The Binding of Isaac | PC

developer: Team Meat
publisher: Team Meat
genre: Action RPG Shooter
platform: PC
release date: 28 September 2011

20799.JPG

با دیدن تصاویر این بازی به یاد کدوم بازی می افتید؟ بله درست حدس زدید, بازی معروف Super Meat Boy . شرکت سازنده ی آن بازی یعنی Team Meat با یک بازی جدید و انحصاریه PC بازگشته.

BoI یک بازی شوتر دوبعدیه که بر پایه ی دنیای سیاه چاله ای بازیه Zelda ساخته شده و دارای المان های RPG تصادفی همراه با تعداد زیادی آیتم گوناگون است.

البته در این بازی از سیستم لول گونه ی موجود در دیگر بازیهای RPG استفاده نشده و بجایش از سیستم آیتمی استفاده شده طوری که در هر مرحله تعدادی آیتم منحصربفرد در اتاقها و مغازه های های بازی وجود داره که با جمع آوری آنها می توان بر قدرت شخصیت بازی افزود.

در کل بیش از 70 مرحله ی متنوع شامل 6 سیاهچاله, 6 غولآخر, 36 دشمن و 4 شخصیت قابل بازی در انتظار شماست که ممکن است این تعداد تا زمان انتشار یازی بیشتر هم بشود.

بازی در همین ماه و احتمالا با قیمت 5 دلار در Steam بفروش میرسد.

وبسایت رسمی

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
- یه کله ماهی من گرفتم نوشت Undefined، این باگه؟

- این که مینویسه "فلان چیز appeared in the dungeon " یعنی چی؟من خیلی گشتم ولی چیزی اضافه نشده بود.

- این قرص هایی که هیچ کاری نمیکنن فلسفشون چیه؟

@آریا:

این slot machine ای که دیدی شبیهش تو بازی ما هم هستش!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,317
نام
امیر حسین
دیروز با یکی از بچه ها داشتیم در مورد این بازی حرف میزدیم و اینا! گفت چندتا عکس از اوضاع خودت بنداز ببینم چطوریه و اینا :d
اینم مرحله ی آخر،بعد از کشتن باس آخر ! و آمار من :d شخصیت هم مثلا Cane بود! الان که هیچ شباهتی نداره :d

یادم رفت با خود PC بگیرم :-" شما ببخشید اگر کیفیتش داغونه :D (مثلا اون کله اسبه رنگش سفیده :d )

راستی یک چیزی! تعداد قلب هامون فکر کنم بیشتر این مقداری که توی تصویر معلومه هم میشه! آخه من تا همین 2 مرحله قبل که کله ی اسب رو گرفتم،اون عکس مسیح رو داشتم که قلب سفید میده! و ازشم با اینکه تا آخر قلب هام قرمز بود استفاده کردم! وقتی هم رفتم مرحله بعد رو صفحه اومد که یک قلب دیگه اضافه شده! پس یحتمل مثل آیتم ها که یک تعدادیشون توی عکس معلوم نیست،قلب ها هم معلوم نمیشه! آخه چندتا هم ضربه خوردم توی 2 مرحله ی آخر،ولی همینطور که میبینید همچنان کامله! :d (از رو زمین چیزی بر نداشتم :d )
تازه این جونام اول کار با شیطون معامله کردم برای قدرت Rage (همونی که شخصیت جدیده داره!) و به یکی رسیدش! :d

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
آپدیت 1.1 کرک شده رو از آدرس زیر تهیه کنید . بدون شیلتر به حجم 41مگ
http://ul.to/ldm2xucr/The.Binding.of.Isaac.Wrath.of.the.Lamb.v1.1.cracked-THETA.rar
مشکلات افت فریم رو برای من تا حد خیلی زیادی برطرف کرده:-bd

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
خوب همون اول بازي يه سري در جديد ديدم:
حواستون باشه كه اگه از اين در ها تو بريد، يه نصفه جون كم مي كنه ازتون. وقتي هم كه مي خوايد برگرديد بيرون يه نصفه جون ديگه! پس حواستون باشه كه مثله من همون اولش نمي ريد. ولي توش آيتم هاي خوبي هست

=======================================
بازی کلآ سخت تر شده یا من چون یه مدت بازی نکردم برام سخت شده ؟!

منم همچين احساسي دارم، قبلا بدون اينكه آخ بگم 3 4 تا مرحله را مي رفتم، ولي الان همش دارم تو مرحله اول و دوم مي بازم!!!
--------------------------------------------------------------------------------------
پسر، چه قدر چيز ميز جديد اضافه شده، عالي بود، حالا يه چيزي اون ور عالي شده!

آخرین ویرایش:

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
آره بازی سخت شده! خیلی هم با ورژن های قبل فرق کرده! کلا تاکتیک ها همه عوض شده.
گویا آقای Mc Millen علاقه خاصی به این استفراغ های سبز :-&:d پیدا کرده! از غول فرعی و اصلی و دشمن های عادی همه از اینا پرت میکنن!! یه جوری هم پرت میکنن مثل قبل قابل پیش بینی نیست!
یبارم به خودم داد. با یه تیر 5تا دشمن می فرستادم هوا. نمی دونم جریان چیه؟! :d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
به نظر من هم بازی سخت تر شده ولی آیتمهای خوبی هم اضافه شده که میتونه آدمو تا غول آخر برسونه :d

چند تا سوال برام بوجود اومده (هر کی بلده یه کمکی برسونه):

1- اون قلب های سفید که همیشه نصفه هستن چه فایده ای دارن؟ (چون تو ابتدای مرحله ی بعدی نابود میشن)

2- اون اتاق های جدیدی که فقط وسطشون یه تیغ دارن, یعنی چه؟

3- چرا بعضی وقتها 2 تا و بعضی وقتها فقط یه دونه از اون آیتمهای جدید (سمت چپ بالا) میشه گرفت؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,317
نام
امیر حسین
به نظر من هم بازی سخت تر شده ولی آیتمهای خوبی هم اضافه شده که میتونه آدمو تا غول آخر برسونه :d

چند تا سوال برام بوجود اومده (هر کی بلده یه کمکی برسونه):

1- اون قلب های سفید که همیشه نصفه هستن چه فایده ای دارن؟ (چون تو ابتدای مرحله ی بعدی نابود میشن)

2- اون اتاق های جدیدی که فقط وسطشون یه تیغ دارن, یعنی چه؟

3- چرا بعضی وقتها 2 تا و بعضی وقتها فقط یه دونه از اون آیتمهای جدید (سمت چپ بالا) میشه گرفت؟

به نظر من بازی آسون تر شده! البته اگر از 2مرحله ی اول رد بشیم:D سختیش تو همون دو مرحله اوله! بعدش با آیتم های خفن بازی....

1.اون قلب های سفید اول مرحله بعد نابود نمیشن:D تبدیل به قلب قرمز میشن!
با اون آیتم عکس مسیح که 15 تا سکه قیمتشه هم میشه هر 6اتاق یک قلب سفید گرفت!البته اگر تو یک مرحله دوبار استفاده بشه،دو تا قلب سفید نمیگیرید و همون موقع تبدیل به قلب قرمز میشه!

2.اونا رو اگر چندبار از روش رد بشی (فکر کنم بعد از3بار) به ازای هربار رد شدن آیتمی که با اسپیس استفاده میکنی یک یا دو خونه پر میشه! به نظرم فقط اگر عکس مسیح رو داشته باشی+اون اتاق مخفی های پر از جون رو پیدا کنی فایده داره!!!

3.این برای خودمم سواله!

احتمالا میدونید ولی میگم شاید کسی ندونه! ممکنه توی هر مرحله دوتا اتاق مخفی باشه!( با تشکر از این دشمنا که تیر سبز میزننن:D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر