The Best OST You've Ever Heard(پست اول حتما خوانده شود)

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
چند وقت پیش Trailer یکی از بهترین فیلم های سال 2012 پخش شد The Hobbit یه شاهکار دیگه از پیتر جکسون این Trailer موزیک فوق العاده ای داره که البته کامل نیست ولی قشنگ آدم رو میبره تو حال هوای فیلم.

28847605245451912441.jpg

The Hobbit
Trailer Theme

http://www.mediafire.com/?381j33epj5vt33e
Download

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
اگه شما هم مثل من عاشق انیمه های ژاپنی باشید مطمئنا با موسیقی های ژاپنی هم خیلی حال میکنین!>:d< ، 3تا از ostهای خیلی قشنگی رو که تو انیمه ها شنیدم میزارم. اگه دیدم طرفدار داره بهترین های همه انیمه ها رو میزارم... :d

انیمه Elfen Lied ، قبل از هر چیز درجه خشونت خود انیمه فوق العاده بالاست! کنده شدن دست و پا! قطع شدن اعضای بدن! ترکیدن کله! رفتن خودکار توی چشم!!!:d اما بحث من سر موزیک فوق العاده opening این انیمه هست...حتی اگه از انیمه های ژاپنی متنفرید باز هم اینو دانلود کنید!:d آدم رو میبره به یه دنیای دیگه...

1540157145491e8bb03f269.jpg

Elfen Lied
Lilium
Download

شاهکار استاد "هایائو میازاکی" و آهنگساز همیشگی کارهاش "جو هیساشی" .... Spirited Away ،انیمه برنده جایزه اسکار ، هر چی از ارزش های این انیمه بگم بازهم کمه.... با زبان و نوشتار نمیشه حق مطلب رو به درستی در مورد این انیمه ادا کرد!...:d در کنار پرنسس مونونوکه:x مطمئنا بهترین کارهای استاد به حساب میادش:d

img_1243553417_xcfhxf.jpg

Spirited Away
Joe Hisaishi
Download

ناروتو!!! اسمی که همتون باهاش آشنا هستید! نینجای دوست داشتنی دهکده کوناها....سری دوم ناروتو(شیپودن) با یه اُپنینگ فوق العاده کار خودش رو شروع کرد...یه جورایی میشه گفت رپ ژاپنی میخونه!:d من که خیلی با سبکش حال میکنم، خون رو تو رگهای آدم بجوش میاره. دقیقا همون چیزیه که برای شروع دوباره یه سری محبوب لازمه...

3_1318065950_hinata123.jpg

Naruto Shippuden
!!Hero's Come Back
Download

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
توی بازی ها : heavy rain , alan wake , fahrenheit , max payne main theme , hitman 4 main theme , l.a noire , bioshock , uncharted

فیلم : godfather 1 2 3 -rocky theme -shame ost-reservoir dogs-inglourious basterds -terminator theme-shindler list -dexter

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بهترین OST؟! خیلی سخته! اما اینا مورد علاقه ی من هستن! (دانلود کنین ضرر نمی کنین!)
Bayonetta
Uncharted 3
TES V: Skyrim
Final Fantasy XIII
Final Fantasy Advent Children
Devil May Cry 3
SONIC!!!
Max Payne 2
و....!!!

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
پیشنهاد میدم موزیک منوی Resistance 3 رو حتما گوش کنید . خیلی زیباست . به اسم این بازی نمیومد همچین موزیک زیبایی داشته باشه . من نتونستم لینکی چیزی ازش پیدا کنم . اگه کسی حرفه ایه یه لینک پیدا کرد اینجا هم بزاره . مرسی
من بازیش نکردم ، ولی خوب گفتی قشنگه اگه کسی پیدا کرد بزاره ، یه search زدم ببینم چه جوریه !
اینارو پیدا کردم ، همشون حجمشون بین 2 تا 3 مگ !
Download Resistance OST Main Menu Song (1) mp4
Download Resistance OST Main Menu Song (2) mp4
Download Resistance OST Main Menu Song (3) mp4
---
من از این خوشم اومد . Theme Song
Download Resistance OST Theme Song mp4
پرشین گیگ - دانلود - Resistance_3_OST_-_Theme_Song.mp4

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
من بازیش نکردم ، ولی خوب گفتی قشنگه اگه کسی پیدا کرد بزاره ، یه search زدم ببینم چه جوریه !
اینارو پیدا کردم ، همشون حجمشون بین 2 تا 3 مگ !
من از این خوشم اومد . Theme Song
Download Resistance OST Theme Song mp4
پرشین گیگ - دانلود - Resistance_3_OST_-_Theme_Song.mp4
مرسی همین آهنگه . وسطش خیلی تم زیبایی داره . اصلا حس و حال و فضای بازی رو یاد آدم میاره .

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
دوستان stronghold باز
دو تا از موسیقی های عالی این بازی رو براتون میذارم
واقعا این بازی تم هنری خاصی داره
در ضمن تو همین سایت میتونین مپ واسه مولتی دانلود کنین و ...
اگه کسی پایه است پیغام بده بریم gameranger یه دست بزنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر