The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
خوب ماییک ندیده تاد که دیده :D ( خودت گفتی ماییک سفیر بتثدا داخل بازی‌ـه )

میگم این سری داستان داره ( مثل داستانهای دیابلو ، ارباب حلقه‌ها و یا وارکرفت و ... ) یا همین جوری هرکس خواست واسه یه کوئست داستان میسازه ؟ ( غیر از Infernal City کتابی داره ، تا اونجایی که خبر داشتم قرار بود یه کتاب دیگه هم بدن بیرون )
من یادمه از وقتی که گفتن قسمت جدید کتاب TES منتشر شده و حوادث ـش در skyrim هس، از اون موقع برا skyrim لحظه شماری می کردم! :D

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
من تضمین میکنم با کدهایی که تو لینک زیر هست بازی خیلی جذاب میشه چون خیلی چیزا که شاید ارزوشو داشتید به دستش بیارید رو میتونید داشته باشید

با کد ؟ بازی جذاب میشه ؟
چیجوری با کد بازی جذاب میشه ؟ بر عکس اگه بدون تقلب بازی کنی بازی جذاب میشه !
این کدهایی هم که دادی چندان مهم نبودن ... بودن ؟ مثلا کفش های ارنست به چه درد ما میخوره ؟ اصلا ارنست کی هست ؟

---------- نوشته در 06:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:47 PM ارسال شده بود ----------

تو مرحله ی Frostcrag Spire وقتی به اون مغازه هه (تصویرش پایین هست) میرم
OB-place-Mystic_Emporium.jpg
وقتی وارد میشم علامت سبز رو زنس ولی وقتی میرم پیشش اتفاقی نمیفته .... چی کار باید کرد ؟ اینم زنس »:
600px-OB-npc-Aurelinwae.jpg

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
با کد ؟ بازی جذاب میشه ؟
چیجوری با کد بازی جذاب میشه ؟ بر عکس اگه بدون تقلب بازی کنی بازی جذاب میشه !
این کدهایی هم که دادی چندان مهم نبودن ... بودن ؟ مثلا کفش های ارنست به چه درد ما میخوره ؟ اصلا ارنست کی هست ؟

---------- نوشته در 06:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:47 PM ارسال شده بود ----------

تو مرحله ی Frostcrag Spire وقتی به اون مغازه هه (تصویرش پایین هست) میرم
OB-place-Mystic_Emporium.jpg
وقتی وارد میشم علامت سبز رو زنس ولی وقتی میرم پیشش اتفاقی نمیفته .... چی کار باید کرد ؟ اینم زنس »:
600px-OB-npc-Aurelinwae.jpg
به به! منم قبول دارم! تقلب زیاد حال نمی ده!
ارنست رو بعدها خواهی شناخت! عجله نکن! :D

از اون زنه باس یه چیزایی می خریدی الان یادم نیست... پیشنهاد می کنم هر وقت نزدیک 6000 سکه جمع کردی برو پیشش چون چیزایی که quest می خواد خیلی گرونن.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir

تو مرحله ی Frostcrag Spire وقتی به اون مغازه هه میرم

وقتی وارد میشم علامت سبز رو زنس ولی وقتی میرم پیشش اتفاقی نمیفته .... چی کار باید کرد ؟
اینو هفته پیش رفتم برای همین دقیق بهت میگم:

زنه 5-6 تا note برای فروش داره که اولشون Frostcrag داره. از قبیل آزمایشگاه و اتاق خواب و ...
علاوه بر اون ته آیتمهاش دو بسته شمع جادویی هم داره که باید بخری و دستی بزاری روی اون تخته های "ساخت جادو" و "جادویی کردن سلاح" تا کامل بشن (وقتی وارد میشی روبه رو هستن)

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
اینو هفته پیش رفتم برای همین دقیق بهت میگم:

زنه 5-6 تا note برای فروش داره که اولشون Frostcrag داره. از قبیل آزمایشگاه و اتاق خواب و ...
علاوه بر اون ته آیتمهاش دو بسته شمع جادویی هم داره که باید بخری و دستی بزاری روی اون تخته های "ساخت جادو" و "جادویی کردن سلاح" تا کامل بشن (وقتی وارد میشی روبه رو هستن)

ممنون ردش کرده بودم ... فقط ماجرای اون تخته ها و اینا که شمع ها رو گذاشتم روش چیه ؟ چی کارا می کنن ؟ من فقط با اونی که جادو ها رو قاطی می کنه کار کردم ... اصلا خوب نبود خیلی ضعیف می شد جادو ها ....

راستی این ارک ها چرا اینقدر بی شخصیتن ؟ تا میای باهاشون حرف بزنی میگن منو تنها بذار و ...

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
دوستان گرامی ، من چند روز پیش بازی و تمام پکهاش رو گیر اوردم ولی نمیتونم بازی کنم ، بازی کرش میکنه ، هر روشی که بگید تست کردم ( ویندوز 7 - 64بیت MSDN )

آپدیتی ، راه خاصی وجود نداره ؟ کسی قبلا با این مشکل برنخورده ؟

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
دوستان گرامی ، من چند روز پیش بازی و تمام پکهاش رو گیر اوردم ولی نمیتونم بازی کنم ، بازی کرش میکنه ، هر روشی که بگید تست کردم ( ویندوز 7 - 64بیت MSDN )

آپدیتی ، راه خاصی وجود نداره ؟ کسی قبلا با این مشکل برنخورده ؟
لانچر بازی رو اجرا کن و گرافیک رو روی very low بزار.
اگه بازم کرش کرد یا یه ماد بد نصب کردی یا یه چیز سیستمت کمه.

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
آقا من الان هر کوئستی رو میخوام برم نیاز دارم قفل باز کنم حالا دوتا مشکل به وجود میاد »

از لاکپیک استفاده کنم که من ندارم هرچی هم میگردم پیدا نمیشه ، جای هم پیدا نکردم که بفروشه
یکی هم که از طریق جادو هاست که من فقط Open Very easy lock رو میتونم استفاده کنم و مهارتم پایینه

حالا باید چی کار کرد ؟

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
واسه باز كردن قفل بايد يا لاك پيك داشته باشي يا اسپل. لاك پيك بنظر من بهتره. لاك پيك رو مي توني از توي جعبه ها و كيسه ها و اجساد آدما پيدا كني. تو ايمپريال سيتي يه سري فروشگاه هست كه جلوي اونا كلي جعبه و كيسه و ... ريخته شده. توي اونا رو بگرد.

ولي بهترين روش واسه باز كردن اينا انجام دادن يه كوئست فرعيه كه اسمش يادم رفته ولي بعنوان جايزه بهت يه Skeleton key ميده كه در واقع يه شاه كليده و با اون ميتوني سخت ترين قفل ها رو براحتي بازشون كني. يه سرچي بكن تو اينترنت برو اون كوئست رو انجام بده.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
آقا من الان هر کوئستی رو میخوام برم نیاز دارم قفل باز کنم حالا دوتا مشکل به وجود میاد »

از لاکپیک استفاده کنم که من ندارم هرچی هم میگردم پیدا نمیشه ، جای هم پیدا نکردم که بفروشه
یکی هم که از طریق جادو هاست که من فقط Open Very easy lock رو میتونم استفاده کنم و مهارتم پایینه

حالا باید چی کار کرد ؟
یه راه خوب برای خرید لاکپیک گروه "دزدان" یا همون Thieves Guild است.
اگر عضو نشدی اینطور رفتار کن، برو هرکدوم از پوسترهای "گری فاکس" که معمولا کنار درهای اصلی Imperial city نصب شدن، بخون تا بحث درباره گری فاکس آزاد بشه.
حالا برو با یه گدا صحبت کن و بهش bribe بده تا بیشتر درباره گری فاکس بهت توضیح بده، حالا باید نیمه شب سر اون قرار حاضر بشی و مسابقه ای رو ببری تا عضو گروه دزدان بشی.

بعد از عضویت میتونی از doyen گروه که یکیشون رو میبینی، هروقت خواستی لاکپیک بخری.
از دوستان خواهش میکنم چیت معرفی نکنند.

بیشتر ماهر بشی توی security میتونی درجات بالاتر رو هم با گزینه auto attempt باز کنی
ولي بهترين روش واسه باز كردن اينا انجام دادن يه كوئست فرعيه كه اسمش يادم رفته ولي بعنوان جايزه بهت يه Skeleton key ميده كه در واقع يه شاه كليده و با اون ميتوني سخت ترين قفل ها رو براحتي بازشون كني. يه سرچي بكن تو اينترنت برو اون كوئست رو انجام بده.
کوئست nocturnal shrine رو میگن.
ولی بدیش اینه که هم برای شروع کوئست باید level خاصی (هرچند پایین) داشته باشی و از اون بدتر این که برای کشتن ترولهای کوئست واقعا باید قوی باشی، من خودم به سختی تونستم ردشون کنم.
قفل هم راحت باز نمیشه، لاکپیکیه که شکسته نمیشه و security شما رو بالا میبره

آخرین ویرایش:

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
یه راه خوب برای خرید لاکپیک گروه "دزدان" یا همون Thieves Guild است.
اگر عضو نشدی اینطور رفتار کن، برو هرکدوم از پوسترهای "گری فاکس" که معمولا کنار درهای اصلی Imperial city نصب شدن، بخون تا بحث درباره گری فاکس آزاد بشه.
حالا برو با یه گدا صحبت کن و بهش bribe بده تا بیشتر درباره گری فاکس بهت توضیح بده، حالا باید نیمه شب سر اون قرار حاضر بشی و مسابقه ای رو ببری تا عضو گروه دزدان بشی.

بعد از عضویت میتونی از doyen گروه که یکیشون رو میبینی، هروقت خواستی لاکپیک بخری.
از دوستان خواهش میکنم چیت معرفی نکنند.

بیشتر ماهر بشی توی security میتونی درجات بالاتر رو هم با گزینه auto attempt باز کنی

کوئست nocturnal shrine رو میگن.
ولی بدیش اینه که هم برای شروع کوئست باید level خاصی (هرچند پایین) داشته باشی و از اون بدتر این که برای کشتن ترولهای کوئست واقعا باید قوی باشی، من خودم به سختی تونستم ردشون کنم.
قفل هم راحت باز نمیشه، لاکپیکیه که شکسته نمیشه و security شما رو بالا میبره

اشکالی نداره تو همه گروه ها عضو باشیم ؟ آخه من تو دارک برادر هود هم عضوم تو این هم عضو شم ...
حالا این nocturnal رو از کجا بریم ؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
اشکالی نداره تو همه گروه ها عضو باشیم ؟ آخه من تو دارک برادر هود هم عضوم تو این هم عضو شم ...
حالا این nocturnal رو از کجا بریم ؟
نه اصلا، خودم به شخصه یه بار توی همه Guild ها master شدم :d البته اگر KotN رو نصب کرده باشی یکم تداخل ایجاد میشه
من طرفدار "چیت و جاده فرعی به تازه واردها یاد نده" هستم :d برای همین نمیخوام بیشتر ازین برات توضیح بدم.
هرچند خرجش برای تو یه Google کردنه، اما وقتی میگم برات زوده قبول کن :d;)

gala

کاربر سایت
Dec 13, 2008
121
نام
Alireza
يه راهنمايي مي كنم. اين مرحله رو تا جايي كه يادمه بايد از مقبره هاي Daedric بگيري. اين آرامگاه ها زيادن تو بازي (10-20) تا كه واسه هركدوم از اينا يه سري پيش نياز لازمه. حالا اين پيش نياز ها ممكنه لول كاراكتر باشه يا لول يكي از ويژگي هاي كاراكتر و يا يه سري غذا و وسيله و ... و يا همه اين موارد. جوايزشون هم اكثراً متافيزيكيه! يعني يه چيزي مي دن كه يه ويژگي جاديوئي داشته باشه. حالا ميخواد يه اسپل خاص باشه يا نه يه شمشير با ويژگي هاي منحصر بفرد.
تا اينجا راهنمايي كافيه. حالا برو يه مپ پيدا كن بگرد دنبال اين مقبره ها.

............

نه اصلا، خودم به شخصه یه بار توی همه Guild ها master شدم
yahoo_4.gif
البته اگر KotN رو نصب کرده باشی یکم تداخل ایجاد میشه

چه تداخلي؟ منم مستر بودم تو همشون ولي تداخل خاصي نديدم. شايد هم بوده و يادم رفته. :-?

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
نه اصلا، خودم به شخصه یه بار توی همه Guild ها master شدم :d البته اگر KotN رو نصب کرده باشی یکم تداخل ایجاد میشه
من طرفدار "چیت و جاده فرعی به تازه واردها یاد نده" هستم :d برای همین نمیخوام بیشتر ازین برات توضیح بدم.
هرچند خرجش برای تو یه Google کردنه، اما وقتی میگم برات زوده قبول کن :d;)

خب پس موردی نداره تو همه گروه ها عضو بشم ... البته من Knight of the nine رو نصب کردم . چه مشکلی ممکنه پیش بیاد ؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
الان من رفتم تو دارک برادرهود عضو شم .... همه کارا رو کردم رسیدم به اون خونه هه .... خرابه رو میگم ... بعدش رفتم تو زیرزمین و .... بعد به اون در قرمزه که رسیدم میرم جلو اسپیس میزنم هیچ اتفاقی نمیفته .... حتی اون نشان در هم میاد . ولی ....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر