The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
دوستان کارت MSI GTxN560 ti twin frozer II به خوبی از پس این بازی برمیاد؟ یا به حافظه 2 گیگابایتی برای کارت نیازه؟ ( در رزولوشن فول اچ دی )
مرسی

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
دوستان کارت MSI GTxN560 ti twin frozer II به خوبی از پس این بازی برمیاد؟ یا به حافظه 2 گیگابایتی برای کارت نیازه؟ ( در رزولوشن فول اچ دی )
مرسی
من که میگم راحت بر میاد ولی اینا رو ولش، شما یه CPU خوب (بالای 2 هسته ای) داشته باش، بازی میشه آینه! روان و شفاف. البته پچ های بازی یادت نره.

آخرین ویرایش:

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
cpu ی من i5 2500K هست.

یعنی اگه یه کارت 2 گیگ بخرم..خیلی با یه کارت یه گیگ فرقی نداره در این رزولوشن؟

نگا کن، اگه پولش رو داری یه 2 گیگ بخر و تمام. جانت سالم! :D
ولی من که با 1 گیگ دارم راحت بازی میکنم روی درجه آخر گرافیک. (با ماد و ادیت فایل ini و اینا دیگه گرافیکش خداس) فقط مشکل CPU دارم. یعنی اگه هم زمان با بیشتر از 5 یا 4 تا دشمن بجنگم بازی میشه 14 فریم. اگه 2 یا 3 تا nacromancer باشه دیگه باید بازی رو بی خیال شم. CPU منفجر میشه بازی میشه 4 فریم!
فقط یه نکته: بازی رو روی XP و Vista بی خیال شو. XP هی ارور میده و Vista هم HDR ـش کار نمی کنه. (واسه من که اینتوریه)

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
من چقدر احمقم :D

فکر کردم اینجا تاپیک شماره بعدی این بازیه..اشتباه اومدم..

این بازی رو که خیلی وقت پیش کردم :D

ای بابا... قربانی یه اشتباه ناخواسته شدم پس!! :/
عیب نداره، جونت سالم!

ببرین پایین این تاپیکو!!!!!

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
سلام ... ببخشید اگه The Elder Scrolls IV: Oblivion Knights of the Nine رو تهیه کنیم میشه به تنهایی بازی کرد یا این که باید نسخه ی اصلی رو هم داشته باشیم ؟

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
سلام ... ببخشید اگه The Elder Scrolls IV: Oblivion Knights of the Nine رو تهیه کنیم میشه به تنهایی بازی کرد یا این که باید نسخه ی اصلی رو هم داشته باشیم ؟
والا من قدیم یه CD به همین نام تو این مغازه ها دیدم که فقط توش DLC ها بود با یه پچ.
DLC ها رو باید با TES IV:Oblivion زد دیگه. DLC ها بدون بازی اصلی هیچن.
حالا نمیدونم، شاید جدیدن نسخه ای کامل همراه DLC هاش در اومده و من خبر ندارم.

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
دوستان من سیستمم اینه می تونه اجراش کنه؟
cpu athlon x4
ram 4 gig ddr3
vga xfx 5750 ddr5

این بازی مال 2006ه پس با این سیستم حتما اجرا میکنه ...

اگه دنبال بازی اسکایریم هستی که 2ماه دیگه میاد بازم این سیستم به احتی اجرا میکنه ( و تاپیکش اینجا نیست )

• Like
Reactions: پژمان

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام اولا خیلی عذرخواهی چون شمالو هدف گرفتم جنوبو زدم.
در مورد ماد ها باید بگم یک عدد دی وی دی لود که حدود 10 تا ماد و 2 تا اکپنشن داشت که یکی از اونا فوق العاده بود یک جزیره با کلی ماموریت و دنیایی خیالی که کاملا متفاوت با ابلیوین بود. ماد ها هم تا دلتون بخواد هست ولی اکثرا ف ی ل ت هستن . من تقریبا همشونو اجرا کردم ولی باید ورژن بازیتونو دائما تغیر بدین که از کرک ها و پچ های خاص استفاده میشه که تو همون سایتی که ماد ها هستن داره. چون خیلی وقت پیش بود من سایتشو فراموش کردم . ولی میدونم که ماد ها انقدر بازی رو جذاب کردن که من برای دومین بار بازی رو کامل کردم. کلی سلاح جدید شخصیت های امروزی و .... و کلی مکان های جالب مثلا تو یکیش یک غار توی مپتون میاد که وارد اونجا میشین و بعد از جنگ و فتح اونجا یه سری دزد استخدام میکنید اونا برای شما کار میکنن و شما فرمان رواشون میشین و هر روز ازشون پول میگیرین . کلی هم ادم هستن که کارهای تعمیراتی و اموزشی را با حداقل قیمت انجام میدن. یا مقبره ای که اونجا پادشاه قاتل ها میشین و از یارایی که استخدام میکنید برای کشتن افراد کمک میگیرین.
در مورد اکسپنشن باید بگم که اگر نریزین نصف بازی تونو نکردین هنوز.
بدیشون اینه در عین واحد همه ماد ها رو نمیتونین نصب کنین چون هر کدوم ورژن خاصی می خوان که منو کلی اون موقع اذیت کردن. ولی یه ماد بود که جای گفتن نداره بازی خیلی بی ادبی میشد.
خوب اگر بگردین ماد ها رو راحت پیدا میکنین فقط توجه کنین کوچترین اشتباه در پچتون و نقص اون باعث میشه بازی خراب بشه پس یبار فایل اصلی بازی رو یعنی کرک بازی رو که کپی کردینو داشته باشین حتما

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
دوست عزیز، اولاً اونایی که گفتی اسمشون DLC هست و فرقش با ماد اینه که باس برا DLC ها پول بدی. (و البته DLC ها کلاً خیلی خـــفـن ان!)
دوماً چرا بچه مردم رو می ترسونی؟ آقایون نحوه نصب بازی و مکمل هاش اینطوریه:
اول Oblivion رو میریزی و بعد آخرین پچ Oblivion. بعد shivering island و آخرین پچ shivering island. دقت کنید پچ ها جداست. (بعد از پچ کاری shivering island باس کرک اون رو بریزی)
تمام، دیگه لازم نیست هی پچ عوض کنی! کی بهت اینا رو گفته؟ :D
آخرین ورژن mod manager و OBSE رو هم میریزی و دیگه با اینا هر مادی که بخوای می تونی اجرا کنی (البته بعضی ماد ها پلاگین OBSE می خوان که خود ماد گفته از کجا دانلود کنی)
خیلی وقته که برا TES V قابلیت ماد خور بودنش تایید شده، وقتی هم بیاد دیگه کسی برا TES IV فکر نکنم بشینه ماد بسازه.
راستی یه چیز دیگه، بازی من بدون کرک اجرا می شه. چند بار هم اینجا گفتم کسی باور نکرد! شما دی وی دی رو بزار و بازی رو اجرا کن، اگه خطا اومد ignore بزن دیگه ناراحتی کرک هم نخواهی داشت. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر