Tekken 6: Bloodline Rebellion

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
من هم همین مشکل رو دارم !! من کنسولم خاموش نمیکنم دستگاه هم رو تابستون اپدیت کردم.......
MW2 رو هم گرفتم اپدیتشم نصب کردم ولی هی میاد که اپدیت کن.

شما باید آخرین آپدیت مربوط به داشبورد که مربوط به 28 اکتبر هست رو انجام بدی ! اونوقت همه بازیها میاد!
برو اینجا همه چیزو میفهمی !;)

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,676
نام
امیر
آقا دی وی دی بوت رو چه چوری نسب میکنم .(موقعخرید مرده یه چیزی به من داد گفت قبل هر دفعه اون را بزارم)

نياز نيست نصب كني بذارش تو دستگاه چند ثانيه صبر كن نوشته هايي با زمينه سفيد مياد درش بيار ديسك كپي رو بذار بازي كن!

اما يك سوال چجوري ميشه از شمشيرآليسا يا هركي ديگه توي بازي استفاده كرد؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
خوب تمام اچیومنتهای آفلاینشو گرفتم و الان 890 گیمراسکور دارم.:cheesygri
100 تاش که آنلاینه و 10 تای دیگش هم یه اچیو Secret ـه که اینجور که من سرچ کردم باید تمام اچیوهای دیگه رو بگیری بعد اینو میده.:confused::-"
برای کشتن نانسی هم همش خودمو جر میدادم نمیشد که یه دفعه به طور اتفاقی یه راه راحت پیدا کردم.:biggrin1: فقط با Devil Jin بکشیدش! (البته برای آزاد کردن Devil Jin هم یه داستان دیگه ای هست:biggrin1:). به این صورت که با فن "مایل جلو-بالا (بین جلو و بالا!) و زدن همزمان X و Y (بهتره این دو دکمه رو روی یکی از دکمه های بالای دسته مثل RT تنظیم کنید) میتونید راحت این غول شکست ناپذیر رو بکشید! این مایل جلو-بالاش خیلی مهمه چون اینجوری میتونید تند تند بزنید وگرنه در حالت معمولیش (X,Y) که میزنه یه دو ثانیه ای Devil Jin گیج میشه که از سرعتتون خیلی کم میکنه. از فنهای نامردی (!) این نانسی هم با زدن دوبار بالا یا پایین به راحتی جاخالی بدید.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
یک افتضاح به تمام معنا.:sick:
گرافیکش عین PS2.(الان با یه عده میان میگن گرافیک مهم نیست مهم گیم پلی هست)
من نمیدونم اگر گرافیک مهم نیست پس این شرکت ها مخشون تاب داره هی کنسول جدید میسازن:confused:
گیم پلیش شدیدا قدیمی و تکراری و در آخرین قدم برای گند زدن به این شاهکار اومدن کمی از سلطان FIGHTING یعنی DEAD OR ALIVE تقلید کردن که فوق العاده بد این کارو کردن.
خلاصه این که سلطان FIGHTING بازیه DEAD OR ALIVE هست.من 4 سال پیش که رفتم 360 بخرم فروشنده برام DEAD OR ALIVE رو گذاشت و دستگاه رو تست کرد منم که عاشق FIGHT همونجا دستگاه رو خریدم.یادش بخیر:(

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من نمیدونم اگر گرافیک مهم نیست پس این شرکت ها مخشون تاب داره هی کنسول جدید میسازن:confused:
گیم پلیش شدیدا قدیمی و تکراری و در آخرین قدم برای گند زدن به این شاهکار اومدن کمی از سلطان FIGHTING یعنی DEAD OR ALIVE تقلید کردن که فوق العاده بد این کارو کردن.
خلاصه این که سلطان FIGHTING بازیه DEAD OR ALIVE هست.من 4 سال پیش که رفتم 360 بخرم فروشنده برام DEAD OR ALIVE رو گذاشت و دستگاه رو تست کرد منم که عاشق FIGHT همونجا دستگاه رو خریدم.یادش بخیر:(

خب حرفتون رو تا یه جایی درسته !! گرافیک سناریو فضاحته کامله ! آبروی تکن رو برد ! ولی خب گرافیک Fight آنچنان هم بدک نیستش !
در مورد Doa هم فکر کنم فقط شما به عنوان بهترین Fighting قبول دارین !:D
خیلی برام جالبه نظر شما درباره ی Street Fighter که تقریبا هیچکس قبول نداره بدونم :biggrin1:
بلعکس ! تا دلت بخواد من این بازی رو قبول دارم !:D

آخرین ویرایش:

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
Tekken رو که تقریبا همه قبول دارن از پیرمرد 98 ساله گرفته تا بچه ی دو ساله:biggrin1:
خیلی برام جالبه نظر شما درباره ی Street Fighter که تقریبا هیچکس قبول نداره بدونم :D
البته DOA هم بازی بدی نیستا ! مخصوصا کاراکترای زنش :cheesygri
پ.ن:هی نگین که اسم SF رو اینجا نیار :)

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
خب بالاخره منم بازی رو گرفتم:D
بازی خیلی باحالیه گیمپلی خیلی توپی هم داره ولی بدیش گرافیک ضعیف و تغییرات کم ـش نسبت به نسخ قبلی ـه!
ولی به هر حال بازی باحالی و چند وقتی Tekken Fanـها رو سرگرم خودش میکنه.
دوستانی که آنلاین میزنند گیمرتگ من رو Add کنند تا بازی کنیم.
ویرایش: یکی از بدی های بازی که من خیلی ازش ناراحت شدم این Jin Kazama جان عزیزه! یه جورایی خیلی کوتاه و ضایع طراحی شده. نمیدونم چرا ولی Jin Kazamaـی نسخ قبلی خیلی باحال تر از این Jin Kazama هستند.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
دوستان در تیکن های قبلی وقتی میرفتیم مسابقات ARCADE و با یک کاراکتری اون رو تموم میکردیم ویدیو اون شخص رو نشون میداد و در GALLERY هم ذخیره میشد.ولی در این سری من هرچی تموم میکنم هیچ اتفاقی نمیفته چرا؟:confused:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان در تیکن های قبلی وقتی میرفتیم مسابقات ARCADE و با یک کاراکتری اون رو تموم میکردیم ویدیو اون شخص رو نشون میداد و در GALLERY هم ذخیره میشد.ولی در این سری من هرچی تموم میکنم هیچ اتفاقی نمیفته چرا؟:confused:
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااای خدایا !
روانی شدم بس که این جمله رو گفتم !!!!!
برید به سناریو بعد از رد کردن چند مرحله ، استادیوم سفیدی به نام Arena باز میشه ! اون جا حکم Story Mode سری های قبلی رو داره .
خواهشا 2 3 صفحه قبل رو بخونید ! بخدا ضرر نداره .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر