The Brave Ball

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
از بازیت خبری؟
چیزی ؟
تریلر؟
عکس؟

هنوز دارم روش کار میکنم و متاسفانه در بعضی جاها به مشکل خوردم البه فعلا مشکل خیلی جدی نیست

قصد آماده کردن دموش رو دارم و بعد از اون ساخت مراحل دیگه

======================

توپ شجاع پس از نجات دادن توپ مبارز از زندان (سمت راست توپ شجاع هست) (این تصویر قسمتی از فیلم روایت داستان بازی هست) :

6v2o4kowypotmwlguug6.jpg

با تشکر

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
هنوز دارم روش کار میکنم و متاسفانه در بعضی جاها به مشکل خوردم البه فعلا مشکل خیلی جدی نیست

قصد آماده کردن دموش رو دارم و بعد از اون ساخت مراحل دیگه

======================

توپ شجاع پس از نجات دادن توپ مبارز از زندان (سمت راست توپ شجاع هست) (این تصویر قسمتی از فیلم روایت داستان بازی هست) :

6v2o4kowypotmwlguug6.jpg

با تشکر
ممنون که جواب دادی ایشالله مشکلت حل بشه
موفق باشی

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
عالیه
مدل ها رو خودتون می سازین؟
یا آماده هستن؟
ممنون

ممنون

در کل مراحل بازی بر اساس مکعب ها و کره ها و planeها و chamferboxها و ... هست که مثلا خوب چون chamferboxها رو در خود یونیتی 3d نمیشه ایجاد کرد در 3ds max ایجاد میکنم و سپس به یونیتی 3d وارد میکنم و یا مثلا پلتفرم هایی که بالای مواد مذاب هست هم از 3ds max وارد کردم

بعضی از مدل ها هم از مدل های موجود احتمالا استفاده بشه

باتشکر

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
ممنوندر کل مراحل بازی بر اساس مکعب ها و کره ها و planeها و chamferboxها و ... هست که مثلا خوب چون chamferboxها رو در خود یونیتی 3d نمیشه ایجاد کرد در 3ds max ایجاد میکنم و سپس به یونیتی 3d وارد میکنم و یا مثلا پلتفرم هایی که بالای مواد مذاب هست هم از 3ds max وارد کردم بعضی از مدل ها هم از مدل های موجود احتمالا استفاده بشه باتشکر
عالیه و جای تحسین داره ولی همون بعضی ها هم از مدل آماده استفاده نکنین که بیشتر به وجد بیایم

SinaSH

کاربر سایت
Jul 24, 2013
16
با سلام

یه مدت
نسبتا طولانی (البته پاره وقت و غیر ممتد) هست که دارم بر روی ساخت یک بازی به نام توپ شجاع کار میکنم که داستانش در سرزمین توپ ها رخ میده که یه توپ به نام Satanic Ball یا توپ شیطانی به همراه سربازانش به شهر جنگل فانتزی برای تصاحب جنگل فانتزی و به دست آوردن کلیدهای طلایی حمله میکنه و تقریبا همه توپها به جز brave ball و warrior ball (توپ مبارز) کشته میشوند شما در نقش brave ball یا توپ شجاع به همراه warrior ball به نبرد با Satanic Ball و سربازانش میرند تا سرزمین توپ ها رو از دست توپ شیطانی و سربازانش نجات بدهند و توپهای گروگان گرفته شده رو هم آزاد کنند. (قسمتی از داستان بازی)

بازی The Brave Ball در مراحل ابتدایی ساخت بازی هست و هنوز تقریبا تازه مرحله یک از بازی ساخته شده و بازی حدود 5 مرحله هست .

قصدم هست که به احتمال زیاد بازی رو برای windows و os x و android و linux منتشر کنم .

شاید در آینده برای بعضی از پلتفرمهای دیگه هم بازی رو منتشر یا تولید کنم.

تصویری از مرحه اول بازی : (البته هنوز کامل کامل نیست)

76732876791883932318.jpg

خوشحال میشوم که نظرتان را در مورد The Brave Ball بشنوم

باتشکر

عالی!!

- - -ویرایش - - -

با سلام

یه مدت
نسبتا طولانی (البته پاره وقت و غیر ممتد) هست که دارم بر روی ساخت یک بازی به نام توپ شجاع کار میکنم که داستانش در سرزمین توپ ها رخ میده که یه توپ به نام Satanic Ball یا توپ شیطانی به همراه سربازانش به شهر جنگل فانتزی برای تصاحب جنگل فانتزی و به دست آوردن کلیدهای طلایی حمله میکنه و تقریبا همه توپها به جز brave ball و warrior ball (توپ مبارز) کشته میشوند شما در نقش brave ball یا توپ شجاع به همراه warrior ball به نبرد با Satanic Ball و سربازانش میرند تا سرزمین توپ ها رو از دست توپ شیطانی و سربازانش نجات بدهند و توپهای گروگان گرفته شده رو هم آزاد کنند. (قسمتی از داستان بازی)

بازی The Brave Ball در مراحل ابتدایی ساخت بازی هست و هنوز تقریبا تازه مرحله یک از بازی ساخته شده و بازی حدود 5 مرحله هست .

قصدم هست که به احتمال زیاد بازی رو برای windows و os x و android و linux منتشر کنم .

شاید در آینده برای بعضی از پلتفرمهای دیگه هم بازی رو منتشر یا تولید کنم.

تصویری از مرحه اول بازی : (البته هنوز کامل کامل نیست)

76732876791883932318.jpg

خوشحال میشوم که نظرتان را در مورد The Brave Ball بشنوم

باتشکر

گرافیکش که عالیه خیلی خوبه ، ادامه بده روی ریز و جزيیات بازی دقت کن!!

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دموی بازی رو تموم کردم. نکات مثبت و منفی بازی رو از نظر خودم مینویسم:

نکات مثبت
------------------
استفاده از موتور
Unity

طراحی نسبتا خوب مراحل

توضیحات مناسب برای راهنمایی در مراحل

امکان پرش در نزدیکی پرتگاه ها و جلوگیری از سقوط

نکات منفی وپیشنهادات
---------------------------------
زمان بازی به هیچ وجه مشخص نیست. مثلا ما از روی تعداد ساعتها, از کجا بدونیم که چقدر زمان باقی مونده! بهتره زمان به عدد نوشته بشه

امکان تعویض زاویه دید وجود نداره (یعنی اینکه در هر لحظه بتونیم دوربین رو مثلا به پشت توپ ببریم. (در اکثر بازیهای توپی سه بعدی که من دیدم, چنین قابلیتی وجود داره))

شاید اگه برای هر مرحله, یک نقشه هم قرار بدی بهتر باشه چون من یکبار مرحله ی اول رو تا آخرش رفتم ولی فهمیدم که یکی از کلیدها رو جا انداختم و مجبور شدم دوباره از اول مرحله شروع کنم)

امکان رد کردن داستان بازی وجود نداره. شاید یه نفر نخواد بدونه داستان چیه و فقط بخواد بازی کنه! قابلیت رد کردن میان پرده ها باید دلبخواهی باشه

cursor
ماوس در هنگام بازی ناپدید نمیشه

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دموی بازی رو تموم کردم. نکات مثبت و منفی بازی رو از نظر خودم مینویسم:

نکات مثبت
------------------
استفاده از موتور
Unity

طراحی نسبتا خوب مراحل

توضیحات مناسب برای راهنمایی در مراحل

امکان پرش در نزدیکی پرتگاه ها و جلوگیری از سقوط

نکات منفی وپیشنهادات
---------------------------------
زمان بازی به هیچ وجه مشخص نیست. مثلا ما از روی تعداد ساعتها, از کجا بدونیم که چقدر زمان باقی مونده! بهتره زمان به عدد نوشته بشه

امکان تعویض زاویه دید وجود نداره (یعنی اینکه در هر لحظه بتونیم دوربین رو مثلا به پشت توپ ببریم. (در اکثر بازیهای توپی سه بعدی که من دیدم, چنین قابلیتی وجود داره))

شاید اگه برای هر مرحله, یک نقشه هم قرار بدی بهتر باشه چون من یکبار مرحله ی اول رو تا آخرش رفتم ولی فهمیدم که یکی از کلیدها رو جا انداختم و مجبور شدم دوباره از اول مرحله شروع کنم)

امکان رد کردن داستان بازی وجود نداره. شاید یه نفر نخواد بدونه داستان چیه و فقط بخواد بازی کنه! قابلیت رد کردن میان پرده ها باید دلبخواهی باشه

cursor
ماوس در هنگام بازی ناپدید نمیشه
تقريبا همه نكته هاي بازي رو ايشون گفتن ولي من يه سرس نكات رو بايد بگم!
١-بازي واقعا خوب كار شده روش
٢- وقتي شتاب ميگيري ميتوني از ميله هاي دو تايي بپري كه يه باگه!
٣-زمان رو ساعتب بزار
٤-نقشه نزا ولي نما رو كاري كن كه يكمي بيستر از پشت باشه!
٥-خون رو از بازي بردار!تا ريتينگ پايين تري داشته باشه
٦-خيلي گيج كننده ميشه بعضي وقتا
٧-بعد از يه مدت يه هينت بده به اربر
٨-توپ شجاع رو به نظرم رنگ اميزيش ر مايل به قرمز كن! و چشماشم فانتزي تر!
٩-فعلا مورد ديگه اي به ذهنم نميرسه...راستي صدا گذاري هم خوبه!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بسیار ممنون

ممنون میشم که سیستمی رو هم که باهاش بازی رو اجرا کردید رو هم بگید و همینطور گرافیک و رزولیشن

همچنین اینکه دمو رو تموم کردید یا نه ؟ و اینکه آیا زیاد سخته و یا معمولی

"راستي صدا گذاري هم خوبه!"

سعی شده تا روی موسیقی بازی و همینطور صدا ها کار بشه (البته بیشتر موسیقی متانسب با Scene) (البته موسیقی ها دانلود شده هست ولی روی پیدا کردن موسیقی مناسب وقت گذاشته شده)

"وقتي شتاب ميگيري ميتوني از ميله هاي دو تايي بپري كه يه باگه!"

ممنون ولی به نظرم باگ نیست تقریبا چون وقتی شتاب زیاد بگیرید احتمال افتادن و یا کشته شدن توپ شجاع هم بیشتر و کنترلش سختتر (مثلا وقتی که در بازی ماشین با سرعت زیاد و نیتر بروید!)

"خيلي گيج كننده ميشه بعضي وقتا"

اگه میشه در این مورد توضیح بیشتر بدهید

باتشکر فراوان

- - -ویرایش - - -

اما مشکلاتی و یا نفصهای که رفع خواهند شد به احتمال زیاد روز رسانی یا بروزرسانی های آینده :

اکثر فیلم ها و داستان رو با Enter و یا Esc میشه skip کرد

یه راهنمایی دیگه هم اضافه کردم در قسمت دوم مرحله دوم که میگه : شیطان شب از آتش میترسد !

تایمر زمان رو هم فکر کنم نسبتا راحت با آموزشی که گرفتم بتونم حل کنم

المان خون برداشته خواهد شد

برای اجرا کردن روانتر بازی هم احتمالا کارهایی میکنم

احتمالا نمای دوربین رو کمی دورتر ببرم

باتشکر فراروان و ویژه

منتظر نظراتتان هستم

ممنون

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
بسیار ممنون

ممنون میشم که سیستمی رو هم که باهاش بازی رو اجرا کردید رو هم بگید و همینطور گرافیک و رزولیشن

همچنین اینکه دمو رو تموم کردید یا نه ؟ و اینکه آیا زیاد سخته و یا معمولی

"راستي صدا گذاري هم خوبه!"

سعی شده تا روی موسیقی بازی و همینطور صدا ها کار بشه (البته بیشتر موسیقی متانسب با Scene) (البته موسیقی ها دانلود شده هست ولی روی پیدا کردن موسیقی مناسب وقت گذاشته شده)

"وقتي شتاب ميگيري ميتوني از ميله هاي دو تايي بپري كه يه باگه!"

ممنون ولی به نظرم باگ نیست تقریبا چون وقتی شتاب زیاد بگیرید احتمال افتادن و یا کشته شدن توپ شجاع هم بیشتر و کنترلش سختتر (مثلا وقتی که در بازی ماشین با سرعت زیاد و نیتر بروید!)

"خيلي گيج كننده ميشه بعضي وقتا"

اگه میشه در این مورد توضیح بیشتر بدهید

باتشکر فراوان

- - -ویرایش - - -

اما مشکلاتی و یا نفصهای که رفع خواهند شد به احتمال زیاد روز رسانی یا بروزرسانی های آینده :

اکثر فیلم ها و داستان رو با Enter و یا Esc میشه skip کرد

یه راهنمایی دیگه هم اضافه کردم در قسمت دوم مرحله دوم که میگه : شیطان شب از آتش میترسد !

تایمر زمان رو هم فکر کنم نسبتا راحت با آموزشی که گرفتم بتونم حل کنم

المان خون برداشته خواهد شد

برای اجرا کردن روانتر بازی هم احتمالا کارهایی میکنم

احتمالا نمای دوربین رو کمی دورتر ببرم

باتشکر فراروان و ویژه

منتظر نظراتتان هستم

ممنون

مثلا توي مرحله اول اونجايي كه چهار راه ميشه با اينكه فلش هم گذاشتيد ولي واقعا منم براي اولين بار يه كليدو جا گذاشتم و مجبور شدم از اول برم!
راستي من روي نت بوك asus 1015t
با پايين ترين روزولوشن و جزييات مديوم روون بازي كردم!به زودي بازي رو با سيستم قوي كه شنبه دوباره دستم ميرسه تست ميكنم!
درجه سختي بازي هم بد نيست خوب يعني نه زياد سخت و نه زياد اسون!راستي ميشه يه پرت اندرويد رو كه عكسشو بالا گذاشتيد رو برام بفرستيد؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ممنون

میخوام یک مقدار هم حالت ادونچر و یا ماجراجویی داشته باشه بازی

ببخشید فعلا ورژن آندروید کار داره هنوز (شاید تغییرات در مراحل هم ایجاد کنم تا بازی آسونتر بشه)

باتشکر

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
یکی از مشکلاتی که باعث میشد غول مرحله دوم کشتنش سخت باشه حل شد خدا رو شکر

مشکلاتی و یا نقص های که گفتم احتمالا حل میشه در نسخه اصلی دمو چند هفته یا چند روز قبل از انتشار بازی اصلی احتمالا منتشر خواهد شد

باتشکر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر