T10:سیستم ابری توانایی AI را تا 600% افزایش میدهد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
20130613_forza_5.jpg

آقایان Alan Hartman و Dan Greenawalt از سردمداران استدیوی Turn 10 در آخرین مصاحبه خود با OXM این بازی را سخت ترین کارشان تا به حال نامیده اند و هم چنین به امکانات سیستم ابری یا Cloud اشاراطی نیز کرده اند که در ادامه مشاهده میکنید:

Hartman توضیح میدهد:
من در این کار مدت طولانیی است که فعالم و در عین حال 20 سال است که تیم های بازی را رهبری می کنم , من 8 سال است که این تیم را رهبری میکنم و با راز مخفی خودم توانسته ام این تیم را موفق کنم و این راز خلق محیطی چالش برانگیز , مطمئن و جایگاهی برای جذب بهترین استعداد ها و اجازه کار به آن ها است.خب این چیز خاصی نیست درست اما استدیوی First party چالش برانگیز است
او ادامه میدهد:
انواعی از تکنولوژی و روند و همچنین نحوه تجارت است که همه ی این ها را محقق میکند.استمرار به تنهایی مهم نیست بلکه کیفیت نیز در کنار آن اهمیت فراوانی دارد.Forza5 بازیی با کیفیت بسیار بالا برای موقع عرضه کنسول است.این کار به شدت سخت و میتوان گفت این سخت ترین کاری است که ما تا به امروز کرده ایم
در ادامه Turn10 اشاراتی به چگونگی استفاده از سیستم Cloud برای بخش Drivitar است که شامل جا به جایی کد های از پیش تعیین شده است تا به بتوان هوش مصنوعی را به نسبت رفتار بازیکن تغییر داد.Greenawalt این را یک فرصت بسیار عالی خواند و توضیح داد:
خب ما الان میتوانیم به جای استفاده 20% قدرت کنسول برای هوش مصنوعی, آن را بر عهده سیستم Cloud قرار دهیم و تا 600% افزایش دهیم و آن 20% را برای گرافیک بهتر استفاده کنیم

آیا این به اندازه کافی هیجان انگیز نیست؟میتوانید ویدئو این بازی را در منبع مشاهده کنید.

منبع

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,801
نام
محمد
یه جوری 84 84 میکنن انگار GT کلا یه نسخه داشته و اونم GT5 بوده که از زیر بُته عمل اومده. همین GT5 ــی که الان میگید اصلا قابل مقایسه با سلطان (!) نیست دو نسل بهترین شبیه ساز رانندگی بوده و وضعیتش اگر از الان Forza بهتر نبوده، مسلما بد تر هم نبوده. از اونجایی که زمین گرده و دنیا هم خیلی کوچیکه یهو دیدی تو این نسل سلطان هم به سرنوشت GT دچار شد. اونوقته که دیگه کسی ولتون نمیکنه.

پ.ن: یاد اون بازی معروفه که قبل از عرضه طرفداران عزیزش چه کارا که نمیکردن ولی بعدش یهو داستان غم انگیز شد هم بیفتید و عبرت بگیرید :D
:-/ خب اینجوری باشه پس شما چرا اون بازی معروفه رو ترول می کردید/می کنید؟ چون اونم سال ها سلطنت می کرد تو سبک خودش و فلان و اینا :D احتمال زیادی هم وجود داره تو نسل آتی برگرده به روزهای اوجش، هر چند به نظر نمیاد رقیب قدری هم رو کنسول مقابلش داشته باشه، بگذریم :D خلاصه اینکه یه ضرب المثل معروف هست که هممون می دونیم چی میگه :D
========
حالا جالبه اگه کسی کوچکترین چیزی به بازی X و Y و ... بگه سریع لیست امتیازات و نظر سایت ها و اینا ردیف میشه واسش، طرف هم میشه هیتر و الی آخر :D به اینجا که میرسه امتیاز کیلو چند، فروش رو عشقه :bighug:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
این متای GT شده تنها نقطه امید مایکرو فنا اینقدر تو این چند وقته خبر بد شنیدن که میخوان تمام انتقامشونو از گران توریزمو بگیرن=))

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,184
نام
حسین
حالا که اینجوری به نظر من Last of us خیلی بازی چرت و مزخرفیه.گور بابای سایتها که هرچی گفتن:bighug:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
كلا اين Cloud به چه درد ما ميخوره؟ وقتي AI بازي توسط Cloud باشه ١٠٠ درصد با اين نت هاي خيلي خفنمون ميتونيم بازي كنيم.اينقدر لگ ميگيره كه پشيمون ميشيد.الان بايد نگران باشيد چجوري ميخوايد اين رو بازي كنيد وقتي AI توسط CLoud باشه:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,801
نام
محمد
كلا اين Cloud به چه درد ما ميخوره؟ وقتي AI بازي توسط Cloud باشه ١٠٠ درصد با اين نت هاي خيلي خفنمون ميتونيم بازي كنيم.اينقدر لگ ميگيره كه پشيمون ميشيد.الان بايد نگران باشيد چجوري ميخوايد اين رو بازي كنيد وقتي AI توسط CLoud باشه:d
این Cloud و AI و 600% و غیره واسه Drivitars هست :D

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
یه جوری 84 84 میکنن انگار GT کلا یه نسخه داشته و اونم GT5 بوده که از زیر بُته عمل اومده. همین GT5 ــی که الان میگید اصلا قابل مقایسه با سلطان (!) نیست دو نسل بهترین شبیه ساز رانندگی بوده و وضعیتش اگر از الان Forza بهتر نبوده، مسلما بد تر هم نبوده
خب اون موقع فورتزای وجود نداشت با چی مقایسه میکردن؟؟.نسخه اول فورتزا2005اومد همون سالgt4(بهترین جی تی تاریخ به نظر من)عرضه شد ولی باز تو امتیازات فورتزا موفق تر بود میانگین فورتزا فکرکنم92یا93شد ولی جی تی89:D
به نظر من میانگین نمرات دلیل برتری بازی نیست و بهش اهمیتی نمیدم ولی خب از امار فروش دادن بهتره:D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
این متای GT شده تنها نقطه امید مایکرو فنا اینقدر تو این چند وقته خبر بد شنیدن که میخوان تمام انتقامشونو از گران توریزمو بگیرن=))
تمام انتقام؟
کلا این جا بحث بین دو تا بازی Racing simulator که خوب از روی نقد ها میشه تشخیص داد کدوم تو این نسل بهتر عمل کرده:-"

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,184
نام
حسین
تمام انتقام؟
کلا این جا بحث بین دو تا بازی Racing simulator که خوب از روی نقد ها میشه تشخیص داد کدوم تو این نسل بهتر عمل کرده:-"
نه دیگه.الان نقدها میشن آب زرشک.نقدها فقط وقتی مهم هستن که میانگین هیلو پایین بشه و یا متای Last of us بالا بشه.به عبارت دیگه نقدها بر اساس وزش باد اهمیت پیدا میکنن.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
دو نسل بهترین شبیه ساز رانندگی بوده و وضعیتش اگر از الان Forza بهتر نبوده، مسلما بد تر هم نبوده

سلطنت GT حتی توی نسل قبل هم تا قبل از عرضه اولین نسخه FORZA بود ... توی سال 2005 در فوریه نسخه Gran Turismo 4 با متای 89 منتشر شد و چند ماه بعد در ماه می اولین نسخه FORZA با متای 92 منتشر شد ... یعنی همون نسل قبل هم آب در دسترس نبود و فنهاش میتونن به 2001 به قبل بنازن ...یعنی وقتی که اصلا FORZA در کار نبوده ...:))

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
معلومه اسمشو نبر رو دوستان زیاد بوده که اینجوری یهو آزاد شد:cheesygri

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
نه دیگه.الان نقدها میشن آب زرشک.نقدها فقط وقتی مهم هستن که میانگین هیلو پایین بشه و یا متای Last of us بالا بشه.به عبارت دیگه نقدها بر اساس وزش باد اهمیت پیدا میکنن.

حسین جان این پُست شما در تاپیک امتیازات TLOU

ای بابا.چرا منتقدا برای این بازی سختگیر نشدن:-/:dیعنی فقط برای بعضی از بازیها که کپی نسخه قبل هست،سختگیر میشن:-/

و بازم یاد اون جمله زیبا می افتم که میگه.بازی درست و حسابی بسازید،تا منتقدا نمره درست و حسابی هم بدن.

من احساس میکنم بین اون حرف و این حرفت یکم پارادوکس دیده میشه :d

yeke

کاربر سایت
Jun 30, 2013
502
aیک سوال دارم از متخصصین ومحندثان بازیسنتد این تاپیک نمیخواید بخوا بونید به نتیجه هم رسیدید ؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,184
نام
حسین
حسین جان این پُست شما در تاپیک امتیازات TLOU

من احساس میکنم بین اون حرف و این حرفت یکم پارادوکس دیده میشه :d
اتفاقا خوب شد اینو گذاشتی:dدقیقا همینه.بازی درست حسابی ساخته بشه،امتیاز درست و حسابی هم میگیره.چون اولین بار طرفداران اژدها بودن که سر جی تی 5 گفتن منتقدا سخت گیر شدن:))در ادامه هم گفتن منتقدا بازی رو کامل انجام ندادن و بهش نمره دادن که واقعا شرم آور هست:lol:

فورتزا همون بازی درست و حسابی=نمرش هم درست و حسابی.

جی تی یه بازی پر از ایراد ریز و درشت=نمرش هم 84.

حالا طرفداران اژدها برای توجیح چی میگن؟میگن منتقدا سخت گیر شدن.اون جمله بنده هم دقیقا دو پهلو بود.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر