Tekken 6: Bloodline Rebellion

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بچه ها اگر scenario mode رو با کسی غیر از لارس بری خط داستانی عوض میشه یا دموها تغییر میکنن؟؟؟
دوستان من جایی شنیدم میگن بعضی کاراکترها 2 یا چند تا ending movie دارن . حقیقت داره؟؟؟
اگر داره چجوریه؟؟؟؟
نه فقط دیالوگ هایی که اول بازی میگن تغییر میکنه !
مورد دوم هم فکر کنم Ak و Jin فقط اینطوری باشن !

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان من چرا هر چی زور میزنم آنلاین بازی کنم نمیشه؟:D از بچه های ایرانی که کسی نیست باش بازی کنیم. با بقیه هم که بخوایم بازی کنیم هرچی Search میکنه هیچی پیدا نمیکنه. تازه جالب اینجاست خودم هم نمیتونم Lobby بسازم:eek:

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
دوستان من چرا هر چی زور میزنم آنلاین بازی کنم نمیشه؟:D از بچه های ایرانی که کسی نیست باش بازی کنیم. با بقیه هم که بخوایم بازی کنیم هرچی Search میکنه هیچی پیدا نمیکنه. تازه جالب اینجاست خودم هم نمیتونم Lobby بسازم:eek:
سرعت اینترنتت جالب نیست که اینطوریه عزیز .:cool:

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
دوستان من دیروز تیکن رو گرفتم بعد یارو باهاش یه DVD داد .گفت که هر سری مخوای بازی کنی این رو بنداز بعد دربیار و بازی رو بزار .وقتی که اون رو میزاری یه صفحه ی سفید با نوشته های ژاپنی و انگلیسی میاد و در میاری تیکن رو میزاری یه ارم xbox 360 میاد و همین طوری میمونه؟؟؟

چی کار کنم ؟؟؟؟

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام .ببخشيد دو تا سوال داشتم اگه كسي ه كدومش رو ميدونست جواب بده ممنون ميشم .
1. چرا من هر چه قدر زور ميزنم تو بازي افلاين درجه ام از 1st dan بيشتر نميشه ؟ چطوري بايد درجه هاي بالاتر بگيرم ؟
2. بعد از تموم كردن scenerio campaign mode حالا تو arena هنوز 3 نفر باز نشدن . (البته اون مرحله ي اضافي رو كه باز ميكنه نتونستم تموم كنم . )چطوري اون 3 نفر رو باز كنم ؟(yoshimitso,devil jin ,muko jin)
3. كسي استراتژي خاصي براي رد كردن مرحله ي اضافي داره كه بگه ؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام .ببخشيد دو تا سوال داشتم اگه كسي ه كدومش رو ميدونست جواب بده ممنون ميشم .
1. چرا من هر چه قدر زور ميزنم تو بازي افلاين درجه ام از 1st dan بيشتر نميشه ؟ چطوري بايد درجه هاي بالاتر بگيرم ؟
2. بعد از تموم كردن scenerio campaign mode حالا تو arena هنوز 3 نفر باز نشدن . (البته اون مرحله ي اضافي رو كه باز ميكنه نتونستم تموم كنم . )چطوري اون 3 نفر رو باز كنم ؟(yoshimitso,devil jin ,muko jin)
3. كسي استراتژي خاصي براي رد كردن مرحله ي اضافي داره كه بگه ؟
1-بقیه ی لول ها ماله آنلاین هست !
2و3- هم رجوع کنید به تاپیک اچیومنت بازی !:D

Snow Villier

کاربر سایت
Nov 29, 2009
8
نام
مهدی
دوستان من دیروز تیکن رو گرفتم بعد یارو باهاش یه DVD داد .گفت که هر سری مخوای بازی کنی این رو بنداز بعد دربیار و بازی رو بزار .وقتی که اون رو میزاری یه صفحه ی سفید با نوشته های ژاپنی و انگلیسی میاد و در میاری تیکن رو میزاری یه ارم xbox 360 میاد و همین طوری میمونه؟؟؟

چی کار کنم ؟؟؟؟

من هم همین مشکل رو دارم !! من کنسولم خاموش نمیکنم دستگاه هم رو تابستون اپدیت کردم.......
MW2 رو هم گرفتم اپدیتشم نصب کردم ولی هی میاد که اپدیت کن.

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام دوستان
مي خواستم بدونم راهي هستش كه قسمت داستاني بازي را نريم وفقط قسمت مبارزه تك به تكش را رفت هموني كه بعد از5.6 مبارزه يه دمو نشون مي ده
اگه نه رمزي هست يا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر