The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

راه زیاد هست اما برای یه level صفر شاید خیلی خوب نباشن.
نه بابا بگين خداييش!!!
LEVEL-م 6 هست.
راستي يه سوال اساسي:
چه جوري ميشه روي يك وسيله يه سنگ يا يه چيز ديگه استفاده كنيم؟

نه بابا بگين خداييش!!!
LEVEL-م 6 هست.
راستي يه سوال اساسي:
چه جوري ميشه روي يك وسيله يه سنگ يا يه چيز ديگه استفاده كنيم؟
شما یک Item جادویی دارید. مثلاً اگه شما یه اسلحه جادویی داشته باشید با استفاده از اون به مرور از شارژ اسلحه کم میشه و اگه شارژ اسلحه کمتر از میزان استفادش شه، اسلحه شما باید به وسیله یک عدد کارت شارژ... ببخشید، soul gem دوباره شاژ شه.
برای این کار باید soul gem شما پر باشه.
برای پرکردن soul gem هم باید جادوی گرفتن روح رو بلد باشید.
طبق قوانین سازمان صلح دانشگاه آرکین (!)، فقط با soul gem می تونید روح جانوران رو بگیرید.
البته Necromancer ها که خیلی پررو هستن یه black soul gem دارن که روح انسان رو هم باهاش میشه گرفت.
بعد از گرفتن روح میتونید رو soul gem کلیک کنید و Item مورد نظر رو ریشارژ کنید.
عزیزان یه توضیحی در مورد کوئست
The Order of the Virtuous Blood

میدید ؟ چیه ماجراش ؟ چی کار باید کرد ؟
این Quest یکم کاراگاهیه... یعنی تمام قشنگیش اینه که بشینی متن Quest رو بخونی و فکر کنی و تصمیم بگیری... پیشنهاد می کنم که خودت حلش کنی چون خیلی جالبه.
نتیجه ـش رو هم حتماً بگید ببینم چی کار می کنید.

شما یک Item جادویی دارید. مثلاً اگه شما یه اسلحه جادویی داشته باشید با استفاده از اون به مرور از شارژ اسلحه کم میشه و اگه شارژ اسلحه کمتر از میزان استفادش شه، اسلحه شما باید به وسیله یک عدد کارت شارژ... ببخشید، soul gem دوباره شاژ شه.
برای این کار باید soul gem شما پر باشه.
برای پرکردن soul gem هم باید جادوی گرفتن روح رو بلد باشید.
طبق قوانین سازمان صلح دانشگاه آرکین (!)، فقط با soul gem می تونید روح جانوران رو بگیرید.
البته Necromancer ها که خیلی پررو هستن یه black soul gem دارن که روح انسان رو هم باهاش میشه گرفت.
بعد از گرفتن روح میتونید رو soul gem کلیک کنید و Item مورد نظر رو ریشارژ کنید.

این Quest یکم کاراگاهیه... یعنی تمام قشنگیش اینه که بشینی متن Quest رو بخونی و فکر کنی و تصمیم بگیری... پیشنهاد می کنم که خودت حلش کنی چون خیلی جالبه.
نتیجه ـش رو هم حتماً بگید ببینم چی کار می کنید.

این ماجرای soul gem و روح و اینا چیه ؟ از پایه توضیح میدی ؟

بابا دلت خوشه ها من کوئست رو تیکه تیکه رفتم الانم نمیدونم قبلا چی کار کردم و چی به چی شده ! متن رو هم یادم نیست !

این ماجرای soul gem و روح و اینا چیه ؟ از پایه توضیح میدی ؟

بابا دلت خوشه ها من کوئست رو تیکه تیکه رفتم الانم نمیدونم قبلا چی کار کردم و چی به چی شده ! متن رو هم یادم نیست !

همش همونی بود که گفتم. soul gem به درد اسلحه های جادویی مثل چوب دستی و شمشیر جادویی و اینا میخوره.
برا پر کردنش هم باس جادوی Soul Trap استفاده شه که این جادو رو یا باید یاد بگیرید یا scroll یک بار مصرفش رو بخرید یا یه اسلحه با قابلیت Soul Trap داشته باشید. وقتی قربانی با این جادو بمیره، روحش میره تو soul gem...

برو Quest log رو بخون پس. تو بخش Quest ها یا Active Quest ها بود فکر کنم...

اقا سلام
بچه ها من ویندوزمو عوض کردم قبلا 7 داشتم اما الانم که همون 7 دارمOblivionرو نصب میکنم میخوام بالا بیارم این ارورو میده جونه هرکی دوست دارین کمکم کنین Skyrimبیاد دیگه اینو نمیتونم بازی کنم
the program can't start because d3dx9_27.dll is missin from ypur computer. try reinstalling the program to fix this problem

ممنون میشم:-s;)

---------- نوشته در 05:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:32 PM ارسال شده بود ----------

دوستان عزيز سيو هام پاك شد و كل تشكيلاتم به هم ريخت
yahoo_20.gif
.فجيع به كمكتون احتياج دارم:
چه جوري برم عضو darkbrotherhood و thieves guild بشم؟
چند تا راه حل براي پول در اوردن هم بگين كه وضعم خيلي خرابه!!!
خداييش هر كي ميتونه كمك كنه دريغ نكنه.
سوال اول مهمتره.
به شدت نياز به كمك دارم.
لطفا اگر ميتونين , سريع باشين.
(شرمنده اگر مجبور شدم يه كم تند برم , درك كنيد)
دوستان که پست ها قبل توضیح دادن ولی »

برای ورود به دارمبرادرهود باید اول یه انسان بی گناه رو بکشی بعدش وقتی خوابیدی و از خواب بیدار شدی Lucian (!) میاد سراغت و میگه که باید Rufio رو بکشی تا عضویتت کامل بشه .... اونو که کشتی باید بری به اون قسمت از نقشه که مشخص کرده ... اونجا یه خونه ی خرابس که درش قفله باید در رو باز کنی ... اگه لاک پیک نداشتی برو تو همون کلیسای روبرو چندتا تو بشگه و اینا هست .... بعدش که وارد شدی هم که میری جلو اون در قرمزه »

tgoc_guild_dark_brotherhood_door.jpg

این در رو می گفتم . بعدش میری جلو و اسپیس رو که زدی یه سوالی میپرسه تو باید گزینه ی دوم رو انتخاب کنی ...

در مورد گروه دزد ها هم اول باید بری یکی از اعلانیه های grey fox رو که تو ورودی شهر ها بیشتر هست رو بخونی بعدش در موردش با مردم یه صحبتی کن ... میگن که با گدا ها هم باید صحبت کنی و bribe بهشون بدی تا اطلاعات بیشتری بهتون بدن ... بعدش هم که »

این گروه دزدا رو اگه بد توضیح دادم به خاطر اینه که خودم هنوز عضو نشدم ...

من اگه جات بودم مراحل گیلد دزدارو تموم میکردم وقتی ماکس گری فاکس رو گرفتم میومدم باهاش کواسای دارک برودر هودو میرفتم
(چون ماسکش رو که میزنی هر کاری انجام بدی میره به حصاب گری فاکس)

گروه دزدارو باید ساعت دوازده به بعد بری تو اسکله شهر امریال تو ساحل کنار اخرین خانه که به دیوار چسبیده 1یا3نفر ایستادن با اونی که مشعل داره صحبت کن اولین کو است باید با اون 2تا دیگه مسابقه بدی به محض تموم شدن صحبتت برو پیش او گدایی که تو پشت خونه قبلی خوابیده صحبت کن تا جای خانه رو بهت بگه دقیق این قسمت گداهرو دقیق یادم نیست خلاصه وقتی خانه رو پیدا کردی بشین برو میزی که نزدیک پله هست رو خالی کن چون یادم نمیاد چی رو باید بر میداشتی...و بعد بده با عجله بده به همون مشعل دستشه تو همون ساحل بعد دیگه وارد گیلد میشی ا

اینکه از اون یکی بدوزدی یخورده خطرناکه چون اونم یکی از دزداست و ممکنه بیرونت کنن دقیق نمیدونم اما به ریسکش نمی ارزه:)

در مورد راهای پولدار شدنم فکر کنم تو صفحه اول باشه
اما اگه راه تقلب بدونه استفاده از رمز بخوای

باید یک شی قیمتی پیدا کن بعد از این Scrollهای که جادو بهت میدن چندتا جمع کن از یک نوع

بعد برو تو منوت رو ایکون Scrollکلیک کن بعد شیفت رو نگه دار یک کلیک روی شی قیمتی بزن از منو که خارج شی به اندازهی Scrollکه داری ایتم میریزه رو زمین سعی کن یک حای صاف این کارو انجام بدی بعدشم همشون رو بفروش
اینطوری هم درجه دادو ست بلا میره هم پول بدست میاری

توصیه میکنم از اون سنگای سبز گیر بیاری الان بازی تو دست رسم نیست بعدن اسم سنگ رو میزارم
اگه سوال دیگه ای هم بود بگو:)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ДmirД†m
کی میدونه چطورمیشه از بازی عکس گرفت؟

---------- نوشته در 07:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:04 PM ارسال شده بود ----------

مشكل از DirectX هست. يه داريكت اكس بروز نصب كن

مرسی اگه جایی رو واسه دانلودش سراغ داری بی زحمت لینکش رو میزاری؟
ممنون;)

Amir Atmجان واقا ممنون:-*

آخرین ویرایش:
از یکی از راه های زیر برو:
1- دکمه Print Screen که روی کیبورد هست رو بزن، حالا برنامه paint ویندوز رو باز کن و Ctrl + V بزن تا تصویر paste بشه. حالا با فرمت و نام دلخواه ذخیره کن
2- از برنامه های xfire (با دکمه Scroll lock + S) و یا برنامه مخصوص fraps استفاده کن
مرسی اگه جایی رو واسه دانلودش سراغ داری بی زحمت لینکش رو میزاری؟
ممنون;)
دایرکت ایکس معمولا توی DVD همه بازیها هست. (توی فولدر هر DVD که داری رو نگاه کن) اینجوری بخوای دانلود کنی شاید به صرفه نباشه.
بهرحال لینک دانلود: http://www.filehippo.com/download_directx/

این بازی که نشد یه راهنمای فارسی داشته باشه
اما Skyrimاگه راهنمای انگلیسیش امد بگیرین ترجمش کنین بعد بفروشین باور کنین خودم اولین نفر میخرم ازتون

---------- نوشته 06-10-2011 در 12:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 05-10-2011 در 11:25 PM ارسال شده بود ----------

همش همونی بود که گفتم. soul gem به درد اسلحه های جادویی مثل چوب دستی و شمشیر جادویی و اینا میخوره.
برا پر کردنش هم باس جادوی Soul Trap استفاده شه که این جادو رو یا باید یاد بگیرید یا scroll یک بار مصرفش رو بخرید یا یه اسلحه با قابلیت Soul Trap داشته باشید. وقتی قربانی با این جادو بمیره، روحش میره تو soul gem...

برو Quest log رو بخون پس. تو بخش Quest ها یا Active Quest ها بود فکر کنم...

راستی این قضیه سنگا که روح کسایی که میکشین و تو خودش حبص میکنه رو تو صفحه چند نوشتین ؟هرچی میگردم پیدا نمیکنم توش نوشتی از کجا میشه این سنگارو گیر اورد؟

از یکی از راه های زیر برو:
1- دکمه Print Screen که روی کیبورد هست رو بزن، حالا برنامه paint ویندوز رو باز کن و Ctrl + V بزن تا تصویر paste بشه. حالا با فرمت و نام دلخواه ذخیره کن
2- از برنامه های xfire (با دکمه Scroll lock + S) و یا برنامه مخصوص fraps استفاده کن
یا هفت جد بزرگوار!!! این چیه امیر؟! برنامه paint کیلو چنده؟ مگه می خوای با پاهات غذا بخوری؟! کی حوصله paint رو داره؟ Fraps هم freeware نیست و بچه مردم مجبور میشه دنبال کرک بره! :دی
بهترین راه عکس گرفتن: برید از Documents پوشه My games بعد Oblivion و بعد Oblivion.ini رو پیدا کن. توش ctrl+F رو بزن و AllowScreenshot رو پیدا کن و مساوی 1 کنش. حالا تو بازی هر وقت Print Screen بزنی یه عکس از بازی می تونی بگیری.
برای عکاسی حرفه ای هم کد های زیر رو باس تو بازی بزنی:
tm و tfc

راستی این قضیه سنگا که روح کسایی که میکشین و تو خودش حبص میکنه رو تو صفحه چند نوشتین ؟هرچی میگردم پیدا نمیکنم توش نوشتی از کجا میشه این سنگارو گیر اورد؟
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=506&p=1633065&viewfull=1#post1633065
از جادوگر های دشمن یا برید مثل آدم بخرید از گروه جادوگرها که تو هر شهری پیدا میشه. البته اگه وقت ندارید به یک ریشارژر پول بدید خودش واستون ریشارژ می کنه ولی گرونه خیلی.

یا هفت جد بزرگوار!!! این چیه امیر؟! برنامه paint کیلو چنده؟ مگه می خوای با پاهات غذا بخوری؟! کی حوصله paint رو داره؟ Fraps هم freeware نیست و بچه مردم مجبور میشه دنبال کرک بره! :دی
بهترین راه عکس گرفتن: برید از Documents پوشه My games بعد Oblivion و بعد Oblivion.ini رو پیدا کن. توش ctrl+F رو بزن و AllowScreenshot رو پیدا کن و مساوی 1 کنش. حالا تو بازی هر وقت Print Screen بزنی یه عکس از بازی می تونی بگیری.
برای عکاسی حرفه ای هم کد های زیر رو باس تو بازی بزنی:
tm و tfc
کل دنیا دارن از paint استفاده میکنن، به این خوبی و راحتی :d خرجش یه paste هست دیگه، غذا خوردن با پا چی میگه این وسط؟ :d ایرانیا همه پایرت هستن، نگرانش نباش :d

اون کدها رو خودم نمیدونستم :d

کل دنیا دارن از paint استفاده میکنن، به این خوبی و راحتی :d خرجش یه paste هست دیگه، غذا خوردن با پا چی میگه این وسط؟ :d ایرانیا همه پایرت هستن، نگرانش نباش :d

اون کدها رو خودم نمیدونستم :d

اقا امیر خدایش هی بخوام پیست کنم یدفه میبینی بازی هنگ میکنه

ولی دست هر جفت شما درد نکنه;)

هر ثانیه که نمیخوای عکس بگیری، Print Scr رو بزن، هروقت بازیت تمام شد بیا پیست کن. اگر تعداد عکسها دوتا شد، یه F5 بزن تا بازی سیو شه، یکی پیست کن و برو برای بعدی :d
اگر بخوای مجموعه عکس از Oblivion داشته باشی، اون xfire بهترین چیزه. فقط هردفعه بخوای عکساتو ببینی، باید فیل بشکنی :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or