The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93
در اول بچه ها ممنون میرم ببینم چی میشه ,Level ادمم هم فکر نکنم پایین باشه الان من Level 20 هستم
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lenser جان اونایی که زردیشون بیشتره تاثیر بیشتری روی طرفت میزاره یعنی اگه اون زردی رو گزینه ای که خوشش نیاد بیفته امتیازت کمتر میشه و ازت بیشتر بدش میاد
و بر عکس

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
RasXtors جان دمت گرم ... فک کنم فهمیدم ... ببین درست میگم ؟ هر فردی از بعضی از گزینه ها خوشش میاد از بعضی بدش میاد ... بعد ما که استارت رو میزنیم اگه رو اونی که بدش میاد اون زرد گنده هه بیفته بدتر بدش میاد ازمون و اگه رو خوبه بیفته بالعکس ... حالا این جا یه سوالی پیش میاد » چیجوری کاری کنیم که بیفته رو اونی کی میخوایم ؟

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
RasXtors جان دمت گرم ... فک کنم فهمیدم ... ببین درست میگم ؟ هر فردی از بعضی از گزینه ها خوشش میاد از بعضی بدش میاد ... بعد ما که استارت رو میزنیم اگه رو اونی که بدش میاد اون زرد گنده هه بیفته بدتر بدش میاد ازمون و اگه رو خوبه بیفته بالعکس ... حالا این جا یه سوالی پیش میاد » چیجوری کاری کنیم که بیفته رو اونی کی میخوایم ؟
با حرف چیز زیادی گیرت نمیاد. یه پیشنهاد:
برو هر گدایی پیدا کردی روش تمرین کن دستت میاد بالاخره حرفه ای میشی.
کلاً باس یه کم باهاش ور بری چیزی برای آموزش نداره. قلقش سری دستت میاد.
مثلاً من قلق صحبت که تو جیبمه، می تونم حتی با اسکیل novice لاک پیک یه قفل very hard رو با یه لاک پیک یه ضرب وا کنم. چرا؟ چون قلقش دستم اومده بدجور!

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93
نمیدونم باورتون بشه یا نه دیشب داشتم Oblivion میزدم , خیلی اتفاقی تو جیبه یه نکرو منسر Black Soul Gem پیدا کردم :)
میگم حلا که دنبال Soul Gem Azura هستم پیدا کردم :(

آخرین ویرایش:

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
در مورد کوئست imperial corruption
من مخ زنه رو زدم ... ولی الان دیگه علامتی رو مپ نیست ... چی کار کنم ؟ به کجا برم ؟
به خاطر رضای خدا اول آخرین آپدیت کوئست رو درست بخون، بعد اینجا بپرس.
بازم اگر نفهمیدی، متنشو بزار درستش کنیم
(از این سوالا بپرسین آدم شرمش میاد بیاد تو این تاپیک دیگه :d)
نمیدونم باورتون بشه یا نه دیشب داشتم Oblivion میزدم , خیلی اتفاقی تو جیبه یه نکرو منسر Black Soul Gem پیدا کردم :)
Azura star که در حکم یه Grand Soul gem هست و نمیتونه روح NPC بگیره.
هنوز قویترین چیز Black SG هستن، خوبی AS توی یه بار مصرف نـبودنشه :d
اینکه *****ه
همه با tesnexus.com کار میکنیم، راحت و بزرگ :d

آخرین ویرایش:

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
من هم همه مدت همینو می گفتم دیگه! پیدا میشه راحت. فقط باس بدونی کجا دنبالش بگردی!
پیدا میکنیش... به زودی! :D
در مورد کوئست imperial corruption
من مخ زنه رو زدم ... ولی الان دیگه علامتی رو مپ نیست ... چی کار کنم ؟ به کجا برم ؟
باس وایسی تا اون یارو آدم بده رو دادگاهی کنن فکر کنم...
البته خودش پیدات میکنه!

من خودم هم یه زمانی اونجا فعالیت داشتم. اگه کمپم رو کسی صاحب نشده باشه (از کریس بعید نیست از این کارا! :D) باید هنوزم کمپم (The Elder scrolls series + یچی دیگه شبیهش که هر دو تا مال من بود! :D) با مالکیت من اونجا باشه، یادش بخیر یه 4-5 بار کمپ نامبر 1 شدم، عجب دوره ای بود... کلاً اون موقع کمپ کسی نمی زد. این کمپ رو زدم یهو انگار یه کمپ وار شروع شد!!
ولی بهتون پیشنهاد میدم سر خودتون رو درد نیارید. هر چی تو اونجا هست، TES nexus هم هست ولی سایت SI بیشتر رو بحث ماد و مپ میچرخه تا چیز دیگه ای. کلاً تو بیشتر بازی ها یه آرشیو خوب داره. مخصوصاً سری battlefield که آرشیوش کامل هست بنظرم.
حیف فیل شده رفته هوا!

راستی منم یه پیشنهاد دارم... یه مسابقه برای تازه وارد ها هم میشه:
راک میلک کیو رو پیدا کنید که جای باحالیه!
ببینم کی زودتر و بدون سرچ رو نت پیداش میکنه! :D
نکته:
این غار کنار روستایی هست که توش از آسمون سگ میباره...

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
من هم همه مدت همینو می گفتم دیگه! پیدا میشه راحت. فقط باس بدونی کجا دنبالش بگردی!
پیدا میکنیش... به زودی! :D

باس وایسی تا اون یارو آدم بده رو دادگاهی کنن فکر کنم...
البته خودش پیدات میکنه!

من خودم هم یه زمانی اونجا فعالیت داشتم. اگه کمپم رو کسی صاحب نشده باشه (از کریس بعید نیست از این کارا! :D) باید هنوزم کمپم (The Elder scrolls series + یچی دیگه شبیهش که هر دو تا مال من بود! :D) با مالکیت من اونجا باشه، یادش بخیر یه 4-5 بار کمپ نامبر 1 شدم، عجب دوره ای بود... کلاً اون موقع کمپ کسی نمی زد. این کمپ رو زدم یهو انگار یه کمپ وار شروع شد!!
ولی بهتون پیشنهاد میدم سر خودتون رو درد نیارید. هر چی تو اونجا هست، TES nexus هم هست ولی سایت SI بیشتر رو بحث ماد و مپ میچرخه تا چیز دیگه ای. کلاً تو بیشتر بازی ها یه آرشیو خوب داره. مخصوصاً سری battlefield که آرشیوش کامل هست بنظرم.
حیف فیل شده رفته هوا!

راستی منم یه پیشنهاد دارم... یه مسابقه برای تازه وارد ها هم میشه:
راک میلک کیو رو پیدا کنید که جای باحالیه!
ببینم کی زودتر و بدون سرچ رو نت پیداش میکنه! :D
نکته:
این غار کنار روستایی هست که توش از آسمون سگ میباره...

کمپ چی؟مسابقه؟کجا هست؟

این سایت معرفی کردی جالبه

لینک مستقیم هست؟

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
کمپ چی؟مسابقه؟کجا هست؟

این سایت معرفی کردی جالبه

لینک مستقیم هست؟
کمپ رو حالا بی خیال.
تا اونجایی که میدونم قابلیت ادامه دانلود نداره به اون صورت. یعنی یه ماد 150 mb رو باید یه ضرب بگیری. البته بعضی وقتا هم قابلیت ادامه دانلود داره... کلاً یکم عجیب غریبه...

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
جان ؟
مربوط به یه quest هست، اما نمی گم کدوم یکی، با پیدا کردن این quest زیبا برنده یک دستگاه غار زیبا هم بشید!!! :D
یه چلنج برای شما دوستان ـه! این قار یکی از شاهکارهای بازی بین تمام غار هاست. حتماً پیداش کنید. یعنی من خوراکم همین غاره! عالی کار شده!

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
مربوط به یه quest هست، اما نمی گم کدوم یکی، با پیدا کردن این quest زیبا برنده یک دستگاه غار زیبا هم بشید!!! :D
یه چلنج برای شما دوستان ـه! این قار یکی از شاهکارهای بازی بین تمام غار هاست. حتماً پیداش کنید. یعنی من خوراکم همین غاره! عالی کار شده!

خب این کوثست رو از کجا بگیریم ؟
راستی برای شرکت تو آرنا باید لولمون چند باشه ؟

تو این گروه عزیزان دزد هم تو یه قسمت هستم که اسم کوئستش »
[h=1]Independent Thievery[/h]هستش و »

i.ve readched my goal . i have .... . i should go see armand
خلاصه میرم پیش این یارو armand... بعدش دیگه .... شما بگید چی کار کنم ؟
مثل این که میخواد یه چی براش ببرم !

آخرین ویرایش:

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
من دقیق یادم نیست خیلی میگذره از رد کردن این کو اس بهم بگو تو کدوم شهری و این یارو رو کجاست مثلا(مهمان خانه)؟

دو تا علامت رو نقشه هست یکی تو جنوب غربی ایمپریال سیتی (که ساعت 12 شب اون یارو که از طریق اون وارد گروه دزدا شدم اونجاس ) و یکی هم این دوستمونه که تو مهمون خونه تلپه »

600px-OB-npc-Ongar_the_World-Weary.jpg

این یارو دومیه تو Bruma هستش ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر