The Binding Of Isaac Rebirth | PC

Developer: McMillen
Publisher: Steam
Platforms: PC - PS3 - PS4 - PSVita
Release Date:
4 نوامبر 2014
Genre: Action

بعد از انتشار موفق بازی Binding of Isaac در سال 2011 برای PC, مک میلن بر آن شده که این بازی را با تغییراتی دوباره و تعویض موتور, بار دیگر برای PC و چندین کنسول دیگر منتشر کند. بدون شک مهمترین تغییر این بازسازی, خارج کردن بازی در استفاده از موتور Flash و استفاده از یک موتور جدید با مشکلات کمتر است. همچنین آیتمها و دشمنان در بازی دوباره تعادلسازی شده‌اند و گرافیک بازی نیز به حالت پیکسلی (16-bit) در آمده. (البته میتوان با فــیـلتر یا فـیــلترهایی که در قسمت تنظیمات بازی موجود هست, بازی را از حالت پیکسلی خارج کرد). دشمنان و آیتم های جدید, پشتیبانی از گیم پد و احتمالاً حالت دو نفره نیز از دیگر اضافات این بازسازیست.

420px-The_Binding_of_Isaac_Rebirth_Teaser.jpg

بازی توسط شرکت Nicalis در حال ساخت است; همان شرکتی که دو بازی خوش ساخت Cave Story Remakes و NightSky را در کارنامه ی خود دارد. تمام قابلیتهایی که در بازی اصلی و اضافه شونده اش (Wrath) وجود داشت, در این بازسازی نیز وجود دارند بعلاوه ی یکسری قابلیتهای جدید به اندازه ی همان اضافه شونده ی قبلی مانند یک غولآخر و پایان جدید, دو شخصیت قابل بازی دیگر و آیتمها و موارد جدید دیگر. در‌ واقع هدف آن است که ارزش انجام چند باره ی بازی با ایجاد احساسی جدید و تازه, بالاتر رود.

Tumblr_mebmdqzGwA1rq0wgw.jpg

همچنین یکسری مواردی که به علت محدودیتها از نسخه ی قبلی حذف شده بود, به این بازسازی اضافه شده اند. قابلیت دو نفره ی بازی تنها بصورت آفلاین است و موزیکهای بازی ریمیکسی از آهنگهای قبلی بهمراه یک آهنگ جدید از Danny B است. انتظار می‌رود که این بازسازی تا پایان 2014 (نوامبر) منتشر شود.

هنوز تصاویر اصلی این نسخه ی بازسازی شده منتشر نشده‌اند و این‌ها تنها تصاویر ابتدایی این بازیست. (احتمالاً تصاویر نهایی تفاوتهای بسیاری با این تصاویر اولیه خواهند داشت)

Tumblr_mebme43ZMS1rq0wgw.jpg

Tumblr_mej8adW0hD1rq0wgw.jpg

tumblr_nagv7eNBKk1tu8wtco1_500.jpg

سیستم مورد نیاز و پیشنهادی:

sys.jpg

ســـیدهای معرفی شده توسط دوستان (در منوی انتخاب شخصیت, با زدن Tab وارد کنید):
----------------------------------------------------------------------------------------------------
W7PK G7RA
1337 HAXR
LREJ 4Q2C
ABEC 17YN
MT86 1844
ZPTS 841S
NQQ3 J9RP

آخرین ویرایش:

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
منم شنیدم برای بعضیا لاست باز نمیشه اما خودم هنوز تست نکردم.
نسخه پی سی رو نمیدونم اما PS4 باگ های اساسی توی تروفی داره, مثلا سر مگدالن من 3 بار تا حالا آیزاکو کشتم اما تروفیش باز نشده, حتی بعد از آپدیت 1.3 که یکی از دلایلش رفع باگ تروفی بود هم تست کردم و حتی Chest رو هم با مگدالن تموم کردم اما بازم تروفی کشتن آیزاکو نداد.
یا مسخره تر از اون بعد از اینهمه بازی هنوز تروفی 40 باز تموم کردن basment رو بهم نداده!
توی فُرم ها هم خوندم که خیلیا مرحله Dark Room یا Chest رو بدون ضربه خوردن تموم کردن اما هنوز این تروفیو حتی به یک نفر هم نداده.

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza

وای بالاخره تونستم با The Lost باس های Mom, It Lives , Isaac و ??? رو شکست بدم و The Chest رو تموم کنم :d انصافا خیلی سخت و هیجانی بود بازی با The Lost، خدارو شکر آیتم کله گربه رو داشتم وگرنه امکان نداشت تا اینجا برسم. حتی اگه روی Hard هم میرفتم با این آیتمایی که داشتم میشد راحت بازی رو تموم کرد.

Seedش رو هم میزارم اینجا اگه احیانا کسی خواست استفاده کنه: HGDS R4SN

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444

وای بالاخره تونستم با The Lost باس های Mom, It Lives , Isaac و ??? رو شکست بدم و The Chest رو تموم کنم :d انصافا خیلی سخت و هیجانی بود بازی با The Lost، خدارو شکر آیتم کله گربه رو داشتم وگرنه امکان نداشت تا اینجا برسم. حتی اگه روی Hard هم میرفتم با این آیتمایی که داشتم میشد راحت بازی رو تموم کرد.

Seedش رو هم میزارم اینجا اگه احیانا کسی خواست استفاده کنه: HGDS R4SN

آفرین :) بازی با لاست خیلی استرس داره! حالا فکرشو بکن برای آنلاک کردن "گاد هد" باید همه این غولها + غولهای شیطانی رو روی هارد بزنی! باز خدا عمرشون بده مگا ساتانو جزوشون نذاشتن :p

منم شنیدم برای بعضیا لاست باز نمیشه اما خودم هنوز تست نکردم.
نسخه پی سی رو نمیدونم اما PS4 باگ های اساسی توی تروفی داره, مثلا سر مگدالن من 3 بار تا حالا آیزاکو کشتم اما تروفیش باز نشده, حتی بعد از آپدیت 1.3 که یکی از دلایلش رفع باگ تروفی بود هم تست کردم و حتی Chest رو هم با مگدالن تموم کردم اما بازم تروفی کشتن آیزاکو نداد.
یا مسخره تر از اون بعد از اینهمه بازی هنوز تروفی 40 باز تموم کردن basment رو بهم نداده!
توی فُرم ها هم خوندم که خیلیا مرحله Dark Room یا Chest رو بدون ضربه خوردن تموم کردن اما هنوز این تروفیو حتی به یک نفر هم نداده.

خب من روی PS4 سه تای اولو با سید انجام دادمو بعدیم بدون سید و خوشبختانه لاست آنلاک شد و تروفیشم داد.
ولی خب اون دو تا تروفی دیگه رو نمیدونم چطوری باید بگیریم, مثل اینکه برای بعضیها بعد از آپدیت 1.03 تروفیهایی که قبلا گرفته بودن و بهشون نداده بوده رو داده اما برای من اینطور نشد)x

The Sorrow

کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza

من دیگه انقدر با The Lost بازی کردم که نابود شدم :wacko: این بار آخری روی Hard تونستم باهاش تا The Lamb راحت برم، اینم قشنگ تا آخرای عمرش زده بودم که یهو وحشی شد و کشتم:d ولی خب عوضش آیتمای کشتن Mom's Heart و Satan رو گرفتم.

The_Left_Hand_Icon.png
+
Guppy%27s_Head_Icon.png
+
Dead_Cat_Icon.png
+
Guppy%27s_Tail_Icon.png
+
Hive_Mind_Icon.png
+
Holy_Mantle_Icon.png
+
The_Lost_App.png
= Win

یه پیشنهاد هم برای اونایی که میخوان با این کاراکتر برن و آیتماش رو باز کنن: سعی کنید حتما حتما Dead Cat رو داشته باشید که اصلا بدون این خیلی سخت میشه، در کنار اون سعی کنید دمیج و سرعت تیرهاتون رو بالا ببرید بعد سعی کنید در کنار Dead Cat دوتا دیگه از آیتمای مربوط به گربه مثل کله و دم گربه رو هم بدست بیارید، چون وقتی سه تا آیتمش رو داشته باشید با هر تیری که به دشمن میخوره یه پشه هم بهش میخوره و دمیجش خیلی زیاد میشه، اگه آیتم Bigger Flies رو هم داشته باشید که دیگه بی نهایت عالی میشه. در کنار همه اینه اگه آیتم صلیب یا The Mantle هم داشته باشید دیگه رسما میتونید با خیال راحت بازی کنید و اولین دمیج هر اتاق رو نمیخورید. برای بدست آوردن ایتم های گربه یه Trinket هست که شکلش مثل یه دست خونی هست که وقتی اونو داشته باشید تمام صندوقچه های زرد و طوسی تبدیل به صندوقچه های قرمز میشن که احتمال پیدا شدن ایتمای گربه توی اونا از همه بیشتره و دیگه نیازی به کلید هم برای باز کردنشون نیست.

The Sorrow

کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
خب سیدش کو؟

یادم رفت سیدش رو بردارم، ولی اون قبلی که گذاشتم از این بهتر بود. حالا دوباره فردا یه دور میرم برای کشتن Lamb و Isaac و ؟؟؟ روی هارد و اگه تونستم بکشمشون سیدش رو میزارم. منتها بدی Seed اینه که ایتم ها و اچیومنت هارو باز نمیکنه و عملا به درد نمیخوره.

اپدیت دادن کله کرمپس رو 6 روم شارژ کردن نامردا ;))

ای بابا :d ولی کلا من این آیتم رو میذارم فقط برای باس ها استفاده میکنم پس برای من زیاد فرقی نمیکنه، فقط امیدوارم دمیجش رو کم نکرده باشن.

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
راحت بااین آپشنهام بدون دغدغه یک اندینگ رو رفتم.. 9تا رو باز کردم... فک کنم وحشی ترین آیزاکی که داشتم همین بوده.. فقط حیفه این همه سکه که نمیتونم بریزمشون داخل صندوق پول...چنتا که میریزم بعدش سکه توش گیر میکنه و اینهمه پول از دستم میره..کسی بلده چیکار باید بکنم؟؟ لول صندوقم 3 هست.
imy5ezeskx2u36zhuqfz.jpg

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
Godhead : http://upload7.ir/imgs/2014-12/03115821231824819210.jpg
ولی خیلی سخت بود سرویس شدم رسما :ی تازه بیشترش رو نه Stop Watch رو داشتم نه Dead cat شانس زیاد هم میخواد ایتم خوب بگیری وقتی داری میری یا دشمن های بد نگیری یک اتاق با دشمن بد بگیری کارت تمومه

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
Patch v1.04 out now
Merry Christmas! Here is a list of major issues fixed by patch 1.04.

Bombing walls between special and secret rooms
This was introduced in 1.03 by mistake when fixing another secret room bug and is sorted out now.

Screen saver coming up unexpectedly on Linux
On Linux, we fixed a problem where the screen saver could come up in the middle of the game when using a gamepad.

Not being able to delete save slots
It should now be possible to delete save slots, even when using the Steam Cloud sync. In 1.03 the delete button often didn't do anything.

Black Judas achievements
Some players notified us about an issue where some Judas achievements were not unlocked for beating the game with Black Judas. This should be fixed now as well.

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
دوستان عزیز سلام...!!

من 11 تا اندینگ بازی رو تماشا کردم..به دلیل مشغله ای که دارم وقت نمیکنم بقیه ی پایانها رو باز کنم..اگر کسی از دوستان میتونه سیوش رو برام آپلود کنه ممنون میشم..اگر تمامش رو باز کردید سیوتون رو برام بزارید.. محل ریختن سیو رو هم ذکر کنید..باتشکر

The Sorrow

کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دوستان عزیز سلام...!!

من 11 تا اندینگ بازی رو تماشا کردم..به دلیل مشغله ای که دارم وقت نمیکنم بقیه ی پایانها رو باز کنم..اگر کسی از دوستان میتونه سیوش رو برام آپلود کنه ممنون میشم..اگر تمامش رو باز کردید سیوتون رو برام بزارید.. محل ریختن سیو رو هم ذکر کنید..باتشکر

بفرمایید: Download

محل قرارگیری سیو: My Documents / My Games/ Binding of Isaac

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر