Tekken 6: Bloodline Rebellion

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من وقتی بازی رو میزارم تو دستگاه میزنه play dvd
وقتی A رو میزنی لوگوی xbox360 میاد
مشکلش همون wave 4 هست ؟
هارد رو هم برداشتم اجرا نشد
نه خب الان دی وی دی بازی رو بذارید!

من گرفتم...خلاصه بگم:
1-گرافیک:برخلاف شایعات گرافیک فوق العاده هست...طراحی کرکتر ها بسیار عالی کار شده...محیط ها هم همینطور...نور پردازی بازی هم عالیه
2-گیم پلی:دقیقا گیم پلی 5 هست!خیلی تغییرش ندادن..بجز چند تا کمبو ی جدید چیز جدیدی نمیبینی!ولی خب القای حس ضربات خیلی بهتر شده!:دی
3-موزیک و صدا:تقریبا همان سبک کلاسیک تکن!صداگذاری بازی هم بی نقصه...ولی خب یه ایراد اساسی داره اونم اینکه:مثلا نینا انگلیسی صحبت میکنه و جین ژاپنی!ولی خب جالبه هر 2 منظور همو میفهمن!
4-دموها:اینطور که من میبینم ظاهرا از حالت CG در اومده و یکم از تکنیک خوده بازی استفاده شده!در کل دمو هاش هم عالیه!خصوصا دموی اول بازی!نهایت هیجانه!

مورد دیگه ای بود بگین تا یه توضیح کوچولویی بدم!
در کل اینو به من بگو که ارزش اینو داره برم 60 چوق خرجش کنم یا نه ؟ :biggrin1:

در کل اینو به من بگو که ارزش اینو داره برم 60 چوق خرجش کنم یا نه ؟ :biggrin1:
ببین بستگی داره...اگه فنش باشی اره...اگه بتونی آنلاین خوب بازی کنی اره...اگر پولداری اره...:دی ولی خب اگر با قبلی ها حال نکردی اهله Fighting نیستی باید یکم بیشتر فکر کنی در موردش!:دی

ببین بستگی داره...اگه فنش باشی اره...اگه بتونی آنلاین خوب بازی کنی اره...اگر پولداری اره...:دی ولی خب اگر با قبلی ها حال نکردی اهله Fighting نیستی باید یکم بیشتر فکر کنی در موردش!:دی
من تو عمرم فایتنگی به غیر از tekken بازی نکردم . عاشق این سری بازی هم هستم . ولی این دلیل نمی شه که بازی رو حتما بخرم !! می خوام بدونم مبارزات و به طور کلی گیم پلی و گرافیک و .. در حد راضی کننده هست ؟ حتی واسه کسی که فن بازی نباشه ؟ اخه امتیازات این سایت ها یه مقدار دل سرد کرد ملت رو !!

من تو عمرم فایتنگی به غیر از tekken بازی نکردم . عاشق این سری بازی هم هستم . ولی این دلیل نمی شه که بازی رو حتما بخرم !! می خوام بدونم مبارزات و به طور کلی گیم پلی و گرافیک و .. در حد راضی کننده هست ؟ حتی واسه کسی که فن بازی نباشه ؟ اخه امتیازات این سایت ها یه مقدار دل سرد کرد ملت رو !!
خب اگه فن ـش هستی که حتما بگیر....به هر حال تکنه دیگه!هیچوقت به امتیاز و اینا کاری نداشته باش...همه جوگیر شدن به گرافیک ایراد گرفتن در حالی که گرافیک خیلی هم خوبه!
در کل اگه نظر من رو میخوای حتما بگیرش!شاید اولش مثله من حالت از بازی بهم بخوره اما بعدش برات قشنگ تر میشه!

این نامکو هم شورشو در اورده با این Ending های Paul و Law!درسته خیلی بامزه هست Ending هاشون ولی خب شوخی هم حدی داره!تازه Steve هم مثل اینا کردش!:دی

من بازیو گرفتم گرافیکش هم که خوبه گیم پلی هم مثل همیشه !:biggrin1:
در کل خیلی باهاش حال کردم!
دستگاه من درایوش هیتاچی نیست ولی بازیو بدون بوت کردن خوند نمیدونم چرا؟ البته ixtreme 1.51 هست

من امروز وقت کردم بازی رو روی کنسول اجرا کنم.....

آخه بابا این چه گرافیکیه :(( ایییی خدااااااا بابا اینم شد رزولوشن آخهه؟؟؟؟؟

روی 480 اجرا میشه. خطوط بدنیشون در حد خیلی خیلی خیلی تو ذوق می زنه و شکسته شکسته هست.

پیشنهاد میشه حتما روی SD TV بازی کنین چون روی FULL HD آخر ضایع بودنه.

اینم بگم که کسانی که مثل من با کسانی مثل Paul بازی می کنن و دارای کنسول PS3 هستن حتما به فکر خرید نسخه PS3 بازی باشن، چون با گیم پد 360 اصلا نمیشه بازی کرد.

پدرم در اومد تا تونستم یه نیم دایره با (مثلث قدیم و Y جدید) بزنم که اونم یارو دفاع کرد.

اقا یه سوال دارم این دمو اخر شخصیت ها را کجا میشه دید .توی offline mode که بخش داستانی نداره توی بخش story mode هم که با لارس بازی میکنی و حالت tekken force داره پس دموها کجان:confused:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or