Tekken 6: Bloodline Rebellion

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اقا یه سوال دارم این دمو اخر شخصیت ها را کجا میشه دید .توی offline mode که بخش داستانی نداره توی بخش story mode هم که با لارس بازی میکنی و حالت tekken force داره پس دموها کجان:confused:
وقتی Tekken Force رو میرید بعد چند مرحله بخشی به اسم Area باز میشه که اونجا حکم Story Mode رو داره...در ضمن برای بازی کردن با کرکتر ها باید توی سناریو مد شکستشون بدید

خب من تقریبا مرحله های آخرشم!
بتل با Jin!
ولی از حف نگذریم بازیش عالیه...هرچند که انتظار بیشتری داشتم ولی خب!:دی
این 4 تا کاراکتر جدید اول که یکی از یکی شون شاهکار تره...خصوصا Miguel و Leo...

واقعا نامکو با این بازی چیکار کرده گرافیک بازی خیلی پایینه شما به سول کالیبر محصول همین شرکت در سال پیش نگاه بندازید گرافیکش یه سر و گردن بالاتر از این بازی هستش .
وقتی یه بازی را چند سال عقب میندازن همین میشه دیگه بازی ای که باید سال 2007 میومد و شاید اون موقع گرافیکش قابل قبول تر بود.

منم همین که بازی رو گذاشتم اجرا شد...همه چیز از نظر من خوب بود ولی فقط برای 4-5 ساعت...الان دیگه اصلا حال نمی ده بازیش چون به شدت تکراری شده....این چه کاریی بود که نامکو مرد؟آخه واسه چی باید شخصیت اصلی بازی لارس باشه؟من از این یارو خشم نمیاد اصلا واسه چی باید بی طرف باشیم؟شاید من می خواستم با کازویا باشم..منظورم اینه که باید برای هر شخصیتی که انتخاب کنی یه داستان داشتی نه این که هرکی رو برداری باز لارس باشی!
ثانیا هم این باس آخرش ازازل عجب چیزیه!من فقط اندینگ هوارانگ رو دیدم چون فقط اون تونستم بزنمش(شانسی...خودم داشتم می مردم)که اونم خیلی کوناه و مزخرف بود..اصلا نفهمیدم چی شد!
ولی قوس تزین شخصیت ها:
1-دراگونو(آواتارم)
2-استیو
3-هوارانگ
با ذارگونو تو گست مد انقد بردم آخر خسته شدم اومدم بیرون!

درسته انتظار بیشتر از اینا رو داشتیم ولی بازم خدا رو شکر که میتونیم رو xbox تیکن بازی کنیم! :cheesygri گرافیکشم که خوبه تازه گوسفند و خوک هم میتونین شوت کنین!!! :p فقط باید به دسته عادت کرد

ending کاراکتر هارو کجا باید دید ؟یعنی کدوم مد باید تموم کرد ؟
من با 3 نفر تا حالا مد آرکید رو تموم کردم ولی بهم فیلمی چیزی نشون نداده؟
فقط beak و jin و steve

من متوجه شدم برای شما بازی خوب است که گرافیکش خوب باشد حالا اون بازی هر آشغالی باشد و بازی بد هست که گرافیکش بد باشد حال اون که از نظر بقیه مشخصات عالی باشد.جو هم خیلی مهم هست یکی بیاد بگه بد بقیه میان میگن بد.بورتال و فورزا کمی این مشکل را داشتیم تا اینکه همه متوجه شدند(هر دو گیم پلی عالی داشتنداز نظر گرافیک خوب بودند اما کم کم همه دیدند بقیه تعریف می کنند اون ها هم تعریف کردند) .حالا سر این هم همین طور.
من نمیگم این بازی عالی هست یا آشغال فقط میگم شمایی که میایید میگید گرافیکش بد از گیم پلی , خوب بد ساختن شخصیت های قدیم و تازه , صدا و کلی چیز های دیگه اش هم بگید.(مثل فردین که علاوه بر گرافیک کمی هم از گیم پلی و داستانش گفت.یا بعضی از بچه ها از مود هایش گفتند)

من متوجه شدم برای شما بازی خوب است که گرافیکش خوب باشد حالا اون بازی هر آشغالی باشد و بازی بد هست که گرافیکش بد باشد حال اون که از نظر بقیه مشخصات عالی باشد.جو هم خیلی مهم هست یکی بیاد بگه بد بقیه میان میگن بد.بورتال و فورزا کمی این مشکل را داشتیم تا اینکه همه متوجه شدند(هر دو گیم پلی عالی داشتنداز نظر گرافیک خوب بودند اما کم کم همه دیدند بقیه تعریف می کنند اون ها هم تعریف کردند) .حالا سر این هم همین طور.
من نمیگم این بازی عالی هست یا آشغال فقط میگم شمایی که میایید میگید گرافیکش بد از گیم پلی , خوب بد ساختن شخصیت های قدیم و تازه , صدا و کلی چیز های دیگه اش هم بگید.(مثل فردین که علاوه بر گرافیک کمی هم از گیم پلی و داستانش گفت.یا بعضی از بچه ها از مود هایش گفتند)
خدائی گرافیکش که دیگه همون تکن 5 ـه فقط HD شده اونم نصفه نیمه. چیزی که خیلی وقت پیش میگفتم توی همین تاپیک و دوستان فن بوی قاه قاه میخندیدن :دی.
ولی از حق نگذریم تعادل و توازنی که بین کرکترها برقراره و نوع گیم پلیش که معمولا به 99% دوستان خوش میاد واسش کافیه.

پ.ن. تونی این بازی دقیقا مثل 4 *** فرقی نمیکنه شما کدوم شخصیت رو انتخاب کرده باشی، اگر اصولی بازی کنی حتما موفق میشی برعکس فلان بازی که برنده شدن ربط مستقیم داره به انتخاب کرکتر.
پ.ن. 2. بالا 4 *** زدم تا تاپیک منحرف نشده ولی برای اطلاعات بشتر رجوع کنید به پروفایلم :دی.

سلام دوستان
من بازی رو گرفتم ولی باید هارد دستگاه رو بردارم تا بازی اجرا بشه.
حالا باید چیکار کنم تا بازی رو بتونم SAVE کنم وبا هارد اجرا بشه.
لطفا راهنمایی کنید

بابا اين بنده هاي خدا دارند مي گن گرافيكش ضعيف كه بيراه هم نمي گن
از گيم پلي و ... كه بد نگفتند(هر چند بهتره دوستان فقط با يك بعد قضاوت نكنند)
اين بازي هر چه قدر هم كه مشكل داشته باشه اكثر بچه ها به خاطر دوران خوشي كه با تكن تو كلوپها داشتن از اين بازي لذت خواهند برد(كم و زياد داره ولي سوخت و سوز نداره:smile:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or