The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

پس استفاده از ماد ها رو توصیه می کنید ؟

راستی اگه به محض نصب آبلیویون پک The Elder Scrolls 4 Oblivion Knights of Nine رو هم نصب کنیم چیزی رو از دست نمیدیم ؟ قسمتی از بازی یا چیزی جایگزین نمیشه ؟ یا اول آبلیویون رو بازی کنم بعد یه مدت پک رو نصب کنم ؟

راستی اگه به محض نصب آبلیویون پک The Elder Scrolls 4 Oblivion Knights of Nine رو هم نصب کنیم چیزی رو از دست نمیدیم ؟ قسمتی از بازی یا چیزی جایگزین نمیشه ؟ یا اول آبلیویون رو بازی کنم بعد یه مدت پک رو نصب کنم ؟
نه اصلا، نصب کردن پچ رسمی موردنیاز KotN حتی چنتا باگ رو هم برطرف میکنه :d
به محض اینکه آخرین دیدارت با پادشاه رو داشتی، تعداد زیادی quest برات ایجاد میشه که اگر خواستی میتونی انجام بدی

نه اصلا، نصب کردن پچ رسمی موردنیاز KotN حتی چنتا باگ رو هم برطرف میکنه :d
به محض اینکه آخرین دیدارت با پادشاه رو داشتی، تعداد زیادی quest برات ایجاد میشه که اگر خواستی میتونی انجام بدی

یعنی میگید از این ماد های سایت tesnexus استفاده نکنم ؟
یعنی چی ؟ از اول نصبش کنم یا نه ؟ :d

دقیقا از کجای حرف من اینو برداشت کردی؟ میتونی برام مشخص کنی؟ :d
چرا مادهای خوبی داره، اما بعضا چنتا مشکل دارن: یا درست نصب نمیشن یا باعث کرش شدن گیم میشن یا پچهای زیاد میخوان و توضیحات کم دارن یا ...
ولی در کل بازم با همه این چیزا خیلی مد خوب توشون پیدا میشه که ارزش نصب کردن دارن (تو رو خدا پستهای صفحه قبل رو بخونین)

در ضمن DLC رسمی Knights of the nine کاملا با مدهای غیر رسمی و دست ساز فرق دارن. DLC ها هیچ مشکلی ندارن.
----------------
نه هر لحظه ای نصب کنی، quest های جدید اضافه میشن.

دقیقا از کجای حرف من اینو برداشت کردی؟ میتونی برام مشخص کنی؟
چرا مادهای خوبی داره، اما بعضا چنتا مشکل دارن: یا درست نصب نمیشن یا باعث کرش شدن گیم میشن یا پچهای زیاد میخوان و توضیحات کم دارن یا ...
ولی در کل بازم با همه این چیزا خیلی مد خوب توشون پیدا میشه که ارزش نصب کردن دارن (تو رو خدا پستهای صفحه قبل رو بخونین)

در ضمن DLC رسمی Knights of the nine کاملا با مدهای غیر رسمی و دست ساز فرق دارن. DLC ها هیچ مشکلی ندارن.
----------------
نه هر لحظه ای نصب کنی، quest های جدید اضافه میشن.

نه اصلا

از اینجا :d

از اینجا :d
همم :d چون سوال دومت بهتر و اساسیتر بود، اول حواسم رفت به اون :d
برای شما که هنوز بازی نکردین، فقط 2-3 ماد معروف هم جواب میده
اگر بعدا دیدی حوصلت سر رفت، برای یه تجربه جدید برو سراغ مادهای دیگه
در کل .... بله :d

جان؟! :دی
یادتون میاد این قدیما 2 تومن می گرفتن، ویندوز برامون عوض می کردن؟ (الان که جوک شده واسه خودش! =))) شما هم 2 تومن بزار تو جیب ما، هر مادی رو براتون نصب کنیم! :دی

آقا ببخشید یه آموزشی .. فایل متنی چیزی نیست که یه آماده سازی و آموزش قبل بازی بده ؟
مثلا بگه که چه نزادهایی چی جورین و ... ؟
تو صفحات خیلی قبلتر یه همچین چیزی بود »

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=506&p=64170&viewfull=1#post64170

لینکی ازش ندارید که کار کنه ؟

آخرین ویرایش:
یعنی کلی خندیدما
شما که همه ماد ها و dlc ها رو نصب کردین همشون یه ورژن میخواستن؟ حد اقل من سه تا ورژن عوض کردم تا تونستم همشونو بریزن در ضمن dlc جای خودش داره اکسپنشن جای خودشو . البته مادی که من نصب کردمو عمرا هیچ کدومتون نصب کرده باشین چون یک ماد کاملا indivdual بود و مادی بود که کلی بازی رو جالب میکرد که جایز نیست بگم.
والا الانو نمیدونم ولی اون موقع من 3 تا کرک مختلف میریختم و یک پچ مخصوص عوض کردن ورژن بازی بود که خیلی اذیتمم کرد.
شما که بازیت کرک نمی خوا چون شرکتیه و اورجینال نیست و جالبه بدونی خیلی ماد ها نصب نمیشه ولی خیلی هاشم نصب میشه چون شما منو نداری ماد ها رو تیک بزنی اجراشون کنی

کلا ورژنهای TES:IV که زیاده، مثلا ورژن الان من از اول فولدرهای textures و meshes و اینا که برای مد لازمه رو نداشت.
من فکر نکنم هیچکدوم از ما منکر قضیه تغییر ورژن بازی شده باشیم.
یعنی کلی خندیدما
در کل دلیل خندیدنت رو نفهمیدم
نه ما بهت فحش دادیم، نه ترول کردیم، نه اون کاری که شما میگین رو انجام دادین
خوب نیست در این وانفسا طرفدارای TES پشت همو خالی کنن :d

آقا ببخشید یه آموزشی .. فایل متنی چیزی نیست که یه آماده سازی و آموزش قبل بازی بده ؟
مثلا بگه که چه نزادهایی چی جورین و ... ؟
تو صفحات خیلی قبلتر یه همچین چیزی بود »

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=506&p=64170&viewfull=1#post64170

لینکی ازش ندارید که کار کنه ؟

خیلی ممنون ... خودم پیدا کردم :-$
حالا یه چیزی ؟ کدوم نژاد رو برای یه فرد تازه کار مناسب می دونید ؟

یعنی کلی خندیدما
شما که همه ماد ها و dlc ها رو نصب کردین همشون یه ورژن میخواستن؟ حد اقل من سه تا ورژن عوض کردم تا تونستم همشونو بریزن در ضمن dlc جای خودش داره اکسپنشن جای خودشو . البته مادی که من نصب کردمو عمرا هیچ کدومتون نصب کرده باشین چون یک ماد کاملا indivdual بود و مادی بود که کلی بازی رو جالب میکرد که جایز نیست بگم.
والا الانو نمیدونم ولی اون موقع من 3 تا کرک مختلف میریختم و یک پچ مخصوص عوض کردن ورژن بازی بود که خیلی اذیتمم کرد.
(با لحن بسیار دوستانه بخونید لطفاً)
آقا من خودم ماد سازم، با من یکی در نیفت! :دی
با Script های OBSE تا حالا ماد ساختی؟ با script های Mod manager تا حالا ماد ساختی؟ می دونی اصلاً OMOD چیه؟ می دونی فرقش با mod چیه؟ با TES Snip کار کردی؟
با Oblivion sorting system برای ماد ها کار کردی؟ چند تا ماد نصب داری؟ چند تا پکیج نصب داری؟ ماد هاتو گروه بندی می کنی؟
وقتی می گم نصب ماد TES واسه من آب خوردنه، مگه مرض دارم بهتون شعر تحویل بدم؟ باو یعنی من ماد ساز ندونم چطور یه ماد رو باس Activate کنم، باید برم بمیرم!
شما که بازیت کرک نمی خوا چون شرکتیه و اورجینال نیست و جالبه بدونی خیلی ماد ها نصب نمیشه ولی خیلی هاشم نصب میشه چون شما منو نداری ماد ها رو تیک بزنی اجراشون کنی
وقتی من می گم بازی بدون کرک اجرا می شه مگه مرضم گرفته که شعر بگم؟ :دی
بازیم هم setup اصله. انقدر که no0b نیستم. فرق بین setup اصل و غیر اصل رو ندونم!

راستی پژمان، همین من نبودم قدیم بهت ماد ها رو پیشنهاد دادم؟ :دی

خیلی ممنون ... خودم پیدا کردم
yahoo_32.gif

حالا یه چیزی ؟ کدوم نژاد رو برای یه فرد تازه کار مناسب می دونید ؟
والا نژاد ها بستگی به خودت داره، اگه میخوای جادوگر شی Breton
اگه شمشیرزن می خوای، Dark Elf
و...
فعلاً اگه حوصله این قرتی بازی ها رو نداری یه imperial شو خودتو راحت کن! :دی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or