The Binding Of Isaac Rebirth | PC

Developer: McMillen
Publisher: Steam
Platforms: PC - PS3 - PS4 - PSVita
Release Date:
4 نوامبر 2014
Genre: Action

بعد از انتشار موفق بازی Binding of Isaac در سال 2011 برای PC, مک میلن بر آن شده که این بازی را با تغییراتی دوباره و تعویض موتور, بار دیگر برای PC و چندین کنسول دیگر منتشر کند. بدون شک مهمترین تغییر این بازسازی, خارج کردن بازی در استفاده از موتور Flash و استفاده از یک موتور جدید با مشکلات کمتر است. همچنین آیتمها و دشمنان در بازی دوباره تعادلسازی شده‌اند و گرافیک بازی نیز به حالت پیکسلی (16-bit) در آمده. (البته میتوان با فــیـلتر یا فـیــلترهایی که در قسمت تنظیمات بازی موجود هست, بازی را از حالت پیکسلی خارج کرد). دشمنان و آیتم های جدید, پشتیبانی از گیم پد و احتمالاً حالت دو نفره نیز از دیگر اضافات این بازسازیست.

420px-The_Binding_of_Isaac_Rebirth_Teaser.jpg

بازی توسط شرکت Nicalis در حال ساخت است; همان شرکتی که دو بازی خوش ساخت Cave Story Remakes و NightSky را در کارنامه ی خود دارد. تمام قابلیتهایی که در بازی اصلی و اضافه شونده اش (Wrath) وجود داشت, در این بازسازی نیز وجود دارند بعلاوه ی یکسری قابلیتهای جدید به اندازه ی همان اضافه شونده ی قبلی مانند یک غولآخر و پایان جدید, دو شخصیت قابل بازی دیگر و آیتمها و موارد جدید دیگر. در‌ واقع هدف آن است که ارزش انجام چند باره ی بازی با ایجاد احساسی جدید و تازه, بالاتر رود.

Tumblr_mebmdqzGwA1rq0wgw.jpg

همچنین یکسری مواردی که به علت محدودیتها از نسخه ی قبلی حذف شده بود, به این بازسازی اضافه شده اند. قابلیت دو نفره ی بازی تنها بصورت آفلاین است و موزیکهای بازی ریمیکسی از آهنگهای قبلی بهمراه یک آهنگ جدید از Danny B است. انتظار می‌رود که این بازسازی تا پایان 2014 (نوامبر) منتشر شود.

هنوز تصاویر اصلی این نسخه ی بازسازی شده منتشر نشده‌اند و این‌ها تنها تصاویر ابتدایی این بازیست. (احتمالاً تصاویر نهایی تفاوتهای بسیاری با این تصاویر اولیه خواهند داشت)

Tumblr_mebme43ZMS1rq0wgw.jpg

Tumblr_mej8adW0hD1rq0wgw.jpg

tumblr_nagv7eNBKk1tu8wtco1_500.jpg

سیستم مورد نیاز و پیشنهادی:

sys.jpg

ســـیدهای معرفی شده توسط دوستان (در منوی انتخاب شخصیت, با زدن Tab وارد کنید):
----------------------------------------------------------------------------------------------------
W7PK G7RA
1337 HAXR
LREJ 4Q2C
ABEC 17YN
MT86 1844
ZPTS 841S
NQQ3 J9RP

آخرین ویرایش:

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
اتفاقا من هم همین دیروز 999 سکه ریختم توش. هنوز اون آیتم جدیده رو جایی ندیدم. ولی جالب اینجاست که دوباره این دستگاه donation از اول شمارشش صفر شد. یعنی باز هم پول بریزیم تو شکمش باز هم آیتم آزاد میکنه؟!

نه دیگه تموم شد.الان دیگه برا ذخیره کردن خودت برا مراحل بعدیه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این azazel چقدر قویه :d اون مراحل اخر ( utero ) کلا همه چی رو با یه ضربه میشه باهاش کشت :d
اون قلب رو هم با 2 تا ضربه کشتم :| (روی نرمال البته)
+
کجا با stan میشه جنگید؟ :d

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
این azazel چقدر قویه :d اون مراحل اخر ( utero ) کلا همه چی رو با یه ضربه میشه باهاش کشت :d
اون قلب رو هم با 2 تا ضربه کشتم :| (روی نرمال البته)
+
کجا با stan میشه جنگید؟ :d

بعد از هربار کشتن قلب ، یه دره دیگه باز میشه..واردش بشید و اون شمارو به یک مپ دیگه راهنمایی میکنه و درانتهای اون مپ با Satan مبارزه میکنید..نگران ENDing و اون صندوق طلایی نباشید چون تو بخش اندینگ تو منوی اصلی میتونید تماشاش کنید.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بازی رو که شروع کنید از همون مراحل اول موسیقی بازی 100% نظرتون رو جلب میکنه و واقعا عالیه..........
لینک دانلود OST بازی: (320kbps-245mb)
http://fs2.filegir.com/leon5260/Ridi...B-2014-wAx.rar

پیشنهاد میکنم حتما اینو بگیرید،بعضی ترک هاش واقعا فوق العاده هستن،در حدی که من تعجب کردم که یه تیم و بند کوچیک(Ridiculon) برای یه بازی که اونقدر ها هم بزرگ نیست همچین آهنگ های با کیفیتی آماده کردن.......
ترک های Diptera sonata,Matricide,Ventricide,Acceptance,Hericide,In fanticide,ambush,Periculum,Ascension رو حتما گوش بدید.

آخرین ویرایش:

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
Patch v1.031 out now
Here is a list of major issues fixed by Patch 1.031

Steam Cloud sync
The game is now directly saving to the synchronized Steam Cloud folder. This means that you cannot accidentally overwrite your save files anymore by switching to a different Steam account on the same computer.
The save files (persistentgamedataX.dat, gamestateX.dat) are now in a folder inside your Steam userdata directory that will automatically be synced with the Steam servers.
On Windows, the path is C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\[account id]\250900\remote

Random disconnect of some game controllers
Players experienced an issue where the Sony DS4 controller was disconnected randomly when using both analogue sticks at the same time.

Other than that, expect a lot of minor bugfixes and some balancing fixes.

-----------

الان آپدیت شد حجمش 4.5 mg هست.

آخرین ویرایش:

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
درست حدس می زدم! اون لیزر صورتی خفنه (همونی که تو عکس های اولیه بازی بود) ترکیب دو تا چیز بود!:D
ولی فکر نمی کردم این قدر آیتم هاش دم دست باشه!
ترکیب لیزری که از دهن آیزاک میاد و یه کارت (اسم کارت magikian یا همچین چیزیه! همونی که وقتی استفاده می کنید، اشک هاتون به سمت دشمن ها متمایل میشه!)
تو باس فایت بودم، نتونستم خوب عکس بگیرم! سر همین عکس گرفتن هام هم یکی دو تا قلبم هم پرید:(
عکس :

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
دوستانی که The Lost رو آزاد کردین :
یک - استفاده از سید برای آیزاک اشکالی نداره ؟
دو - با 4 تا شخصیت باید پشت سر هم 4 بار مُرد ؟ یا میشه بینشون از بازی خارج شد ؟ من مشکلم این بود که با دو تای اولی خودمو کشتم اما با سومی که به پای مامان رسیدم نمیدونم چی گرفته بودم که پاش رو من اثری نداشت! (بدترین اتفاق) یا وقتی با ازازل خواستم توسط شیطان دومی کشته بشم یه سری آیتم داشتم که اونا شیطانو میزدن! و شیطان بیچاره اصلا مهلتی برای کشتن من نداشت.
خلاصه اینکه در همچین زمانی میشه از بازی بیرون اومد و از اول بازیو شروع کرد ؟ یا دیگه همه چیو باید از اول و مرگ آیزاک شروع کنم ؟
سه - بین مرگ ها نباید بازیو تموم کرد درسته ؟ مثلا با سه شخصیت اول مُردم بعد با ازازل خیلی قویم و دوست دارم بازیو تموم کنم, اگه اینکارو انجام بدم و بعد دوباره با ازازل بازی کنم لاست آزاد نمیشه ؟

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
دوستانی که The Lost رو آزاد کردین :
یک - استفاده از سید برای آیزاک اشکالی نداره ؟
دو - با 4 تا شخصیت باید پشت سر هم 4 بار مُرد ؟ یا میشه بینشون از بازی خارج شد ؟ من مشکلم این بود که با دو تای اولی خودمو کشتم اما با سومی که به پای مامان رسیدم نمیدونم چی گرفته بودم که پاش رو من اثری نداشت! (بدترین اتفاق) یا وقتی با ازازل خواستم توسط شیطان دومی کشته بشم یه سری آیتم داشتم که اونا شیطانو میزدن! و شیطان بیچاره اصلا مهلتی برای کشتن من نداشت.
خلاصه اینکه در همچین زمانی میشه از بازی بیرون اومد و از اول بازیو شروع کرد ؟ یا دیگه همه چیو باید از اول و مرگ آیزاک شروع کنم ؟
سه - بین مرگ ها نباید بازیو تموم کرد درسته ؟ مثلا با سه شخصیت اول مُردم بعد با ازازل خیلی قویم و دوست دارم بازیو تموم کنم, اگه اینکارو انجام بدم و بعد دوباره با ازازل بازی کنم لاست آزاد نمیشه ؟

1-برا همه میشه از سید استفاده کرد به جز Azazel (سید هاش توی لینکی که چند صفحه پیش گزاشتم هست)
2-باید پشت هم مرد.از بازی خارج شی یا بازی رو ببری یا ببازی دوباره باید از ایزاک شروع کنی.
3- تموم کنی دوباره باید از صفر شروع کنی ...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
ما که آخرش هم نتونستیم Lost رو آزاد کنیم. :| 2 بار با Seedها و 1 بار بدون Seedها امتحان کردم و نشد.
با Isaac توسط یکی از اون قارچ های بمبی ترکیدم. با Magdalene توی مرحله Cave بمبگذاری کردم و مُردم. با Judas هم رفتم زیر پای ننه و ترکیدم. با Azazel هم بدون استفاده از Seedها رفتم سراغ شیطون و توی مرحله دوم (قبل از اینکه با پا بکوبه تو سرمون) مُردم. از بازی هم خارج نشدم و بین این دست ها هم نمردم و ... ولی هیچی نمیشه! :|
سرچ کردم یه عده دیگه هم مشکل داشتن و همین کارها رو کردن ولی آزاد نشده.

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
بالاخره به cathedral رسیدم و آیزاک رو کشتم
Seed: c30vxp0g
قرص luck up زیاد پیدا می کنید.تو اتاقای طلایی آیتم های passive زیاد نیست.اون کلاغ Eve پیدا میشه،2 تا Cube of meat میتونید بگیرید.the grow inside هست(همون پشه ها میان کمکتون).عینک X-ray هم هست برای پیدا کردن اتاقای مخفی.آیتم Habit هم توی یکی از Angle room ها هست ولی اینجا بدرد نخورد
یه ایتم خیلی خوبی داشت این بود که بومرنگ بود که میتونستید سریع اتاق رو عوض کنید.شارژ هم نمیخواست خودش دو ثانیه ای پر میشد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر