The Binding of Isaac | PC

developer: Team Meat
publisher: Team Meat
genre: Action RPG Shooter
platform: PC
release date: 28 September 2011

20799.JPG

با دیدن تصاویر این بازی به یاد کدوم بازی می افتید؟ بله درست حدس زدید, بازی معروف Super Meat Boy . شرکت سازنده ی آن بازی یعنی Team Meat با یک بازی جدید و انحصاریه PC بازگشته.

BoI یک بازی شوتر دوبعدیه که بر پایه ی دنیای سیاه چاله ای بازیه Zelda ساخته شده و دارای المان های RPG تصادفی همراه با تعداد زیادی آیتم گوناگون است.

البته در این بازی از سیستم لول گونه ی موجود در دیگر بازیهای RPG استفاده نشده و بجایش از سیستم آیتمی استفاده شده طوری که در هر مرحله تعدادی آیتم منحصربفرد در اتاقها و مغازه های های بازی وجود داره که با جمع آوری آنها می توان بر قدرت شخصیت بازی افزود.

در کل بیش از 70 مرحله ی متنوع شامل 6 سیاهچاله, 6 غولآخر, 36 دشمن و 4 شخصیت قابل بازی در انتظار شماست که ممکن است این تعداد تا زمان انتشار یازی بیشتر هم بشود.

بازی در همین ماه و احتمالا با قیمت 5 دلار در Steam بفروش میرسد.

وبسایت رسمی

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
نمیدونم این خبر نسخه Rebirth قدیمیه یا جدید ! :D هم یه چیزایی توی ذهنم هست ، هم یادم نیست قبلاً کسی خبرش رو گذاشته یا نه ! ولی به هر حال :
نسخه Rebirth یک نسخه بازسازی شده از نسخه اصلی The Binding of Issac + Wrath of the Lamb هست.
بازی شامل تمام بخش های نسخه قبلی هست و در کنارش یه بخش اضافه به اندازه Wrath of the Lamb هم داره. Chapter نهایی و غول آخر جدید ، 2 تا شخصیت جدید و کلی جونور و آیتم و اتاق و ... به طوری که بازی خیلی تر و تازه به نظر میرسه.
همچنین بعضی محتواهای بازی که از نسخه اصلی حذف شده بودن ، به این نسخه برگشتن ! :D البته نگفته چه چیزهایی هستن.
Nicalis که قبلاً پورت های خوبی از بازی هایی مثل Cave Story و VVVVVV رو انجام داده ، روی این نسخه برای Vita , PS3 , PC کار میکنه. برای عرضه بازی روی پلتفورم های مایکروسافت و نینتندو هم در حال صحبت هستن. اگه نسخه iOS هم کیفیت مورد نظرشون رو داشته باشه ، اون هم ساخته میشه.
خود Edmund هم نظارت کاملی روی بازی داره و مثل بچه خودش (:D) ازش مراقبت میکنه که مشکلی پیش نیاد !
بازی دارای حالت Co-op دو نفره به صورت Local (نه آنلاین) هست.
آهنگ های جدیدی از برادر Danny B برای بازی ساخته میشه و تعدادی از آهنگ های قبلی هم به صورت ریمیکس و اینا توی بازی قرار داده میشن.
این هم گرافیک تقریبی این نسخه (از این نظر تقریبی که این عکس ها هنوز نهایی نیستن و Edmund فقط برای آشنا کردن طرفدارهای بازی با گرافیک این نسخه اون ها رو طراحی کرده)

خود Edmund میدونه که طرفدارهای بازی خیلی تعصب دارن و برای همین صد بار گفته که نگران نباشین ! :D به نظرم گرافیک بامزه ای داره. یعنی همون حس کلاسیک و قدیمی خودش رو حفظ کرده و یه حالت 16 بیتی داره.

lycan222

کاربر سایت
Jul 20, 2010
234
نام
مسعود
نمیدونم این خبر نسخه Rebirth قدیمیه یا جدید ! :D هم یه چیزایی توی ذهنم هست ، هم یادم نیست قبلاً کسی خبرش رو گذاشته یا نه ! ولی به هر حال :
نسخه Rebirth یک نسخه بازسازی شده از نسخه اصلی The Binding of Issac + Wrath of the Lamb هست.
بازی شامل تمام بخش های نسخه قبلی هست و در کنارش یه بخش اضافه به اندازه Wrath of the Lamb هم داره. Chapter نهایی و غول آخر جدید ، 2 تا شخصیت جدید و کلی جونور و آیتم و اتاق و ... به طوری که بازی خیلی تر و تازه به نظر میرسه.
همچنین بعضی محتواهای بازی که از نسخه اصلی حذف شده بودن ، به این نسخه برگشتن ! :D البته نگفته چه چیزهایی هستن.
Nicalis که قبلاً پورت های خوبی از بازی هایی مثل Cave Story و VVVVVV رو انجام داده ، روی این نسخه برای Vita , PS3 , PC کار میکنه. برای عرضه بازی روی پلتفورم های مایکروسافت و نینتندو هم در حال صحبت هستن. اگه نسخه iOS هم کیفیت مورد نظرشون رو داشته باشه ، اون هم ساخته میشه.
خود Edmund هم نظارت کاملی روی بازی داره و مثل بچه خودش (:D) ازش مراقبت میکنه که مشکلی پیش نیاد !
بازی دارای حالت Co-op دو نفره به صورت Local (نه آنلاین) هست.
آهنگ های جدیدی از برادر Danny B برای بازی ساخته میشه و تعدادی از آهنگ های قبلی هم به صورت ریمیکس و اینا توی بازی قرار داده میشن.
این هم گرافیک تقریبی این نسخه (از این نظر تقریبی که این عکس ها هنوز نهایی نیستن و Edmund فقط برای آشنا کردن طرفدارهای بازی با گرافیک این نسخه اون ها رو طراحی کرده)

خود Edmund میدونه که طرفدارهای بازی خیلی تعصب دارن و برای همین صد بار گفته که نگران نباشین ! :D به نظرم گرافیک بامزه ای داره. یعنی همون حس کلاسیک و قدیمی خودش رو حفظ کرده و یه حالت 16 بیتی داره.
داداش این نسخه ای که میگی ریلیز شده؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آریا یعنی این قراره برای PS3 بیاد؟اصلا با گرافیکش حال نکردم! نمیشه به همون سبک گرافیکی اصلی بدن بیرون و کلا دست به هیچی نزنند؟ :((

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
داداش این نسخه ای که میگی ریلیز شده؟
حالا حالاها مونده ! :D

آریا یعنی این قراره برای PS3 بیاد؟اصلا با گرافیکش حال نکردم! نمیشه به همون سبک گرافیکی اصلی بدن بیرون و کلا دست به هیچی نزنند؟ :((
آره برای PS3 , Vita هم میاد ! :D
مثل اینکه یه نظرسنجی اینجا گذاشته بوده که 4 حالت مختلف هست و باید یکی رو ملت انتخاب میکردن (نمیدونم هنوز هم نظرسنجیش به درد میخوره یا نه ولی من که پُر کردم :D)
این 4 حالت گرافیکی هست :

به نظرم این حالت جدید خیلی هم بد نیست ! :D ما چون خیلی بازی کردیم و ساعت ها صرفش کردیم این تغییرات برامون خیلی به چشم میاد ، ولی این رو هم یه مدت بازی کنیم عادت میکنیم.
خودش هم از نگرانی ملت آگاه هست و این رو گفته :
Now i know change is hard, but i want that 10% of you to remember that this is much more my baby than it is yours and i wouldnt let anything i felt would ruin the game happen. i really like the direction the graphics are heading, and i think with time Rebirth will look and feel like a totally new game but still stay true to what made isaac special.

کلاً به سایتش سر بزنین چیزهای جالبی داره. :D کلی طرح های باحال از Isaac توش هست که خیلی هاش رو ملت طراحی کردن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ولی من همچنان فکر نمیکنم بتونم باهاش کنار بیام :-s حالا هدفشون از این تغییر چی بوده اصلا ؟ :d
نمیشه این مراحل و آیتم های جدید رو با یک آپدیت به همین نسخه ی فعلی انتقال بدن؟ :d بیشتر حمایت میکنیما :-" :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
این قابلیتش برای من جذاب بود. بیصبرانه منتظریم...
اگه یه سری تغییرات نسبت به حالت تک نفره داشته باشه خیلی تجربه جالبی میشه ! :D مثلاً یه کم سخت تر بشه و آیتم هایی هم داشته باشه که حالت دو نفره داشته باشن. نمیدونم مثلاً دو تا کاراکتر باید کنار هم وایسن تا آیتم فعال بشه ! :D

ولی من همچنان فکر نمیکنم بتونم باهاش کنار بیام :-s حالا هدفشون از این تغییر چی بوده اصلا ؟ :d
نمیشه این مراحل و آیتم های جدید رو با یک آپدیت به همین نسخه ی فعلی انتقال بدن؟ :d بیشتر حمایت میکنیما :-" :d
هدف اصلی این بوده که بازی رو از قالب Flash خارج کنن ! :D کلاً Flash یه سری مشکلات و محدودیت ها داره که این نسخه دیگه اون محدودیت ها رو نداره (یعنی چیزهایی داره که توی اون نسخه امکان پذیر نبوده) و باگ های نسخه Flash هم از بین میره.
حالا یه کم تحمل کن امیرحسین ! :D من مطمئنم Edmund چیز بدی تحویلمون نمیده. به نظرم توی خود بازی و حالت متحرک (نه عکس ثابت) هم یه حال و هوای دلنشین و جالبی داشته باشه !

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
سلام ، دوستان قضیه بازی چیه ؟ با اونکه داستان رو یارو میگه ولی شما هم یه بار بگید . تو کجا میوفته ؟

و اینکه من میمیرم ولی دوباره زنده میشم ولی کلا یه مرحله دیگه هستم !!! چطوریه ؟

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
لحظاتی قبل یه بازی اومد گوگل پلی گیم پلی اش عین همین آیزاکه خودمونه فقط این داره جوره نبوده آیزاک رو اندروید و ios رو میکشه.ِِِِ... اینم پیج بازی
The Slimeking's Tower (No ads) – Android Apps on Google Play

پ.ن : فوق العاده س...ازدست ندیدش...تو عرض 5دقیقه شد بهترین بازیه گوشیم :))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Chaosboil and raya2

Chaosboil

کاربر سایت
Feb 3, 2016
71
سلام ، دوستان قضیه بازی چیه ؟ با اونکه داستان رو یارو میگه ولی شما هم یه بار بگید . تو کجا میوفته ؟

و اینکه من میمیرم ولی دوباره زنده میشم ولی کلا یه مرحله دیگه هستم !!! چطوریه ؟
شما فکر کنم کارتون نام و جری ام باید واست تعریف کنن!!:|
مثل سبک بازیهای dungeon میافته تو سیاهچاله های تودرتو که اینجا البته زیرزمین خونشونه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
خب تاپیک رو از اعماق جهنم بیاریم بالا که آخرین محتوای این شاهکار هم منتشر شد! :D
The Binding of Isaac: Repentance انقدر آیتم و جک جونور جدید به بازی اضافه کرده که میشه یه جورایی اون رو به قول ادموند مک‌میلن، The Binding of Isaac 1.9 دونست.
- 169 new items
- A full alternate path with brand new chapters and a new final boss and ending
- 126 new enemies
- 31 new bosses
- 2 new playable characters
- 9 new challenges
- 234 new achievements
- 5,000+ new room designs
- 94 total music tracks
- True co-op through Steam Remote Play
گرافیک بازی هم یه ذره فرق کرده و طراحی دشمن‌ها اندکی متفاوت شده. Co-op درست حسابی تا چهار نفر هم داره و خلاصه قراره یه بار دیگه مثل معتادها بشینیم پشتش و ده‌ها یا حتی صدها ساعت صفا کنیم! :D
تفاوت مدل‌های قدیم و جدید:

12br_b8d8fa299849e3512c4d98bb76070cb9239a372c.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر