The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

ببخشید این پچ هایی که برای ارتقاء ورژنه رو از کجا بگیرم ؟
این دفعه سوم یا چهارم هس که دارم این آموزش پچ رو می نویسم.

نکته مهم: اگه با پچی که کنار DLC ها بود، رو بازی نسخه مکمل رو ریختید باس کلاً بازی رو پاک کنید و دوباره مراحل رو قدم به قدم که می گم برین.

1- بازی رو نصب کنید. (کرک نکنید)
2- این پچ رو نصب کنید: http://download.zenimax.com/elderscrolls/oblivion/patches/1.2/Oblivion_v1.2.0416English.exe (کرک نکنید)
3- برید DLC ها رو نصب کنید اما پچ کنارشون رو نصب نکنید جون هر کی دوست دارید. (هنوزم کرک نکنید!)
4- نسخه مکمل رو نصب کنید (کرک نکنید خواهشاً)
5- پچ نسخه مکمل رو دانلود و نصب کنید: http://download.zenimax.com/elderscrolls/oblivion/patches/1.2/ShiveringIsles_v1.2.0416English.exe
6- کرک رو در صورت لزوم از http://m0002.gamecopyworld.com/games/pc_the_elder_scrolls_4.shtml بگیرید. من که می گم بی خیال کرک! ولی اگه کرک خواستی به ورژن کرک دقت کن که ShiveringIsles v1.2.0416 English باشه.
7- بشینید مثل یه مرد مومن بازی کنید و حالشو ببرید! :دی

اگه با لینک پچ ها مشکل دارید، برید اینجا: http://www.bethsoft.com/eng/patches.php

اگه کلاً مشکل دارید پست رو یه دور دیگه با دقت تمام بخونید! ممنون! :دی

• Like
Reactions: Panther_X
الان شصتا پچ شد که میگفتی اصلا پچ نمی خواد . گرفته بودی مارو؟!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد اون مادی که گفتین بازی رو تغییر میده اون ماد نیست عزیزم اون dlc sheviring island هست ولی ماد هایی وجود دارن که شکل بازی رو تغییر میدن مثل یکیشون که شخصیت جدیدی رو به بازی اظاف میکرد که یه خانومی بود کاملا امروزی با حرکات جنگندگی جدید یعنی مدل های ضربه زدن جدید و یک خانه مخصوص در جنگل که مخصوص شما طراحی شده بود که کلا حس و حال تازه ای به بازی میداد.
حالا نمیدونم احتمالا ماد بود چون من مثل باقی ماد ها نصبش کردم و تیکش رو زدم فعال شد. ولی من این ماد ها رو نتونستم دانلود کنم چون همشون پولی بودن از یکی که داشت خریدم همشونو که اون فامیل دورمون بود و برای مدتی ایران اومده بود و اونم فن نسیان بود و همه چیشو داشت .

پژمان جان، به خاطر یه دو تا پچ دیگه لازم نیس اینهمه داد و بیداد راه بندازی! :دی
;======
آقا لطفاً ماد رو با DLC و Expansion Pack قاطی نکنید.
تمام ماد ها (طبق قانونی که خود شرکت سازنده میزاره) باید به رایگان به اشتراک گذاشته شه. البته ماد ها بیشتر fan made هستن تا اونجایی که میدونم.
DLC هم اسمش روشه. باس دانلود شه، پولی هم هست. تا حالا جایی هم ندیدم یه DLC رو فیزیکی بفروشن. (جز ایران! :دی)
Expansion Pack هم فروش فیزیکی داره و... و کلاً یه چیز جامع تری نسبت به DLC هست.

هیچ میدونستین Mai'q The liar (همون خاجییتی که همش بیرون شهرها داشت میدوید) نقش سخنگو رو برای bethesda توی 2 عنوان اخیر بازی میکرد؟؟
جواب خیلی از چراها و کمبودهایی که قبل از عرضه بازی توی فرومها مطرح شده بود رو میده. (چقدرم قشنگ اینکارو میکنه :d)

برای دیدن همه نقل قولهاش به اینجا برین:
http://uesp.net/wiki/Oblivion:Maiq_the_Liar

سلام ...
من داشتم یه ماموریت فرعی میرفتم که یه زنه تو خونش چند تا از این جونورا که او نور دروازه ی آبلیوین بود داشت بعد یه سری فعل و انفعالات اینا افتادن دنبال من و رفتیم تو یه غاری که باید تو یه قسمتی از غار یه چیزی رو میاوردم نزدیک اینا . خلاصه بعد از کلی گشتن نفهمیدم باید چی کار کنم و بی خیال شدم . رفتم سراغ یه کوئست دیگه . حالا اینا ول کن ما نیستن هی دنبالم میان . به هیچ سراطی هم مستقیم نیستن . حتی میکشمشون هم با یه نور زردی دوباره ظاهر میشن ... چی کارشون کنم ؟ اشک مارو در آوردن !

راستی چی جوری من میتونم مهارت جادوم رو زیاد کنم ؟ الان کلی جادو دارم که موقع استفاده میگه مهارت شما خیلی کم است ...

سلام ...
من داشتم یه ماموریت فرعی میرفتم که یه زنه تو خونش چند تا از این جونورا که او نور دروازه ی آبلیوین بود داشت بعد یه سری فعل و انفعالات اینا افتادن دنبال من و رفتیم تو یه غاری که باید تو یه قسمتی از غار یه چیزی رو میاوردم نزدیک اینا . خلاصه بعد از کلی گشتن نفهمیدم باید چی کار کنم و بی خیال شدم . رفتم سراغ یه کوئست دیگه . حالا اینا ول کن ما نیستن هی دنبالم میان . به هیچ سراطی هم مستقیم نیستن . حتی میکشمشون هم با یه نور زردی دوباره ظاهر میشن ... چی کارشون کنم ؟ اشک مارو در آوردن !

راستی چی جوری من میتونم مهارت جادوم رو زیاد کنم ؟ الان کلی جادو دارم که موقع استفاده میگه مهارت شما خیلی کم است ...
تو یه انگشتر از زنه گرفتی که نفرین شده است. خود اون زنه هم همین مشکلو داشت.
باید بری ته غار، همونجایی که یه شبه مقبره هست و انگشترو بندازی (با نگه داشتن shift و انتخاب کردنش) و scampها برای همیشه همونجا میمونن

تمرین زیاد و انتخاب درست موقع ساختن کارکتر.

تو یه انگشتر از زنه گرفتی که نفرین شده است. خود اون زنه هم همین مشکلو داشت.
باید بری ته غار، همونجایی که یه شبه مقبره هست و انگشترو بندازی (با نگه داشتن shift و انتخاب کردنش) و scampها برای همیشه همونجا میمونن

تمرین زیاد و انتخاب درست موقع ساختن کارکتر.

البته یه توضیح کوچیک بدم که انگشتر نبود و یه staff ( چوب‌دستی جادوگری !!! ) بود که قسمت تاجش یه جمجمه است و رنگش هم نقره‌ایه ( تا اونجایی که یادم میاد اینجوری بود )

اگه عکسش رو یافتم میزارم .

=============================

اینم عکسی از اون استف

البته تاجش جمجمه نبود و 4 تا اسکمپ ( همون جونورای دوپا ) هستن .

آخرین ویرایش:
هیچ میدونستین Mai'q The liar (همون خاجییتی که همش بیرون شهرها داشت میدوید) نقش سخنگو رو برای bethesda توی 2 عنوان اخیر بازی میکرد؟؟
جواب خیلی از چراها و کمبودهایی که قبل از عرضه بازی توی فرومها مطرح شده بود رو میده. (چقدرم قشنگ اینکارو میکنه :d)

دستت طلا امیر، من کور بودم اینو تا به حال ندیده بودم! @_@

از این قسمتش معلومه که بتثدا خیلی وقته به فکره بازی تو مایه‌های اسکایریم بوده ( که اسکایریم شد اسکاریم :دی )

"I have seen dragons. Perhaps you will see a dragon. I won't say where I saw one. Perhaps I did not."

البته یه توضیح کوچیک بدم که انگشتر نبود و یه staff ( چوب‌دستی جادوگری !!! ) بود که قسمت تاجش یه جمجمه است و رنگش هم نقره‌ایه ( تا اونجایی که یادم میاد اینجوری بود )

البته تاجش جمجمه نبود و 4 تا اسکمپ ( همون جونورای دوپا ) هستن .
اووپس درسته :d
نفس عمل مهمه، ایشون که میدونست چی از زنه گرفت

از این قسمتش معلومه که بتثدا خیلی وقته به فکره بازی تو مایه‌های اسکایریم بوده ( که اسکایریم شد اسکاریم :دی )

"I have seen dragons. Perhaps you will see a dragon. I won't say where I saw one. Perhaps I did not."
ها، تو هم سوتی دادی :)) شوخی میکنم

اصلا ربطی به اون نداره، همونطور که پایینش نوشته داره به مجسمه آکاتوش توی Imperial city اشاره میکنه، اما برای اینکه اسپویل نشه جاش رو نمیگه. (البته هممون یه اژدهای دیگه هم دیدیم، ولی از اون میگذریم :d)
طبق افسانه ها اژدهایانی که توی TES:Skyrim میان، مدتها خواب بودن و با شروع جنگهای داخلی و علایم دیگر، بیدار میشن. امکان نداره Mai'q دیده باشدشون. :d;)
ممنون ...
گفتید با تمرین زیاد مهارت جادو رو افزایش بدم ؟ یعنی چی ؟ یعنی هی زرت و زرت از جادو ها استفاده کنم خودش بعد مدتی زیاد میشه ؟
دقیقا، باید زرت و زرت استفاده کنی. البته راه فراوانه اما بخوام بهت آدرس بدم اسپویل میشه
میتونی بری کتابهای مربوط به اون جادو رو بخونی، از افراد ماهر یاد بگیری، وسایل جادویی بگیری و ...

دقیقا، باید زرت و زرت استفاده کنی. البته راه فراوانه اما بخوام بهت آدرس بدم اسپویل میشه
میتونی بری کتابهای مربوط به اون جادو رو بخونی، از افراد ماهر یاد بگیری، وسایل جادویی بگیری و ...
خطر!!! cheat در کمین است! باز نکنید! :دی
2 نوع روش تمرین سریع جادو هست:
جادو های target و touch باس حتماً روی قربانی مورد نظر زده شه تا یاد گرفته شه.
جادوی self که در هر شرایط می شه سری با زرت و زرت جادو زدن یاد گرفت! :دی

خو یه کلک قدیمی اینه: یه موجود ظاهر کن و روش هی جادو بزن! :دی
شخصاً حالم از این کلک به هم میخوره ولی بعضی وقتا لازمه! :دی

آخرین ویرایش:
چرا خودتونو اذیت میکنین یه
tgm
بزنید بعد یه جسم سنگینی رو روی کلیدی که اسپل رو میزنه بزارین هی بزنه همینطوری بعد برید پی کارتون وقتی برگردین میبینید یه بیست و سی تایی لولش رفته بالا . اینو من انجام میدادم اوایل ولی از وقتی تو کنسول بازیش کردم جذابیت دو برابر شد از این کاراهم نکردیم :d
البته جادوهای به قول دوستم تارگتی رو باید حتما رو یکی بزنی . این برای health خیلی عالیه چون جادویی هست که همیشه کاربرد داره
--------------------------
یه باگ گنده بگم بهتون حال کنید البته شاید میدونستید .
تو لنگر گاه شهر امپریال سیتی یا شهر اصلی در قسمتی که دزدان هم اونجاها هستن در یکی از خونه های سنگی در شب فردی خوابیده او را بکشید تعداد 999 تا گرز خوب تو جیبشه که هر موقع بردارید دوباره 999 تا میشه. خیلی ضایع بود این باگ

آخرین ویرایش:
ها، تو هم سوتی دادی :)) شوخی میکنم

اصلا ربطی به اون نداره، همونطور که پایینش نوشته داره به مجسمه آکاتوش توی Imperial city اشاره میکنه، اما برای اینکه اسپویل نشه جاش رو نمیگه. (البته هممون یه اژدهای دیگه هم دیدیم، ولی از اون میگذریم :d)
طبق افسانه ها اژدهایانی که توی TES:Skyrim میان، مدتها خواب بودن و با شروع جنگهای داخلی و علایم دیگر، بیدار میشن. امکان نداره Mai'q دیده باشدشون. :d;)

خوب ماییک ندیده تاد که دیده :دی ( خودت گفتی ماییک سفیر بتثدا داخل بازی‌ـه )

میگم این سری داستان داره ( مثل داستانهای دیابلو ، ارباب حلقه‌ها و یا وارکرفت و ... ) یا همین جوری هرکس خواست واسه یه کوئست داستان میسازه ؟ ( غیر از Infernal City کتابی داره ، تا اونجایی که خبر داشتم قرار بود یه کتاب دیگه هم بدن بیرون )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or