The Best OST You've Ever Heard(پست اول حتما خوانده شود)

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,670
نام
Kasra
!?are you kidding me
دقیقا میتونی بگی تقلید محض از چیه ما هم بفهمیم!:dجدا سال پیش این همه OST قشنگ اومد تو این دو تا چی دیدن دیگه جای سوال هست! طرف یه گیتار گرفته دستش زده زیر آواز!

دقیقا مورد خاصی رو نمیتونم نام ببرم ولی بارها این تم رو با اندکی تغییرات در فیلمها و بازیهای دیدم . یعنی واقعا واست آشنا نیست؟ خوب این گیتار و آواز نشون میده که میشه از song هم بخوبی در بازیها استفاده کرد. خیلی با تم بازی هماهنگه.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
دقیقا مورد خاصی رو نمیتونم نام ببرم ولی بارها این تم رو با اندکی تغییرات در فیلمها و بازیهای دیدم . یعنی واقعا واست آشنا نیست؟ خوب این گیتار و آواز نشون میده که میشه از song هم بخوبی در بازیها استفاده کرد. خیلی با تم بازی هماهنگه.
دقیقا یه مورد خاص اسم ببر تا اونجا که من میدونم تو هیچ بازی همچین تم و تنظیمی وجود نداشته! 25 ثانیه اول این موزیک کولاکه کجا همچین چیزی شنیدی تو؟! در هر صورت به نظر من که این OST تو این چند سال اخیر تو صنعت گیم بی رقیبه.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
من قبلا اینارو تو تاپیک "دانلود موسیقی بازی ها " گذاشتم, ولی بازم بخاطر زیبایی و اهمیت این دو تا track اینجا هم میزارمشون. حتما دانلود کنید. اینا در اکثر سایتهای معتبر به عنوان بهترین ost و song سال انتخاب شدن.

Mother, I'm Here (Zulf's Theme).mp3

duration: 2.16
bit rate: 320 kbps
size: 5.43 mb

------------------

این یکی برنده بهترین ost برنامه Spike VGAs هم شد

Build That Wall (Zia's Theme).mp3

duration: 2.45
bit rate: 320kbps
size: 6.51 mb

منم می خواستم اینا رو بگم. البته "بست اور هیر" نیستش، اما امسال جزء بهترین ها بود.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
Main Themeـه بهترین بازی سال از نظر من:

13265634781.jpg

batman-arkham-city-soundtrack-main-theme-1.mp3

Kasra-M

کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,670
نام
Kasra
اینم یکی دیگه از bastion هست که اینم به نظر من فوق العادس . الان پیش خودتون میگید این یارو ما رو با این bastion خفه کرد:d

Setting Sail, Coming Home /End Theme

bit rate: 320 kbps
size:6.88 mb

download

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
یک موسیقی فوق العاده زیبا که توسط یکی از فن های بازی اسکایریم خونده شده.... حتما گوش کنید! خیلی موسیقی گوش نواز و دل نشینیه، به آدم آرامش میده.
قسمت هایی هم به زبان اژدها می خونه

ba-skyrim.jpg

the elder scrolls v skyrim
the dragonborn comes

Download

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
موزیک متن Menu متال گیر 4 رو میشه قرار بدین ؟ روانی کنندست این ساند ترک, بهترین چیزیه که هر کسی میتونه بشنوه .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,103
نام
محمد امین
آره خودشه, دستت درد نکنه کلی خاطره برام زنده شد :biggrin1: !

خیلی شبیه آهنگ اول سریال Dexter هست..! دو سه ماه پیش که داشتم این سریال رو میدیدم هی با خود میگفتم این آهنگ رو کجا شنیدم که یاد اومد مال MGS4 هست.. باید بگردم ببینم سازنده دو تاشون کی هست..:d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
پیشنهاد میدم موزیک منوی Resistance 3 رو حتما گوش کنید . خیلی زیباست . به اسم این بازی نمیومد همچین موزیک زیبایی داشته باشه . من نتونستم لینکی چیزی ازش پیدا کنم . اگه کسی حرفه ایه یه لینک پیدا کرد اینجا هم بزاره . مرسی

Kasra-M

کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,670
نام
Kasra
این همون track بسیار زیبایی هستش که terova جان زحمت کشید و از metal gear solid 4 گذاشت, با این تفاوت که کیفیتش بهتره و مدتش هم بیشتر و یه جورایی کامله.

Old Snake

size: 6.34
اون موزیکی که تو مپ Gridlock بازی Gears of War3 هست رو میشه قرار بدین..
گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر