Multi Platform The Callisto Protocol

سازنده
Striking Distance Studios
تاریخ انتشار
۲ ماه دسامبر ۲۰۲۲
ناشر
Krafton
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
199592

بازی جدید خالق Dead Space در Game Awards 2020 معرفی شد و با اطلاعات بیشتر تاپیک به روز رسانی میشود.
--------------------------------------------
سازنده: Striking Distance Studios
ناشر: Krafton
تاریخ عرضه: 2022
پلتفرم: PC, PS5, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی همچون Dead Space در سبک Cosmic Survival Horror خواهد بود.
  • داستان بازی در سال 2320 در یک زندان بر روی یکی از قمرهای مشتری به نام کالیستو اتفاق خواهد افتاد.
عکسها
-----------
screenshot-01.jpg screenshot-02.jpg screenshot-03.jpg screenshot-04.jpg screenshot-05.jpg
screenshot-06.jpg screenshot-07.jpg screenshot-08.jpg

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
عالی بود واقعا. عجب سالی بشه 2023 برای این سبک. گرافیک بازی یک سری جاها واقعا غوغا میکنه. بهترین چیزی که مشهوده اینه که معلومه هیچ حد و مرزی را رعایت نکردن تا تهش قراره کریپی بودن و حس ترس را هل بدن.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی که مشخص بود چیز خفنی میشه ولی نکته‌ی خیلی خوب و جذاب این تریلر برای من کلوز کامبت شدیدا خفنش بود. واقعا دوس دارم سیستم آپگرید و melee طوری باشه که بشه به مقدار خیلی زیادی ازش استفاده کرد و انمی‌هارو جر داد. دوباره قراره حسابی ترس و استرس رو تجربه کنیم

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
از بامداد امروز تا به الان نزدیک به ۱۰ بار تریلر گیم پلی بازی رو دیدم!

اصلا ازش سیر نمیشم! بازی دقیقا همون چیزی که تیم سازنده انتظار داشتم و دقیقا همون چیزیه که یه فن ۳ آتشه دد اسپیس میخوادش! :D :x

هایپ برگشت به تنظیمات اولیه یعنی ۱۰۰٪ :D

داستان بازی ظاهرا خیلی مریضه؛ اینطور که متوجه شدم، یه فرد مریض و سادیسمی دوست داره شخصیت اصلی بازی رو (اونم در یک مکان خوف انگیز) زجر بده.
اگه Dead Space رو اینا درست کردن، باید از این دستپخت جدیدشون هم انتظار یه داستان چندلایه و فلسفی رو داشت... خدا میدونه پشت این قضایا چه چیزهایی انتظارمون رو میکشه 8-> :-"
فقط خیلی دوست دارم اون حس عجیب و غریب با اتمسفر غمگین و سنگین و تنها بودن و بدبختی آیزاک کلارک اینجا هم باشه! یه حس عجیبی داشت اون لعنتی...

آخرین ویرایش:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,148
تریلر عالی بود. همونطور که انتظار داشتم بازی از همه نظر مثل طراحی دشمن ها، اتمسفر و مخصوصا gore سنگ تموم گذاشتند و از این نظر حتی از DS هم فراتر رفتند. فقط در مورد گیم پلی انتظار نداشتم گان پلی به این کندی باشه که البته چیز بدی نیست و نشون میده با یه Survival Horror کلاسیک واقعی طرف هستیم. هرچند این موضوع احتمالا در طول بازی و با آپگرید کردن اسلحه ها بهتر میشه. بشدت منتظر نمایش گیم پلی هستم.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
خدایگان اتمسفر و تنش بود و گرافیک رو دستش نبود آنریل ۵ دیوانه واره . ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کارگردان کار بلد dsکار خودش رو کرد باز .دنباله معنوی یکی از بهترین سورواویل هورور های تاریخ .کالیستو همون Ds ریمیکه .

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
من هنوز مراسم رو ندیدم ولی بابت معرفی این بازی خوشحالم. همیشه EA رو بخاطر DS لعنت کردم، واقعا سگانه بی نظیر و قابل احترامی بود.

قسمت 2 رو یادمه همون ماه های اول عرضه گرفتم، اون موقع کلا حس بدی داشتم به بازی هایی که فضای بسته ای داشتن DS2 کلا این ذهنیت رو تغییر داد. همه از قسمت 3 انتقاد می کردن ولی من به اندازه قسمت 2 باهاش حال کردم... قسمت اولم همین چند ماه پیش بازی کردم و تمومش کردم :D

دوست دارم این IP جدید بتونه DS رو به معنای واقعی کلمه برگردونه حقش نیست فراموش بشه...
Dsهر سه قسمت عالی بودند. همون سه هم عالی بود برای خودش ادای دین بود به کوهستان جنون لاوکرافتی و اون سیاره مارکر . کلا هر سه قسمت شاهکارن .

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
686
بازی عالیه از همه نظر

چیزی که در مورد داستان بازی متوجه شدم تو این تریلر کوتاه
شخصیت اصلی بازی رو از روی عمد میفرستن به این مکان
یه جورایی حکم اعدام برای طرف و ازمایش برای تصمیم گیرندها داره.

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر