Tekken Tag Tournament 2 | Xbox 360

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بالاخره گریت کمبو رو گرفتم :D با کمک یه فیلم از یوتیوب
اینو حتمن با کیفیت 480 دانلود کن که زیرش معلوم باشه چه دکمه هایی میزنه :)
باباااا این کاره، باباااا بلده کار، باباااااا اچیومنت هانتر، پس با این حساب اگه لایو هم میری بزن تو گوش 1000تایی کردنش دیگه.b-)

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
بچه ها کیا online pass بازیو گرفتن؟ خیلی دوست دارم بگیرم ولی میترسم سروراش آشغال باشه یا کانکشن خیلی قوی بخواد. نامردا نیم ساعت trial هم نداره آنلاینش. اگه بچه های خودمون زیاد باشن منم حتما میگیرم. در ضمن اگر کسی خواست بگیره به من Pm بده که شریکی بگیریم.;)

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
میترسم سروراش آشغال باشه یا کانکشن خیلی قوی بخواد.
سیستم این بازی که Client-Server نیست (هیچ فایتینگی دیگه‌ای هم نیست).
فقط لازمه که پینگ تو با همون آدمی که بازی می‌کنی خوب باشه، نه با سرور Match Maker. خلاصه کلام اینکه احتمالاً با بچه‌های ایرانی می‌تونی بازی کنی، اما خارج رو بیخیال.
متأسفانه خودم هنوز این گیم رو بازی نکردم که بگم اوضاع چه‌جوریه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من کلا دو تا بازی تونستم بازی کنم. باقی بازی ها حتی حریفم به سرور هم نمیتونست وصل شه. ولی فکر کنم ایران با ایران راحت باشه.

جدا نمیدونم چرا توی ناروتو اصلا از این مشکلات نداشتم و آب خوردن میتونستم با ایران آنلاین بازی کنم :D

doosam_2008

کاربر سایت
Sep 14, 2008
98
بچه ها کیا online pass بازیو گرفتن؟ خیلی دوست دارم بگیرم ولی میترسم سروراش آشغال باشه یا کانکشن خیلی قوی بخواد. نامردا نیم ساعت trial هم نداره آنلاینش. اگه بچه های خودمون زیاد باشن منم حتما میگیرم. در ضمن اگر کسی خواست بگیره به من Pm بده که شریکی بگیریم.;)

سلام دوست عزیز من گرفتمش با ایرانیها خیلی خوبه ولی با خارجی زیاد خوب نیستش شاید به خاطر پینگ خودم باشه

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
امروز آرکید رو رفتم زدن جون کاری نداشت در مقایسه با ازازیل, بار اول زدمش! فقط این Unknownتو یه نسخه دیگه هم کرکتر مخفی بود الان تو این هم قابل بازیه؟! اگه آره چطور باید بازش کرد؟
تو گوست بتل رو دوتا چیز سردرنمیارم یکی اینکه الان دان 20و خورده ای هستم اما Promotion Chanceبهم نمیده ! باید چندتا win پشت سر هم بیارم تا پروموت بکنه؟ اصلا تو TT2ربطی داره؟
یکی این Special bounsهستش که اکثرا 800تا میده بعضی وقتا بیشتر به چی بستگی داره دقیقا؟ حداکثر چقدره؟ باید چیکار کنم که بیشتر بگیرم؟

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
امروز آرکید رو رفتم زدن جون کاری نداشت در مقایسه با ازازیل, بار اول زدمش! فقط این Unknownتو یه نسخه دیگه هم کرکتر مخفی بود الان تو این هم قابل بازیه؟! اگه آره چطور باید بازش کرد؟ تو گوست بتل رو دوتا چیز سردرنمیارم یکی اینکه الان دان 20و خورده ای هستم اما Promotion Chanceبهم نمیده ! باید چندتا win پشت سر هم بیارم تا پروموت بکنه؟ اصلا تو TT2ربطی داره؟ یکی این Special bounsهستش که اکثرا 800تا میده بعضی وقتا بیشتر به چی بستگی داره دقیقا؟ حداکثر چقدره؟ باید چیکار کنم که بیشتر بگیرم؟
Unknown مثل اینکه تو دی ال سی میاد و قابل بازی هست باید همین جوری بازی کنی فکر نکنم تعداد مشخصی باشه،کلن 33 دان داره که میتونی تا آخرش بری برعکس tekken 6

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بازی رو پلات کردم. دمم گرم :D پدرم امشب دراومد پشت سر هم حدود 6 تا دان رو تموم کردم.

من هم بعد از 721 برد و 178 باخت به دان 100 رسیدم :d
دم همه تیکن بازا گرم که هنوز هم هستن که بازیرو بالا نگه دارن، امیدوارم یه DLC بیاد که دان 33(100) به بالا رو باز کنه که بازم بتونیم بالاتر بریم.....

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
داشتم بازی میکردم بسی لذت بردیم. ولی میگن چرا به جای این LAW اسمش رو نذاشتن بروس لی؟ :d کلا شبیه بروس لیه. نکنه اصلا خوده بروس لیه؟ :ی

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
چرا به جای این LAW اسمش رو نذاشتن بروس لی؟ :d
فقط Law نیست که شبیه بروس‌لیه. توی خیلی از بازی‌های فایتینگ، شخصیتی وجود داره که شبیه بروس‌لی باشه. شاید به خاطر این که هم خودِ سازنده‌ها، هم اکثر فایتینگ‌بازها، هم کسایی که به هنرهای رزمی علاقه دارن، احترام زیادی برای بروس‌لی قائل هستن و دوستش دارن!

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
آقا از همون Tekken 1 این Law بود! همه هم میگفتن بروس لی! خودشه دیگه کاملآ فنونه بروس رو میزنه! تو شماره قبلی هم یه سری customize داشت که کاملآ بروس لی میشد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر