Tekken 6: Bloodline Rebellion

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان تو قسمت اچیومنت های این بازی ( داخل فروم ) یه عکس گذاشتن که نشون میده جون کارکتر تو قسمت سناریو دو برابر شده ... چه جوری میشه این کارو کرد ؟؟؟

من رسیدم اونجا که:
آلیسا از حالت safe mode خارج میشه و باید باهاش بجنگی،چرا اینقدر سخته؟هر کاری می کنم نمی میره!راه حلی نداره؟

اون بخاطر مشکل دیسک های بازی و شما باید یک بار دیگه بازی رو از یک جای مطمعن بخری !

والا من شهرستان هستم به خاطر همین همچین مغازه ی خاصی وجود نداره!!!
تنها راهشم این هست که از تهران و این جور جاها سفارش بدم!!!:((

سلام دوستان
من بازی رو چند روز پیش گرفتم
وقتی تو دستگاه گزاشتم تا اجرا کردم گفت باید آپدیت کنی. منم آپدیت کردم که ناقص آپدیت کرد.
و آواتورام سیاه شد.
چون نمی تونم به live وصل بشم داشبورد جدید رو از اینترنت دان کردم.
حالا برای ریختن باید کار خاصی انجام بدم. یا همون روش ریختن از طریق فلش یا سی دی.
لطفا راهنمایی کنید.

چون نمی تونم به live وصل بشم داشبورد جدید رو از اینترنت دان کردم.
حالا برای ریختن باید کار خاصی انجام بدم. یا همون روش ریختن از طریق فلش یا سی دی.
لطفا راهنمایی کنید.

اگه می شه اون آدرسی رو که ازش آپدیت رو دانلود کردی بزاری؟اگه بزاری خیلی ممنون می شم.
منم همین سؤال رو داشتم.
اگه خواستیم با فلش بریزیم چیکار باید کنیم و چطور باید بریزیم؟
جاش نیست ولی کسی آدرسه آخرین داشبورد X360 رو واسه دانلود می تونه بزاره؟

دوستان تو قسمت اچیومنت های این بازی ( داخل فروم ) یه عکس گذاشتن که نشون میده جون کارکتر تو قسمت سناریو دو برابر شده ... چه جوری میشه این کارو کرد ؟؟؟

هیچ کس نمی دونه ؟:confused:

اين بازي با دسته ايكس باكس مشكلي نداره ؟
بستگی به استعداد طرف داره :دی. باید یکم خودت رو با شرایط عدت بدی. به هیچ وجه به اندازه SF IV نیاز به جهت کشی نداره ولی ببین دوستان تو SF IV با همین دسته چه پوستی میکنن :دی. تکن نیز همچنین :دی بیا تا با پائول جهت خورت کنم.

سلام
آقا من Tekken 6 رو میذارم تو دستگاه Update میده،آپدیت میکنم وقتی Restart شد دوباره همین پیغامو میده و دوباره...
درایو دستگاه Hitachi یه آخرین بار هم با Chronicles Of Riddick آپدیت شد،چه کار کنم؟مشکل از دیسکه یا از دستگاه؟

سلام
آقا من Tekken 6 رو میذارم تو دستگاه Update میده،آپدیت میکنم وقتی Restart شد دوباره همین پیغامو میده و دوباره...
درایو دستگاه Hitachi یه آخرین بار هم با Chronicles Of Riddick آپدیت شد،چه کار کنم؟مشکل از دیسکه یا از دستگاه؟

شما دقیقا مشکل منو داشتی منم درایو هیتاچی با xtreme 1.51 داشتم.
مشکل هم از دیسک شما است.از جایی که بازی را گرفتی اینا ورداشتن بازی را تبدیل به wawe 3 کردند.کاری را هم که باید بکنی ساده است .کافی یکی از بازی های جدید مثل gta یا modern warfare را بگیری دستگاه خودش شروع به اپدیت میکنه بعد مشکلت حل میشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or