Tales Of Vesperia

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ارزش بازی کردن از ده : ؟
ارزش در مقابل پول از ده : ؟
درجه سختی از ده : ؟
درجه اچیومنت دهی : ؟
اگه با Star Ocean 4 حال کردی و مشکلی هم با گرافیک Cell shade نداری حتما بگیر.
اصلا اچیومنتم داره مگه؟؟
من از بازی 520 تا Gamerscore گرفتم. خیلی ها که حرفه ای ترن بیشتر هم گرفتن.

بهترین JRPG که تو این نسل برای X360 ریلیز شده و میشه گفت حتی برای تمام کنسول های این نسل همین Tales Of Vesperia هست درش هیچ شکی هم نیست !

آقایون من الان نزدیکای آخر بازیم تو Zaphias Castle بعد رفتم یه جایی با یه زنه که Krytine بود حرف زدم ظاهرا اگه اشتباه نکنم یکی از افرادای Alexi بود گویا مشاورش بود ! الان موندم باید کجا برم کل این کاسل رو زیر و رو کردم چیزی نیافتم ! کسی میدونه باید الان چه کرد !؟

آقایون من الان نزدیکای آخر بازیم تو Zaphias Castle بعد رفتم یه جایی با یه زنه که Krytine بود حرف زدم ظاهرا اگه اشتباه نکنم یکی از افرادای Alexi بود گویا مشاورش بود ! الان موندم باید کجا برم کل این کاسل رو زیر و رو کردم چیزی نیافتم ! کسی میدونه باید الان چه کرد !؟

سلام
من خیلی وقته تمومش کردم
سر این بازی 3 چراغه شد دستگام ولی خوب ارزشش رو داشت :biggrin1:
اینجا فکر کنم شما باید بری یه شهر هلیورد تو همین مایه ها بود اسمش
اونجا نزدیک بالستیا باید با اون خانمه صحبت کنی بعد
باید بری یکجا مبارزه کنی فکر میکنم

شاید هم باید با یکی به اسم تد صحبت کنی
دیگه چیزی خاطرم نیست
شاید دوستان بتونن کمک کنند :biggrin1:

باید بگردی دنبال اتاق هایی که توش مجسمه هایی هست که مینویسه "command the heavens with the power of the ring"که چهار تاست....باید به ترتیب کسوف کامل تا full moon بری کنارشون دکمه x رو بزنی(برای اینکه بفهمی کدوم یکی کسوف کامله یا....به کف اتاقی که مجسمه ها هستن باید نگاه کنی)
بعد از اینکه این کارو کردی دری که توی اتاق krytian بود باز میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or