System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اونجور که تو سایت خود پلی استیشن گفته پایداری سیستم بالاتر رفته و امنیتش بیشتر شده
اتفاق دیگه ای رخ نداده

Last edited by a moderator:

NUKE POVVER

کاربر سایت
Feb 25, 2013
63
نام
محمد مهدی
الان فريمور 4.41 اومده چه تغييراتي درش اعمال شده؟

جه فرقی میکنه؟:| هر اتفاقی افتاده باشه اگه میخوای انلاین بزنی باس اپ کنی دیگه :|
چی میدونم حتمآ سونی دوباره این هکر ها ترسوندنش :d
تغییری هم باشه واسه ما قابل لمس نیست :|
به درووووود :-*:thanks:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوستان من میخوام هاردمو عوض کنم ورژنی که رو هارد قبلی بود 4.41 ریباگ بود الان توی این هارد جدیده که میریزم وصل میکنم مینویسه که فریموری وجود نداره برای آ\دیت به این هارد جدیده
لطفا اسم \وشه هایی که باید آ\دیت رو توش میریختم محبت مبکنید بذارید .
ممنون .

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان من میخوام هاردمو عوض کنم ورژنی که رو هارد قبلی بود 4.41 ریباگ بود الان توی این هارد جدیده که میریزم وصل میکنم مینویسه که فریموری وجود نداره برای آ\دیت به این هارد جدیده
لطفا اسم \وشه هایی که باید آ\دیت رو توش میریختم محبت مبکنید بذارید .
ممنون .
پست اول !

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
من طبق فولدر هايي كه كگفته شده بود انجام دادم بازم ميگه بايد 4.41 رو بريزي روي هارد نميدونم هارد قبليرو هم به همين روش انجام دادم ولي نميشناسه نميدونم چرا اين هارده 500 هستش قبليه 40 بود .

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من طبق فولدر هايي كه كگفته شده بود انجام دادم بازم ميگه بايد 4.41 رو بريزي روي هارد نميدونم هارد قبليرو هم به همين روش انجام دادم ولي نميشناسه نميدونم چرا اين هارده 500 هستش قبليه 40 بود .
من دقیقا متوجه نشدم ، شما میخوای OFW نصب کنی یا CFW ؟!
اگه CFWـه که سوالت ربطی به این تاپیک نداره و اگر هم OFWـه مراحلی که طی میکنی رو توضیح بده ببینیم جریان چیه !
ببین دوست من
روی هارد قبلی که من انداختم که ۴۰ بود دقیقا توی همین فولدرها مسیر درستی که گفته شده ریباگ ۴.۴۱ رو ریختم و هاردو نصب کردم و ردیف شد بعدشم یه هارد ۵۰۰ گرفتم fat32 کردمش و دوباره مثل قبلی تو همون فولدرها ریختم و وصل کردم به دستگاه ولی الان مینویسه که فیرمور ۴.۴۱ رو بریز رو هارد و وصل کن یعنی فریموری کهه ریختم رو شناسایی نمیکنه !
راه حلی نیستش؟‌
سوال شما مربوط به CFW میشه نه OFW پس ربطی به این تاپیک نداره !
میتونی سوالت رو تو این تاپیک مطرح کنی !

آخرین ویرایش:

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
این اشتباه واقعا بزرگ سونی فوق العاده فوق العاده فوق العاده گروون برای من تموم شد..

من صبح همون موقعه که آپدیت اومد، پلاس دستگاه خودش آپدیت رو گرفت و وقتی دستگاه رو روشن کردم آپدیت شد و بعد که ریستارت شد دیگه دستگاه کامل بوت نشد و فقط لوگوی پی.اس.3 رو نشون میده و بعدش توی همون حالت اسکرین سیور مانند میمونه..
از سیف مود فایل سیستم رو خواستم ریبیلد کنم، زد بدترش کرد و دیگه فقط باید هارد رو فرمت میکرد..
بیشتر از 650 گیگ بازی فول و دی.ال.سی. که با خود دستگاه دانلود کرده بودم به فنا رفت.. چقدر پول هدر شد رفت..
دیگه اصلا فکر نمیکنم بتوونم این همه دیتا رو دوباره دانلود کنم و برگردم پی.اس.ان.
خیلی این اتفاق ناجوانمردانه بود مخصوصا برای ماهایی که اینجا زندگی میکنیم و اینترنتمون انقدر محدوده و کلی پول باید براش خرج کنیم..

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
اگه کسی اینطوری شده دستکاری نکنه دستگاه رو . یه فیرم ویر میدن امروز فردا بعد از تو همون منو ریکاوری میزنید به دستگاه با فلش و آپدیت میکنید و درست میشه .
در ضمن ظاهرا این مشکل واسه کسایی پیش اومده که هاردشون رو عوض کردن و هارد بالای 500 گذاشتن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر