The Brave Ball

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
با سلام

یه مدت
نسبتا طولانی (البته پاره وقت و غیر ممتد) هست که دارم بر روی ساخت یک بازی به نام توپ شجاع کار میکنم که داستانش در سرزمین توپ ها رخ میده که یه توپ به نام Satanic Ball یا توپ شیطانی به همراه سربازانش به شهر جنگل فانتزی برای تصاحب جنگل فانتزی و به دست آوردن کلیدهای طلایی حمله میکنه و تقریبا همه توپها به جز brave ball و warrior ball (توپ مبارز) کشته میشوند شما در نقش brave ball یا توپ شجاع به همراه warrior ball به نبرد با Satanic Ball و سربازانش میرند تا سرزمین توپ ها رو از دست توپ شیطانی و سربازانش نجات بدهند و توپهای گروگان گرفته شده رو هم آزاد کنند. (قسمتی از داستان بازی)

بازی The Brave Ball در مراحل ابتدایی ساخت بازی هست و هنوز تقریبا تازه مرحله یک از بازی ساخته شده و بازی حدود 5 مرحله هست .

قصدم هست که به احتمال زیاد بازی رو برای windows و os x و android و linux منتشر کنم .

شاید در آینده برای بعضی از پلتفرمهای دیگه هم بازی رو منتشر یا تولید کنم.

تصویری از مرحه اول بازی : (البته هنوز کامل کامل نیست)

76732876791883932318.jpg

خوشحال میشوم که نظرتان را در مورد The Brave Ball بشنوم

باتشکر

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
گرافیک بازی به ظاهر هم که شده خوب به نظر میرسه.
نمیدونم بازی balance رو بازی کردی یا نه؟! اگه بازی نکردی, یه امتحانی بکن. چون بازیش شباهتهایی با بازی خودت داره و میتونه تو طراحی گیم پلی بازی کمکت کنه.
دموی قابل بازیِ بازی رو هم حداقل یکی دو ماه قبل از انتشار نهایی منتشر کن تا دوستان امتحان کنن و نقطه ضعفها و پیشنهاداتشون رو بگن تا بازی نهایی بهتر از آب در بیاد...

آخرین ویرایش:

phoenix48

کاربر سایت
Nov 2, 2012
17
سلام با چه گیم انجینی می نویسی؟

به نظرم همچین بازی ای خیلی روی جزئیاتش باید کار کرد. من اگه خودم بخوام این بازی رو انجام بدم در درجه ی اول روونی control بازی برام مهمه در درجه ی دوم جزئیات. مثلا یک پروانه از بالای سرم رد شه و یا همچین چیزهای کوچیکی

ایشالا توی ساخت بازیت موفق باشی

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام با چه گیم انجینی می نویسی؟

به نظرم همچین بازی ای خیلی روی جزئیاتش باید کار کرد. من اگه خودم بخوام این بازی رو انجام بدم در درجه ی اول روونی control بازی برام مهمه در درجه ی دوم جزئیات. مثلا یک پروانه از بالای سرم رد شه و یا همچین چیزهای کوچیکی

ایشالا توی ساخت بازیت موفق باشی

سلام

با انجین Unity 3D .

تقریبا کنترل بازی رو بر روی موبایل سعی کردم که نسبتا متوسط یا آسان باشه و به نظر خودم تقریبا متوسط هست

تقریبا قصد دارم که با کیفیتی نزدیک عکسی که گذاشتم بازی رو برای android بیرون بدهم.

ممنون

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
با سلام

ببخشید که شاید جای مناسبی نباشه برای درخواست کمک

اگر شخصی با سیستم سیو یا ذخیره کردن متغیر در یونیتی آشناییت داره من رو خبر کنه ممنون میشم

یک چیز دیگه رو هم گفتنش رو خالی از لطف نمیدونم و اون اینه که تنها سازنده بازی من نیستم و از کمک دیگران هم بهره برده ام

ممنون

AMIR TERROREST

کاربر سایت
Jun 1, 2011
29
با سلام

ببخشید که شاید جای مناسبی نباشه برای درخواست کمک

اگر شخصی با سیستم سیو یا ذخیره کردن متغیر در یونیتی آشناییت داره من رو خبر کنه ممنون میشم

یک چیز دیگه رو هم گفتنش رو خالی از لطف نمیدونم و اون اینه که تنها سازنده بازی من نیستم و از کمک دیگران هم بهره برده ام

ممنون

انشالله که به سرعت پیشرفت میکنی

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ایده ی قشنگی نیست :)

ببخشید میشه دلیلتون رو بدونم و بیشتر توضیح بدهید.

ممنون.

============

البته شاید بد نباشه که اینو بگم که داستان بازی گسترده تر از آنچیزی هست که در اینجا نوشته ام .

شیوه روایت داستان هم مشابه Comic خواهد بود .

باتشکر.

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
با سلام

پس از پایان امتحانام (چند روزی هست که تموم شده ( کمتر از یک هفته) )

تقریبا چند روزی هست که دوباره شروع کردم روی بازی کار کنم و ان شاء الله تا چند ماه آینده سعی میکنم که بازی رو منتشر کنم.

در ادامه از شما دعوت میکنم که از تصاویر زیر دیدن فرمایید:

تصویر توپ مبارز (دوست توپ شجاع) :

8vfzgydh490zibqbopm1.jpg

نمای کلی از تقریبا همه قسمتهای مرحله اول :

yy9ry70ps0uda0c5iffk.jpg

باتشکر

همچنین از تاخیر به وجود آمده در عرضه دموی بازی واقعا عذر میخواهم

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
با سلام

پس از پایان امتحانام (چند روزی هست که تموم شده ( کمتر از یک هفته) )

تقریبا چند روزی هست که دوباره شروع کردم روی بازی کار کنم و ان شاء الله تا چند ماه آینده سعی میکنم که بازی رو منتشر کنم.

در ادامه از شما دعوت میکنم که از تصاویر زیر دیدن فرمایید:

تصویر توپ مبارز (دوست توپ شجاع) :

8vfzgydh490zibqbopm1.jpg

yy9ry70ps0uda0c5iffk.jpg

باتشکر

همچنین از تاخیر به وجود آمده در عرضه دموی بازی واقعا عذر میخواهم

به نظر خوب مياد فقط فونت نوشتنت خيلي پيش پا افتادست!
در كل جالبه

- - -ویرایش - - -

با سلام پس از پایان امتحانام (چند روزی هست که تموم شده ( کمتر از یک هفته) ) تقریبا چند روزی هست که دوباره شروع کردم روی بازی کار کنم و ان شاء الله تا چند ماه آینده سعی میکنم که بازی رو منتشر کنم.در ادامه از شما دعوت میکنم که از تصاویر زیر دیدن فرمایید:تصویر توپ مبارز (دوست توپ شجاع) :
8vfzgydh490zibqbopm1.jpg
yy9ry70ps0uda0c5iffk.jpg
باتشکر همچنین از تاخیر به وجود آمده در عرضه دموی بازی واقعا عذر میخواهم
به نظر خوب مياد فقط فونت نوشتنت خيلي پيش پا افتادست!در كل جالبه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بازیتون بسیار جالب و فان است فقط کاش کرکتر بازی توپ نبود
یه سوال:
بازی به چه زبانی عرضه میشه؟

ممنون

البته این بازی در ارتباط با سرزمین توپ ها هست و این بازی یک بازی Ball-Rolling هم هست که دارای داستان و همچنین دارای معما هایی هم خواهد بود در طول بازی و احتمالا از مرحله یک به بعد دارای Boos Fight هم خواهد بود.

قصد دارم اگه بتونم اول به زبان فارسی و سپس انگلیسی

باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر