T10:سیستم ابری توانایی AI را تا 600% افزایش میدهد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
20130613_forza_5.jpg

آقایان Alan Hartman و Dan Greenawalt از سردمداران استدیوی Turn 10 در آخرین مصاحبه خود با OXM این بازی را سخت ترین کارشان تا به حال نامیده اند و هم چنین به امکانات سیستم ابری یا Cloud اشاراطی نیز کرده اند که در ادامه مشاهده میکنید:

Hartman توضیح میدهد:
من در این کار مدت طولانیی است که فعالم و در عین حال 20 سال است که تیم های بازی را رهبری می کنم , من 8 سال است که این تیم را رهبری میکنم و با راز مخفی خودم توانسته ام این تیم را موفق کنم و این راز خلق محیطی چالش برانگیز , مطمئن و جایگاهی برای جذب بهترین استعداد ها و اجازه کار به آن ها است.خب این چیز خاصی نیست درست اما استدیوی First party چالش برانگیز است
او ادامه میدهد:
انواعی از تکنولوژی و روند و همچنین نحوه تجارت است که همه ی این ها را محقق میکند.استمرار به تنهایی مهم نیست بلکه کیفیت نیز در کنار آن اهمیت فراوانی دارد.Forza5 بازیی با کیفیت بسیار بالا برای موقع عرضه کنسول است.این کار به شدت سخت و میتوان گفت این سخت ترین کاری است که ما تا به امروز کرده ایم
در ادامه Turn10 اشاراتی به چگونگی استفاده از سیستم Cloud برای بخش Drivitar است که شامل جا به جایی کد های از پیش تعیین شده است تا به بتوان هوش مصنوعی را به نسبت رفتار بازیکن تغییر داد.Greenawalt این را یک فرصت بسیار عالی خواند و توضیح داد:
خب ما الان میتوانیم به جای استفاده 20% قدرت کنسول برای هوش مصنوعی, آن را بر عهده سیستم Cloud قرار دهیم و تا 600% افزایش دهیم و آن 20% را برای گرافیک بهتر استفاده کنیم

آیا این به اندازه کافی هیجان انگیز نیست؟میتوانید ویدئو این بازی را در منبع مشاهده کنید.

منبع

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
سلطنت GT حتی توی نسل قبل هم تا قبل از عرضه اولین نسخه FORZA بود ... توی سال 2005 در فوریه نسخه Gran Turismo 4 با متای 89 منتشر شد و چند ماه بعد در ماه می اولین نسخه FORZA با متای 92 منتشر شد ... یعنی همون نسل قبل هم آب در دسترس نبود و فنهاش میتونن به 2001 به قبل بنازن ...یعنی وقتی که اصلا FORZA در کار نبوده ...:))
چه ربطی داره خب؟ بالاترین میانگین یه بازی ریسینگ شبیه ساز در نسل قبل متعلق به یه نسخه از GT هست. اینه که مهمه. دیگه نمیشه که بیایم نسل رو هم به بازه های مختلف تقسیم کنیم که یه وقت ماکرو فن ها ضرر نکنن :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,224
نام
محمد امین
نسل های قبل GT سلطنت می کرد ولی این نسل نتونست موفقیت های گذشته رو تکرار کنه و هیچ شکیم نیست این ویدئوی هم که من از GT6 دیدم خیلی عجیب بود بازی های PS1 هم همچین هوش مصنوعی ضعیف ندارن فکر کنم یک اشتباهی شده.

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
چه ربطی داره خب؟ بالاترین میانگین یه بازی ریسینگ شبیه ساز در نسل قبل متعلق به یه نسخه از GT هست. اینه که مهمه. دیگه نمیشه که بیایم نسل رو هم به بازه های مختلف تقسیم کنیم که یه وقت ماکرو فن ها ضرر نکنن :D

چیزی که کاملا مشهوده اینه که سری gran turmiso در این نسل با افت کیفی مواجه شده . متای بازی همه چیو ثابت میکنه;)

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
به نظر من GT5 عنوان فوق العادیه اما مشکلات عجیبی مثل افت فریم و پارگی تصویر داره که باعث افت متاش شده

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
3,000
عجیبه کلا یه سری از بیخ و بن ترول میکنن خوده کمپانی که دروغ گو و دزد هست هیچ کلا استودیوها و زیر مجموعه ها هم حرفی بزنن توخالی و دروغه

حالا خوبه باز این اولین نسخه نسل بعدی حساب میشه یعنی واسه T10 یه چیزی در حده فورتزا 2 هست و میخوان جزو اولین عنوان هایی باشه که واسه کنسول عرضه میشه. هورایزن 2 و FM6 رو چیکار میخواید بکنید:lol:

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
به متا و امثالهم نیازی نیست.
بنده به عنوان یه گیمر از GT5 بیشتر از FMS4 خوشم اومد.واینم میدونم FMS4 از GT5 در این نسل بهتر عمل کرد.

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606

بیخیال بهنام همین مونده بود صرف سه تا عدد اینور و اونور سلطنت GT تو نسلهای قبل رو کسی منکر بشه که ظاهراً میشه :d

GT هم تو فروش، هم فن بیس هم نظر منتقدها فوق العاده بوده احدی نمیتونه این رو منکر بشه منتها تو این نسل فقط خراب کرد یکمی کار رو :d ولی اینکه کل GT رو یه نفر تو نسخه پنجمش می بینه نشون میده کلاً از Racing Simulator بویی نبرده تازه آشنا شده! :d

البته همین الان هم سلطنت داره از همون دو تا جنبه ای که نیاز به توضیح نداره :d:-"

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
به نظر من GT دیگه به Forza نمیتونه برسه. Forza5 هم با هوش مصنوعی 600٪ برابری با Cloud انقدر بزرگ میشه که دیگه یامائوچی هم خودش بیخیال GT میشه و میشینه F بازی میکنه!:D بنظر من از این به بعد بهتره GT رو با یه نسل قبل Forza مقایسه کنیم. این نسل که سونی و PS4 دیگه به X1 و Cloud نمیریسن، برای همین پیشنهاد میکنم فن های GT یه نسل وایستن تا GTX برای PS5 که امد ان رو با F5 مقایسه کنن. عادلانه تر هم هست.

احیانا" شما حالتون خوبه؟!یا داری شوخی میکنی!! سرویس ابری در انحصار مایکروسافت؟! سونی نمیتونه همچین چیزیو داشته باشه؟! قرار باشه مایکرو با کلود سونی رو نابود کنه مطمئن باش سونی هم کلودش رو تقویت میکنه و تو بازیها ازش استفاده میکنه .. سوییچ بین کد با توجه به مهارت گیمر همچین چیز شاخیم نیست! هر سازنده ی دیگه ای از پسش برمیاد ..

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,028
نام
sami
مقایسه forza با gt بود...خدایا چرا دیر رسیدم:d
اصلا مگه میشه یه عنوان آرکید با شبیه ساز واقعی رانندگی مقایسه کرد:|
راهنمایی رانندگی اعلام کرده چون بودجه کم آوردن میخوان از این به بعد به جای کلاسای عملی آموزش رانندگی این کاره حساسو با شبیه سازه فوق العاده GT6 انجام بدن:lol:
فقط یه dlc پراید میخوان که اونم سونی حلش میکنه:))

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
من متوجه نمیشم مایکروسافت این اعداد ارقام خنده دارو واسه چی عنوان میکنه ؟ اون از 10 سال روشن بودن به صورت مداوم ! اینم از این 600 درصد هوش مصنوعی ! استاد تبلیغات کاذبن اینا
25r30wi.gif

بحث مقایسه هم پیش نکشید خواهشا که اینجا مناسبش نیست یکی دو سال پیش راجع بهش زیاد بحث شد شماره های آخری این بازی FM4 و GT5 هر کدوم از یه سری جهات به همدیگه برتری داشتن اینطور نبود که یکی به صورت مطلق پادشاهی بکنه !

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,216
نام
مهدی
چقد شما خوبید؟ 4 تا نسخه فورزا تو این نسل اومده میخوایید با یه نسخه از GT مقایسه اش کنید !! باشه 6 در راهه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,280
نام
نـــــــویـــــــــد
چقد شما خوبید؟ 4 تا نسخه فورزا تو این نسل اومده میخوایید با یه نسخه از GT مقایسه اش کنید !! باشه 6 در راهه

شما GT5 رو با هر کدوم میخوای مقایسه کنی بکن مشکل نداریم ما :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,184
نام
حسین
بیخیال نوید.بهتره به حرف خودشون گوش کنیم و تا زمان جی تی 6 صبر کنیم.قطعا برنامه های مفرحی در انتظارمون هست:lol:

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
تا جایی که من میدونم سونی هم تا سال 2014 سیستم ابری خودش رو برای سه کنسول Vita، PS3 و PS4 اجرا میکنه. تو نسل هشتم طوفان درصد راه میافته!!
حالا اگر کسی بخواد از این بازی به صورت آفلاین لذت ها ببره!! و این 600% درصد در اختیار نباشه باید راننده ی ماشین های دیگه در مسابقه رو جلبک شوماخر در نظر بگیریم!؟

-- آقای u.s.a شما یکی دو سال قبل GT5 رو در حد لالیگا ترول میکردی، یه ماه بعدش تا ساعت 11:20 دیروز گویا، از عشاق GT5 بودی، چی شده که از 11:20 دقیقه دیروز علیه این بازی صحبت میکنی؟ بر کدامین جارو سواری و با کدامین باد، به سمت کدامین حذب در حرکتی؟

اوایل تاپیک هم بحث سر PS4 Is the Most Powerful Gaming Device Ever بود.
من نمیفهمم کجای این جمله اشتباست. در حال حاضر PS4 از تمامی دستگاه های بازی قویتره و شکی درش نیست.
کلمه ی Gaming Device کاملاً مفهوم رو میرسونه. اشاره به دستگاهی داره که مختص بازی باشه، که مشخصاً تمامی کنسول ها Gaming Device هستند. ( حالا علاوه بر بازی، کارهای دیگه هم میشه کرد )
PC غلط بکنه یک Gaming Deivce باشه. یکی از هزاران استفاده از PC برای بازیه. ( حالا علاوه بر هزاران کار دیگه، بازی هم میشه کرد )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر