Tekken 6: Bloodline Rebellion

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
اگر فيرمور دستگاهت 1.61 هست فقط بازي تيكن رو ميذاري توي دستگاه و راحت اجرا ميشه.
اگه پايين تر از 1.61 هست (يعني 1.6 1.51 و ...) بايد اول اون دي وي دي كه بهت داده رو بذاري توي دستگاه مينويسه play dvd دكمه A رو بزن بعد يه متن نوشته مياد در اين هنگام دي وي دي رو در بيار و بازي تيكن رو بذار تو دستگاه و اجرا كن
البته لازم نیست A رو بزنه همون که نوشت PLAY DVD میوتنه در بیاره و بازی ور بزاره

بازی هم من خیلی خوشم اومده ازش
و الان نصفی از سناریو رو رفتم

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با تشکر از بچهع هایی که راهنمایی کردن اول اینکه اون دیسک بوت فرقی می کنه رو دی وی دی 5 گیگ رایت بشه یا 9 گیگ بعد چطور میشه فریم ور رو اپدیت کرد به اخرین ورژن
با تشکر

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
با تشکر از بچهع هایی که راهنمایی کردن اول اینکه اون دیسک بوت فرقی می کنه رو دی وی دی 5 گیگ رایت بشه یا 9 گیگ بعد چطور میشه فریم ور رو اپدیت کرد به اخرین ورژن
با تشکر
بايت حتما روي DVD9 رايت بشه.براي آپديت فيرمور هم يا بايد بدي مغازه بيرون برات انجام بده كه حدود 8 تا 10 تومن ميگيرن يا اگر فكر ميكني خودت ميتوني انجام بدي بايد جز كاربران پرميوم بشي و از آموزشهايي كه توي سايت هست استفاده كني و خودت انجام بدي كه براي شما روش اول پيشنهاد ميشه

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
بازی رو باید در چه حالتی به صورت ادامه دار بازی کرد ؟ وقتی offline و به صورت arcade بازی می کنی و مثلا stage 1 و ادامش میره بعد که سیو می کنی و بعدا بازی می کنی دوباره برمیگرده stage 1 و فقط امتیاز و یه سری فاکتورهای اضافه تر میده . در کل بازی ادامه دار نیست رو هیچ حالتی ؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بازی رو باید در چه حالتی به صورت ادامه دار بازی کرد ؟ وقتی offline و به صورت arcade بازی می کنی و مثلا stage 1 و ادامش میره بعد که سیو می کنی و بعدا بازی می کنی دوباره برمیگرده stage 1 و فقط امتیاز و یه سری فاکتورهای اضافه تر میده . در کل بازی ادامه دار نیست رو هیچ حالتی ؟
1000000 بار توضیح دادیم ! شما بیاد بخش سناریو رو یکم جلو برید تا بخش Arena باز شه ! اونجا عین Story Mode هست .

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام بر دوستان
من 2 تا سوال داشتم
1-این ازازل رو چجوری میشه زد؟من یه بار با هوارانگ زدمش ولی الان با هرکی میخوام برم نمیشه!
2-چجوری میشه کاری کرد که شخصیت ها (همه) از لباس شماره یکشون استفاده کنن؟مال من ظاهرا همه رو شماره 2 تنظیمه!

یا حق

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام بر دوستان
من 2 تا سوال داشتم
1-این ازازل رو چجوری میشه زد؟من یه بار با هوارانگ زدمش ولی الان با هرکی میخوام برم نمیشه!
2-چجوری میشه کاری کرد که شخصیت ها (همه) از لباس شماره یکشون استفاده کنن؟مال من ظاهرا همه رو شماره 2 تنظیمه!

یا حق
1-سعی کن همون اول کارشو بسازی تو فن هاش رو روت پیاده نکنه ! حواست به حرکات تو عمقش باشه ، وقتی هم افتاد زمین سریع ازش دور شو وگرنه رو سرت فرود میاد !
2-با زدن دکمه ها لباس عوض میشه دیگه ! A بزنی لباس دوم میاد (البته برای بعضی هاشون لباس اصلی A هست ) X رو هم بزنی لباس های اصلی و بعدی رو انتخاب میکنه .

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
سلام بر دوستان
من 2 تا سوال داشتم

یا حق
1 : به نظر من ازازل رو با RAVEN و EDDY راحت میشه کشت ولی با بعضی از کارکتار ها خیل سخت هست از فن های پشت سر هم استفاده کن نظر یه لحظه فکر کنه پشت سر هم بزنش البته این دفاع کردنش خیلی رو اعصاب هست .:cool:
همون A و X که دوستمون تو پست بالا گفتند .:cool:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان هی میگن ''یه کم سناریو مد رو بری جلو AREA باز میشه''
بابا دیگه چقدر بربم جلو تا باز شه؟؟؟
عزیز من!مرحله 1 و 2 سناریو رو که تموم کنی تو نقشه یه جایی رو میبینی که شبیه یه ورزشگاه سفیده.به جای این که بری مرحله بعد سناریو بزن روی اون (اگه نقطه مرحله اول رو نگاه کنی دقیا بالا شه.
امیدوارم خوب گفته باشم
راستی بچه ها!کسی تا حالا ازازل رو با میگوئل زده؟چون من با هیهاچی راحت میزنمش و فقط با همین میگوئل مشکل دارم.

یا حق

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
عزیز من!مرحله 1 و 2 سناریو رو که تموم کنی تو نقشه یه جایی رو میبینی که شبیه یه ورزشگاه سفیده.به جای این که بری مرحله بعد سناریو بزن روی اون (اگه نقطه مرحله اول رو نگاه کنی دقیا بالا شه.
امیدوارم خوب گفته باشم
راستی بچه ها!کسی تا حالا ازازل رو با میگوئل زده؟چون من با هیهاچی راحت میزنمش و فقط با همین میگوئل مشکل دارم.

یا حق
دوستمون راست میگن شبیه یه استادیوم سفید هستش . بعد هر کدوم از باس هارو که شکست بدی میاد توی لیست برای بازی !
من اولین باری که میگل رو برداشتم 2 دست Perfectـش کردم . من به غیر از Zafina با همشون Azazel رو Perfect کردم ! واقعا عالین !!!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
ممنون.
دوستان تو بازی شما بعضی از کارکترها ژاپنی حرف می زنند؟؟؟
بله.
یکی از نکات جالب بازی همینه. کاراکترهای ژاپنی الاصل ژاپنی حرف میزنن. حالا شانس آوردیم مثلا Zafina عربی حرف نمیزنه.:biggrin1:
واقعا مسخرست این قسمت. جین به نینا یه چیزی ژاپنی میگه، نینا انگلیسی جوابشو میده.:biggrin1: بعد جالبه که قشنگ هم میفهمن به هم دیگه چی میگن.:-" (ژاپنی بازی تا چه حد آخه!:biggrin1:)

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بچه ها اگر scenario mode رو با کسی غیر از لارس بری خط داستانی عوض میشه یا دموها تغییر میکنن؟؟؟
دوستان من جایی شنیدم میگن بعضی کاراکترها 2 یا چند تا ending movie دارن . حقیقت داره؟؟؟
اگر داره چجوریه؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر