Multi Platform Tekken 8

سازنده
Bandai Namco Studios
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
این و استریت فایتر صبر می کنن هر دو تو یک سال میان و بدبخت میشیم، من میدونم.
بنظرم خیلی واضحه که استریت فایتر همین 2023 میاد.

تکن اما 2024 احتمال زیاد. شاید اولش بگن اخر 2023 ولی عمرا بکشه به اون موقع.

_______

آقا میدونم فریم دیتا مهمه ولی انیمیشن هارو امیدوارم واقعگرا تر کنند خیلی شبیه به همون TT2 و T7 بود این. البته هنوز هیچی ندیدیم در واقع
گرافیک ظاهری اما خیلی خوب بود و از یه بازی تمام نسل نهمی کمتر انتظار نمیرفت

• Like
Reactions: xbla69

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید

_______

آقا میدونم فریم دیتا مهمه ولی انیمیشن هارو امیدوارم واقعگرا تر کنند خیلی شبیه به همون TT2 و T7 بود این. البته هنوز هیچی ندیدیم در واقع
انیمیشن هارو بخوان واقعی تر کنن کلا ریتم تند گیم پلی از دست میره چون یه بخشی از واقع گرایی تاخیر در اجرای انیمیشن هست، اما خب شدنیه ولی استایل گیم پلی تغییر میکنه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
دوستان یه بازی بود street fighter vs tekken
برعکسش نیومد؟ :D
چون شنیده بودم درحال توسعه هست و قراره شخصیت های استریت فایتر به تکن بیان که خیلی بهتر بود.
من اصلا با استریت فایتر حال نمیکنم ولی شخصیت های خوبی داره

• Love
Reactions: soltanmasoud

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
تیکن ۳ پرتال ورود رسمی من به دنیای گیم بود و چه پرتالی هم، به غایت یکی از بهترین و تاثیرگذارترین بازی‌های تاریخ در ژانر خودش و بلکه صنعت بود، با هر معرفی تیکن جدید دقیق انگار بر میگردم به دوران کودکی و با هر صدای افکت مشت و لگد‌های کاراکترا انگار روحم جلا پیدا میکنه :D از اولین ثانیه‌های نمایان شدن چهره کازویا و جین لبخند رو صورتم بود تا ثانیه اخر که لوگو اومد رو صفحه و تمام و کمال هم این پروسه سوپرایز بود و فکر نکنم کسی اصلا توقع معرفی بازی رو داشت :D
خوشحال هم هستم که بازی از پایه برای همین نسله و قطعا از نظر ویژگی‌های ظاهری ناامید نمیشیم :D گیم پلی هم که اصلا نیازی به گفتن نداره و تیکن تیکنه :D فقط کاشکی دوباره همون سن بودم و تو گیم‌نت سر کوچه خونه مادربزرگ دوباره میتونستم تجربه‌اش کنم :( چه دورانی واقعا چه دورانی و تیکن دقیقا آینه نمایان اون دورانه!

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
دوستان یه بازی بود street fighter vs tekken
برعکسش نیومد؟ :D
چون شنیده بودم درحال توسعه هست و قراره شخصیت های استریت فایتر به تکن بیان که خیلی بهتر بود.
من اصلا با استریت فایتر حال نمیکنم ولی شخصیت های خوبی داره
ازون بازیهاست که کنسل شده ولی رسمی نگفتن کنسل شده. شاید یهو چندسال دیگه برگرده مث لست گاردین.

اون SF X Tekken هم میگن گیمپلی اش خیلی بد بوده ولی کات سین هاش خدااااست :> یبار میخوام بگیرم فقط کاتسیناشون ببینم.

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
ازون بازیهاست که کنسل شده ولی رسمی نگفتن کنسل شده. شاید یهو چندسال دیگه برگرده مث لست گاردین.

اون SF X Tekken هم میگن گیمپلی اش خیلی بد بوده ولی کات سین هاش خدااااست :> یبار میخوام بگیرم فقط کاتسیناشون ببینم.
ای بابا حیف شد.
من اونو قدیم گرفته بودم ولی چون با SF حال نمیکردم پاک کردم رفت ولی اون زمان بنظرم گرافیک خیلی خوبی داشت

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
SF x Tekken یه سیستم Gem Modification داشت واسه کاراکترها که خدا نصیب گرگ بیابون نکنه همچین سیستمی رو :D
و این که با این آرت استایلش خیلی باحال بود ولی خود بازی خیلی خشک و خالی بود به نظرم
وگرنه گیم پلی و سیستم کومبو و موسیقی و وایب خیلی باحالی داشت بازی

Tekken x SF حیف شد به واقعیت نپیوست.
ولی خب هارادا هنوز یه چسه کورسوی امید همیشه برای باز نگه میداره نمیدونم چرا :D

• Like
Reactions: Destro and hitman68

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,152
نام
حامد

_______

درسته منظور من دقیقا به صورت تقویم مراسمات نبود، منظورم توان خریدش هست. فکر کن هر دو در دو سال متفاوت بیان ولی با فاصله یک ماه

• Like
Reactions: Destro and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
درسته منظور من دقیقا به صورت تقویم مراسمات نبود، منظورم توان خریدش هست. فکر کن هر دو در دو سال متفاوت بیان ولی با فاصله یک ماه

بعیده

اینا هیچ وقت نمیان بازی های هم سبک شون رو تو تاریخ نزدیک نسبت به هم قرار بدن
رو فروش جفت شون تاثیر میذاره

همین دلیله که باعث میشه هاگوارتز لگسی از GOW: Ragnarok خودشو فاصله بده ولی Sonic Fronitiers و Pokemon Scarlet Violet به هیچ جاشون نباشه
خیلی مهمه که دو تا بازی بزرگ تو سبک مشابه تو تاریخ نزدیک نسبت به هم عرضه نشن

• Like
Reactions: ( Layken )

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
تصمیم گرفتم تمام کارکترهای تکن رو در قالب گرافیکی معرفی مختصر کنم، در هر فرصتی که پیش بیاد تاپیکو با یکی از کارکترها آپ می کنم و به مرور تکمیل می شه، بصورت بند انگشتی در پست اول هم قرار می گیره
Paul Phoenix.png
eddy.png
asuka.png
Kazuya.png
king.png
Hwoarang.png
nina.png
amir.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر