200 قوی تره" و نه چیز دیگه.
در ضمن من خودم کارت XFX 6200 دارم و نه تنها منو بازی را دیدم بلکه نزدیک 36 ساعت از GamePlay بازی سیو دارم و چند روز پیش داستان اصلی بازی رو هم تموم کردم. ;)
گویی مخاطب شما توی این پستتون کس دیگری بوده و اینکه چرا پست منو نقل قل کردید رو دیگه من نمیدونم.
يه سوال ديگه .چطور ميشه توي mages guild عضو شد؟و يا mages guild hall كجاست؟
Mages Guild توی شهر Bruma هست.
================================
Post edited :

بلاخره محل Unicorn (اسب افسانه ای تک شاخ) رو پیدا کردم.
از Map یه عکس انداختم امیدوارم بتونید ازش استفاده کنید!!! :
unicorn1.jpg

اینم یک عکس از Unicorn ام :
unicorn2.jpg

آخرین ویرایش:
موافق نیستم ...! و به این نکته فقط بعنوان یک استثنا میشه توجه کرد مقدار فریم ریت و وضوح تصویری که من با هر دو کارت تو بازی های مختلف امتحان میکردم نشون داد nVidia حداقل یک
قدم جلوتره !
البته این که شما موافق هستید یا نیستید نظر خودتونه و کاملا هم محترمه ولی من واقعیت رو گفتم. شاید با 2 تا کارت کار نکرده باشم ولی ریویو های زیادی ازشون خوندم. به عنوان مثال x1900 دارای 48 خط لوله پیکسل شیدر می باشد که در آینده بازی ها تاثیر بیشتری داره و شاید الان مقداری از 7900GTX ضعیف تر باشه ولی در کل دارای عمر مفید طولانی تری نسبت به کارت nvidia هست و بازی های آینده را بهتر اجرا خواهد کرد. در ضمن یک نکته ای هم در مورد oblivion بگم که کارت x1900 به مراتب از کارت 7900GTX خصوصا در این بازی بهتر عمل می کنه.
من شخصآ فکر میکنم این مشکل رو از طریق نرم افزاری بشه حل کرد ...
همانطور که در پست قبلی گفتم فعال کردن HDR+AA یک قابلیت سخت افزاری است نه نرم افزاری بنابراین وقتی کارت ساپرت نکنه شما هیچ جوری نمی تونید اونو فعال کنید. این گفته شما دقیقا مثل اینکه شما یک کارت با پشتیبانی PixelShader 2.0 داشته باشید و بخواید از طریق نرم افزاری کارت رو تبدیل به PixelShader3.0 کنید که این کار غیر ممکن است.

عزیز شما در بحسی شرکت کردی که کاملا مسخره است شما میتونی بالای اون پستی که من
نقل قول شما را کردم ببنی که یک نفر گفته من با 5500 نشستم بازی کردم این حرف موجب میشه افراد زیادی این بازی را تهیه کنید

نوشته شده توسط godfather:
ببین گوجه سبز حوصله بحث کردن باهات رو ندارم من که میگم با 5500 بازی میکنم یعنی دارم با oldblivion بازی میکنم(حالا بیا بگو oldblivion چیه) و الا یه بچه 3 ساله هم میدونه که با 5500 نمیشهoblivion بازی کرد .شما هم اگه خیلی میفهمیدی یهو نمی یومدی به یکی بگی نفهم:dozing:

به عنوان مثال x1900 دارای 48 خط لوله پیکسل شیدر می باشد که در آینده بازی ها تاثیر بیشتری داره و شاید الان مقداری از 7900GTX ضعیف تر باشه ولی در کل دارای عمر مفید طولانی تری نسبت به کارت nvidia هست و بازی های آینده را بهتر اجرا خواهد کرد.
چند وقتی میشه که سری 7950 هم اومده ;)
تجربه نشون داده کارایی و ماندگاری کارتهای nVidia بهتر از ATI هست و در مورد pipeline هم
فکر کنم 7950 حرف زیادی واسه گفتن داشته باشه .!
برتری در یک بازی از نظر من نمیتونه برتری nVidia در بازی های دیگه رو زیر سوال ببره !!!

همانطور که در پست قبلی گفتم فعال کردن HDR+AA یک قابلیت سخت افزاری است نه نرم افزاری بنابراین وقتی کارت ساپرت نکنه شما هیچ جوری نمی تونید اونو فعال کنید. این گفته شما دقیقا مثل اینکه شما یک کارت با پشتیبانی PixelShader 2.0 داشته باشید و بخواید از طریق نرم افزاری کارت رو تبدیل به PixelShader3.0 کنید که این کار غیر ممکن است
این یه بحث کاملآ جداست بنظر من چون اولآ کارت nVidia بطور جداگانه هم HDR رو ساپورت
می کنه و هم AA ...
اما اینکه چه تکنولوژی سخت افزاری ATI داره رو شما باید بگی چون اعتقاد داری ATI با برتری
سخت افزاری اینکارو می کنه ...
من چون زیاد وقت خوندن Review ها رو ندارم در مورد حرف شما چیزی نمی تونم بگم .;)

یک سوالی هم داشتم الان کارت x1900 و کارت 7900GTX هر کدوم توی ایران قیمتشون به
چند رسیده ؟

تجربه نشون داده کارایی و ماندگاری کارتهای nVidia بهتر از ATI هست و در مورد pipeline هم
می تونم بپرسم که کدام کارت nivida ماندگاری بهتری در سری high-end نسبت به ati داشته؟
فکر کنم 7950 حرف زیادی واسه گفتن داشته باشه .!
مقایسه این کارت با X1900 اصلا عاقلانه نیست چون این کارت از 2 تا GPU همزمان استفاده می کنه بنابراین برتریش افتخار براش به حساب نمی یاد!
یک سوالی هم داشتم الان کارت x1900 و کارت 7900GTX هر کدوم توی ایران قیمتشون به
چند رسیده ؟
قیمت این کارت ها در حاضر با توجه به مدل بردشون بین 480 تا 650 است.

شایان این اسبه که وحشیه.نمیشه سوارش بشی.منو کشت
خب وحشیه دیگه! اولش که صاحبش نیستی.
اگه بهش ضربه بزنی میکشتت. باید مواظب باشی دیگه :cheesygri .
دیروز یه گله اسب وحشی دیگه هم دیدم اما نتونستم یکیشونو بگیرم! خیلی سریع بودن از دستم در رفتن. :cheesygri

یک چیز میگم ترخدا دعوا نکنید
من خودم 5500 دارم
روی پنجره بازی کردمfull screen هم نه
حتی میتونم بهتون بگم اولین دشمن ها موش دومین جن های فقط با شمشیر سومی هم جن های زره پوش
بعدشم از فاضلاب اومدم بیرون رفتم یک شهر مرده سر شیر داشت اومد یک بازی کرد نفهمید چه جوری بود
بعد 3 ساعت خوابیدم از خواب بیدارم کرد
رفتم بیرونن بگردم یک راهزن هم دنبالم بود
راستی درسته یکم کند اجرا میشد اما میتونستم دره ی کیفیت نمایش درخت ها و سبزه ها رو به یکم حال بهتر تغییر بدم
خواستم اینو بگم که 5500 هم اجرا میشه
با این حال محفل بزرگان این بازیه من این جا هیچ کارم
بازم ببخشید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or