System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

sorosh

کاربر سایت
Dec 23, 2007
62
با سلام خدمت دوستان من خواستم ps3 آبدیت کنم متاسفانه وسط آبدیت برق رفت الانم هیچ تصویری نمیاد هر کاری کردم که به ریکاوری بره نمیشه لطفا اساتید کمکم کنید ممنونم...

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
سلام. برای من همچین مشکلی پیش نیومده ولی فکر کنم باید هارد کنسول رو با pc فرمت کنی و بعد با دوباره فریمور رو نصب کنی

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان یکی لطف کنه درباره این ابدیت جدی اطلاعات بده تا ببینم چی اضافه شده

چیز خاصی نداره فقط پایداری سیتمو تو اجرای بعضی از برنامه ها بیشتر کرده + امنیت سیستمو بالا برده
با سلام خدمت دوستان من خواستم ps3 آبدیت کنم متاسفانه وسط آبدیت برق رفت الانم هیچ تصویری نمیاد هر کاری کردم که به ریکاوری بره نمیشه لطفا اساتید کمکم کنید ممنونم...
یه دور هارد رو با pc فرمت کن به NTFS بعد بزار تو کنسول ببین اتفاقی میوفته یا نه اگه خبری مبنی بر اینکه چیزی از سیستم عامل پیدا نشد توش داد که خب فریمور رو بزن مراحل نصب رو انجام بده اگه نداد برو تو ریکاوری اگه تو ریکاوری هم نره باید دستگاه باز بشه سخت افزاری تعمیر بشه

zal0000

کاربر سایت
Feb 24, 2012
24
دوستان من امروز خواستم کاستل وانالیا 2 بازی کنم ولی ورزنم روجرو 46 هستش میگه ابدیت بزن به 4.50 ولی میترسم لطفا راهنمایی کنید الان اخرین نسخه روجرو چنده لینک دانلود بدید با تشکر .

seif1900

کاربر سایت
Oct 2, 2012
129
نام
امید
دوستان من امروز خواستم کاستل وانالیا 2 بازی کنم ولی ورزنم روجرو 46 هستش میگه ابدیت بزن به 4.50 ولی میترسم لطفا راهنمایی کنید الان اخرین نسخه روجرو چنده لینک دانلود بدید با تشکر .
دوست عزیز منم از ریباگ 4.46 استفاده می کنم با sen enabler فریم ورم رو 4.55 میشناسه و مشکلی ندارم شماهم به جا اپدیت کردن از همین روش استفاده کن

http://forum.bazicenter.com/thread80040/

بعد نصب برنامه کافیه یک بار برنماه رو اجرا کنی بعد با زدن مربع خود برنامه فریم ورت رو میزنه 4.55

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

اگر آپدیت کنی به OFW فکر کنم کپی خورت میپره. توی تالار کپی خور سوال بپرس بهت جواب میدن

با هزار ترس و لرز دعا به جون مدیریت شرکت برق بلاخره به 4.55 آپ کردیم ! اووووووووووووووووخی

Last edited by a moderator:

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa

عزیزم روجرو 4.55 هم اومده تو سایت رو بگرد پیدا میکنی

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر