The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

الان میگه دست از سرمون بر نمیدار)x
میتونی بگی کاراییشون چی و با زدن چه جادوهایی LevelUpمیشن؟

اون Athletic's که میدونم بقیش رو لطفا بگو:p
چه حرفیه :d
هرکدوم در یه زمینه ای فعال هستن، مثلا با illusion میتونی دو نفر و به جون هم بندازی، دشمن رو فراری بدی، نامرئی بشی، حریف رو بیهوش کنی و ...
با Mysticism میتونی موجودات زنده رو شناسایی کنی، اجسام رو دور و نزدیک کنی، جادو جذب کنی یا جادو رو به حریف برگردونی و ...
با Alteration میتونی حریف و خودت رو سنگین یا سبک کنی، shield جادویی بسازی، زیر آب نفس بکشی و ...

مثلا اگر جادوی Burden (سنگین کردن) رو روی حریف بزنی، یک امتیاز به alteration ـت اضافه میشه و به level-up نزدیک تر میشی. همینطور برای تمام انواع جادوهای alteration
بعضی جادوها رو میتونی روی خودت بزنی یا تاثیر منفی روی هدف نداره، این جادوها دیگه دردسر پیدا کردن موجود زنده و اضافه شدن bounty و دعوا رو ندارن.

شخصیتت هم قویه یا حداقل قدیمیه ها :d فکر میکردم تازه بازیو شروع کردی اما این آرمورها و دشمنان و مادها :d
Amir jan احتمالا فکر کنم بازی رو درسته جویدی
هنوز توی Fighter guild مـستر نشدم :))

میگم که یه فکری هم به حال ما کنید ... من که تازه شروع کردم شاید 20 ساعت بازی کرده باشم (شاید هم کمتر) لولم هم 4 هستش :d
چیجوری زیاد کنم ؟ البته کرکتر رو همینجوری الکی ساختم ها ...

میگم که یه فکری هم به حال ما کنید ... من که تازه شروع کردم شاید 20 ساعت بازی کرده باشم (شاید هم کمتر) لولم هم 4 هستش :d
چیجوری زیاد کنم ؟ البته کرکتر رو همینجوری الکی ساختم ها ...
نسبت به زمان بازی خیلی خیلی کم پیشرفت کردی
شما بگو چه سبک کارکتری میخوای (جادوگر، واریور، مخفی کار و ...) تا بهت بگم چه کلاسهایی از اول برداری و چجوری تمرین کنی تا سریع level-up بشی

نسبت به زمان بازی خیلی خیلی کم پیشرفت کردی
شما بگو چه سبک کارکتری میخوای (جادوگر، واریور، مخفی کار و ...) تا بهت بگم چه کلاسهایی از اول برداری و چجوری تمرین کنی تا سریع level-up بشی

نه تورو خدا دوباره از اول ؟
همین کرکتر رو که به صورت رندوم همه چیش رو انتخاب کردم نمیشه تغیر داد یا به هر نحوی یه کاری کرد ؟
من نمی کشم باز دوباره این همه مرحله برم ... (!)

اولین کارکترت حتما باید آزمایشی باشه، نباید بری همه کوئستها رو انجام بدی.
به طور مثال من اصلا اولین کارکترم که یه Imperial بود رو یادم نمیاد. یا حتی بعدیش که یه dark elf بود :d یا بعدیش که orc بود =)) (اخری شوخی بود، 2تا کارکتر آزمایشی هم معموله)

رندوم انتخاب کردی؟؟ =)) بیخود نیست که level 4 موندی. مثلا اگر تاحالا دستت به میوه ها نخورده، خیلی خریته که بخوای Alchemy رو انتخاب کنی.

یعنی چی ؟
الان من چه کنم ؟
میخوای اون ماجور اسکل و اینا رو بذارم شاید بهتر راهنمایی بشم ... ها ؟ نظرت چیه ؟
آره یا نه ؟
اگه نه که یه مشخصاتی بده که بین واریور و جادوگر باشه ...

چه حرفیه :d
هرکدوم در یه زمینه ای فعال هستن، مثلا با illusion میتونی دو نفر و به جون هم بندازی، دشمن رو فراری بدی، نامرئی بشی، حریف رو بیهوش کنی و ...
با Mysticism میتونی موجودات زنده رو شناسایی کنی، اجسام رو دور و نزدیک کنی، جادو جذب کنی یا جادو رو به حریف برگردونی و ...
با Alteration میتونی حریف و خودت رو سنگین یا سبک کنی، shield جادویی بسازی، زیر آب نفس بکشی و ...

مثلا اگر جادوی Burden (سنگین کردن) رو روی حریف بزنی، یک امتیاز به alteration ـت اضافه میشه و به level-up نزدیک تر میشی. همینطور برای تمام انواع جادوهای alteration
بعضی جادوها رو میتونی روی خودت بزنی یا تاثیر منفی روی هدف نداره، این جادوها دیگه دردسر پیدا کردن موجود زنده و اضافه شدن bounty و دعوا رو ندارن.

شخصیتت هم قویه یا حداقل قدیمیه ها :d فکر میکردم تازه بازیو شروع کردی اما این آرمورها و دشمنان و مادها :d

ممنون

اگه به شماست که اونم مستر میشی

راستی با Alchemyمیشه خوراکی هارو سمی کرد مثل اون سیبی میگم که Losien بهت میده تو Dark Brother Hoodرو میگم که یارو میگه یکی خائنه یه سیب میده با یه Scrollاگه یادم باشه روح اون بدبختی که اولای کار میکشی داخلشه (سیبه سمی بود) میشه؟

اره شخصیتش قدیمی این شاید 4 یا 5 کاراکترم هست هربار که میخواستم برم به جز اولین کاراکترم بخاطر بلد نبودن زبان بیخیال میشدم حالا که شنیدم Skyrim داره میاد از زیر خاک ادممو در اوردم که تمومش کنم:)

آخرین ویرایش:
میگم این دسته جنگجوها تا چه لولی میشه بالا رفت ( تا اونجایی که یادمه مثل باقی نبود که مستری داشته باشه !!! )

یه سوال فنی از دوستان ... تو این بازی تا چه لولی میشه بالا رفت ( من لول 38 آخرش بود و دیگه بیشتر نرفتم !!! )

میگم این دسته جنگجوها تا چه لولی میشه بالا رفت ( تا اونجایی که یادمه مثل باقی نبود که مستری داشته باشه !!! )

یه سوال فنی از دوستان ... تو این بازی تا چه لولی میشه بالا رفت ( من لول 38 آخرش بود و دیگه بیشتر نرفتم !!! )

اگه لول کلی رو میگی من تا 255 دیدم عکسشو حالا جدا از رمز زدنش فکر کنم تا 255 باشه
ولی Skillفکر کنم تا 100باشه شاید بعد ا بیاد پایین درست نمیدونم

آخرین ویرایش:
یعنی چی ؟
الان من چه کنم ؟
میخوای اون ماجور اسکل و اینا رو بذارم شاید بهتر راهنمایی بشم ... ها ؟ نظرت چیه ؟
آره یا نه ؟
اگه نه که یه مشخصاتی بده که بین واریور و جادوگر باشه ...
الان وقت ندارم، ولی فردا بهت میگم ... شرمنده
ممنون

اگه به شماست که اونم مستر میشی

راستی با Alchemyمیشه خوراکی هارو سمی کرد مثل اون سیبی میگم که Losien بهت میده تو Dark Brother Hoodرو میگم که یارو میگه یکی خائنه یه سیب میده با یه Scrollاگه یادم باشه روح اون بدبختی که اولای کار میکشی داخلشه (سیبه سمی بود) میشه؟

اره شخصیتش قدیمی این شاید 4 یا 5 کاراکترم هست هربار که میخواستم برم به جز اولین کاراکترم بخاطر بلد نبودن زبان بیخیال میشدم حالا که شنیدم Skyrim داره میاد از زیر خاک ادممو در اوردم که تمومش کنم:)
حال داشته باشم این RB: Beatles رو بزارم کنار، در صدر برنامه هامه. فکر کنم 2-3 درجه مونده.
سیبه سمی فقط DB بهت میده. الان که تو به این ماموریت رسیدی، یعنی قطعا دیگه سیب سمی نداره تا توی DB مستر بشی. نمیتونی خودت چیزی رو سمی کنی، ولی میتونی سم بسازی بزنی به اسلحه.

اونم آخرین درجه داره، اما شاید مثل DB کوئست تکرار شدنی داشته باشه.
level 50 آخرشه. از اونجا به بعد انقدر level-up سخت میشه که دیگه تقریبا غیر ممکنه.
منم تونستم با cheat لول 105 بسازم :d اما سریع پاکش کردم
اگه لول کلی رو میگی من تا 255 دیدم عکسشو حلا جدا از رمز زدنش فکر کنم تا 255 باشه
ولی Skillفکر کنم تا 100باشه شاید بعد ا بیاد پایین درست نمیدونم
skill به طور طبیعی همون 100 هست، اما به راحتی با انگشترها و سپرها و لباسهای جادویی مخصوص بالاتر هم میره. (اون لباسهایی که fortify skill دارن)

انقدر همه رفتن این اواخر سراغ بازی منم حوس کردم بازی کنم .:d
من هیچ وقت با dark elf بازی نکرده بودم میخوام ببینم اینا چه جورین.
من وقتی بازی دستم اومد نشستم 2 ساعت تمام یه کارکتر رو ساختم همه چیزشو باید بگم این نسیان چهره سازیش فوق العاده عقب افتاده و ضعیف بود چون کلا یک پرستیژ خاصی رو دنبال میکنه هر کاری کنین نمیشه چهرشو به چهره خودمون تغییر داد متاسفانه جایی هم نخوندم که سری جدید یعنی اسکایریم هم این مدلی نباشه و مطمئنا همینه.
اما مدت ها پیش یه مادی بود که از شما با دوربین عکس میگرفت و چهرتونو میساخت و من چون دوربین وبکم نداشتم نتونستم . الان که دارم ماد پیدا نمیشه. دوستان اگر کسی این ماد رو داره یه لینک بزاره.

انقدر همه رفتن این اواخر سراغ بازی منم حوس کردم بازی کنم .:d
من هیچ وقت با dark elf بازی نکرده بودم میخوام ببینم اینا چه جورین.
من وقتی بازی دستم اومد نشستم 2 ساعت تمام یه کارکتر رو ساختم همه چیزشو باید بگم این نسیان چهره سازیش فوق العاده عقب افتاده و ضعیف بود چون کلا یک پرستیژ خاصی رو دنبال میکنه هر کاری کنین نمیشه چهرشو به چهره خودمون تغییر داد متاسفانه جایی هم نخوندم که سری جدید یعنی اسکایریم هم این مدلی نباشه و مطمئنا همینه.
اما مدت ها پیش یه مادی بود که از شما با دوربین عکس میگرفت و چهرتونو میساخت و من چون دوربین وبکم نداشتم نتونستم . الان که دارم ماد پیدا نمیشه. دوستان اگر کسی این ماد رو داره یه لینک بزاره.

این تایپک Skyrim رو برو یکی از عکس هارو باز کنی بقیشم میتونی ببینی کل چهرها هستن بازم بهتر از اینی که الان داریم بازی میکنیم
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=36657&page=7&highlight=SKyrim

درودی دوباره به بازماندگان The Elder Scroll IV

بچه ها من یه نظری دارم این Skyrim که اومد بیاین یه گروه تشکیل بدیم تا یه راهنمای فارسی خوب درست کنیم که فردا یک بدبختی مثل من که انگلیسیش خوب نیستم بتونه راحت Questها رو رد کنه

میدونید چیکار کنیم,اول از همه یه گروه تشکیل میدیم بعد یه طوری با هم ارطبات برقرار میکنیم مثلا از طریق یاهو میتوانه یه سر برگ برای گروه تو درست کنه بعد هرکی تو هر guild عضو شدن یا هر quest رفت رو به هم خبر میدن خیلی راحت با broadcast an IM to this grou quest بقیشم معلومه دیگه هرکی quest یا guild که خودشو با اسم هست و مینویسه در اخر یکی جمع میکنه اینارو تو فایل PDF یا هر چیز دیگه میزاره همراه با اسم افرادی که زحمت کشیدن و بعد تو تایپک Skyrim یا هر جایی دیگه ای میزاریم;)

شاید بخندین یا بگین حوصله داریا , اما برای اولین نفر هم خودم پایه ام

---------- نوشته در 07:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:53 AM ارسال شده بود ----------

ببینین من از سایت http://www.tesnexus.com یه ArmoryLab better Armory دانلود کردم در اصل باید اینطوری باشه

viewer.php
[/URL][/IMG]

اما قبلا به جای این ادما شکل های هندسی زرد رنگ میومد حیف که عکسش رو ندارم

بعد دیدم بازی زمینش عجیب غریب شده دیگه بازی پاک کردم دوباره نصب کردم

الانم که میزارم اصلا کار نمی کنه!#:-s

راستی راهی سراغ دارین که بتونم برای گذاشتن عکسام تو تایپک تبدیلشون کنم به Jpg؟

آخرین ویرایش:

ببینین من از سایت http://www.tesnexus.com یه ArmoryLab better Armory دانلود کردم در اصل باید اینطوری باشه

اما قبلا به جای این ادما شکل های هندسی زرد رنگ میومد حیف که عکسش رو ندارم

بعد دیدم بازی زمینش عجیب غریب شده دیگه بازی پاک کردم دوباره نصب کردم

الانم که میزارم اصلا کار نمی کنه!#:-s

راستی راهی سراغ دارین که بتونم برای گذاشتن عکسام تو تایپک تبدیلشون کنم به Jpg؟
احتمالا اون دفعه بازی رو پچ نکرده بودی یا یه ماد دیگه نصب نبوده ( پیش نیازهاش رعایت نشده بوده ) و یا تو ترتیب لود کردن میبایست بالاتر یا پایینتر باشه ( با OMM میشه ترتیب رو عوض کرد )

کلا هر مادی که از سایت نگزاس ( Nexus Sites ) دانلود میکنی یه قسمت توضیحات داره که حتما باید بخونیش تا بتونی درست از ماد استفاده کنی ... مخصوصا واسه بازی آبلیوین که اکثر مادهای حرفه‌ایش کلی پیش‌نیاز دارن ..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or