Tales Of Vesperia

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اونجا که یه غول گنده سنگی هست که یه نفر فعالش میکنه چه جوری باید بکشیمش؟ دهن همه رو میاره!

احتمالاً تا الان تونستی ردش کنی اما اگه غیر از اینه:
اصلاً جلوش نرو! LT بگیر و برو از پشت بهش حمله کن و چون یه مقدار سرعتش کمه میتونی Damage زیادی بهش بزنی تا برگرده. استراتژی تیمت رو هم حمله ای تنظیم کن. با این کارا اگه Level حدودا 15 باشی راحت میتونی بزنیش. اگر هم Level کمتری داری برو سختی مبارزه ها رو بذار رو Easy و ... . واسه درجه Hard هم جادوی Heal استلیز رو Manual کن و همش رو خودت بزن!!
کلاً تو هر Boss battle ای گیر کردی، درجه رو رو Easy بذار و والسلام!

Pal این بازی 2009 میاد.

این بازی زبانش ژاپنی هست؟
یعنی دیالوگ ها ژاپنی هست یا انگلیسی؟
یا مثلا میشه انگلیسیشون کرد؟

هم ژاپنیش هست و هم انگلیسی. تو نسخه ژاپنی علاوه بر Voice acting، زیرنویس ها هم ژاپنیه و تو نسخه انگلیسی هم هردو انگلیسی. الان هم فقط نسخه های NTSC-J و NTSC-U تو بازار ما پیدا میشه.
رفیق اگه صفحه های قبلی رو می خوندید همه اینا یه بار گفته شده بود.

بالاخره منم این بازی رو گرفتمو شروع کردم فعلا چیز خاصی ازش ندیدم ولی گرافیک شاد و سبک جالب نوید بازی خوب رو میده
پ.ن:نمیدونم چرا منو های بازی منو یاد Dark cloud 2 میندازه یادش بخیر جه دورانی داشتم با دارک کلود :((

من تو کشتی ارواح هم رفتم و تموم شد. حالا کجا باید برم تا بازی تموم بشه؟چقدر دیگه مونده؟

خیلی دیگه باید بری تا تموم بشه!! سوالتو دقیقاً همینطوری میشه جواب داد. فکر کنم 16 یا 17 ساعت بازی کرده باشی. بعد از کشتی ارواح اگه درست یادم باشه میری شهر Coliseum. اونجا هم یه سری Side Quest و اینا داری و ... .
اگه خیلی سر راست و بدون کنجکاوی بازی کنی تقریباً 40 ساعته تموم میشه. اگر هم بخوای صفا کنی با بازی، میره بالای 60 ساعت.

پ.ن: اگه سوال دیگه ای داشتی تو اسپویلر بپرس.

خیلی دیگه باید بری تا تموم بشه!! سوالتو دقیقاً همینطوری میشه جواب داد. فکر کنم 16 یا 17 ساعت بازی کرده باشی. بعد از کشتی ارواح اگه درست یادم باشه میری شهر Coliseum. اونجا هم یه سری Side Quest و اینا داری و ... .
اگه خیلی سر راست و بدون کنجکاوی بازی کنی تقریباً 40 ساعته تموم میشه. اگر هم بخوای صفا کنی با بازی، میره بالای 60 ساعت.

پ.ن: اگه سوال دیگه ای داشتی تو اسپویلر بپرس.

من فکر میکرم تقریبا آخرش باشه که اینجوری سوال کردم.به هر حال ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or