The Binding Of Isaac Rebirth | PC

Developer: McMillen
Publisher: Steam
Platforms: PC - PS3 - PS4 - PSVita
Release Date:
4 نوامبر 2014
Genre: Action

بعد از انتشار موفق بازی Binding of Isaac در سال 2011 برای PC, مک میلن بر آن شده که این بازی را با تغییراتی دوباره و تعویض موتور, بار دیگر برای PC و چندین کنسول دیگر منتشر کند. بدون شک مهمترین تغییر این بازسازی, خارج کردن بازی در استفاده از موتور Flash و استفاده از یک موتور جدید با مشکلات کمتر است. همچنین آیتمها و دشمنان در بازی دوباره تعادلسازی شده‌اند و گرافیک بازی نیز به حالت پیکسلی (16-bit) در آمده. (البته میتوان با فــیـلتر یا فـیــلترهایی که در قسمت تنظیمات بازی موجود هست, بازی را از حالت پیکسلی خارج کرد). دشمنان و آیتم های جدید, پشتیبانی از گیم پد و احتمالاً حالت دو نفره نیز از دیگر اضافات این بازسازیست.

420px-The_Binding_of_Isaac_Rebirth_Teaser.jpg

بازی توسط شرکت Nicalis در حال ساخت است; همان شرکتی که دو بازی خوش ساخت Cave Story Remakes و NightSky را در کارنامه ی خود دارد. تمام قابلیتهایی که در بازی اصلی و اضافه شونده اش (Wrath) وجود داشت, در این بازسازی نیز وجود دارند بعلاوه ی یکسری قابلیتهای جدید به اندازه ی همان اضافه شونده ی قبلی مانند یک غولآخر و پایان جدید, دو شخصیت قابل بازی دیگر و آیتمها و موارد جدید دیگر. در‌ واقع هدف آن است که ارزش انجام چند باره ی بازی با ایجاد احساسی جدید و تازه, بالاتر رود.

Tumblr_mebmdqzGwA1rq0wgw.jpg

همچنین یکسری مواردی که به علت محدودیتها از نسخه ی قبلی حذف شده بود, به این بازسازی اضافه شده اند. قابلیت دو نفره ی بازی تنها بصورت آفلاین است و موزیکهای بازی ریمیکسی از آهنگهای قبلی بهمراه یک آهنگ جدید از Danny B است. انتظار می‌رود که این بازسازی تا پایان 2014 (نوامبر) منتشر شود.

هنوز تصاویر اصلی این نسخه ی بازسازی شده منتشر نشده‌اند و این‌ها تنها تصاویر ابتدایی این بازیست. (احتمالاً تصاویر نهایی تفاوتهای بسیاری با این تصاویر اولیه خواهند داشت)

Tumblr_mebme43ZMS1rq0wgw.jpg

Tumblr_mej8adW0hD1rq0wgw.jpg

tumblr_nagv7eNBKk1tu8wtco1_500.jpg

سیستم مورد نیاز و پیشنهادی:

sys.jpg

ســـیدهای معرفی شده توسط دوستان (در منوی انتخاب شخصیت, با زدن Tab وارد کنید):
----------------------------------------------------------------------------------------------------
W7PK G7RA
1337 HAXR
LREJ 4Q2C
ABEC 17YN
MT86 1844
ZPTS 841S
NQQ3 J9RP

آخرین ویرایش:

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
آقا چرا وقتی میمیری دوباره از اول میاد؟
کلا یه توضیح در مورد نحوه بازی و ذخیره کردنش و اینا میدید؟ سپاس

بازی تقریبن 400 - 500 تا مرحله و NPC و 178 تا اچیومنت اینا داره..هر بار که میمیری به نوعی مپ بازی تغییر میکنه و آیتم های جدید،اتاقهای جدید و ماجراجویی های جدیدی جلوی روتون قرار میگیره..اگر همیشه یک اتاق رو برید و دوباره بمیرید که دیگه بازی حسش از بین میره.. شما یک سره بازی میکنی تا وقتی که نمردی هروقت از بازی بیای بیرون Save میشه..ولی اگر بمیری دیگه سیوی درکار نیست و باید دوباره از اول شروع کنی همه چیزو..

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بازی تقریبن 400 - 500 تا مرحله و NPC و 178 تا اچیومنت اینا داره..هر بار که میمیری به نوعی مپ بازی تغییر میکنه و آیتم های جدید،اتاقهای جدید و ماجراجویی های جدیدی جلوی روتون قرار میگیره..اگر همیشه یک اتاق رو برید و دوباره بمیرید که دیگه بازی حسش از بین میره.. شما یک سره بازی میکنی تا وقتی که نمردی هروقت از بازی بیای بیرون Save میشه..ولی اگر بمیری دیگه سیوی درکار نیست و باید دوباره از اول شروع کنی همه چیزو..

ممنون
راستی این آیتم هایی که بدست میاریم و توی My Stuff هم نشون میده، به چه دردی میخوره و آیا میشه استفاده کرد؟
توی Options هم در مورد کلیدهای مورد استفاده چیزی نگفته

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ممنون
راستی این آیتم هایی که بدست میاریم و توی My Stuff هم نشون میده، به چه دردی میخوره و آیا میشه استفاده کرد؟
توی Options هم در مورد کلیدهای مورد استفاده چیزی نگفته
خوب نشون میده چیا رو گرفتی دیگه!
منظورت از کلید چیه؟ کلا بازی گنگه، اگه می خوای ببینی چی به چیه برو تو صفحه Wikia بازی.
Binding of Isaac: Rebirth Wiki

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خوب نشون میده چیا رو گرفتی دیگه!
منظورت از کلید چیه؟ کلا بازی گنگه، اگه می خوای ببینی چی به چیه برو تو صفحه Wikia بازی.
Binding of Isaac: Rebirth Wiki

آره معلوم نیست چی به چیه
اون Challenge هارو هم باید بریم؟
من دوبار بازی رو تموم کردم

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
آره معلوم نیست چی به چیه
اون Challenge هارو هم باید بریم؟
من دوبار بازی رو تموم کردم

بازی بعد از اولین باری که میری یک Epilogue پخش میکنه بعدش 16 تا Ending واسش تعبیه شده که باید برید..اون Staff همون اشیاییه که تو هر مپ باز کردی..تو منوی اول بازی یه گزینه داره که نشون میده چنبار مردی،چندتا آیتم جمع کردی چنتا اندینگ رو باز کردی و غیره...

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بازی بعد از اولین باری که میری یک Epilogue پخش میکنه بعدش 16 تا Ending واسش تعبیه شده که باید برید..اون Staff همون اشیاییه که تو هر مپ باز کردی..تو منوی اول بازی یه گزینه داره که نشون میده چنبار مردی،چندتا آیتم جمع کردی چنتا اندینگ رو باز کردی و غیره...

ممنون
یعنی من هر باری که بازی رو تموم کردم، دوباره NEW بزنم یا برم رو Challenge ها؟

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
میشه سیو نسخه کرکی رو برای نسخه اصلی استیم استفاده کرد؟
ویرایش:خودش شناخت ولی اچیومنت هیچی آزاد نداشت!:d
یه سید خوبی هم داشتم که باهاش خیلی راحت Mom's Heart و Satan و The lamb رو با ازازل زدم،اینم کدش:NQQ3 J9RP.خیلی آیتم های خوبی داره مثلا اشک های کنترل شونده و Daddy's Love و خیلی چیزای خوب دیگه.

آخرین ویرایش:

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
من این Lost رو آزاد کردم ولی چه قدر سخته باش رفتن :D یه ضربه بخوری میمیری.من 3 بار رفتم به پای مامان هم نتونستم برسم.حالا فک کن باید The Chest و Dark room رو روی Hard باش زد تا بشه God Head رو آزاد کرد :|

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
من این Lost رو آزاد کردم ولی چه قدر سخته باش رفتن :D یه ضربه بخوری میمیری.من 3 بار رفتم به پای مامان هم نتونستم برسم.حالا فک کن باید The Chest و Dark room رو روی Hard باش زد تا بشه God Head رو آزاد کرد :|

اگه با Seed بریم بازم آزاد میشه این The Lost? چون گفته بودن با Seed چیزهای آزاد شدنی و اچیومنت ها رو نمیده.

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
حتما این دستگاه Donate رو به 999 برسونید.توی 999 یه آیتم آزاد میشه Stop Watch.یکی از بهترین آیتم های بازیه.هر رومی میری دشمنا رو سرعتشون رو کم میکنه و کارتون رو خیلی راحت میکنه.
من الان 2-3 روز آزادش کردم فقط تو شاپ ها برا فروش دیدمش به قیمت 15$.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
حتما این دستگاه Donate رو به 999 برسونید.توی 999 یه آیتم آزاد میشه Stop Watch.یکی از بهترین آیتم های بازیه.هر رومی میری دشمنا رو سرعتشون رو کم میکنه و کارتون رو خیلی راحت میکنه.
من الان 2-3 روز آزادش کردم فقط تو شاپ ها برا فروش دیدمش به قیمت 15$.

اتفاقا من هم همین دیروز 999 سکه ریختم توش. هنوز اون آیتم جدیده رو جایی ندیدم. ولی جالب اینجاست که دوباره این دستگاه donation از اول شمارشش صفر شد. یعنی باز هم پول بریزیم تو شکمش باز هم آیتم آزاد میکنه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر