Tales Of Vesperia

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بازیش که بچگونه هست ولی چاره ای نیست از بس بازی نمیاد مجبوریم بگیریم. حالا کی ریجن UC میاد؟

هر كسي نظر داره ولي بازيش به هيچ وجه نميشه گفت بچه گانه هست ;)
چون سبك RPG هست هر كسي نميتونه با اين سبك بازي ها ارتباط برقرار كنه :biggrin1:

همين الان ميرم ببينم اومده برم بگيرم:biggrin1:
خدا كنه مثل Eternal Sonata باشه :love:

TOV بچه گونه هست!!!:eek: سبک گرافیکی این سری اینجور ایجاب میکنه!

TOV عنوان خیلی خیلی قشنگی هست! از ES خیلی باحال تر هستش.

TOV اتفاقا بر عکس چیز هایی که پشنش میگفتن عنوان بی نهایت خوشساختی هست.اگه ضد حال نیست براتون بازی رو به صورت کامل با شروع داستان و ... توضیح بدم!

V بچه گونه هست!!!:eek: سبک گرافیکی این سری اینجور ایجاب میکنه!

TOV عنوان خیلی خیلی قشنگی هست! از ES خیلی باحال تر هستش.

TOV اتفاقا بر عکس چیز هایی که پشنش میگفتن عنوان بی نهایت خوشساختی هست.اگه ضد حال نیست براتون بازی رو به صورت کامل با شروع داستان و ... توضیح بدم!

مگه بازیش کردی که میخوای کلش رو بگی؟

تا تهش رفتم! میتونم کامل در باریه خودش و نوآوری هاش و طبق معمول تفاوت نسخه J با انگلیسی بازی توضیح بدم!

داستانش هم چون یه جوری هست میتونم کامل بگم که ابهامات بر طرف بشه!!

در کل مخلص JRPG باز ها هم هستیم!

تا تهش رفتم! میتونم کامل در باریه خودش و نوآوری هاش و طبق معمول تفاوت نسخه J با انگلیسی بازی توضیح بدم!

داستانش هم چون یه جوری هست میتونم کامل بگم که ابهامات بر طرف بشه!!

در کل مخلص JRPG باز ها هم هستیم!
به این زودی!!!!!! کنسولت نترکید:eek:

خب این دوستمون نسخه ژاپنی که 3 هفته ای است ریلیز شده رو بازی کردن و بازی کاملا زبانش ژاپنی هست و J میباشد.
نسخه uc هم به زودی میاد که زبانش انگلیسیه و اما ریجن J با زبان انگلیسی به گفته PLAYASIA 4 سپتامبر میاد که ممکنه عقبم بیفته در واقع این همون نسخه اسیا هست

و این بازی امتیاز جالبی گرفته 8.3 از ای جی ان
8.5 از گیم اسپات

این چند هفته خوراک JRPG یه تازه INFINITE UNDISCOVERY ساخته اسکوار انیکس در راهه تا چند روز دیگه

خب این دوستمون نسخه ژاپنی که 3 هفته ای است ریلیز شده رو بازی کردن و بازی کاملا زبانش ژاپنی هست و J میباشد.
نسخه uc هم به زودی میاد که زبانش انگلیسیه و اما ریجن J با زبان انگلیسی به گفته PLAYASIA 4 سپتامبر میاد که ممکنه عقبم بیفته در واقع این همون نسخه اسیا هست

و این بازی امتیاز جالبی گرفته 8.3 از ای جی ان
8.5 از گیم اسپات

این چند هفته خوراک JRPG یه تازه INFINITE UNDISCOVERY ساخته اسکوار انیکس در راهه تا چند روز دیگه
ممنون تو چند تا سایت زده INFINITE UNDISCOVERY پنجم Sep میاد;)

اینا رو ولش کنید SO4 داره میاد! بعد دوستان VC و Disgaea3 هم داره میاد که باعث میشه ما طرفداران JRPG این چند روزه وقت سر خاروندن نداشته باشیم!! بعد این VC و D3 هم عنوان های خدایی هستند!

ولی از همه مهم تر همین SO4 هست.من موتورم رو دارم برای این بازی روشن میکنم!

این IU هم که ماله SE هست و بازی کردنش واجب!

آخرین ویرایش:
دوستان ریجن جی بازی زبانش رو میشه انگلیسی کرد؟
ریجن فری بازی هست؟چون من کنسولم جی هست.
راستی ماکان نگفتی فرق بین نسخه ی j با انگلیسی چیه.؟

جالبه با اینکه بازی چند روزی میشه اومده هنوز کسی نیاورده .این کسایی هم که بازی دانلود می کنند معلوم نیست چیکار می کنند.طرف بر میداره یه بازی مزخرف که فقط هم روی 360 پال کار میکنه را سریع دان لود میکنه بعد این بازی را نمیاره .
در ضمن نسخه انگلیسی بازی که چند روزی هست اومده به 360 های ntsc-j هم میخوره .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or