The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93
احتمالا اون دفعه بازی رو پچ نکرده بودی یا یه ماد دیگه نصب نبوده ( پیش نیازهاش رعایت نشده بوده ) و یا تو ترتیب لود کردن میبایست بالاتر یا پایینتر باشه ( با OMM میشه ترتیب رو عوض کرد )

کلا هر مادی که از سایت نگزاس ( Nexus Sites ) دانلود میکنی یه قسمت توضیحات داره که حتما باید بخونیش تا بتونی درست از ماد استفاده کنی ... مخصوصا واسه بازی آبلیوین که اکثر مادهای حرفه‌ایش کلی پیش‌نیاز دارن ..

من دقیقا همون کارایی رو کردم که دفعه قبل انجام دادم شاید بگم سه روز گذشته از دوباره نصب کردن بازی میگذره

این فایل TXT گذاشتم بی زحمت یه توضیح میدی چیکار کنم

===================
Armory Lab:
Better Armory Enhanced v1.0 (01.07.08)
by quasimodo
===================
http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=18167
Forum thread: http://thenexusforums.com/index.php?showtopic=65035
============
Description:
============
So you've collected countless great Armor Sets and are annoyed that you have only a small number of mannequins in the Armor Display Room of the Armory Lab mod.
This add-on multiplies the originally available number of mannequins from 20 to 115 and removes the two display cases and adds one extra room for mannequins.
=========
Versions:
=========
The standard version has nearly ground-level pedestals, alternatives are higher raised in the "raised pedestals" subdirectory.
For those who want their own mannequins, there is a version without mannequins, just pedestals in the "No Mannequins" subdirectory.
For those who don't like the marble look, try the file from the "Human Mannequins" folder. The mannequins are Breton and Imperial now.
===========================
Installation/Conflicts/Etc.
Requirements - This mod requires Armory Lab V4.1+
http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=3791
If you haven't used this mod (ArmoryLab better Armory) before, make sure all armor is taken off the mannequins and take all the displayed weapons etc. out of the two showcases if you used the ArmoryLab mod before.
If you have used the other "non enhanced" version of this mod, refer to the jpg to identify the removed mannequin (it's impossible to move it, they just stay put where they are in an existing game, so just remove the things on this one mannequin, load the mod as usual and redecorate.)
You can store the armor in the two chests in the room before activating this mod and take it out to redecorate, the chest is NOT changed by this mod.
This mod will not invalidate your savegames! I tried loading old savegames with it. The ONLY thing affected (for new saves) are the mannequins. If you deactivate this mod and reload any old savegame the mannequins' armor will be as it was before.
This mod also does NOT touch any other rooms than the main room with the mannequins and it's duplicate.
Use only one version at the time.
In the description is the type of plugin (with or without Mannequins, raised pedestals etc)
Please let me know if you find any incompatibility.
Credits:
Bethesda
for making a great game and giving us the tools to mod.
TeamGecko
for making TES4Gecko - Version 14.5
Tom Supergan
the creator of the ArmoryLab
My favorite Mods and tools for Oblivion:
FCOMhelper (A simple program designed to correctly sort your load order instantly) http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.php?showtopic=854610&st=0&gopid=12445413***entry12445413
Wrye
Bash (The ultimate Oblivion Toolbox) http://wrye.ufrealms.net/
The
Art of Speedy Looting (Speedy Looting is an auto-loot mod / auto-pick-up mod) http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=15681
The
Art of Speedy Depositing (Gives you a Lesser Power "Speedy Deposit", which lets you sort your inventory into containers with one quick action) http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=9835
Enhanced
Mercantile Progress (Mercantile now increase based on the amount of gold that change owners, not the number of transactions made.) http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=15324

ممنون Kitoجان

آخرین ویرایش:

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
من دقیقا همون کارایی رو کردم که دفعه قبل انجام دادم شاید بگم سه روز گذشته از دوباره نصب کردن بازی میگذره

این فایل TXT گذاشتم بی زحمت یه توضیح میدی چیکار کنم

So you've collected countless great Armor Sets and are annoyed that you have only a small number of mannequins in the Armor Display Room of the Armory Lab mod.
This add-on multiplies the originally available number of mannequins from 20 to 115 and removes the two display cases and adds one extra room for mannequins.
Installation/Conflicts/Etc.
Requirements - This mod requires Armory Lab V4.1+
http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=3791

احتمالا یه مشکلی بوده ...

در هر صورت ... بعد از نصب بازی اونو آپدیت کن و بعد DLC های خود بتثدا رو نصب کن . یه سری ابزارک ( Tool ) هستن که اکثر مادها نیاز دارن مثل OBSE یا OBGE ... و بعضیها هم مثل OBMM واسه مدیریت مادها خوبن ... بعد از این کارا مادهایی رو که میخواین نصب کنین ( با رعایت پیش نیازها و تداخل ها ) ...

واسه این ماد با اون چیزی که از این تکست فهمیدم این یه ماد مکمل ماد Armory Lab هستش که باید ماد اصلی ( آخرین ورژن ) نصب باشه تا اون کار کنه . احتمال داره دفعه قبلی اون ماد نصب نبوده باشه و یا اگه نصب بود باشه ترتیب اجراش پایین تر از ماد مکمل بوده و دچار مشکل شده ...

کلا جاهایی که اشکال زرد ( یا قرمز ) نشون میده یعنی اون قسمت آبجکت و یا تکتچری بوده که لود نشده و این موضوع میتونه دلیلای زیادی داشته باشه و عمده ترین هاش همونایی بود که گفتم ....

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
آقا من دوباره یه شخصیت جدید ساختم ...
یه نگاه بکنید ببینید چی جوریاس »

44612305553617633117.jpg

خواستم یه چیزی بین جادوگری و واریور باشه ... چون زیاد هم آشنا نبودم اینجوری شد ... درسته میدونم برتون کلا جادوگره ولی خب منم تازه کارم دیگه ...
مشکلاتش رو بگین تا قبل از این که از پریزن خارج نشدم ویرایش کنمشون ...

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
این برتون برای جنگجو بودن خیلی خوب نیست، چون نژادش طوریه که 10 امتیاز منفی برای Endurance داره. قبول دارم شاید واقعا نژادی نباشه که جادوگر-جنگجو باشه، اما حساب اون قسمت رو هم بکن.
پس باید انتخاب کنی که کلا جادوگر باشه، با نمه هایی از شمشیر، اما نباید روی Block فعلا حساب باز کنی، چون از اونچیزی که با نورد دیدی خیلی عقبتره.
اما انتخاب ماه تولدت خیلی هوشمندانه بود :d دقیقا اون کاستی endurance و strength رو پر میکنه، اما اگر میخوای یه جادوگر خوف باشی، فرصتش رو داری. اگر ماه تولد رو Atronach انتخاب کنی، یه 50% امتیاز میگیری که هرجادویی روت زده شده، به عنوان magica به حسابت ریخته بشه، اما دیگه magica خودبه خود پر نمیشه. :d البته کلاسهای ضعیفتر مثل apprentice یا mage هم هستن.

فقط حتما یه عکس از کلاست بزار تا ببینم چیا برداشتی. چون خیلی مهمه

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
این برتون برای جنگجو بودن خیلی خوب نیست، چون نژادش طوریه که 10 امتیاز منفی برای Endurance داره. قبول دارم شاید واقعا نژادی نباشه که جادوگر-جنگجو باشه، اما حساب اون قسمت رو هم بکن.
پس باید انتخاب کنی که کلا جادوگر باشه، با نمه هایی از شمشیر، اما نباید روی Block فعلا حساب باز کنی، چون از اونچیزی که با نورد دیدی خیلی عقبتره.
اما انتخاب ماه تولدت خیلی هوشمندانه بود :d دقیقا اون کاستی endurance و strength رو پر میکنه، اما اگر میخوای یه جادوگر خوف باشی، فرصتش رو داری. اگر ماه تولد رو Atronach انتخاب کنی، یه 50% امتیاز میگیری که هرجادویی روت زده شده، به عنوان magica به حسابت ریخته بشه، اما دیگه magica خودبه خود پر نمیشه. :d البته کلاسهای ضعیفتر مثل apprentice یا mage هم هستن.

فقط حتما یه عکس از کلاست بزار تا ببینم چیا برداشتی. چون خیلی مهمه

خیلی ممنون امیر جون ... پس الان من برم نژاد رو تغیر بدم یا ریس رو ؟
فک کنم گفتی که کلاس رو بذارم رو Atronach .. آره ؟
خب اگه مجیکا خود به خود پر نشه چطور باید پرش کرد ؟ با چیت کد ؟ به هیچ وجه ... اینجوری که تو درگیری ها و ... یه مقدار ضعیف میشه ...

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93
دوست من تو به غیر از ریس و نژاد باید مجور Skillهاتم خوب بچینی تا به مشکل بر نخوری

الان ادممو من چند سال پیش که از Skillها اطلاعاتی نداشتم ساختم الان که کلی جلو رفتم واسم سخت شده Level Up شدنم اگه خوب نچینی ممکنه نتونی کامل کنی

از اقا امیر بپرس بهت میگه کلن چی بساز و چطوری Skillهات رو بچین;)

ایشون استادی تو Oblivion

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
خیلی ممنون امیر جون ... پس الان من برم نژاد رو تغیر بدم یا ریس رو ؟
فک کنم گفتی که کلاس رو بذارم رو Atronach .. آره ؟
خب اگه مجیکا خود به خود پر نشه چطور باید پرش کرد ؟ با چیت کد ؟ به هیچ وجه ... اینجوری که تو درگیری ها و ... یه مقدار ضعیف میشه ...
نژاد = ریس :d اون Atronach و اینا هم Birthsign (ماه تولد هستن) منظورم از کلاس اون 7تا قابلیتی است که برای خودت چیدی
نه، به اون شدت پیشنهاد نمیکنم. سختی Atronach بالاست، بیشتر محض اطلاع گفتم. همون واریور خوبه الان برات
گفتم که، هرکس روت جادو بزنه (بهت با جادو حمله کنه) تو 50% جادو رو جذب میکنی برای magica ی خودت. (میتونی این عددو به 100% هم برسونی)(البته آسیب جسمانی جادو سر جاشه) در غیراینصورت باید معجون یا جادوهای قوی افزایش magica استفاده کنی
آره اگر حریف جادویی نباشه یکم کارت سخت میشه، ولی مسلما جادوهای قویتری میتونی بزنی.

تروجان من اول یه عکس از صفحه skill هات بزار ببینم چیا رو اصلی کردی و علاقه داری :d
دوست من تو به غیر از ریس و نژاد باید مجور Skillهاتم خوب بچینی تا به مشکل بر نخوری

الان ادممو من چند سال پیش که از Skillها اطلاعاتی نداشتم ساختم الان که کلی جلو رفتم واسم سخت شده Level Up شدنم اگه خوب نچینی ممکنه نتونی کامل کنی

از اقا امیر بپرس بهت میگه کلن چی بساز و چطوری Skillهات رو بچین;)

ایشون استادی تو Oblivion
حرفهای داداشمون تایید میشه، این انتخاب اسکیل فوق مهم هست. جوری که من کلی کارکتر ساختم تا بهترین ترکیب ها رو پیدا کنم.
ما چاکریم

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
من سوالم رو قاطی کردم کلا ...
من منظورم این بود نژاد رو یا ماه تولد رو :d
بعد این شد که قاطی شد ...
در مورد اون major skill ها که من تا اون موقع انتخاب نکرده بودم (یعنی خودش به صورت اتومات یه سری انتخاب کرده بود ) »

51452229528616815343.jpg

ولی خب چون گفتی رفتم یه کاستوم کلاس ساختم که البته زیاد با دقت نبود همینجوری سر سری بودش »

03276658888945250577.jpg

آقا کلا بگو یه چیزی بین جادو و جنگ بخوام باید چی هارو انتخاب کنم ؟

آخرین ویرایش:

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93
اقا من در به در دنبال Black Soul Geam هستم هرچی از این نکرو منسر ها هم پیدا کردم تو جیبشون همه چی بود الا اینی که من میخواستم

کسی میدونه از کجا میتونم تهیه اش کنم؟

ممنون=;

---------- نوشته در 06:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:33 AM ارسال شده بود ----------

احتمالا یه مشکلی بوده ...

در هر صورت ... بعد از نصب بازی اونو آپدیت کن و بعد DLC های خود بتثدا رو نصب کن . یه سری ابزارک ( Tool ) هستن که اکثر مادها نیاز دارن مثل OBSE یا OBGE ... و بعضیها هم مثل OBMM واسه مدیریت مادها خوبن ... بعد از این کارا مادهایی رو که میخواین نصب کنین ( با رعایت پیش نیازها و تداخل ها ) ...

واسه این ماد با اون چیزی که از این تکست فهمیدم این یه ماد مکمل ماد Armory Lab هستش که باید ماد اصلی ( آخرین ورژن ) نصب باشه تا اون کار کنه . احتمال داره دفعه قبلی اون ماد نصب نبوده باشه و یا اگه نصب بود باشه ترتیب اجراش پایین تر از ماد مکمل بوده و دچار مشکل شده ...

کلا جاهایی که اشکال زرد ( یا قرمز ) نشون میده یعنی اون قسمت آبجکت و یا تکتچری بوده که لود نشده و این موضوع میتونه دلیلای زیادی داشته باشه و عمده ترین هاش همونایی بود که گفتم ....

Kitoجان رفتم ورژن 4.1 رو دانلود کردم بعد ریختم همه چی درست شد واقعا ممنون;)

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
اقا من در به در دنبال Black Soul Geam هستم هرچی از این نکرو منسر ها هم پیدا کردم تو جیبشون همه چی بود الا اینی که من میخواستم

کسی میدونه از کجا میتونم تهیه اش کنم؟

ممنون=;

Kitoجان رفتم ورژن 4.1 رو دانلود کردم بعد ریختم همه چی درست شد واقعا ممنون;)
Black Soul Gem مال یه کوئست هستش و فکر کنم غیر از اون جایی پیدا نشه و اون کوئست هم جزو کوئست‌های رده بالای Mages Guild هستش ...
با اون چیزی که از UESP خوندم یه راهی هست که میشه اونو درست کرد ( از اونجایی که کلا تو چند بار بازی کردنم دنبال سول ترپ نبودم خودم آشنایی چندانی ندارم )

http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Black_Soul_Gem#Creating_Black_Soul_Gems

با اینکه سواد چندانی در مورد Soul Gemها ندارم ولی فکر کنم بهترین Soul Gem موجود تو بازی همون Star of Azura باشه ... ( چه باحال میشه اگه تو اسکایریم Moon of Azura رو بشه بدست اورد )

در مورد ماد هم دوستان با تجربه بیشتر اینجا هستند ولی خوب سرشون شلوغه :D

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
من سوالم رو قاطی کردم کلا ...
من منظورم این بود نژاد رو یا ماه تولد رو :d
بعد این شد که قاطی شد ...
در مورد اون major skill ها که من تا اون موقع انتخاب نکرده بودم (یعنی خودش به صورت اتومات یه سری انتخاب کرده بود ) »

...

ولی خب چون گفتی رفتم یه کاستوم کلاس ساختم که البته زیاد با دقت نبود همینجوری سر سری بودش »

...

آقا کلا بگو یه چیزی بین جادو و جنگ بخوام باید چی هارو انتخاب کنم ؟
نژاد و ماه تولد خوبن، شاید بهتر از این نباشه
خوب معلوم شد نیاز بوده که یه مشورت بکنی، انتخاب اسکیلها تقریبا مزخرفه :d
من اینا رو پیشنهاد میدم، میل خودته در آخر:
favored Attributes :
strength برتونها مثل بقیه به طور دیفالت از 40 شروع میشه، یعنی هیچ امتیاز منفی این ریس روی strength نداره اما 10 امتیاز منفی از endurance گرفتی، از طرفی شما با انتخاب ماه واریور، 10تا به هر2 اضافه کردی. حالا میل خودته که به کدوم طرف گرایش داشته باشی؛ اگر بخوای جنگجو باشی اینجوری 15 امتیاز به strength اضافه کردی که خیلی عالیه، اما میتونی این 5امتیاز رو به یک چیز دیگه هم بدی که بالانس بشه.
میتونی این 5امتیاز رو بدی به endurance که بهتر بلاک کنی.
اگر بخوای جادوگر بهتری باشی، بهتره که علاوه بر intelligence روی willpower هم کار کنی، چون Willpower مشخص میکنه که چقدر سریعتر magica بازیابی میشه که بتونی بیشتر جادو بزنی.
میتونی روی speed هم بزاری که شانست رو به عنوان یه جادوگر با بنیه ضعیف خیلی میبره بالا، چون میتونی مواقع خطرناک در بری و صبر کنی تا magica بازیابی بشه. برای جنگجو هم نسبتا مهمه اما اگر فقط میخواستی جنگجوی صرف باشی
بقیه رو هم دورشون خط بکش

حالا اسکیلها (اینها رو به این خاطر انتخاب کردم چون براساس چیزهایی که گفتی از اینا بیشتر استفاده میکنی و طبیعتا زودتر level-up میشی اما بخوای alchemy انتخاب کنی و هیچوقت معجون نسازی احمقانه ست)
blade برای شمشیر زنی - Acrobatics یا Athletics (اگر میتونی زیاد بپری آکرو و اگر بیشتر میدوی اتلیتک اما آکرو بهتره) - restoration برای بازیابی health یا همون جان - destruction که تهاجمیترین جادوی بازیه - بین Illusion و Conjuration هم فقط یکیو انتخاب کن، illusion جادوهای زیرکانه ای داره (همرو چند صفحه قبل شرح دادم، نگاه کن) اما Conjuration علی رغم اینکه باحاله (احضار کردن) اما معمولا magica ی زیادی میگیره و شاید توی lvl های پایین خیلی بدرد نخوره (مشخصه چرا دیگه) - light armor یا Heavy armor که بستگی داره میخوای کدوم نوع زره رو بپوشی، سنگین که حفاظت بیشتر اما سرعت کمتر داره یا سبک که خلافش هست - اینیکی رو براساس علاقه و نوع بازی خودت مشخص کن، اگر میخوای دفاع کنی و سرجات وایسی، Block و اگر میخوای از پشت با شمشیر حمله کنی، sneak

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
خوب معلوم شد نیاز بوده که یه مشورت بکنی، انتخاب اسکیلها تقریبا مزخرفه

من که گفتم بدون هیچ اطلاعی با استفاده از ده بیس سی چهل انتخاب کردم :d

اما بخوای alchemy انتخاب کنی و هیچوقت معجون نسازی احمقانه ست)

خب نمیشه انتخاب کنیم و معجون هم بزنیم ؟
البته زیاد مهم نیست ... بی خیال

دادا یه توضیحی در مورد Conjuration میدی ؟

یه چیز دیگه » major skill ها مگه نباید 7 تا باشن ؟ پس چرا این 8 تاس ؟ کدومو حذف کنم ؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
من که گفتم بدون هیچ اطلاعی با استفاده از ده بیس سی چهل انتخاب کردم :d

خب نمیشه انتخاب کنیم و معجون هم بزنیم ؟
البته زیاد مهم نیست ... بی خیال

دادا یه توضیحی در مورد Conjuration میدی ؟

یه چیز دیگه » major skill ها مگه نباید 7 تا باشن ؟ پس چرا این 8 تاس ؟ کدومو حذف کنم ؟
هفتاست، یه بار دیگه درست بخون، یه سری رو توضیح اضافه دادم، یه سری رو بهت حق انتخاب از بین 2تا دادم. درسته :d
باید معجون بزنی، نزنی کاملا یه اسکیل رو سوزوندی. باید هی بری میوه پیوه بخری و گیاه جمع کنی و باهم مخلوط کنی. پس باید جای کافی برای ذخیره این میوه ها و وسایل معجون سازی و معجونها و سمها داشته باشی.
Conjuration یعنی احظار یه موجود که معمولا یه موجود Deadric هست و تحت فرمان تو عمل میکنه و اگر کسی بهت حمله کنه، اونهم شروع به حمله میکنه. باید اول درگیری ظاهرش کنی، اما magica ی زیادی میگیرن (اگر magica ت کم باشه باید بعدش فقط با اسلحه کار کنی) کمترین درجاتش فقط میتونی scamp یا اسکلت یا شبیه اینا رو ظاهر کنی، وقتی lvl بالا بره میتونی Deadroth و اینا هم ظاهر کنی (deadra های گنده :d)
فکر کنم تو این پست زیادی غلط املایی داشتم :d

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
ا ... آره راست میگی من حواسم نبود health رو هم میشمردم ... :d
پس من اینا رو ماجور انتخاب می کنم .... درسته ؟ موردی نیست دیگه ... برم از زندان خارج شم ؟

blade
Acrobatics
restoration
destruction
Illusion
Heavy armor
Block

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر