The Brave Ball

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
من بازی رو کردم اول قبلش باید بت تبریک بگم
بعد به نظرم بزرگترین مشکل دوربین بود دوربین از بالا بود رو محیط دید ندارشتیم شما باید دوربین رو برای بازی 3 بعد ی بیاری از پشت سر
یکمم گرافیک بازی بالاتر بره بد نیست گرافیکش خیلی خوب بود ها ولی یکم بالاتر بره بهتره (من رو آخرین درجه بازی کردم high)
موسیقی که باید بگم عالی بود اگه خودتون میساختین یک نقطه قوت برا کارتون حساب می شد
ایشالله امیدوارم که بازی بدیت رو با تیم پیش ببری چون این بازی که خودت تقریبا تنهایی ساختی خیلییییییییی عالی شده
راستی یه نکته دیگه یه اسمون جدید برا پایین زمین و بالا یعنی اسمونی که تو هوا بود طراحی کن چون این اسمون زیاد جالب نبود مثلا یه آسمون تو مایه های بازی سونیک عالی میشه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من بازی رو کردم اول قبلش باید بت تبریک بگم
بعد به نظرم بزرگترین مشکل دوربین بود دوربین از بالا بود رو محیط دید ندارشتیم شما باید دوربین رو برای بازی 3 بعد ی بیاری از پشت سر
یکمم گرافیک بازی بالاتر بره بد نیست گرافیکش خیلی خوب بود ها ولی یکم بالاتر بره بهتره (من رو آخرین درجه بازی کردم high)
موسیقی که باید بگم عالی بود اگه خودتون میساختین یک نقطه قوت برا کارتون حساب می شد
ایشالله امیدوارم که بازی بدیت رو با تیم پیش ببری چون این بازی که خودت تقریبا تنهایی ساختی خیلییییییییی عالی شده
راستی یه نکته دیگه یه اسمون جدید برا پایین زمین و بالا یعنی اسمونی که تو هوا بود طراحی کن چون این اسمون زیاد جالب نبود مثلا یه آسمون تو مایه های بازی سونیک عالی میشه

خیلی ممنون

ببخشید دموی مخصوص بازی رو تموم کردید ؟ (شیطان شب رو نابود کردید ؟)

ببخشید میشه سیستمی که باهش بازی رو اجرا کردید هم بگید ؟

درجه سختی بازی به نظرتون چطور هست ؟

بازی به نحوی طراحی شده که دید باید از بالا باشه (البته احتمالش هست که میدان دید رو بیشتر کنم کمی)

درواقع یکی از ویژگی های این بازی میخوام این باشه که جزء کاملترین بازیهای سبک ball rolling باشه :

داستان خاص به خودش رو داشته باشه و طراحی مراحل فانتزی باشه و غول آخر مراحل با شیوه مخصوص برای نابود کردنشون و موسیقی نسبتا زیبا و دلنشین و متانسب به مرحله و معماهای مخصوصی هم داشته باشه و همطینطور ماجراجویی هم باشه تا حدودی به اضافه وجود هیجان در بخشهایی از بازی !

باتشکر فراوان

آخرین ویرایش:

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
سلام
اول بهت تبریک میگم که تونستی دموی بازیتو بسازی و منتشر کنی.
راستش من هنوز وقت نکردم بازی رو به طور کامل برم ولی تا اونجایی که روایت داستان بازی شروع میشه رو رفتم.
بازیت به طور کلی خوبه ولی یه مشکل خیلی بزرگ به نظرم داره که شاید باعث بشه خیلی ها بازیتو نصفه نیمه رها کنن و اونم عدم تسلط رو بازیه. به خاطر اینکه دوربین رو زیادی به کارکتر نزدیک کردی و با توجه به نبودن مپ تو بازی آدم نمیفهمه که تو کدوم قسمت از نقشه ـست و باید کجا بره . همین باعث شد که من نتونم مرحله ی دوم رو برم. یه مشکل دیگه به نظرم زمان بازیه که نمایش داده نمیشه و من تو بازی بودم که یهو دیدم زمانم تموم شد بدون این که متوجه بشم. فیزیک توپ هم بنظرم یکمی انگار سنگینه و برای به حرکت در آوردنش از آدم انرژی میگیره و وقتی توپ سرعت میگیره به سختی میشه کنترولش کرد. منوی بازی هم یکم رنگ و رو رفته ـست که میتونستی از رنگ های بهتری توش استفاده کنی و تو قسمت راهنمای بازی اشتباه تایپی داشتی و اون فلش هایی که استفاده کرده بودی اندازش بزرگ بود و اگه ظریف ترش کنی بهتره اینجوری انگار یکمی شلوغ شده بود . ولی از مشکلات بازی که بگذریم باید به موسیقی بازی اشاره کنم که با اتمسفر بازیت همخونی داشت و یکی از نکات مثبت بازیت بود همچنین طراحی مراحل و روایت داستان و همچنین گرافیک بازی به لطف یونیتی رضایت بخش بود.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام به همگی

قصد دارم تا خبرهایی جدید از بازی توپ شجاع رو براتون بگذارم

تا به اینجا تقریبا بازی تا مرحله سوم تکمیل شده و (3 مرحله از 5 مرحله اصلی)

اصلاحاتی برای بهتر شدن کنترل بازی صورت گرفته

بهینه تر کردن درجه سختی بازی صورت گرفته

تقریبا سعی شده تا بازیکن در مرحله برای پیداکردن کلیدها دچار سردرگمی نشود تقریبا و از طرفی خیلی خیلی هم واضح هم نباشد

نقشه ساخت مرحله چهارم آماده هست و به زودی ساختش شروع میشود

از جمله کارهایی که احتمالا انجام خواهد شد به زودی :

بهتر کردن سیستم نمایش تایمر و زمانی بازی

اگر بشود باز هم کنترل رو بهتر میکنم

تلاش برای تحویل بازی تا قبل از پایان سال حاری شمسی

تلاش برای اینکه بازی جزء بهترین بازیها در پلتفرمهای سه بعدی ball rolling قرار بگیره

بهینه کردن بازی برا آندروید

باتشکر از همگی

دموی عمومی بازی که شامل دو مرحله اصلی خواهد بود به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت (احتمالا قبل از پایان ماه دی و یا نهایتا بهمن ماه)

- - -ویرایش - - -

تصاویری از مرحله سوم بازی توپ شجاع :

جایگاه شروع مرحله سوم :

222709c9a4d23af71.jpg

تصویری از دشمن های مرحله ی سوم :

222735e0711734122.jpg

سکوهای متحرک :

2227468046d7c8913.jpg

هرمی که متعلق به توپ شیطانی هست !

22276d08bce7cb164.jpg

باتشکر ویژه و فراوان از شما کاربران محترم

امید به خداوند متعال اگر بتوانم قصد دارم که بازی نسبتا خوبی ارائه شود و یا حداقل متوسط به بالا

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
صادق...اون نوشته ای که تو عکس اوّل یه پیام توش نوشته.خیلی فونت و افکت تو مخی ای داره.میتونی با یه کادر ساده و یه فونت قشنگ عوضش کنی نه اینکه سه بعدی بچسبونیش وسط صفحه:D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
صادق...اون نوشته ای که تو عکس اوّل یه پیام توش نوشته.خیلی فونت و افکت تو مخی ای داره.میتونی با یه کادر ساده و یه فونت قشنگ عوضش کنی نه اینکه سه بعدی بچسبونیش وسط صفحه:D
بله دقیقا هم فونتو و هم جاشو به نظرم تغییر بده.بهتره فونت سه بعدی نباشه.
امیدوارم موفق باشی.
اگه کاری از دستمون بر میاد بفرمایید;)

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوست عزیز خواهشا آرم فراماسونها رو از روی هرم بردار

ببخشید دوست من

این بازی طرفدار ماسونها نیست !

من در بالای عکس گفته ام که این هرم مطعلق به توپ شیطانی هست (توپ شیطانی که ذات خبیث و پلیدی داره و میخواهد کل سرزمین توپها رو به زور بگیرد)

بازم ممنون

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
ببخشید دوست من

این بازی طرفدار ماسونها نیست !

من در بالای عکس گفته ام که این هرم مطعلق به توپ شیطانی هست (توپ شیطانی که ذات خبیث و پلیدی داره و میخواهد کل سرزمین توپها رو به زور بگیرد)

بازم ممنون

بنده هم عرض نکردم هست و اتفاقا قبل از پست دادن توضیحات رو مطالعه می‌کنم. ولی صورت خوشی نداره که در یک بازی فانتزی، عکسی از یک فرقه‌ی واقعی قرار بگیره

اگر بتونید شخصا لگویی طراحی کنید یا از لگوی شرکتی مثل Umbrella در سری بازی RE الهام بگیرید، از نظر بنده مناسبتره

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
البته در گیم پلی بازی معمولا این آرم ها (که تعدادشم کم هست) به راحتی معلوم نیست و به ندرت شاید بازیکن متوجه بشه

البته نظر شما هم خوبه تقریبا به نظرم

ممنون

التماس دعا

باتشکر

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
صادق جان اگر میخوای بازی رو توی بنیاد ملی ثبت کنی یا کلا تو ایران منتشرش کنی باید تمام علائم فراماسونری حذف بشن چون یکی از بدترین چیزهایی که بهش گیر میدن همینه
اونا عقلشون نمیسره که هدف تو چی بوده ، تا اینا رو ببین گیر میدن

برای انتشارش در google play و app store میتونیم همکاری داشته باشیم

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
صادق جان اگر میخوای بازی رو توی بنیاد ملی ثبت کنی یا کلا تو ایران منتشرش کنی باید تمام علائم فراماسونری حذف بشن چون یکی از بدترین چیزهایی که بهش گیر میدن همینه
اونا عقلشون نمیسره که هدف تو چی بوده ، تا اینا رو ببین گیر میدن

برای انتشارش در google play و app store میتونیم همکاری داشته باشیم

اون آرم حذف میشه و جایگزین با آرمی دیگه میشه که طبق ظاهرش به راحتی قابل تشخیص نخواهد بود که متعلق به چه چیزی است

باتشکر

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به نظر جالب میاد کی میشه این بازی رو تجربه کرد ؟

ممنون

امید به خدا تا قبل از پایان دی ماه (یا نهایتا در بهمن ماه) دمویی از بازی که دو مرحله اصلی از 5 مرحله اصلی را شامل میشود منتشر خواهد شد اما نسخه اصلی و کامل هم احتمالا تا قبل ازپایان سال جاری شمسی منتشر خواهد شد

الان دمو تقریبا آماده هست اما میخوام که دموی اصلی بازی رو نزدیک موقع انتشار نسخه اصلی بازی منتشر کنم

باتشکر فراوان

التماس دعا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر