Tekken 6: Bloodline Rebellion

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
من بازی رو گرفتم
ولی تنها راه بازی کردن اینه که هارد دستگاه را برداری.
اگه هارد باشه وقتی وارد بازی میشی یه گزینه برای آپدیت میاد ولی وقتی نصب میکنی باز هم همون میاد.
حالا کسی تونسته این مشکل را حل کنه و بتونه با هارد بازی کنه؟

من بازی رو گرفتم ! همینطوری گذاشتم تو دستگاه و بازی کردم ! حالا نمیدونم چون اینستالش نکردم مشکل نداشت یا چون قبلاً آپدیت کردم دستگاه رو مشکل نداره ! :دی

بازیو گرفتم اما نمیتونم اجرا کنم

یعنی مثل موقعی که multimedia میذاری

مشکل چیست ؟

سلام
من بازی رو گرفتم
ولی تنها راه بازی کردن اینه که هارد دستگاه را برداری.
اگه هارد باشه وقتی وارد بازی میشی یه گزینه برای آپدیت میاد ولی وقتی نصب میکنی باز هم همون میاد.
حالا کسی تونسته این مشکل را حل کنه و بتونه با هارد بازی کنه؟
دوستان این بازی wave4 هست
اگه می تونید از همین دیسک activate استفاده کنید احتملا مشکلتون برطرف شه.

ما امرو بازیو واسه فروش اوردیم...
ظاهرا فقط باید بدون هارد بازی کرد...
این بوت activate هم تست کردم جواب نداد....
بازی هم زیاد در حد انتظار نبود...!
خوشم نیومد
سلطان...
بازيش؟دموهاش ؟شخصيتاش؟تك نفره مرحله ايش؟
رديف نيستن؟نگو جان من..الان زار مي زنم...
بيخيال بابا هر چي باشه بر و بكسن توش مي چسبه...
.
اون وقت چطوري سيوش كنيم؟
.
كسي بازي نكرده؟از داستان دموهاش بگه؟من منتظر اونم الان له له اونا رو ميزنم...

دوستان بازی من به نظرتون مشکل خاصی داره STORY MODE نداره من فقط به خاطر این مد میخریدم بازیارو ولی نمیدونم چرا این مد رو نداره :-" در کل بازی مثل قبل بود تغییر خاصی رو ندیدم گرافیک شخصیت ها بالاست ولی محیط بیشتر از اینا باید کار میکردن:smile:

خب آقا امروز عصر بازی رو گرفتم...اولش یه جوری بعد...
میخواستم سرم رو از حرص بکوبم به دیوار...ولی بعدش یکم بهتر شد...بر خلاف شایعات هم گرافیک فوق العاده هست...حالا میخوام یه نقد اساسی ازش بنویسم بذارم!:دی

سلطان...
بازيش؟دموهاش ؟شخصيتاش؟تك نفره مرحله ايش؟
رديف نيستن؟نگو جان من..الان زار مي زنم...
بيخيال بابا هر چي باشه بر و بكسن توش مي چسبه...
.
اون وقت چطوري سيوش كنيم؟
.
كسي بازي نكرده؟از داستان دموهاش بگه؟من منتظر اونم الان له له اونا رو ميزنم...
خیلی چاکرم مولا...
دمو هاش قشنگه...
تک نفرش مالی نی...
شخصیاتا ای..!
بازیش هم باید شرطی 2 نفره فقط بازی کرد....!!!!!:d

خب الان دوستانی که میتونن لایو بازی کنن و با توجه به اینکه اگه از اون دیسک Activate استفاده کنن ، خطر بن شدن بسیار میره بالا باید چه کار کنن ؟
ممنون.....

خب الان دوستانی که میتونن لایو بازی کنن و با توجه به اینکه اگه از اون دیسک Activate استفاده کنن ، خطر بن شدن بسیار میره بالا باید چه کار کنن ؟
ممنون.....
آرش دوستانی که می خوان لایو برن بازی کنن باید تا اومدن iXtreme جدید منتظر بمونن;)

منم بازی رو گرفتم اما همین مشکلی که برای دوستان پیش اومده برای منم پیش اومده ! فعلا هم هارد رو برنداشتم ببینم میتونم بازی کنم یا نه !

من گرفتم...خلاصه بگم:
1-گرافیک:برخلاف شایعات گرافیک فوق العاده هست...طراحی کرکتر ها بسیار عالی کار شده...محیط ها هم همینطور...نور پردازی بازی هم عالیه
2-گیم پلی:دقیقا گیم پلی 5 هست!خیلی تغییرش ندادن..بجز چند تا کمبو ی جدید چیز جدیدی نمیبینی!ولی خب القای حس ضربات خیلی بهتر شده!:دی
3-موزیک و صدا:تقریبا همان سبک کلاسیک تکن!صداگذاری بازی هم بی نقصه...ولی خب یه ایراد اساسی داره اونم اینکه:مثلا نینا انگلیسی صحبت میکنه و جین ژاپنی!ولی خب جالبه هر 2 منظور همو میفهمن!
4-دموها:اینطور که من میبینم ظاهرا از حالت CG در اومده و یکم از تکنیک خوده بازی استفاده شده!در کل دمو هاش هم عالیه!خصوصا دموی اول بازی!نهایت هیجانه!

مورد دیگه ای بود بگین تا یه توضیح کوچولویی بدم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or