Tales Of Vesperia

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
این بازی که یا بچه بازی !!!
فکر کنم برای زیر 3 ساله ها درست شده :baby:

wallpaper1_2.jpg

tales_of_vesperia-417194.jpg

این بازی که عکسش رو گزاشتی FF هست.اصلا چه ربطی به TOV داره؟

قبل از اینکه صحبت کنید و با نظرات گوهر بارتون ما رو مستفیذ کنید , یکم تحقیق کنید تا سرخ نشید.:smile:

اساتيد! يكي ميگه از كجا ميشه اين بازي رو پيدا كرد؟ لباف رو كه زير و رو كردم نداشت، NextGen و West هم تا حالا اسم بازي رو نشنيدن. DC هم كه فقط ژاپني شو داره (كه قابليت تغيير زبان هم نداره، حتي Subtitle). اين آقا مهدي هم به نظر همون زبان اصليشو داره.
ممنون ميشم كسي بتونه كمك كنه.
ضمناً انقدر اين بازي رو با Eternal مقايسه نكنيد. اون واسه Tri Ace بود و اين واسه Namco. تومني خيلي زار!!! باهم فرق داره سبك بازي هاشون.
Vincent جان، فردريك شوپن درسته.

ضمناً انقدر اين بازي رو با Eternal مقايسه نكنيد. اون واسه Tri Ace بود و اين واسه Namco. تومني خيلي زار!!! باهم فرق داره سبك بازي هاشون.

جفتش براي Namco هست ! اما Eternal كار ساختش بر عهده Tri-Crescendo بوده است

هنوز کسی یوسی رو نیورده ؟؟؟؟ آخه چرا نمیارن ؟؟؟

Release Date:
- Japan: August 7th, 2008
- Asia (Japanese): August 14th, 2008
- North America: August 26th, 2008
- Asia (English): September 4th, 2008
- Europe and Australia: 2009

يعني PAL به اين زودي ها نمياد! نسخه NTSC هم قاعدتاً بايد همه جورش موجود باشه (كه هست). اينو تو NeoGAF نوشته بود! الان هم تو Xbox360iso.com لينك رپيدشير اين بازي واسه سيستم NTSC (هم J و هم U) نزديك چهار پنج روزه كه موجوده. منم جايي پيدا نكردم بازي رو و نهايتاً يكي از دوستان واسم دانلود كرد.

Cloud جان شما مطمئني اين بازي رو تموم كردي به همين زودي؟ من خودم از سري Tales چيزي بازي نكردم اما يكي دوتا از دوستام كه بيشتر آشنا بودن با اين سري ميگفتن بالاي 100 ساعت گيم پلي داره.

من که واقعا دارم دیوونه می شم .بازی بیش از 1 هفته میشه اومده اما هنوز کسی نیاورده .من نمیدونم این nextgen و westgame چی کار میکنند؟کوچکترین بازی ها را سریع میارند اما از این بازی خبری نیست.اگه خودم برای دان لود میزاشتم تا حالا تموم شده بود:((
خواهشا اگه کسی این بازی را از جایی گرفت بیاد اطلاع بده .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or